Dámská jízda PODFUKÁŘKY 19. 6. 18:15
iShorts: SUNDANCE 2019 19. 6. 19:15 (60,-)
Předpremiéra ANNABELLE 3 26. 6. 20:15
Předpremiéra SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA 3. 7. (více verzí)
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

13. 6. 2019
Dobrý den,dostala jsem k Vánocům 2 předplatné vstupenky s platností do 30.06.2019. Jakým způsobem se musí uplatnit ten poukaz? Jak lze objednat místa na určitý film, osobně nebo taky online? Děkuji
Dobrý den, pokud máte dárkovou poukázku (zalaminovanou), udělejte si prosím rezervaci a tuto poukázku předložte při placení. Pokud máte e-voucher ((e-dárkovou poukázku) vepište její ev. číslo do políčka pro zadání slevové karty a zadejte jakýkoliv PIN. Samozřejmě e-dárkovou poukázku můžete uplatnit i na pokladně kina, viz výše popsaný způsob rezervace a platby poukázkou.

12. 6. 2019
Dobrý den, jak dlouho budete promítat film X-Men: Dark Phoenix? Bude možné si na něj zajít ještě v posledních červnových dnech?
Dobrý den, pravděpodobně ano, ale bude záležet na návštěvnosti tohoto titulu. Týdenní propad je kolem 30% a ke konci června bude nasazen zřejmě už okrajově..

12. 6. 2019
Dobrý den, dají se u vás využít stravenky typu Edenred Benefits, případně jsou tam nějaká omezení při uplatnění této stravenky ?
Dobrý den, tyto stravenky akceptujeme. Platba možná pouze na filmová představení, ze stravenek nevracíme ani je nijak nerozměňujeme. Zde naleznete přehled akceptovatelných stravenek a podmínky jejich uplatnění: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

11. 6. 2019
Dobrý den, v ramci FKS budete promítat Ženy v běhu. Můžou na to jít i lide co nejsou v FKS?(Mladší)?
Dobrý den, ano samozřejmě... Projekce FKS nejsou nijak omezeny a může je navštívit kdokoliv.

10. 6. 2019
Dobrý den, budete dávat příští týden Johna Wicka 3 Pokud ano bude to i v jiném čase než 20:45? Tento čas mi moc nevyhovuje, potřeboval bych to trochu dříve. :/
Dobrý den, film už programujeme doplňkově a vzhledem k ostatním titulům nepočítáme s nasazením na dřívější dobu. To se samozřejmě může změnit na základně diváckého zájmu.

10. 6. 2019
Dobry den kdy budete uvadet v kine srbsky film Jižní vítr?
Dobrý den, tento snímek promítat nebudeme.

9. 6. 2019
Dobrý den ,dají se u vás koupit vstupenky na Holešovskou regatu ? Děkuji Kostkova
Dobrý den, ano, na pokladně kina. Platba za tyto lístky pouze v hotovosti.

8. 6. 2019
Dobrý den,film Bolest a sláva jste už promítali nebo teprve budete? Děkuji. Žáková
Dobrý den, film Bolest a sláva jsme již hráli. Jeho další nasazení momentálně neplánujeme.

8. 6. 2019
Dobrý den,budete hrát Psí poslání 2 do konce června?Aspoň o víkendech? Děkuji. Žáková
Dobrý den, podle návštěvnosti předpokládáme, že budeme tento snímek promítat i během prázdnin.

6. 6. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by bylo možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě např. 500kč?
Dobrý den, dárkový poukaz Zlaté jablko v hodnotě 500,- a 1000,- lze koupit na našich pokladnách a lze ho využít ve všech obchodech Zlatého jablko včetně multikina. Přímo do kina pak lze zakoupit poukazy v hodnotě 179,- a 199,-.

30. 5. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat, zda by bylo možné pustit na film určený od 15 let 2 osoby, z nichž jedna má nad 15 let a druhá za 2 měsíce 15 let? A pokud ne, tak bych se chtěla zeptat, jaký špatný obsah bych mohla vidět ve filmu Zlo s lidskou tváří?
Dobrý den, návštěvnost filmů je dána zákonem a pokud Vám v den projekce není 15 let, tak Vás tam nesmíme pustit. (Je to naprosto stejné jak s alkoholem nebo cigaretami) Přístupnosti filmu stanovuje distribuční společnost a my nemáme právo ji jakkoliv komentovat. Děkujeme za pochopení.

29. 5. 2019
Dobrý den, Budete promítat film Godzilla i ve 3D? Děkuji.
Dobrý den, zatím ji v plánu nemáme, díky festivalu nám chybí volné promítací časy a tak je Godzilla zatím zredukována pouze na projekce DOLBY ATMOS a 2D tit. Další týden to nebude o moc lepší, naskakují další nové filmy, třeba X-Men mají 6 formátových modifikací a my budeme rádi, když protočíme tři z nich (DOLBY ATMOS, 3D dab a 2D dab, případně 2D tit (bez DOLBY ATMOS), ale to je vzhledem k počtu filmů velmi nepravděpodobné).

28. 5. 2019
Dobrý den, dostala jsem k Vánocům dvě předplacené vstupenky s platností do 5.6.2019, bohužel ze zdravotních důvodů je do té doby nebudu schopná využít. Nelze nějakým způsobem prodloužit platnost? Děkuji.
Dobrý den, můžeme Vám je prodloužit o 14 dní. Svoji žádost jako odpověď na tuto zprávu pošlete na mail manager@gacinema.cz s číselným kódem poukázek. Běžný postup je takový, že divák si musí dojít prodloužit poukázku před datem splatnosti na pokladnu kina. Poukázka je cenina a musí být dle zákona dnem expirace zaúčtována a odvedeno z ní DPH. Proto nejde prodlužovat.

28. 5. 2019
Dobrý den,budete příští týden promítat ženy v běhu? Děkuji
Dobrý den, tento snímek budeme promítat pouze už 12. června v 10:00 a 14:00 za 80,-.

28. 5. 2019
Budete promítat teď v červnu film x-men dark phoenix
Dobrý den, ano, tento snímek připravujeme od jeho celosvětové premiéry tj. 6.6.2019 a navíc máme pro fanoušky připraveny i středeční předpremiéry v DOLBY ATMOS (2D titulky) a 3D dabing.

26. 5. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte v plánu ještě promítat film John Wick 3 v sále 1. A budete ho promítat během června?
Dobrý den, už nikoliv. Od středy budeme opět na sále č. 1 promítat filmy v DOLBY ATMOS a John se pro zatím stěhuje na sál č. 2.

26. 5. 2019
Dobrý den, budete promítat film John wick 3 i s českým dabingem ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pro česká kina nebyla udělaná verze v dabingu. Dabing je plánovaný až pro home video.

26. 5. 2019
Lze uplatnit stravenky na občerstvení?
Dobrý den, nelze.

24. 5. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat jestli budete a případně kdy budete promítat film IT:chapter two, předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má celosvětovou premiéru 5.9. 2019 a my ho budeme samozřejmě od tohoto data promítat.

22. 5. 2019
Dobrý den, Chtěl bych se prosím informovat pokud si zakoupím online dárkové poukazy. Bude mít možnost obdarovaný je uplatnit s GA kartou na 10 vstup zdarma, respektive bude možné je do něj započítat? Děkuji.
Dobrý den, toto bohužel není možné.

22. 5. 2019
Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda platím plnou výši u Vás za parkování, když jdu do kina?? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, parkoviště není součástí kina a budete muset uhradit parkovné provozovateli parkoviště. Ve všední den je od 18:00 zdarma, v sobotu od 12:00 zdarma a v neděli či státní svátek je parkovné celý den zdarma.

21. 5. 2019
Dobrý den, budete film Avengers promitat i pristi tyden v odpolednich hodinach? Děkuji za odpověď
Dobrý den, příští týden u nás probíhá Zlin Film Festival a Avengers v odpoledních hodinách budeme tedy promítat až po skončení festivalu tj. v červnu.

21. 5. 2019
Dobrý den, španělský film "Bolest a sláva" promítáte pouze 25.5. v 17hod? Jen jeden den a v jeden čas? Aspoň tak jsem to našla na vašich stránkách. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zatím je tomu tak. Jak jste si všimla v tuto dobu u nás probíhá 59. Mezinárodní festival pro děti a mládež Zlín 2019 a jsme tedy kapacitně limitováni. S filmem ovšem počítáme až po skončení festivalu na 3-6 projekcí v červnu.

21. 5. 2019
Vždycky byly v rámci festivalu snížené ceny i na normální projekce jak vidím už se to nedělá nechápu přitom návštěvnost kin se stále zvětšuje
Dobrý den, snížené ceny (99,- a 139,-) jsou v Malém kině, v multikině máme pouze silné premiérové tituly velkých amerických studií a u nich se nám nepodařilo sjednat nižší cenu. Velkou slevovou akci (filmy za 80,-) jsme měli týden před festivalem. Větší návštěvnost kin nemá vliv na snižování cen v kinech, ba naopak vznikají mnohem větší náklady, které se musí promítnout do cen. V poslední době se zvedla cena energií a hlavně stoupla cena lidské práce.

20. 5. 2019
Dobrý den, Lze u vstupenek, které jsou koupeny formou elektronického dárkového poukazu uplatnit výhody, či se počítají do například 10 vstupného zdarma, když je obdarovaný členem GA klubu. Děkuji.
Dobrý den, toto bohužel není možné.

19. 5. 2019
Dobrý den, jak dlouho se ještě bude promítat film Avengers: Endgame? Bude možné si na film zajít na začátku června?
Dobrý den, s největší pravděpodobností ano.

15. 5. 2019
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila v kině kartu GACinema club. Pán u co mi ji vydal, řekl že musím aktivoat doma přes internet. nemůžu najít žádné informace na vašich stránkách, prosím o upřesnění. Děkuji
Dobrý den, aktivací karty je myšlena její PINace. Zde naleznete jednoduchý návod, jak správně postupovat při nákupu/rezervaci vstupenky a zadání PINu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

15. 5. 2019
Kde aktivuji kartu ga clubu
Dobrý den, na pokladně multikina.

14. 5. 2019
Dobrý den, jak ještě dlouho budete promítat film Ženy v běhu? Neplánujete ještě promítání filmu ve večerních hodinách? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento film již ve večerních hodinách promítat asi už nebudeme. Bude vždy odpoledne a případně pak i o víkendu dopoledne.

13. 5. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, proč ve Zlíně, v tak malém městě, máme nejdražší kino snad? Ve všech jiných, větších městech je kino levnější. Ještě jak jste to teď zdražili... Co takoví chudí studenti? Kde na to máme brát? To, že se nám snížila cena za jízdné neznamená, že se nám vyplatí jezdit do kina třeba do Olomouce. Ještě jak máte předražené to občerstvení, opravdu to se nehodí nic kupovat, pokud jste normální člověk.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Cenová politika je nastavena tak, aby plnila stanovené obchodní cíle a závazku vůči našim obchodním partnerům. Máme celou řadu slevových akcí, které jsou výrazně pod cenovým průměrem konkurence.

13. 5. 2019
Dobrý den, jak je možné že nelze rezervovat vstupenky na neděli i když mám GACkartu
Dobrý den, na vybrané marketingové akce tuto možnost neposkytujeme. Levné dny spadají do těchto marketingových aktivit.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda když bych chtěl zarezervovat film na levné úterý s GAClub kartou, tak jestli se mi to započítá do 10.vstupu zdarma.
Dobrý den, návštěva levného úterý se Vám započítá do věrnostního modelu 9+1.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se dá u vás platit benefit kartou? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, akceptujeme všechny bankovní karty a z benefitních karet pouze EDENRED a SODEXO.

11. 5. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na film Pokemon-pikacu, bylo v upoutávkách, že má být 3D. Budete mít v nabídce příští týden?Předem děkujem
Dobrý den, film ve 3D promítali o víkendu v čase 10:30. Je pravděpodobné, že příští týden tj. od čt do st bude i v odpoledním čase.

11. 5. 2019
Kde kupujete nachos syrovou omáčku?
Dobrý den, našim dodavatelem je společnost Cornico s.r.o.

10. 5. 2019
Dobrý den, je možno stornovat vstupenky na dnešní film Pokémon Detektiv Pikatchu? Bohužel nemůžeme přijet a lístky jsou už zaplacené. Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

9. 5. 2019
Dobrý den, plánujete nějaké jiné výhody pro karty GAClub EXTRA? Třeba přidat aspoň větší slevu do bufetu? A případně nějakou mobilní aplikaci, abych nemusel nosit kartičku sebou?
Dobrý den, v následujících měsících budeme procházet řadou změn, kterou velmi výrazně pocítí všichni zákazníci a nebude se jednat o úpravu cen.

