YESTERDAY (FKS) 23. 10. 10:00 a 14:00 (80,-)
Umění v kině GAUGUIN NA TAHITI 23. 10. 18:30
Dětská neděle ADDAMSOVA RODINA 27. 10. 13:00
METALLICA & San Francisco Symphony: S&M2 30. 10. 19:30 (200,-)
SLAYER: The Repentless Killogy 6. 11. 19:00 (250,-)
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

21. 10. 2019
Dobrý Den, pokud jsem si na dnes koupil vstupenku, šla by využít další den, pokud bych film dnes nestihl dnes? Díky za odpoved.
Dobrý den, vstupenku vždy kupujete na konkrétní představení, pokud nestíháte, vstupenku stornujte a zakupte novou. Pokud máte zakoupenou vstupenku na pokladně kina, stornujte na pokladně kina, pokud ji máte zakoupenou online, stornujete jejím přeposláním na mail info@gacinema.cz

20. 10. 2019
dobrý den, když si koupím členství za 60,- třeba 25.10.2019 tak bude platit do 25.10.2020 ?
Dobrý den, ano.

18. 10. 2019
dobrý den, kde prosím najdu program na listopad, hledám marně. Mám zájem o větší počet vstupenek na některé úterý- Přes prsty. děkuji hyánková
Dobrý den, program sestavujeme každé podělí a je vždy platný na daný kinotýden, tj. od čtvrtka do středy. Nedokážeme Vám tedy přesně říci, kdy bude Přes prsty v listopadu v programu, ale víme, že jeho čas se chýlí ke konci a bude zřejmě jen jedna projekce v čase okolo 17:00. Pokud je skupina opravdu velká, je lepší se domluvit s kolegy na marketingu a udělat si uzavřené představení. Kontaktovat je můžete na mailu: info@gacinema.cz

18. 10. 2019
Dobrý den, když mám zoo zlín Family kartu se slevou 30Kč jak uplatním tuto slevu při online objednávce lístku?
Dobrý den, uplatnitelná online sleva je pouze pro členy GAClubu jako jejich benefit, ostatní slevy poskytujeme pouze na pokladně kina. Děkujeme za pochopení.

17. 10. 2019
Dobrý den, budete promítat na podzim film Ad Astra? Děkuji Talandová
Dobrý den, film už jsme úspěšně odpromítal skoro celý měsíc (premiéra 19.9.) a už se k němu nebudeme vracet.

16. 10. 2019
Hezký den. Chtěla bych se zeptat, jestli se platí něco, když se chci zaregistrovat do vašeho věrnostního klubu. Děkuju
Dobrý den, roční poplatek 60,-

15. 10. 2019
Dobrý den, dá se normálně koupit na pokladnách kina poukaz na jedno libovolné filmové představení, nebo se musí nějak objednávat? Popř. kolik stojí a jak dlouho platí?
Dobrý den, na pokladně kina prodáváme dárkové poukazy v hodnotě představení 2D/3D s tím, že jsou možné doplatky z 2D na 3D či ATMOS. Platnost poukázky je zpravidla 6 měsíců. Poukázku je možné zakoupit i online v našem online prodeji.

15. 10. 2019
Dobrý den, mám VIP vstupenku do kina a nevím, jakou má platnost - není zde uvedena. Chci se tedy zeptat, jak dlouho má taková VIP vstupenka platnost?
Dobrý den, VIP vstupenka má neomezenou platnost kdykoliv na cokoliv s výjimkou alternativního obsahu, akcí třetích stran a vybraných marketingových akcí. Poukázka je jednorázová, předložíte ji místo peněz při placení za vstupenky do kina.

15. 10. 2019
Dobrý den, vážně jste film Stehlík hráli jen 4 dny? Jako vážně? Film jste nenasadili ani na celý promítací týden! Vůbec jste divákům nedali možnost tento film navštívit, když jim to jeden víkend třeba nevyjde... Vaši strategii opravdu nechápu!!!
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v našich zahraničních kinech a nesetkal se velkým diváckým zájmem, proto jsme s ním takto pracovali i v ČR. Víkendová návštěvnost nám dala zapravdu. V celé ČR, při nasazení do 66 kin, přišlo na něj pouze 1080 diváků!!! S tímto smutným výsledkem se umístil až na 20 místě v TOP20 a sama musíte objektivně uznat, že s tímto prostě nejde nic dělat, než ho zaměnit za jiný film, který dokáže v přiděleném čase vygenerovat zisk, nikoliv ztrátu. Nás to mrzí, film je to skvělý, určitě s ním budeme nadále pracovat v rámci uzavřených projekcí pro školy. Nicméně si myslíme, že do budoucna tyto snímky nebudou distribuovány do kin, ale půjdou rovnou do placených stremů typu (NETFLIX, HBO GO, Disney+, AppleTV, AmazonTV) a do kin se dostanou jen opravdu divácky atraktivní tituly.

14. 10. 2019
Dobrý den, před nedávnem jsme u Vás na pokladně vytvořili členství a dostali kartu. Ihned jsme zaplatili členský poplatek. Dnes, když jsem si chtěla udělat rezervaci, která je určená pouze pro členy, systém mě nepustí dál s tím, že "slevová karta nebyla ověřena mezi platnými kartami". Zajímalo by nás tedy, kde nastala chyba? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jaké máte číslo karty?

12. 10. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda budete promítat koncert skupiny Metallica se symfonickým orchestrem ? ...údajně je to td v kinech ale nikde jsem to nenašel.děkuji za odpověd
Dobrý den, záznam koncertu jsme úspěšně odpromítali. Práva bohužel byly celosvětově pouze na jeden den. Uvidíme, zda bude do budoucna poskytnuta repríza, ale zpravidla se tomu tak nestává.

10. 10. 2019
Dobrý den, na hlavní stránce píšete cenu pro studenty. Jak si mohu při objednávce nastavit to, že jsem student a tím mít slevu? Děkuji.
Dobrý den, studentskou slevu můžete uplatnit na pokladně kina při předložení platného studentského průkazu.

9. 10. 2019
Dobrý den, kdy prosím bude zahájen předprodej na film Star Wars: Rise of the Skywalker? Bude i předpremiéra? Děkuji
Dobrý den, předprodej bude spuštěn zřejmě začátkem prosince a bude se jednat o celosvětově koordinovanou událost. Zatím nemůžeme poskytnout více informací, vše je v jednání. Sledujte náš FB a určitě o nic nepřijdete. Děkujeme za pochopení.

8. 10. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možná a kolik by stála soukromá projekce filmů. Vždy by se jednalo o nejmenší sál, pravděpodobně dopoledne a s minimálním počtem osob (tzn. max 5). Děkuji!
Dobrý den, cenu komerčního pronájmu Vám spočítají kolegové na základě Vaší přesné poptávky na mailu info@