8. 5. 2019
Dobrý den, vztahuje se sleva 30,-Kč za GA Clubu i na levné úterý, když jste ho teď o 30 Kč zdražili? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, sleva se na levné úterý nevztahuje. Levné úterý je i nadále nejlevnější možností, jak se dostat do kina a nelze na ni uplatnit další slevy.

8. 5. 2019
Dobrý den! chtěla bych se zeptat, zda je možné doplatit dárkový poukaz?! (poukaz máme na 199,- a chtěli bychom jít do DOLBY za 219,-). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano to je možné. Na pokladně doplatíte rozdíl.

8. 5. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jestli budete v kině hrát film Tolkien. Děkuju
Dobrý den, film je pro ČR naplánovaný až na 5.9.2019. a my ho můžeme teprve od tohoto data promítat.

7. 5. 2019
Dobrý den. Jak je to prosím s brýlemi na 3D produkci? Díky
Dobrý den, co by jste rád přesněji věděl? Naše kino používá technologie Dolby 3D více o ní zde: https://www.dolby.com/us/en/professional/cinema/products/dolby-3d-bundles.html

6. 5. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda budete promítat film Tolkien, který zrovna vyšel. Děkuji!
Dobrý den, film je pro ČR naplánovaný až na 5.9.2019. a my ho můžeme teprve od tohoto data promítat.

5. 5. 2019
Dobry den mel bych dotaz jde zrusit jiz zaplaceny listky
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

3. 5. 2019
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně on-line nákupu vstupenky. Jak mužů uplatnit studentskou slevu při nákupu on-line. Děkuji
Dobrý den, studentská sleva nejde poskytnout online. Tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně kina při předložení a ověření platného studentského dokladu. Děkujeme za pochopení.

1. 5. 2019
Zdravím, co máme udělat,aby nám znova fungovala nabitá karta ? Kartu máme nabitou na slevu, zadáváme PIN,ale bohužel píše to,že se karta nemůže přihlásit na uvedenou slevu ..číslo karty je 44878131686 děkuji za odpověď Semela Zlín
Dobrý den, Vaše karta je neaktivní. Musíte zaplatit na pokladně kina členský roční poplatek 60,-.

30. 4. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou přibližné gramáže vašich popcornů, děkuji. PS: Ten sýr-slanina by měl být zakázaný, je až moc návikový, něco jako droga.
Dobrý den, popcorny se všude v kinech popisují na litry a my je také tak uvádíme: malý 1,5l střední 3l a velký 4,5l

30. 4. 2019
Dobrý den mohu vytvořit jen rezervaci na film pokud jsem dostala vstupenku formou dárkového poukazu?
Dobrý den, pokud máte elektronický (kreditní) dárkový poukaz, můžete zadat číslo poukázky do pole číslo věrnostní karty v objednávkovém formuláři nákupu/rezervaci vstupenky. Pokud máte fyzickou dárkovou poukázku (číslo je vypsáno ručně a na zadní straně je razítko a podpis), můžete poukázku uplatnit pouze na pokladně kina.

30. 4. 2019
Dobrý den, budete prosím promítat film Five Feet Apart? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento titul neplánuje uvést žádný distributor na území ČR a proto ho nemůžeme odpromítat. Případnou změnu můžete sledovat zde, jestli se náhodou neobjeví film v ČR v pozdějším datu od USA premiéry. https://www.imdb.com/title/tt6472976/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

30. 4. 2019
Může na film Avengers 8 mi leté dítě když je u tohoto filmu nevhodné do 12 ti let?
Dobrý den, jedná se pouze o upozornění nikoliv stanovení přístupnosti. Nepřístupné filmy jsou pouze 15+. Takže na Avengers může v klidu jít i 8 dítě.

29. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz, do kdy se dá vrátit vstupenka? Už je vše zaplacené. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

29. 4. 2019
Dobry den chtela jsem se zeptat chtela jsem jit zitra v 19:45 se segrou, ktere je 11 na prokloutou zenu. Pustite ji tam i kdyz me je 16 a ji 11 takhle vecer. Vim, ze nekde to nejde tak se chci zeptat, abych nejela zbytecne. Dekuji
Dobrý den, bohužel Vaši 11 letou sestru na film, který je přístupný od 15 let pustit nemůžeme. Nová úprava zákona nám to nedovoluje. Děkujeme za pochopení.

29. 4. 2019
Dobrý den, chtěl jsem se zetat? V neděli 28.4. jsem se doregistroval na internetu tíim , že jsem si koupil lístky na film „Captain Marvel“, zvolil PIN při prvním použití pro GA Clubovou kartu. Znamenáto , že teprve až od dalšího tj. následného zakoaupení vstupenek na představení obdržím slevu 30.- Kč na každou zakoupenou vstupenku (max.5.- mimo levné úterý a další markentingové akce)? Protože na první online nákup jsem slevu nedostal?
Dobrý den, pokud máte uhrazený členský poplatek, je karta aktivní. Už při prvním nákupu by vám měla poskytnout slevu. Musíte ovšem postupovat podle kroků v následujícím návodu: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

27. 4. 2019
Dobrý den, mám GAClub kartu a nejdou mi provádět rezervace. Chtěla jsem rezervovat Avengers, ale rovnou mě to nasměrovalo k platbě, žádná možnost rezervace, ikdyž by to mělo jít.
Dobrý den, pokud máte kartu aktivní, respektive zaplacený členský poplatek, postupujete podle kroků a zadáváte správný PIN jsou rezervace možné. V případě, že je chyba ve výše uvedeném postupu, není možná rezervace. Pošlete nám prosím číslo Vaší karty a my ověříme, zda je máte zaplacený členský poplatek případně provedeme reset PINu (na základně Vaší žádosti). Návod na správný postup naleznete zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

27. 4. 2019
Dobrý den, na Vánoce jsme dostali vstupenky na film ve 3D, bohužel s mojí oční vadou 3D filmy vidím špatně a po chvíli mě začne hodně bolet hlava, byla by možnost využít vstupenku na obyčejný film, nebo DA? Děkuji a přeji příjemný den JD
Dobrý den, na tuto dárkovou poukázku můžete jít i na 2D film či doplatit 20,- a jít třeba na 2D film se zvukem DOLBY ATMOS.

27. 4. 2019
Dobrý den, budete ještě dávat film Hellboy?
Dobrý den, velice nás to mrzí, ale tento snímek už dávat nebudeme. Avengers zcela ovládli všechny sály a není prostor.

26. 4. 2019
Dobrý den, chtěla jsem si koupit dva lístky na Avengers na neděli, zadala jsem číslo sedadel, mail a všechno, ale žádný mail mi nepřišel a když jsem to chtěla zkusit znovu, tak už mi nešla ta místa zadat a psalo to "nelze". Dojde ten e-mail později, nebo co se děje? Díky za odpověď, A.
Dobrý den, mail dojde vždy automaticky na zadanou emailovou adresu. Nejčastěji tyto mailu díky nastavení Vaší emailové schránky padají rovnou do nevyžádané pošty, spamu či nepotřebné složky. Tam ji naleznete. Občas se stává, že se zákazník splete a zadá omylem špatnou adresu, to pak vstupenky přijdou někomu jinému. Pokud je zakoupil, peníze se mu strhly z účtu, tak dokážeme vstupenky vystopovat a přeposlat na správný mail.

26. 4. 2019
Dobrý den,jak mám zadat nový pin na GA kartu po resetování?Děkuji
Dobrý den, návod na správný postup naleznete zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

26. 4. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jsem majitelkou GA club karty, ale bohužel mi při rezervaci vstupenek hlásí: Slevová karta nebyla ověřena mezi platnými kartami! Na kartě zcela jistě je dostupný kredit k zakoupení vstupenek. Je možné v tomto případě nějakým způsobem provést rezervaci 4 vstupenek na 30.4.2019?
Dobrý den, bohužel jste neuvedla kontaktní údaje a nelze se s Vámi spojit. Na kartě můžete mít kredit, ale musíte mít aktivované členství, bez této aktivace nemůžete kartou platit, proto se Vám zobrazuje hláška, že karta není platná. Tento problém můžete vyřešit na pokladně kina při obnově členství.

26. 4. 2019
Dobrý den, lze přes váš web koupit lístek se studentskou slevou ? Potřenuji 1 studentsky a 1 normální. Děkuji.
Dobrý den, online je dostupná pouze sleva pro členy GAClubu. Ostatní slevy poskytujeme pouze na pokladně multikina.

26. 4. 2019
Dobrý den, chci se pouze zeptat zda mohu kopit svůj zarezervovaný lístek online a ne před začátkem filmu?
Dobrý den, Vaše rezervace je vždy platná do 30 minut před začátkem představení.

26. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jde koupit listek ale bez určení filmu je to dárek k narozeninám. Tak aby si pak osoba vybrala sama.
Dobrý den, na pokladně multikina prodáváme dárkové poukazy k návštěvě kina, jejich platnost je cca půl roku. Tento poukaz můžete zakoupit i online v našem online prodeji.

25. 4. 2019
Dobrý den, jak se dají zarezervovat lístky na Avengers přes internet, když mám GA kartu ?
Dobrý den, rezervace jsou možné pouze pro členy GAClubu. Ostatní mají povolený pouze nákup.

25. 4. 2019
Dobrý den. Budete dávat nově digitálně upravený film Cesta do pravěku? Děkuji
Dobrý den, nebudeme, film se promítal tento víkend v televizi.

25. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké jídla z vašeho bufetu jsou veganské. Děkuji
Dobrý den, 100% vegan je pouze Sladký popcorn, Karamelový popcorn, Nachos bez omáčky, Oříšky v karamelu. U ostatních produktů, které se na první pohled jeví vegansky (popcorn a omáčky) mohou být díky technologii zpracování nepatrné neveganské alergeny.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli stačí zaplacený lístek ukázat v telefonu nebo ho musím vytisknout?
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu.

24. 4. 2019
Dobrý den, zakoupili jsme lístky na kino v úterý, bohužel nakonec nemůžeme. Je možné lístky vystornovat a dostaneme peníze zpět? Děkuji
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych koupit vstupenky na Avengers. Jde uplatnit sleva na ZTP i při nákupu online. Děkuji
Dobrý den, sleva ZTP se poskytuje pouze na pokladně kina při předložení platného ZTP průkazu.

24. 4. 2019
Dobrý den , dá se u vás zakoupit popcorn stravenkami ?
Dobrý den, stravenkami se nedá platit za občerstvení.

24. 4. 2019
Dobrý den, Kupoval jsem lístky na nedělní Avengers: Endgame. Lístky s QR kódy mám v mailu, ale zajímá mě, jestli mi může obsluha vystavit i klasické lístky, vytištěné na kase.
Dobrý den, pokud máte zakoupeny vstupenky online není potřeba vystavovat další vstupenky, systém je na tuto skutečnost blokovaný, aby v oběhu nebyly duplikáty vstupenek a nedocházelo k jejich zneužití. Děkujeme za pochopení.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zruším koupené lístky?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, nějakým způsobem nastala chyba při platbě online . Přišel mi jen mail o nepotvrzené transakci , co mám dělat ?
Dobrý den, zřejmě nemáme povolené platby na internetu. Aktivujte si u své banky tuto službu. U nově vydaných karet se tato služba musí uživatelem aktivovat. Pokud si běžně platíte na internetu a tato chyba se Vám stala poprvé, zkuste to znovu, zřejmě jste byl na nezabezpečeném připojení k internetu a platba z tohoto důvodu neprošla, protože hrozilo zneužití Vašich údajů třetí stranou.

24. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz mohu u vás platit kartou flexi pass card od společnosti sodex? Děkuji Vidrmnova
Dobrý den, ano je to možné. Na pokladně můžete takto zaplatit za lístky do kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, máme rezervované a zaplacené vstupenky na neděli v 15:15, bylo by možné to změnit na pozdější čas ( v 17:30) bez toho že by se to muselo platit znova. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte vstupenky již zakoupené musíte vystornovat a zakoupit nové. Výměna zatím není možná.

24. 4. 2019
co znamenají prodané sedadla v sálech
Dobrý den, prodaná sedadla jsou prodaná sedadla = obsazené místo, které již není možné obsadit.

23. 4. 2019
Dobrý den v pátek deme s kámošema na avengers: endgame které začína v 21:40 pustí nás tam v tuhle hodinu pokud nám je 12
Dobrý den, ano, pustí. Film je přístupný.

23. 4. 2019
Dobrý den, máme zakoupené lístky na páteční promítání Avengers: Endgame od 19h. Z důvodů nemoci syna nebudeme schopni se promítání zúčastnit. Dají se lístky nějakým způsobem vrátit? Děkuji
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

23. 4. 2019
filmy pro seniory
Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

22. 4. 2019
Dobrý den, mohla bych poprosit o nutriční hodnoty karamelového popcornu a slaného karamelu? Děkuji moc.
Dobrý den, výživové hodnoty ve 100 g výrobku u slaného karamelového popcornu jsou následující: energetická hodnota 1987 kJ / 472 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 93,12 g u karamelového: Výživové hodnoty ve 100 g výrobku: energetická hodnota 1964 kJ / 467 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 0,01 g

22. 4. 2019
Dobrý den,právě jsem si u vás zakoupila přes internet dvě vstupenky které mi přisly na e-mail.Musím vstupenky ještě tisknout nebo stačí když se prokážu přes ten email?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu (mailu).

22. 4. 2019
Dobrý den. U filmu Avengers: Endgame mi nejde rezervovat vstupenky, možná je pouze koupě. Je zde možnost rezervace online a platby až na místě?
Dobrý den, členové GAClubu tuto možnost mají. Ostatní diváci jsou odkázání na přímou koupi online nebo na pokladně kina.

22. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, čtu správně, že film Detektiv Pikachu bude pouze s dabingem nebo se dá počítat i s originál en dabingem s titulky? Děkuji
Dobrý den, film bude primárně určen pro rodiny s dětmi a i v odpoledním přesahu budeme nasazovat převážně dabované verze. Pokud se najde prostor i pro večerní projekci, budeme zvažovat, v případě dostupnosti, i titulkovou verzi.

22. 4. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli dáváte vstup zdarma, když mám dneska narozeniny
Dobrý den, bohužel nikoliv.

22. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda vstupenky do kina musí být vytisknuté nebo stačí ukázat vstupenky v emailu.
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu (v mailu).

21. 4. 2019
Dobrý den, bude Avangers Infinity war a Endgame promítáno po sobě i druhý promítací víkend (4. a 5. května)? Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Počítáme, že budeme film promítat dva měsíce...

21. 4. 2019
Dobrý den, je u vás možné domluvit si odběr nepotřebných plakátů promítaných filmů?
Dobrý den, nepotřebné plakáty nepravidelně náhodným způsobem odkládáme k možnému odběru pro diváky na předem určené místo.

19. 4. 2019
Dobrý den, dá se u Vás platit kartou Edenred Benefits? Děkuji
Dobrý den, ano, touto kartou můžete na pokladně zaplatit za vstupenky do kina.

19. 4. 2019
Dobrý den, na film Avengers: Endgame mi nejdou rezervovat vstupenky, nabízí se pouze koupě. Kartu GA Clubu mám aktivní (7.4. byl zaplacen poplatek). Děkuji
Dobrý den, postupujte prosím podle tohoto návodu, pokud i po dodržení všech kroků není umožněna rezervace, pošlete nám prosím číslo karty a my ji prověříme. Zde je prosím postup: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

18. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete promítat snímek A Violent Separation, který má premiéru 17.května.
Dobrý den, tento snímek má zatím na toto datum ohlášenou premiéru pouze v USA a zřejmě se bude jednat o VOD obsah pro nějakou streamovací společnost. Distribuci filmu po celém světe můžete sledovat na přiloženém odkaze: https://www.imdb.com/title/tt3170458/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

18. 4. 2019
Dobrý den, dá se u Vás využít Edenred Ticket multi poukázky? Děkuji Juráková
Dobrý den, ano dá.

17. 4. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda 30.4. (úterý) bude stát Avengers-endgame 99,-, jelikož udáváte levné úterý za 99,-, protože při koupi online vstupenek na datum 30.4. se mi ukazuje částka větší. Děkuji
Dobrý den, ceny do 1.5. 2019 (i pro snímek Avengers: Endgame) jsou následující: 2D za 99,-, 3D za 159,- a DOLBY ATMOS za 179,-.

17. 4. 2019
Dobrý den, omylem jsem si zakoupil online lístek na Avenger Infinity Wars místo Endgame. Je možné lístek nějak vrátit?
Dobrý den, zakoupené vstupenky prosím se žádostí o storno přepošlete na mail info@gacinema.cz

16. 4. 2019
Dobrý den, když si rezervuji vstupenku do kina, tak kdy nejpozději si ji mohu vyzvednout ? Děkuji
Dobrý den, v rezervaci máte uvedeno, že si máte vstupenky vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení. Pak si vyhrazujeme právo rezervace rušit.

14. 4. 2019
Zdravim, chtěla jsem si rezervovat pár míst na Avengers:Endgame a systém mi hlásil neověřenou kartičku GA Clubu. Členský poplatek mám zaplacený a tohle měla být má první rezervace. Proč mi to nejde?
Dobrý den, jaké máte členské číslo? Zřejmě je někde postupová chyba. Zkuste postupovat podle tohoto návodu: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

14. 4. 2019
Jak mám vytvořit online objednávku na film pro 2 dospělé a dceru 13 let? Některé filmy bez zaplacení nejdou rezervovat...
Dobrý den, online umožňujeme pouze slevu pro členy GAClubu. To je jediná ověřitelná online sleva. U ostatních slev nejsme schopni online ověřit jejich pravdivost, proto tato možnost není.

14. 4. 2019
Dobrý den, rezervovala jsem pro dceru s kamarádkami (13 let)film. Při rezervaci se nedá udat věk. Platit budou na pokladně snížené vstupné?
Dobrý den, na pokladně při vyzvednutí vstupenky musíte prokázat/doložit oprávněnost nároku na slevu.

13. 4. 2019
Dobrý den chtěl bych se zeptat, koupil jsem si lístky přes internet a vložil je do aplikace coolticket ale nevím jak to funguje.
Dobrý den, pokud máte nainstalovanou aplikaci coolticket, dojdou Vám vstupenky rovnou do ní. Pokud ji nemáte nainstalovanou, dojdou vstupenky automaticky do mailu, který jste při nákupu uvedl. Vstupenky pak stačí ukázat z mailu a my je při vstupu na sál ověříme i z Vašeho mobilu.

13. 4. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, jak to probíhá, když si koupím v online prodeji lístek. Stačí, když si lístek vytisknu a ukážu výtisk až u sálu nebo ještě musím udělat něco předtím??
Dobrý den, vstupenku nemusíte tisknout, stačí ji při vstupu na sál ukázat v mobilu, my ji oskenujeme, ověříme její pravost a pokud je vše v pořádku, pustíme Vás na sál.

13. 4. 2019
Dobrý den, bude během vysílání filmu Avengers:Endgame pauza na doplnění zásob v bufetu? Pro tříhodinový film potřebuji alespon dvoje nachos :)
Dobrý den, pauza nebude, doporučujeme větší nákup na bufetu.

13. 4. 2019
Dobrý den, měla bych dotaz, jestli bude 22.4. na Velikonoční pondělí možnost zajít do kina. Děkuji Bršlicová
Dobrý den, otevřeno budeme mít až od 15:00.

12. 4. 2019
Dobrý den, dá se prosím na pokladně platit kartou? Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina se dá platit kartou, ale jen za vstupenky do kina, ostatní prodej na pokladně (předprodejové portály) jsou pouze v hotovosti. Kartou se dá také platit na našich bufetech, tam samozřejmě za vše.

11. 4. 2019
Dobrý den,když je mi 14 let pustily by jste mě na horor který je od 15 let s doprovodem rodiče? Diky
Dobrý den, nepustili. Horor je od 15 let a my Vás musíme dle zákona ochránit od nezákonného rozhodnutí rodičů. Je to stejné jak s prodejem a konzumací alkoholu a tabákových výrobků. Děkujeme za pochopení.

11. 4. 2019
Je nějaká sleva při kartě ISIC? I když třeba platím 2vstupenky? Děkuji.
Dobrý den, na jednu ISIC kartu má držitel slevu 30,- na jednu vstupenku.

10. 4. 2019
Dobry den.Chtěl jsem se zeptat ,jak to vlastně je s Q|R kodem,bude mi stačit,aby byl jen vyfocen nebo by měl být vytisknut na papír...Předem děkuji za odpověd.
Dobrý den, stačí ho ukázat na mobilu a je to OK.. Naše nové čtečky už dokáží přečíst QR kod z mobilu a nemusíte nic tisknout.

10. 4. 2019
Dobrý den, prosím Vás budete ještě hrát film "Co jsme komu zase udělali"? Třeba na Velikonoce? Naše parta kamarádek z jógy má o něj eminentní zájem.Děkuji. Vaše divačka
Dobrý den, tento snímek uvedeme už pouze ve filmové klubu seniorů ve středu 17. července v 10:00 a 14:00 za 80,-. Film je samozřejmě přístupný všem.

10. 4. 2019
Dobrý den, na film Trabantem tam a zase zpátky nejdou rezervovat vstupenky? Myslím v neděli 14. 4. v 18 hodin? Když si kliknu na vybrané sedadla, nabízí mi to pouze možnost koupě. Děkuji
Dobrý den, to je v pořádku. Rezervaci mají povolenou pouze členové GAClubu, ostatní diváci mají možnost pouze koupě vstupenky.

9. 4. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak dlouho budete promítat v kinech film After:polibek?
Dobrý den, odhadujeme že tak 3 týdny, do nástupu Avengers.

9. 4. 2019
Zdravím stala nám chyba kupovali sme si dneska lístky na endgame a chceli sme na 25 len pani na pokladne nám dala na 26 a mi sme si to nevšimli až doma. Dá sa to ešte vymeniť?
Dobrý den, určitě ano, ale budete muset opět přijít na pokladnu kina, tam se vstupenky stornují a vy si zakoupíte nové.

9. 4. 2019
Dobrý den, pokud jsou místa v sále jen rezervované a ne prodané, stává se,že se před promítáním nějaké místa uvolní?děkuji
Dobrý den, je to tak jak říkáte. Stává se to. U titulů pro mladší diváky, třeba u filmu After ano, u titulů pro starší diváky, třeba u Trabanta většinou ne. Ale vždy se většinou místo uvolní.. .

9. 4. 2019
Dobrý den, máme koupené lístky na Endgame, 26.4.2019, 19:00, s tit. v Atmos. Je to v 3D? Nějak se v tom nevyznám.... Děkuji.
Dobrý den, nemusíte mít strach, ve 3D to není... To by u toho bylo napsané 3D.

8. 4. 2019
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda jde u Vás použít poukázku do cinema city?
Dobrý den, poukázku Cinema City můžete použít pouze v kinech Cinema City. Ty na Moravě jsou 2x v Brně a 1x v Ostravě. My máme vlastní poukázky do sítě našich kin GOLDEN APPLE CINEMA.

8. 4. 2019
Dobrý den, jsem držitelem průkazu ZTP/P a chci se zeptat. Zda jde sleva toho průkazu uplatnit i když budu kupovat lístky Online. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně při předložení průkazu ZTP/P. Bohužel, neexistuje úřední online databáze, která by umožnila online ověření pravosti vaše dokladu a komunikovala zároveň s našim systémem. Proto vyžadujeme ověření na pokladně kina.

8. 4. 2019
Dobrý den, v online prodeji mi nejdou koupit lístky. Je tento problém jen u mně nebo o něm víte?
Dobrý den, jaký máte konkrétní problém? Nejčastěji je chyba způsobena neaktivací karty pro online platby (nastavujete si u banky sám), dalším problémem může být blokace banky z důvodu narušení bezpečnosti připojení k internetu (nezabezpečená wifi) atd..

7. 4. 2019
mohu jít na film v rámciFilmového klubu seniorů, i když nejsem členem? Je mi pouze 66 let.Děkuji
Dobrý den, určitě můžete jít :)

6. 4. 2019
Lze u vas využit FLEXI PASS
Dobrý den, ano, FLEXI PASS můžete uplatnit na pokladně kina.

6. 4. 2019
Dobrý den, když mi je třeba 14 a film je od 15-ti pustily byste mě tam s Doprovodem 15+?
Dobrý den, takto k výkladu zákona nemůžete přistupovat. Jasně pro nás vymezuje, jako provozovatele kinematografického zařízení, povinnost Vám zabránit návštěvě audiovizuálního díla s přístupností až od 15 let a tuto odpovědnost nepřenáší na jinou osobu (tzn. ani na Vaše zákonné zástupce - rodiče atd..), ta odpovědnost je na nás. Je to stejné jak s alkoholem, ten také nesmíte nakupovat a konzumovat pokud je Vám méně než 18 let. Ten kdo Vám ho prodá nebo nabídne se dopouští stejného přestupku, jako když chcete jít do kina na film přístupný až od 15 let. Takto je postavený zákon a my ho musíme respektovat.

6. 4. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, u Avengers Endgame nejdou rezervovat místa, ale i tak tam jsou rezervované. Je možné si také rezervovat místa?
Dobrý den, členové GAClubu mají možnost, jako určitou formu benefitu, si udělat rezervaci.

5. 4. 2019
Dobrý den, bude ještě hrát film Zraněná srdce? Bohužel jsem nestihla první týden promítání :-( Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento snímek už promítat nebudeme.

4. 4. 2019
Dobrý den, bude tedy merch na Avengers Endgame ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel nebude. Předběžně je sjednán na tituly Lví král, Toy Story, Angry Birds a X-Men. U Men in Black je merch dodavatelem zrušen.

4. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho trvají reklamy před filmem.
Dobrý den, to bohužel netušíme, reklamní prostor máme pronajatý reklamní agentuře a před každou projekcí je to různé, záleží na nich, kolik prodali reklamního prostoru.

3. 4. 2019
Kdy budete hrát film Bohemia Rapsody pro seniory
Dobrý den, film promítáme ve středu 24.4.

3. 4. 2019
Kdy bude prodej vstupenek na After: polibek??
Dobrý den, vstupenky budou k dispozici až v pondělí 8.4. cca po 19:00. Film má v ČR premiéru od 11.4.

3. 4. 2019
nejde mě karta Goldem Apple club chtěla jsem si objednat místa na film nevím jak jí aktivovat děkuji Zouharová
Dobrý den, pokud nemáte uhrazený členský poplatek, musíte kartu aktivovat na pokladně kina.

3. 4. 2019
Dobrý den, je možné prodloužit platnost GAC karty elektronicky? Abych nemusel na pokladnu.
Dobrý den, bohužel ne, rádi Vás uvidíme a kartičku prodloužíme osobně na pokladně kina.

2. 4. 2019
Dobrý den lze zrušit kupené lístky?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je prosím na mail info(zavinac)gacinema.cz se žádostí o storno. Pokud máte zakoupenou vstupenku na pokladně kina, musíte provést storno na pokladně kina.

2. 4. 2019
kolik míst má největší sál?
Dobrý den, sál č. 1 má kapacitu 440 míst.

2. 4. 2019
Dobrý den, mohl bych se zeptat Lipský na Endgame jsou již v prodeji?
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den

1. 4. 2019
Dobrý den, bude minimálne na předpremiéře Avengers Endgame verze 3D tit, podobně jako tomu bylo u Infinity War? Děkuji za odpověď :)
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

1. 4. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude zahájen prodej lístků na Avengers Endgame?
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

30. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli vracíte peníze z dárkového poukazu v hodnotě 179 Kč?
Dobrý den, z dárkových poukazů nevracíme.

30. 3. 2019
Dobrý den, budete promítat film My i v dřívějších hodinách? Děkuji :)
Dobrý den, zatím nemáme v plánu promítat film v dřívějších hodinách. Od čtvrtka bude dostupný pouze v čase 21:00.

28. 3. 2019
Dobrý den, vyhrál jsem dvě vip vstupenky do kina. Chtěl jsem se zeptat na jejich platnost a taky co je v tom vip. (rozdíl od klasicke vstupenky). Díky :)
Dobrý den, tyto vstupenky mají neomezenou časovou platnost. Slouží ovšem pouze k jednorázové návštěvě kina. Na pokladně nimi zaplatíte za jakékoliv filmové představení s výjimkou vybraných marketingových akcí (Dámská jízda), či speciálních představení alternativního obsahu (METinHD atd..). Vždy doporučujeme udělat si rezervaci.

28. 3. 2019
Dobrý den, jak se dá vyřídit GaClub karta? Pokud se dá.
Dobrý den, nejlépe na pokladně kina. Ale můžete si stáhnout registrační formulář, vyplnit ho doma a přinést ho již předvyplněný na pokladnu kina. Více informací a formuláře naleznete zde: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

28. 3. 2019
Dobrý den. Ve středu 24.4 by měla být předpremiéra filmu Avengers: Endgame a já se ptám v kolikátou hodinu budete tento film dávat. Pamatuju si že předpremiéra na Infinity War byla kolem osmé, tak bych chtěl vědět jestli to bude podobné nebo třeba o něco dříve kvůli délce filmu. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

28. 3. 2019
Dobrý den, každý den jezdím kolem velkého kina, které vlastníte. Co jsem se dočetl na internetu, tak jsem jen zjistil to, že by mělo zase fungovat v roce 2020. Jen se chci zeptat zda-li to je pravda, protože ani jednou jsem tam ještě neviděl někoho, kdo by tam mohl pracovat. Předem děkuji.
Dobrý den, Velké kino bohužel nevlastníme, jeho majitelem je Město Zlín (je tedy nás všech, kteří máme trvalé bydliště ve Zlíně) a námi zvolení zastupitelé o jeho správě rozhodují. Z našich zdrojů víme, že se připravuje pracovní expertů a je najatá externí agentura na řešení problematiky rekonstrukce Velkého kina. Zmiňovat jakýkoliv datum otevření kina je velmi předčasné. Víme jen, že rekonstrukce bude nákladná a časově poněkud delší, v řádu roků nikoliv měsíců.

27. 3. 2019
Dobrý den. Dostala jsem 2 VIP vstupenky do kina a chtěla jsem se zeptat jak tyto vstupenky uplatnit. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tyto vstupenky mají neomezenou časovou platnost. Slouží ovšem pouze k jednorázové návštěvě kina. Na pokladně nimi zaplatíte za jakékoliv filmové představení s výjimkou vybraných marketingových akcí (Dámská jízda), či speciálních představení alternativního obsahu (METinHD atd..). Vždy doporučujeme si udělat rezervaci.

27. 3. 2019
Dobrý den, od jakého věku lze uplatnil slevu seniora? Je třeba si vyřídit průkazku? Děkuji.
Dobrý den, průkazka není potřeba, slevu poskytujeme od 60 let, pokud o ni zákazník požádá.

27. 3. 2019
Dobrý den, chci se zeptat,jestli v pondělí 1.4. končí promítání filmu Skleněný pokoj nebo ho ještě budete promítat i později. Děkuji Tichá
Dobrý den, je velmi pravděpodobné, že po tomto víkendu již nebude film naprogramovaný. Rozhodne jeho víkendová návštěvnost.

26. 3. 2019
Dobrý den.Dostal jsem kreditní dárkovou poukázku.Jakým způsobem ji můžu uplatnit v rezervačním systému?
Dobrý den, v rezervačním systému postupujete podle kroků. Tzn. nejdříve si vyberete počet míst a do políčka číslo slevové karty zadáte číslo vaší kreditní dárkové poukázky a zvolíte si jakýkoliv vlastní PIN (některé kreditní poukázky jsou na vyšší částku a proto jsou všechny karty PINOVANY). Pak už si vybíráte místa v sále a zadáváte kontaktní údaje pro doručení vstupenky.

26. 3. 2019
Dobrý den, koupil jsem dva lístky (online) na film "ženy v běhu" na zítřek 27.3. na 18:00h, bohužel ten termín nestihnu z pracovních záležitostí. Rád by jsem přesunul termín o den později. Jak na to ? Děkuji
Dobrý den, vstupenku si musíte stornovat a zakoupit novou. Storno se provádí následujícím způsobem. Doručenou vstupenku přepošlete na mail info(zavinac)gacinema.cz se žádostí o storno. Denní manager Vám vstupenku stornuje a peníze se připíší zpět na účet, ze kterého byla vstupenka zakoupena. Zhruba během 3 pracovních dní, to záleží na komunikaci mezi platebními institucemi. Vy si mezi tím zakoupíte novou vstupenku na Vámi požadovaný čas. Děkujeme za pochopení.

25. 3. 2019
Dobrý den, chtěl jsem zeptat jak dlouho budete ještě promítat film Captain Marvel 3D - dab, děkuji
Dobrý den, odhadem 2-3 týdny. Výrazné omezení však nastane už příští týden při premiéře Shazama! A za 14 dní její osud definitivně zpečetí nový HellBoy!

25. 3. 2019
Dobrý den, vstupenky na avengers:endgame, který se bude promítat 27.4. se budou dát vstupenky předobjednat, nebo se budou dát dát koupit až týden předem?
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

24. 3. 2019
Dobrý den, chci se zeptat na přesné datum kdy půjdou koupit lístky na avengers end game. Abych měl nejlepší místa 😁.
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

23. 3. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat kdy vyrábí ty vaše luxusní oříšky v karamelu a kde bych je mohl sehnat? Díky
Dobrý den, oříšky si vyrábíme sami a ty naše jsou zakoupit jen u nás :)

21. 3. 2019
Dobrý den. Avengers:Endgame budete dávat v předpremiéře ve středu? Pokud ano, půjde si místa normálně koupit po internetu nebo na pokladně? Zkráceně řečeno, není potřeba nějaký speciální přístup? :D
Dobrý den, na 99% bude středeční předpremiéra. Vstupenky budou v online prodeji a samozřejmě také na pokladně kina. Nic speciálního se zatím nekoná. Stále čekáme na oficiální pokyny ze strany distribuční společnosti / Disney / Marve Studios.

21. 3. 2019
Už jsem vám psala ale spletla jsem se ta kartička kterou mají děti je ztp/p a doprovod má zadarmo vstup?
Dobrý den, vstupné zdarma neposkytujeme. Pokud jde do kina divák s průkazem ZTP + P (doprovod), má i doprovod stejnou slevu jako držitel průkazu.

21. 3. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli v levném úterý platí sleva ztp karty a když chci jít s dětmi s mentálním postižením, kteří mají kartičku ztp tak doprovod to má zadarmo?
Dobrý den, jak už bylo řečeno. Doprovod handicapovaného diváka má stejnou slevu jako držitel průkazu ZTP/P. Takže i v levné úterý je sleva 50% na standardní filmové projekce.

21. 3. 2019
Dobrý den můžu u Vás platit stravenkama Sodexo Flexi děkuji za odpověď Pěkný den Havelčík
Dobrý den, ano, můžete. Přehled všech akceptovatelných plateb stravenkami a benefitními kartami naleznete zde: http://bit.ly/GAC-KtereStravenkyAkceptujeme

20. 3. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě od kolika let můžou dítě sami do kina bez doprovodu rodičů. Děkuji
Dobrý den, toto je velmi individuální. Vždy záleží na dítěti a rodiči, zda to zvládnou.

19. 3. 2019
Prosím, jak dlouho budete ještě hrát film:Bohemian Rhapsody a bude ještě ve formátu ATMOS??Děkuji za odpověď
Dobrý den, podařilo se nám na tento víkend (so - ne) naprogramovat Bohemian Rhapsody (DOLBY ATMOS) v čase 12:15. Dále pak bude tento snímek naprogramovaný v rámci FKS (Filmového klubu seniorů) za 70,- na středu 24. dubna v 10:00 a 14:00

19. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat film Bohemia Rapsody i v měsíci dubnu 2019. Děkuji
Dobrý den, tento snímek máme naprogramovaný v rámci FKS (Filmového klubu seniorů) za 70,- (DOLBY ATMOS) a 50,- standardní zvuk na středu 24. dubna v 10:00 a 14:00

18. 3. 2019
Dobrý den, Když koupím lístky přes internet a zvolím možnost E-vstupenka mailem, tak bude stačit když ukážu mail v mobilu?
Dobrý den, ano, tato možnost stačí. Ukázat e-vstupenku na mobilu.

18. 3. 2019
Dobrý den. Chtela bych se zeptat jestli už víte něco o filmu Five feet apart ? Jestli ho budete hrát v kině nebo ne.
Dobrý den, tento snímek nemá stále distributora pro ČR a proto nemůžeme říci, zda v kině bude či nebude. Celou situaci můžete sledovat na tomto odkaze: https://www.imdb.com/title/tt6472976/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

16. 3. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, chceme jít s kamarádkami na film, který je od 15, všem už patnáct bylo kromě jedné.
Dobrý den, kamarádka, která neměla 15 let, má bohužel smůlu. Vpuštění na film nezletilé osoby odporuje zákonu a ten se musí dodržovat. Je to stejné jako s prodejem alkoholu a tabákových výrobků, ti se mohou prodávat a konzumovat až od 18 let. Děkujeme za pochopení.

16. 3. 2019
Dobrý den, divál jsem se kdy budete dávat jednotlivé filmy v Atmosu. Všiml jsem si, že u Avengers:Endgame máte 3.5.2019 přitom hlavní premiéra je myslím 25.4.2019. Jak už jsem tady mnohokrát četl chcete to dát co nejdříve, ale díky hodně dalších premiér to nestíháte, ale myslím si, že Avengers:Endgame je jeden z filmů, kde by to chtělo Atmos hned na premiéru. Předem děkuji.
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

16. 3. 2019
Dobrý den, koupila jsem lístky přes internet na přednášku Srílanka, je možné ještě uplatnt slevu ZTP dodatečně před představením nebo i po představení až tam nebude taková řada?
Dobrý den, přepošlete vstupenky na mail manager@gacinema.cz se žádostí o storno a poproste o rezervaci s tím, že budete chtít zakoupit ZTP vstupenky. Děkujeme za pochopení.

15. 3. 2019
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli budete hrát v kině film Five feet apart. Děkuji
Dobrý den, tento snímek teprve vstoupil do amerických kin a netušíme, zda bude mít i klasickou kinodistribuci ve zbytku světa nebo půjde jen do online streamu = VOD (Netflix atd...)

14. 3. 2019
Dobrý den, jsem členem GA Clubu a chtěl bych se zeptat, zda dostanu 30 Kč slevu i na film, který se promítá v levném úterý? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, slevy se u nás nesčítají. Na levné úterý se nevztahuje žádná jiná marketingová akce, platí tedy stanovená cena.

14. 3. 2019
Dobrý den, budete promítat i film Free Solo? Dekuji
Dobrý den, snímek Free Solo můžete vidět 17.4. v kině Hvězda Uherské Hradiště v 17:30 zcela zdarma.

14. 3. 2019
Dobrý den, dá se nějak uplatnit dárkový poukaz koupený online při online koupi vstupenek?
Dobrý den, musíte opsat evidenční číselný údaj do políčka číslo slevové karty při nákupu či online rezervaci vstupenky.

13. 3. 2019
Doobrý den!Jsem členem GA clubu..Lze někde zjistit kdy a zda mám nárok na volnou vstupenku?V Cinestaru jsem to mohl kdykoli vidět online,když jsem zadal členské číslo,ale tady se to člověk nedozví ani na pokladně.. Díky za odpověď
Dobrý den, pokud jste právoplatný držitel karty GAClubu, tak Vám samozřejmě na pokladně kina řekneme jaký máte stav věrnostního benefitu. Dále máte možnost si napsat mail na info či manager(zavinac)gacinema.cz a pokud píšete z registračního mailu, tak Vám také samozřejmě sdělíme aktuální stav.

13. 3. 2019
Dobrý den, jak muzu rezervované lístky už koupit?
Dobrý den, rezervované vstupenky si můžete zakoupit pouze fyzicky na pokladně kina. Případně kliknout na rušící odkaz rezervace, který máte v potvrzovacím mailu a ihned uvolněné sedáky místo nové rezervace rovnou zakoupit.

12. 3. 2019
Dobrý den, jsem členem GA Clubu, chtěla jsem si rezervovat vstupenky, ale karta je pravděpodobně propadlá - letos jsem ještě nezaplatila členský poplatek. Neplánujete do budoucna online prodloužení členství v klubu? Cestu kolem kina nemám, vždy platím členský poplatek až při návštěvě kina. Děkuji za zprávu.
Dobrý den, do budoucna plánujeme řadu změn, které se dotknout výrazně i věrnostního klubu. Určitě budeme přidávat uživatelsky přívětivá řešení. Zatím musíme všichni úspěšně bojovat s tím co máme a těšit se na změnu k lepšímu.

12. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli je možné u Vás zaplatit Benefit kartou. Děkuji za odpověď
Dobrý den, na pokladně kina přijímáme pouze karty komunikující se standardními platebními terminály. (Edenred, Sodexo). Benefitní karty společnosti Benefit vyžadují integraci online platební brány do našeho pokladního systému a zatím neumožňují platby na terminálech. Z tohoto důvodu tyto karty neakceptujeme.

11. 3. 2019
Dobrý den chci se zeptat zda bude nějaký merch na Avengers End game. Jinak komu se mám hlásit, když půjdu v kostýmu jako loni na Infinity war. Děkuji za odpověď.
Dobrý den Jakube, merch na Endgame máme předobjednaný, tak jsme zvědaví, zda se to povedete a i k nám do Zlína něco dorazí. U kostýmů budeme tentokráte trošku přísnější, neberte to prosím osobně, ale řada diváků si vzala jen triko či mikinu a tvářila se, že mají kostým. Rádi bychom Vás tedy poprosili o zaslání fotografie v kostýmu, třeba jako odpověď na tento mail. Děkujeme za pochopení.

11. 3. 2019
Dobrý den, už víte kdy bude možné předobědnat nebo koupit lístky na Avengers end game? Děkuji
Dobrý den, Předprodej, na který jste čekali je konečně tady! 🔝 Předpremiéra ⭐ Avengers: Endgame ⭐ proběhne v GOLDEN APPLE CINEMA již 24. dubna. Vstupenky v online prodeji i na pokladně kina! ⏬⏬⏬⏬ 🔥 DOLBY ATMOS - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-DolbyAtmos 🔥 2D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-DAB 🔥 2D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-2D-TIT 🔥 3D Dabing - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-DAB 🔥 3D Titulky - http://bit.ly/AvengersEndgame-Predpremiera-3D-TIT Pěkný den S pozdravem

10. 3. 2019
Dobry den, bude nekdy jeste v provozu Male kino na atelierech? Ma uzasnou atmosferu. Dekuji.
Dobrý den, Od soboty 25. května zahajujeme provizorní provoz Malého kina. Provizorní znamená to, že jsme noví provozovatelé kina a přilehlých prostor, které chceme dát do lepší kondice, aby Vaše návštěva byla co nejpříjemnější. Prosím tolerujte naši dočasnou aktivitu k zlepšení, chtěli jsme kino zpřístupnit hned, co jsme si ho vzali k sobě. Děkujeme za pochopení a věříme, že budete opět našimi stálými diváky v Malém kině! Pokud Vás napadá co zlepšit, co máme pro Vás připravit, prosím napište nám! Budeme jen rádi! Děkujeme.

8. 3. 2019
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jak je u vás možné prokázat se jako student, abych měl nárok na studenskou slevu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, na pokladně kina předložíte platný studentský průkaz.

7. 3. 2019
Dobrý den, Zakoupil sem si přes internet vstupenky... je třeba lístly vytisknout, nebo se stačí prokázat jen kódem na mobilu?
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu

7. 3. 2019
Dobrý den, jsem členem GAC Club a chtěl bych se zeptat jestli je možnost rezervovat lístky na film Capitan marvel přes internet? Děkuji
Dobrý den, je to možné.

6. 3. 2019
Dobry den , chci se zeptat zda-li mouhu platit (Edenred benefitem multi) v hodnote 200kč ?
Dobrý den, ano, je to možné. Přehled akceptovatelných benefitních karet a poukázek naleznete zde: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

6. 3. 2019
Dobrý den,jak jde prosím u vás vstupenku rezervovat?Jde to nějak emailem.Děkuji
Dobrý den, rezervace jsou možné pouze přes rezervační systém. V případě, že máte naši dárkovou poukázku a dané představení má pro běžného diváka (výjimkou jsou členové GAClubu) pozastavené rezervace napište mailem žádost o rezervaci na info@gacinema.cz a uveďte prosím číslo dárkového poukazu.

5. 3. 2019
Dobrý den chtěla bych stornovat lístky do kdy je stornujete.Děkuji
Dobrý den, storno vstupenky provedete jejím přeposláním na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno. Tato žádost nám musí přijít nejméně hodinu před začátkem představení. Peníze vracíme cca do tří pracovních dnů od následujícího dne provedení storna.

5. 3. 2019
Dobrý den, již to bude asi druhý den co se snažím zarezervovat místa telefonicky na film Capitain Marvel ale stále neúspěšně mi to nikdo nebere. Nejde rezervovat s GAclubem i nějak jinak? Abych si stihl zarezervovat pro mě vyhovující místa dříve, než abych si musel vybírat pro mě méně vyhovující místa? :/
Dobrý den, telefonická rezervace není možná. Na tento snímek budou cca první 2-3 týdnu pozastaveny rezervace pro nečleny GAClubu. Členové GAClubu mají tuto možnost povolenou. Pokud jste členem a tato možnost je pro Vás neaktivní, může to být tím, že jste porušil podmínky členství (nejčastěji propadnuté rezervace) anebo je Vaše roční členství propadnuté. Zašlete nám prosím na mail info@gacinema.cz číslo Vaší karty k prověření.

4. 3. 2019
Dobrý den, kde najdu číslo slevové karty? Zkoušel jsem tam napsat číslo, které je pod čarovým kódem, ale nefunguje.
Dobrý den, zřejmě je vaše karta propadnutá anebo zablokovaná pro transakce na webu z častého nevyzvedávání rezervací. Aktuálnost stavu ověříte na mailu info@gacinema.cz opsáním čísla karty.

4. 3. 2019
Je možné někde vidět dlouhodobější program, například na celý měsíc březen?
Dobrý den, program multikina sestavujeme pouze na daný kinotýden tj. každé pondělí a je platný od čtvrtku do středy. Měsíčně jsme schopni uvést pouze plánované premiéry pro dané kinotýdny. Plán měsíční premiér zveřejňujeme nepravidelně na našich sociálních sítích.

3. 3. 2019
Dobrý den,do kdy po stornaci příjdou zpět peníze na účet. Děkuji
Dobrý den, zpravidla do tří pracovních dnů.

3. 3. 2019
Dobrý den, s mamkou jsme včera kupovali online lístky na film Ženy v běhu s omylem jsme si spletly datum, máme to koupené na úterý 5.3. ale chtěly jsme až úterý 12.3. Chtěla jsem se zeptat, jestli by šli lístky vyměnit jen datumově, když budou nepoužité. Děkuji
Dobrý den, vstupenky nelze vyměnit. Musíte provést jejich storno (přeposlání vstupenek se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz) a pak zakoupením nových.

3. 3. 2019
Dobrý den, při prodeji přes internet nelze zadat koupi dětských lístků, platí se pouze plná cena. Je k tomu nějaký důvod nebo tuto možnost lze využít a pouze to přehlížím? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, při online prodeji nejsme schopni ověřit oprávněnost nároku dětské slevy. Řada diváků začala zneužívat tuto možnost a proto jsme se rozhodli o zrušení online slevy pro děti, studenty, seniory. Jediná onlline sleva, která je ověřitelná, je náš GAClub, který je ve stejné výši jako již zmíněné slevy. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si ji bohužel vystát na pokladně kina. Toto opatření nás mrzí, ale nemůžeme mít plný sál dětí (dětský slev) a přitom nemáme žádné dítě na sále.

2. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli plánujete nějakou dopolední nebo později odpolední (třeba okolo 17. hodiny) projekci filmu Jak vycvičit draka 3, která NEBUDE ve 3D? Termíny mezi 12 a 16 jsou pro nás nevhodné, protože dcera spává a nejsem si jistá, jestli by ve svém věku 3D projekci zvládla. Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, v průběhu měsíce je možné, že bude 3D projekce nahrazena 2D projekcí kolem 16:00. V současné době však nikoliv.

2. 3. 2019
Dobrý den,kdy budete promítat fiml Teroristka.Dekuji..
Dobrý den, česká premiéra nového českého film Teroristka je plánovaná na 4.4.2019.

1. 3. 2019
jak se jmenoval německý film v rámci seniorů promítaný ve středu 27.2.2019, děkuji EK
Dobrý den, jednalo se o snímek SPOLU TO DÁME inspirovaný skutečným příběhem.

28. 2. 2019
Dobrý den, jak při nákupu přes internet koupím studentské lístky? V nabídce se mi zobrazuje pouze základní cena, kterou nelze změnit. Děkuji.
Dobrý den, to je pořádku. Studentské vstupenky nejdou online zakoupit. Stávalo se nám docela často, že diváci této online slevy zneužívali a proto jsme ji zablokovali. Pokud chcete uplatnit studentskou slevu, musíte si udělat rezervaci. Pokud jsou rezervace nedostupné, je tu možnost osobního prodeje na pokladně kina. U veřejně blokovaných projekcí povolujeme pouze rezervace členům GAClubu. U vybraných projekcí (předpremiéry, dámské jízdy, alternativní obsah atd.) blokujeme všechny slevy a je pouze možnost koupe za uvedenou cenu.

27. 2. 2019
Dobry den pokud bych si chtel poridit vlastni 3D bryle pouzitelne ve vasem kine. Jakou technologii tzn. jake si mam poridit? Dekuji moc
Dobrý den, používáme technologii Dolby 3D. Více o této technologie zde: https://www.dolby.com/us/en/technologies/dolby-3d.html

27. 2. 2019
Dobrý den chtěla jsem si koupit 2vstupenky na Zeny v běhu na 1.3.,ale nejde mi to ukáže se bílé okénko a to je vše.Dekuji
Dobrý den, tato chyba se nejčastěji vyskytuje na zařízeních společnosti Apple se starším firmwarem. Jedná se o dočasné nenavázání spojení s prodejním serverem. Zkuste nákup na jiném zařízení nebo přes jiného poskytovatele internetového připojení. Zpravidla se pak vždy podaří po určitě časové prodlevě dialogové okno vyvolat v pořádku.

27. 2. 2019
Dobry den,pri koupi listku na 28.2. 19:45 film Co jsme komu zase udelali mi pri platbe system kolaboval a koupe pres internet neprosla. Sedadla v pedni rade zustala avetle seda. Muzete je odblokovat. Rad bych koupi dokoncil. Dekuji
Dobrý den, při nedokončení objednávky vstupenek, systém čeká cca 30 minut na dokončení platby (neví, co se děje u Vás doma, ve Vaší bance atd..) prostě čeká 30 minut na potvrzení o zaplacení. Pokud se tak nestane do 30 minut, odblokovává sedadla dále k prodeji.

27. 2. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli se všechny nevyzvednute rezervace třeba 10min před filmem ruší a může je potom kdokoliv obsadit?
Ano, můžete. V obchodních podmínkách a v mailové komunikaci uvádíme, že rezervace můžeme zrušit už 30 minut před začátkem představení a zbylé místa pak nabídnout dalším divákům. Denní manager vždy posuzuje aktuální situaci = fronty na pokladně a podle toho optimalizuje čas rušení rezervaci na 30 - 20 - 15 - 10 - 5 minut před začátkem projekce.

26. 2. 2019
Dobrý den, je možná platba kartou na pokladně? Děkuji...
Dobrý den, ano, je to možné. Můžete zaplatit za vstupenky do kina na pokladně kina a také na bufetu kina, za nákup občerstvení. Nejsou povoleny platby za nákup u třetích stran (předprodejové portály).

26. 2. 2019
Dobrý den, lze u vás zakoupit volné vstupenky? Film a čas promítání si určit až později?
Dobrý den, ano, zajisté. Na naší pokladně můžete zakoupit dárkové poukazy v hodnotě filmového představení a pak je kdykoliv uplatnit. Navíc tyto dárkové poukazy prodáváme i v elektronické podobě v našem online prodeji.

25. 2. 2019
Dobrý den. Dostala jsem poukazy do obchodního centra Zlaté jablko. 2x500kč Jen nevím jak se používají. To si musím koupit v daném obchodě za celých 500kč? Nebo se to dá nějak rozložit na menší částky? Děkuji 🤔😊
Dobrý den, používají se zhruba asi jako stravenky. To znamená, že se musí jednotlivý poukaz utratit naráz v jednom obchodě. Z poukázky se samozřejmě nevrací. Proto je dobré si vždy vybrat takovou věc, které je vyšší než hodnota poukazu a zbytek třeba doplatit v hotovosti.

25. 2. 2019
Dobrý den, od kolika let jsem pro vás senior?
Dobrý den, obecně se počítá věk 60 let. Pokud tedy myslíte slevu pro seniory, tu poskytujeme od tohoto roku. FKS - Filmový Klub Seniorů, tam není pravidlo, že mohou jen senioři, ale všichni diváci bez rozdílu věku, ovšem za předpokladu, že budou akceptovat nastavení klubu.

25. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jak přesně určujete datumy vysílání filmů (premiéry, apod.) Dočetl jsem se tady, že se s někým domlouváte, ale s kým buď jsem to přehlédl nebo nenašel.
Dobrý den, každý film v ČR musí mít svého zástupce, který spravuje jeho autorské práva na našem území. Tento "správce či majitel práv" se obecně označuje jako distribuční společnost, zkráceně distributor. Ti jsou sdruženi do Unie Filmových Distributorů a i Vy jako laik máte možnost nahlédnout do plánu připravovaných premiér na tomto odkaze: http://ufd.cz/files/article/843/6-2019.xlsx Samozřejmě většina kin, včetně nás, je v užším obchodním vztahu s distribuční společností a na základě výhodnosti této spolupráce máme určitě práva a nároky na možnosti premiér a předpremiér. Většina předpremiér se ovšem neschvaluje u českého zástupce, ale rovnou u majitele - studia, které film natočilo, třeba ve společnosti Disney (Marvel), Warner Bros (DC) atd...

24. 2. 2019
dobrý den chci se zeptat zda je možné koupit lístky na pokladně dřív, že bych zítra je šla koupit a v úterý bych šla na film.
Dobrý den, program na každý kinotýden (tj od čtvrtka do středy) se sestavuje v pondělí na základně víkendové návštěvnosti. Proto si vstupenky na úterní projekce můžete vždy zakoupit už týden dopředu. Zhruba tak každé pondělí od cca 19:00. (Pokud je v pondělí státní svátek, je posun vždy na nejbližší pracovní den).

23. 2. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, co znamená zkratka FKS za názvem filmu. Děkuji za odpověď
Dobrý den, jedná se o označení Filmového Klubu Seniorů. Nemusíte se bát, jedná se pouze o formální označení, nikomu nekontrolujeme občanky, jestli je už v seniorském věku. Takže na projekce FKS jsou pouštěni všichni diváci nejen ti v seniorském věku.

22. 2. 2019
Dobrý den, zaplatila jsem vstupenky online a ještě mi nepřišly na mail. Jak mám teď postupovat?
Dobrý den, pokud jste zadala správnou emailovou adresu, vstupenky nebo oznámení o neprovedení platby přijde vždy do mailu. Záleží ovšem na Vašem osobním nastavení emalové schránky, zda naši zprávu automaticky systém vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a bez Vašeho vědomí ji místo doručené pošty odloží třeba do složky SPAM, NEVYŽÁDANÁ POŠTA, JUNK MAIL atd... V případě, že nenaleznete vstupenku ani tady, pomůžeme ji Vám vypátrat, všem nám duplicitně chodí a provádíme kontrolu. Musíte jen zadat na jaký mail měla vstupenka přijít, kdy a pod jakým jménem jste nakupovali a také na co. Musíme vyloučit opravdu vše. Nejčastěji se jedná o překlep v emailové adrese.

22. 2. 2019
Dobrý den.Prosím informaci, kdy bude zahájen prodej vstupenek na muzikál Rocketman ( premiéra 30.5.). Děkuji, pěkný den.Kročilová
Dobrý den, prodej bude zahájen 27.5.

20. 2. 2019
Prosím jak často se aktualizuje rezervační systém? Spadl mi server při zadávání sedadel a nyní po obnovení jsou vybraná sedadla bílá a nejde na ně kliknout znova pro rezervaci...
Dobrý den, časový zámek na vybraná sedadla trvá cca 30 minut, pokud do té doby systém nezaregistruje potvrzení platby či rezervaci, pouští opět sedadla do prodeje.

19. 2. 2019
Dobrý den, Atmos jsem již navštívil 3x A mohu říci, že je boží jen je škoda, že pokaždé byl úplně jinak nastavený. Poprvé byl velmi tichý, podruhé byl extrémně hlasitý a po třetí to bylo dokonalé. Tím chci jen říci, že je to škoda, když si člověk za to připlatí a potom z toho je trochu znechucen. Vím, že každý film je zvukově jinak, takže je těžké to nastavit, ale myslím si, že není těžké to pár minut poslouchat a popř. přidat/ubrat nebo před promítáním zkusit vyhovující hlasitost. -Hudeček
Dobrý den, snímky v DOLBY ATMOS promítáme na na stavení 6.5 všechny bez výjimky. Ovšem jsou rozdíly ve zvukovém mixu jednotlivých filmů. Pokud jste byl 3x na stejném filmu, je něco špatně. Pokud jste byl 3x na různém filmu, tak se může stát, že zvukový mix je různý. Neexistuje optimální nastavení, vždy se jedná o subjektivní pocit. Naši promítači preferují zvuk 6.0, servisní společnost 7.0 a v kolektivním poslechu jsme se domluvili na normě 6.5 přičemž musíme akceptovat umělecký záměr zvukového mixu, kdy jednotlivé scény mají svůj zvukový smysl, tak jak je tomu třeba u Bohemian Rhapsody, kdy Vás v jednu chvíli mají bolet uši a za chvilku neslyšíte pro změnu skoro nic... Jednou slyšíte poškrábaný zvuk a podruhé digitální ostrou linku. Seřízení zvuku se dělá přímo speciálním softwarem Dolby Atmos, kdy přesně vidíte (vizuální editor), co se kde děje, který reproduktor co a jak nahlas ve vydefinované stupnici zvukového mixu hraje. V DA jsme zatím promítali Bohemian Rhapsody, The Doors, Dívka v pavoučí síti a nově o víkendu Alitu. Za nastavením na BR si stojíme, Dívka byla také TOP, koncert Doors se povedl a Alita je "rebelská"...

19. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, jestli filmy jako jsou Captain Marvel, Avengers EndGame, Spider-Man, atd. budou hned na premiéru v Atmosu nebo si budeme muset chvíli počkat. Předem děkuji.
Dobrý den, zde je přehled teoreticky dostupných filmů v Dolby Atmos na území ČR. Budeme se snažit je vždy už premiéře nasadit v DA. Ovšem může se stát, že někdy potkají dva tituly v DA a do toho třeba silný český film, jako jsou Ženy v běhu a nebude možné hned od začátku Dolby Atmos pustit. I to se může stát, jako třeba teď u Ality, které to má opravdu těžké. Pořád nám chodí více diváků na Bohemian Rhapsody v DA a na stejném sále jsou plné projekce Ženy v běhu. I tak se snažíme Alitu nějak propašovat na DA, aby to stihla před Captain Marvel... Zde je slibovaný přehled: CAPTAIN MARVEL (od 7.3. 2019) SHAZAM (od 4.4. 2019) AVENGERS: ENDGAME (od 3.5. 2019) ALADIN (23.5. 2019) GODZILA II. - KRÁL MONSTER (od 6.6. 2019) X-MEN: DARK PHOENIX (od 6.6. 2019) MUŽI V ČERNÉM: GLOBÁLNÍ HROZBA (od 13.6. 2019) SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA (od 4.7. 2019) ANNABELLE 3 (od 4.7. 2019) IT: KAPITOLA 2 (od 5.9. 2019) JOKER (od 3.10. 2019) STAR WARS: EPIZODA IX. (od 19.12. 2019)

18. 2. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude ve vašem kině premiéra, nebo předpremiéra Avengers: End game a kdy bude zahájen prodej lístků?
Dobrý den, film bude mít předpremiéru hned po Velikonocích, tj. ve středu 24.5. 2019. Vstupenky na předpremiéru budou k dispozici už v pondělí 15.4. cca kolem 19:00. Vstupenky na další projekce až v úterý 23.4.

14. 2. 2019
Zdravím Budete dávat slovenský teď nový film Trhlina??? Dejte vědět Předem děkuji Jakub Bartošek
Dobrý den, film zatím nemá stále ohlášenou distribuci pro ČR a tak se nemůže promítat. Pokud se situace změní, určitě ho nasadíme. V našem slovenském multikině s ním máme dobrou diváckou zkušenost.

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

13. 2. 2019
Dobrý den, zapomněla jsem heslo ke své členské slevové kartě. Jak ho mohu zjistit? Děkuji.
Dobrý den, informace o tom jak nastavit a zadat pin naleznete na tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

13. 2. 2019
Dobrý den, jak mám postupovat, když si chci koupit lístek na film přes internet, protože na něj není možná rezervace, a mám nárok na poloviční slevu, protože jsem držitelem průkazu ZTP.
Dobrý den, vaši žádost vyřídí individuálně denní manager na info(zavináč)gacinema.cz

9. 2. 2019
Dobrý den, můžu platit kartou Endered Benefits? Děkuji
Dobrý den, ano můžete.

9. 2. 2019
Dobrý den, jak malé děti muzou do kina?
Dobrý den, věk není rozhodující. Důležité je, zda vydrží shlédnout celý film a nebude rušit ostatní diváky.

8. 2. 2019
Dobrý den, jakým způsobem se můžu stát členem GA Clubu a co členství v tomto klubu obnáší ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, členství v klubu uzavřete na pokladně kina. Více o klubu si přečtete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

7. 2. 2019
Dobrý den, plánujete uvést nějaký německý/švýcarský nebo rakouský film s něm. titulky v dohledné době? Neplánujete nějaký německý filmový týden/víkend? Děkuji.
Dobrý den, v dohledné době není v plánu žádný film v německém znění s českými titulky. Veškerá německá produkce je buď v dabingu anebo má anglické znění, protože se jedná o koprodukční projekty. Obecně se německy mluvící filmy do českých kin moc nedostávají, český divám nemá moc němčinu v oblibě a proto návštěvnost takových filmů není uspokojivá.

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

4. 2. 2019
Dobrý den, pokud provedu nyní online koupi lístků (nelze provést rezervaci na film Ženy v běhu) a mám VIP lístky pro volný vstup, které chci uplatnit, jak postupovat? Děkuji za odpověď. Silvie
Dobrý den, pokud máte VIP vstupenky, napište prosím na mail info@gacinema.cz, který den a čas máte o film zájem a denní manager vám povede blokaci místa.

3. 2. 2019
Kdy bude, prosím, zase otevřené Malé kino? Děkuji
Dobrý den, Od soboty 25. května zahajujeme provizorní provoz Malého kina. Provizorní znamená to, že jsme noví provozovatelé kina a přilehlých prostor, které chceme dát do lepší kondice, aby Vaše návštěva byla co nejpříjemnější. Prosím tolerujte naši dočasnou aktivitu k zlepšení, chtěli jsme kino zpřístupnit hned, co jsme si ho vzali k sobě. Děkujeme za pochopení a věříme, že budete opět našimi stálými diváky v Malém kině! Pokud Vás napadá co zlepšit, co máme pro Vás připravit, prosím napište nám! Budeme jen rádi! Děkujeme.

3. 2. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to máte s brigádama, když mi ještě nebylo 18. Jaké máte finanční ohodnocení, jaké máte směny apod. Děkuji
Dobrý den, pokud Vám bylo již 17 let, je možná brigáda na pozici uvaděč. Cenové ohodnocení, benefity a směny by s Vámi probral denní manager při domluvě zkušební směny. Vychází se ze základu 85,- + benefity a osobní ohodnocení. Pokud máte zájem pošlete prosím Váš životopis na mail manager(zavináč)gacinema.cz se žádostí o místo.

2. 2. 2019
Dobrý den,jaké jsou prosím podmínky pro vyřízení vaší slevove karty?děkuji
Dobrý den, zde jsou podmínky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

1. 2. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda-li Dolby Atmos se nachází přímo v "jabku" a jde pouze o nový sál. Děkuji.
Dobrý den, jedná se o modernizaci sálu č. 1 v hodně 3.5 mil Kč. Kapacita sálu č. 1 je 440 diváků a rozměr plátna 17x7 m. Více o technologii Dolby Atmos zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107

31. 1. 2019
Dobrý den, když mám lístky v emailu musí být vytištěny? nemám je kde vytisknout. děkuji. Pavla
Dobrý den, stačí ukázat na telefonu :)

27. 1. 2019
Da se platit na miste kartou?
Ano, karty bereme na pokladně i bufetu.

24. 1. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda Věrnostní karta GaClub základní a EXTRA verze je použitelná pro více lidí, nebo jenom pro jednoho, co ji zakládá ? Mezi její funkce patří kromě slevy, případně každého 10. vstupu zdarma i ji lze použít jako "permamentku" na dobytí kreditu.? Jde o všechny její výhody, nebo ji lze využít ještě jiným způsobem?
Dobrý den, karta je přenosná, takže ji může použít i více lidí. Ovšem jsou limity pro použitelnost na jednotlivá přestavení. To znamená, že vám povolíme určitý počet nákupů na jedno představení, aby nedocházelo k zneužití pro hromadný nákup. Samozřejmě si na kartu můžete dobít kredit. Dalším benefitem je možnost rezervací na blokovaná představení, věrnostní benefit, členská sleva, při online platbě za Vás platíme manipulační poplatek a další drobné nepravidelné výhody.

24. 1. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde při rezervaci/koupi zvolit studentské či jiné vstupné. Děkuji.
Dobrý den, studentské vstupné při online rezervaci nejde zvolit. Pokud chcete uplatnit nárok na slevu, musíte se prokázat platným studentským dokladem a ten Vám můžeme zkontrolovat pouze na pokladně kina. Online jde pouze věrnostní sleva = sleva pro členy GAClubu.

12. 1. 2019
Dobry den, prosim vas, dvoulete dite musi platit vstupne na film? A proc nejde zakoupit detska vstupenka pres internet? Dekuji za odpoved
Dobrý den, každý divák v sále musí platit. Zvažte prosím návštěvu dvouletého dítěte, projekce jsou docela hlasité a mohou mít vliv na zdravý vývoj sluchu. Nákup dětských vstupenek přes internet je omezen z důvodu častého zneužívání diváků, kdy máte najedou plný sál dětí, dle vstupenek a při fyzické kontrole nárok na slevu mají pouze dvě děti..

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

7. 1. 2019
Dobrý den, není možnost zopakovat některé velmi úspěšné filmy z minulých let? Mám na mysli třeba Avatar ve 3D a podobné. Děkuji
Dobrý den, na Avatara bohužel už nejsou práva pro kinoprojekce :( U starších titulů je to celkem běžné. Většinou jsou práva na 2 roky, u starších titulů, jako byl třeba Avatar, byly práva na 5 let. Nástupem moderních technologií a služeb VOD se práva zkracují a některé filmy mají pro kino třeba jen 3-6 měsíců a hned putují na streamovací služby. Občas se stane, že je obnovená kinopremiéra při výjimečné události. Například 27. ledna budeme uvádět Schindlerům seznam.

22. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na průměrnou gramáž vašich popcornů. (Kolik váží malý, střední apod.)
Dobrý den, zde máte gramáže popcornů. Vše je spočítáno na slaný popcorn: MINI cca 56g MIDI cca 90g MAXI cca 150g Objemově to je MNI/MIDI/MAXI 1,5l/3l/4,5l

19. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se dá 3D dárkový poukaz použít také na atmos filmy nebo jestli je nějaká možnost koupit atmos dárkový poukaz.
Dobrý den, 3D dárkový poukaz jde použít i na ATMOS filmy, jen na pokladně doplatíte rozdíl ceny.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

16. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na storno zakoupenych listku,jak mam postupovat,dekuji.Zakoupeno pres cool ticket.
Dobrý den, vstupenky, které chcete stornovat (přišly vám i do mailu) musíte přeposlat na email info@gacinema.cz se žádostí o storno.

6. 12. 2018
Dobrý den. Dostala jsem dárkový poukaz na vstup za 179 Kč. Chci si rezervovat přes internet místo. Stačí jen rezervovat a před začátkem přijít k pokladně a doplatit si?
Dobrý den, ano je to přesně tak.

26. 11. 2018
Dobrý den, dítě do tří let které bude sedět na klíně, platí také vstupenku? A máte pro děti podsedáky, aby dobře viděly? Děkuji Punčochářová
Dobrý den, každý divák musí mít v kině platnou vstupenku. Bohužel, dětské podsedáky nemáme, přeci jen tříleté děti do kina moc často nechodí. Většinou nezvládají tak dlouho posedět na filmu a mohou rušit ostatní diváky. Také je potřeba zvážit vyšší hlasitost, která nemusí moc dobře působit na zdraví vývoj sluchu u tak malých diváků. Pro nejmenší diváky máme speciální projekce pro mateřinky, kdy organizovaně v dopoledních hodinách navštěvují speciální krátké pásma, které máme přizpůsobeny právě pro tyto nejmenší diváky.

26. 11. 2018
Kdy jsou otevreny pokladny pred predstavenim?
Dobrý den, pokladna kina je otevřena od 9:00 do 22:00 každý den.

26. 11. 2018
Dobrý den, jde zjistit počet vstupů na věrnostní kartě (abych měl přehled kdy budu mít 10. vstup zdarma) online nebo jen na pokladně? děkuji
Dobrý den, pošlete prosím číslo vaší karty na mail info(zavinac)gacinema.cz s dotazem na stav návštěvnosti.

24. 11. 2018
Dobrý den, je možné u Vás uplatnit nějakou studentskou slevu?
Dobrý den, dětská sleva je uplatnitelná na pokladně kina.

21. 11. 2018
Dobrý den, jaký čas před zahájení musím být na místě.A vstupenky jsem zaplatil online musím je vytisknout a předat na pokladně.Děkuji
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, stačí je ukázat třeba v mobilu před vstupem na sál. Přijít by jste měli tak, aby jste stihli začátek filmu a případně nakoupit na bufetu. Optimální je cca 10-15 minut před začátkem filmu (podle toho na jak velký sál jdete).

21. 11. 2018
Dobrý den, v jaké cenové hodnotě lze zakoupit dárkové poukazy?
Dobrý den, dárkové poukázky máme v hodnotě 179,- a 199,-. Lze také zakoupit přednabitá věrností karta, na kterou si nahrajete libovolný kredit a touto kartou pak platíte. Využíváte slevy a sbíráte věrnostní benefit, tj. sleva 30,- na každou vstupenku, možnost rezervací a desátá vstupenka zdarma.

18. 11. 2018
Dobrý den, máte vyhrazené projekce, na které je přístup s miminky?
Dobrý den, o tyto projekce nebyl zájem a proto je v programu bohužel nenaleznete.

16. 11. 2018
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá odeslání lístků esemeskou od platby. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, s nástupem a aplikací GDPR jsme od zasílání vstupenek SMSkou upustili. Každou zakoupenou vstupenku automaticky zasíláme do mailu a vy si ji můžete vytisknout nebo ukázat na mobilním přístroji. Také máte možnost si ji nechat zaslat do mobilní aplikace CoolTicket. Vstupenky se zasílají vždy hned, jakmile nám poskytoval platebního systému potvrdí, že byla přijata platba za vstupenky. Na tuto platbu čekáme 30 minut, pokud do této doby platba nepřijde, vstupenku pouštíme opět do prodeje a vám posíláme mail o neprovedení transakce.

15. 11. 2018
Dobrý den,zapomněla jsem pin na své klubové kartě a chtěla bych vědět jak mám kartu opět obnovit abych s ní mohla platit přes internet.Děkuji Hladišová
Dobrý den, požádejte prosím o reset pinu na mailu info(zavináč)gacinema.cz

13. 11. 2018
Dobrý den, jsem členem GA clubu a zajímá mně, proč při výběru vstupenek, vypsání čísla karty, pinu a zadání osobních údajů po stisknutí tlačítka zaplatit nedojde ke snížení ceny, děkuji. Mimochodem, taky mám problémy s rezervací filmů, které jsou možné rezervovat jen pro členy GA clubu.
Dobrý den, na některé projekce není možné uplatnit žádná sleva, tedy ani pro členy GAClub. Toto platí zejména v rámci levného úterý nebo třeba již zlevněných filmů. Samozřejmě také pro alternativní obsah (koncerty, METinHD, balety, festivaly), prémiový obsah (vybrané předpremiéry, Dámské jízdy a jiné marketingové akce). Pokud máte problém s rezervací, pošlete nám prosí číslo vaší karty a ověříme, zda je aktivní a funguje vše, tak jak má.

12. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kdy je přístupný program k rezevaci (prodeji) vstupenek? Když kliknu na příslušný den, je tam napsáno, že v pondělí - pondělí je dnes, ale program přístupný není... Děkuji za odpověď
Dobrý den, každé ráno v pondělí sestavujeme program na základně víkendové návštěvnosti a naskakujících nových filmů. Sestavený program se posílá distribučním společnostem (majitelům práv), ti jej schválí a my jej následně přepisujeme do elektronické podoby a tištěného programu. Cca kolem 19:00 (někdy i dříve) je program k dispozici na našem webu.

8. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč pořád zvedáte cenu popcornu? Pamatuji si, že když se kino otevřelo stál malý popcorn 39 Kč a postupem času jste zvedali cenu a teď to stojí 69 Kč? Nevím jestli vám to přijde normální za malí popcorn chtít 70 Kč (neřeknu kdyby za velký), ale od hodně lidí jsem slyšela, že si na to stěžují. Takto si tam normální člověk nemůže nic koupit.
Dobrý den, cena za popcorn odpovídá navyšování ceny jednotlivých položek od našich dodavatelů a samozřejmě se také několikrát zvedla i mzda zaměstnanců. To vše máte zahrnuto v ceně. Čím více se zvedá průměrná mzda a cena jednotlivých komodit, tím více se zdražuje.

4. 11. 2018
Dobrý den, lze zjistit kolik peněz mám na klubové kartě přes net?
Dobrý den, vzhledem k GDPR nechceme tyto informace prezentovat přes net. Pošlete si prosím žádost z registračního mailu na manager(zavinac)gacinema.cz a my Vám podáme informaci. Děkujeme za pochopení.

1. 11. 2018
Dobrý den,máte prosím dárkové poukázky a v jaké hodnotě?Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina prodáváme poukázky v hodnotě 179,- a 199,- navíc je možné zakoupit věrnostní kartu a nabít ji kreditem.

31. 10. 2018
Dobrý den, lze stornovat lístky i poté, co jsem je zakoupil?
Dobrý den, vstupenky můžete vždy stornovat nejpozději hodinu před začátkem představení, případně dle osobní domluvy s denním managerem i těsně před začátkem projekce. Jakmile se film promítá není možné žádat o storno.

29. 10. 2018
Dobrý večer, chci si koupit lístky online ale nevím, jak uplatnit slevu 30 Kč/lístek při uplatnění permanentní vstupenky do ZOO? Pokud bych lístek jen rezervovala, vím že u pokladny mi slevu započítáte, ale když lístky nejde zarezervovat ale jen přímo zakoupit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jediná online sleva, kterou můžeme online ověřit je sleva pro členy věrnostního klubu. Všechny ostatní slevy z důvodu jejich zneužitelnosti ověřujeme pouze fyzicky na pokladně kina při prodeji vstupenky. Bohužel se nám stávaly případy zneužívání těchto slev. Na základě smluvních ujednání s majiteli práv promítaných filmů musíme poskytované slevy prokazatelně kontrolovat Proto tedy fyzická kontrola až při prodeji vstupenek. Děkujeme za pochopení.

28. 10. 2018
Dobrý den, mám kartičku ZTP a chci si koupit lístek přes internet, jak slevu uplatnit. Nebo lístek koupit a po předložení na pokladně mi bude 50 % vráceno? A platí tato sleva i na předpremieru Bohemian Rhapsody ve st 21:15? Děkuji
Dobrý den, slevu ZTP z důvodu nemožnosti ověření její platnosti nenabízíme v rámci online prodeje. Jediná možnost je si udělat rezervaci, členové GAClubu mohou a pak na pokladně kina nárokovat slevu ZTP. Slevy ZTP jde uplatnit i na tuto projekci.

28. 10. 2018
Dobrý den , přijde mi že cena 219 Kč na zlínské kino je trochu přes čáru. Pražský CineStar stojí 199 Kč. Navíc navýšení cen za bufet jsme taky nepochopili. S takovou vám do kina budou chodit lidi, tak maximálně na levné úterý.
Dobrý den, cena 219,- za film v revolučním 3D prostorovém zvuku Dolby ATMOS plně odpovídá výjimečnosti nabízeného produktu! Jedná se naprostou novinku a ve vstupném se musí promítnout náklady na vytvoření filmu a jeho následné promítnutí v kinech. Pokud srovnáte cenu Dolby ATMOS s pražským CineStarem na Andělu, třeba u Bohemian Rhapsody, zjistíte, že jsme o 10,- v základní ceně levnější. CineStar v Praze promítá tento snímek v Dolby ATMOS za 229,- a my za 219,- k tomu si připočítejte různé slevy atd.. Naše multikino je dle hodnocení UFD jedno z cenově nejdostupnějších multikin v ČR a co se týče cen na bufetu, musíte také brát potaz vývoj cen na zahraničních trzích, kde jednotlivé komodity nakupujeme. K tomu připočítat inflaci a kurzové výkyvy a politická rozhodnutí vlády. Tyto vlivy se pak promítají do tvorby ceny na bufetu. A pokud nás srovnáváte s pražským CineStarem, tak určitě moc dobře víte, kolik stojí popcorn v Praze a u nás.. A ještě Vám doporučujeme přeměřit objem kelímků :) ty naše jsou větší.

28. 10. 2018
Dobrý den, stačí elektronické vstupenky ukázat na emailu v telefonu, nebo je potřeba je vytisknout? Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat na mobilu, naskenujeme si QR a ověříme platnost Vaší vstupenky.

22. 10. 2018
Dobrý večer, chtěl bych se informovat zda li při online nákupu dárkových poukazů lze uplatnit platbu i přes Platbu 24 (Česká spořitelna) . Děkuji
Dobrý den, online platba je možná pouze přes bankovní karty.

12. 9. 2018
dobrý den, chci se zeptat zda se u vás dá zaplatit popcorn stravenkami. Děkuji
Dobrý den, zatím to není možné. Stravenky akceptujeme pouze na filmy nikoliv na občerstvení.

10. 9. 2018
Dobrý den, dá se změnit E-vstupenka emailem na Cool ticket vstupenku? Děkuji
Dobrý den, u již zaslaných vstupenek nelze měnit způsob doručení. Evstupenku v mailu stačí ukázat na mobilu (stejně jak u CoolTicketu), my načteme a ověříme QR kod a můžete jít do kina. Druhá možnost je provedení storna a zakoupení nové vstupenky, kterou si necháte zaslat do CoolTicketu.

1. 9. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pustite sedmileté dítě v doprovodu rodičů na film s doporučením od 12 let. Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Tady je věková hranice pouze doporučení vhodnosti... Problém nastává u přístupnosti 15+, tak už ze zákona nemůžeme...

28. 8. 2018
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli když máme už 15 ale ještě nám nedorazila občanka, stačí vydat nějaký jiný průkaz, který prokazuje že nám je těch 15 když chceme jít třeba na nějaký horror?
Dobrý den, pokud je to školní průkaz či jiný, který vás dokáže identifikovat. Je to možné.

15. 8. 2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat, či jde prodloužit klubová karta přes internet. Děkuji
Dobrý den, v tuto chvíli to zatím bohužel nejde. Musíte si zajít na pokladnu kina a tam provést tuto akci.

14. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u vás na pokladně předprodejní místo Ticketportalu a jestli přijímáte i dárkové poukazy Ticketportalu nebo je platba jen v hotovosti? Děkuji předem za odpověď, Nováková.
Dobrý den, ano jsme předprodejním místem Ticketportalu, přijímáme tedy i dárkové poukázky Ticketportalu. Ty jsou ovšem platné pouze pro nabídku představení společnosti Ticketportal. Nejde nimi platit kino či jiné akce. Z poukázky se nevrací a platba na portálech je možná pouze v hotovosti. Nákup vstupenek do kina i na bufetu kina je už možný i kartou.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

30. 7. 2018
Dobrý den,je možné u již zakoupených lístků přes online prodej změnit místa k sezení? Děkuji
Dobrý den, jsou dvě možnosti. 1 - vystornovat objenávku (tuto možnost máte dole v potvrzovacím mailu o zaslané rezervaci) a udělat novou. 2 - napsat na mail manager@gacinema.cz, přiložit rezervaci a popsat Vaše přání. Pokud je to v možnostech denního manažera, vyjde Vám vstříc. Obdobně to jde provést fyzicky na pokladně kina.

20. 7. 2018
Dobry den prosim vas chtela bych se zeptat jsme ctyrclenna rodina. Pro slevu 30 kc na osobu budeme potrebovat 4 slevove karty ja manzela kazde dite zvlast? Nebo bude stacit jedna pro vsechny? A kartu si vyridime u vas pred zakoupenim vstupenek? A jedna karta stoji kolik? Prosim a dekuji za odpověď.
Dobrý den, stačí Vám nákup 4 vstupenek na jednu slevovou kartu. Kartu samozřejmě vyřídíme po registraci u nás na pokladně kina před návštěvou projekce. Počítejte prosím, že to může trvat tak cca do 5 minutek a přijděte raději dříve. Karta stojí 60,- a její platnost je na jeden rok. Na kartu jde nahrát kredit a můžete s ní platit online a nebo dát dětem a ty s ní platit na pokladně kina.

10. 7. 2018
Dobrý den, za co je přirážka při platbě kartou? Např. cena lístku je 99 Kč, ale požadujete úhradu 104 Kč. Děkuji
Dobrý den, jedná se o manipulační poplatek vystavení každé elektronické vstupenky. Elektronické vstupenky nezpracováváme my, ale naši partneři poskytující nám toto řešení. Musí Váš požadavek zpracovat, ověřit, vstupenku následně vyhotovit, opatřit ji bezpečnostními prvky, to vše dle pravidel GDPR a následně poslat Vám a zároveň i nám ke kontrole a ověření její platnosti při Vašem vstupu na sál a to vše přes technologické řešení poskytovatele/poskytovatelů.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

19. 5. 2018
Omezeni filmu podle věku to je pěkná píčovina co když 11 lete děcko je vyspělejší než 19 letý chlap a 11 lete decko si to stejne stahne na internetu a bude s tim uplne v pohode a 19 lety typek pujde do kina a bude mit z toho trauma ? Proc to je podle veku je to ta nejvetsi picovina ktera me sere... Je mi 14 a nemuzu jit na deadpoola kvuli tomu ze je mi az za mesic 15 a kdyz uz mi bude 15 tak co udelam ? No hovno protoze za mesic uz si to stahnu z internetu a stejne to nejak neovlivnite....
Dobrý den, takové jsou platné zákony České republiky a my je musíme dodržovat. Nic jiného nám nezbývá. V případě prokazatelné snahy je nedodržet nám hrozí finanční pokuta.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

8. 5. 2018
Dobrý den, chápu navýšení cen vstupného, ale proč jste přistoupili k tak razantnímu navýšení cen v bufetu? Skoro všechno je dražší o 20 Kč. Dávat tedy za 0,5l neperlivé vody 45 Kč je pěkná zlodějna. A u oříšku v karamelu to dělá navýšení skoro o 35%. Pamatuji si cenu u oříšku 35 Kč. Během roku nebo dvou je to skoro 100%. Nepřijde Vám to moc? Neuvažujete aspoň o nějakou kompenzaci pro členy GAC Extra, například sleva více než 10% aspoň tedy 25%? Upřímně chodím do Vašeho kina minimálně 20-30x za rok, ale chuť kupovat si něco ve Vašem bufetu mě přechází.
Dobrý den, na bufetu se zdražil pouze popcorn, nachos, alkohol a drobné pochutiny v rozmezí 10-20 Kč. Nealkoholické nápoje zůstali na stejné ceně. Bonaqua 0,5l stojí 25,- ne 45,- jak uvádíte. Samozřejmě máme nově v nabídce i prémiovou vodu Smart Watter 0,6 za 49,-, ale to je pouze doplnění k běžné nabídce. U ceny ořechů a jader jsme museli reagovat na čím dál tím větší cenové výkyvy a spíše cenový nárůst na burze komodit, kde výrazně za poslední dobu narostla hlavě cena za kešu, mandle a lísková jádra. U českých dodavatelů třeba u komodity vlašský ořech byl nárůst extrémní. Zvýšení cen u ořechů a jader je dán navýšením celosvětové poptávky a výkyvy při dodávkách (neúroda). Zdražování je nepopulární krok, dlouhá léta jsme se snažili držet ceny. V současné době se zdražila hlavně cena lidské práce a doprava. To se promítá do cen nákupů a pak následné výroby a prodeje. Pokud rostou náklady, nemůžeme poskytovat větší slevy. Pokud se daný výrobek za stanovenou cenu nebude prodávat, je z ekonomického hlediska pro nás výhodnější ho z nabídky odstranit, případě nahradit něčím novým, cenově dostupnějším. Za zvážení stojí navýšení slevy pro členy GAC Extra na 15%.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

20. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaký početní limit kolik nejmíň musí být diváků na film aby se promítalo. Děkuji
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

19. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

17. 4. 2018
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

6. 4. 2018
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vznikli, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

3. 3. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

3. 3. 2018
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

20. 2. 2018
Dobrý den, přes platební bránu jsem zakoupila lístky na film.Problem je ze server měl poruchu a mě se platba zadala 3x jak nebo kde se můžu s někým dohodnout na vrácení dvou částek?Děkuji
Dobrý den, vstupenky které jsou navíc a chcete je vystornovat přepošlete na mail info(zavinac)gacinema.cz

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

30. 12. 2017
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

28. 12. 2017
Dobrý den, pokud už je na film obsazený celý sál (většina míst je jen rezervována) , do kdy si musí tu rezervaci vyzvednout dotyčný? Ono řada lidí si to rezervuje a nakonec ani nedojde. Jde mě o to jestli do kina jet a počkat na 2 volné místa. Děkuji
Dobrý den, doporučená doba je 30 minut před začátkem projekce. Pak si vyhrazujeme právo rozhodnutí o zrušení rezervací v rámci posouzení aktuálního vývoje a upravovat tento čas. S přihlédnutím na všechny nepříznivé okolnosti (špatná dopravní obslužnost, problémy s parkováním, dlouhá řada na pokladně) se rezervace automaticky ruší v intervalu 10-5 minut před začátkem projekce. Na toto právo má pouze denní manažer, který tyto situace vyhodnocuje a individuálně posuzuje.

10. 12. 2017
Dobry vecer, prepokladam (i podle stranek Cool ticketu) ze pokud zakoupim listky pres cool ticket, nelze je vymenit popr. vratit, dekuji za odpoved.
Dobrý den, vstupenky nemůžeme vyměnit, ale můžete požádat o jejich storno. Stačí je nám přeposlat na mail a požádat o storno. Samozřejmě před začátkem představení.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

22. 10. 2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

12. 8. 2017
Dobrý den,lze při rezervaci vstupenek nějakým způsobem rozlišit dětskou a dospělou vstupenku?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel při rezervaci vstupenky nedokážeme rozpoznat oprávněnost vydání slevy a tak se dětská sleva musí nárokovat pouze při fyzickém prodeji na pokladně kina.

10. 8. 2017
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

4. 7. 2017
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

16. 6. 2017
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

1. 6. 2017
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

30. 5. 2017
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

15. 4. 2017
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

13. 4. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

31. 3. 2017
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

15. 3. 2017
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

7. 2. 2017
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

12. 12. 2016
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastaven, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Ta je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online při nákupu vstupenky na webu kina.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

20. 10. 2016
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

3. 10. 2016
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

26. 9. 2016
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

22. 9. 2016
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

14. 5. 2016
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

31. 12. 2015
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

11. 11. 2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

1. 11. 2015
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

14. 10. 2015
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

21. 8. 2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

17. 5. 2014
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

14. 4. 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

27. 2. 2014
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

10. 6. 2013
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.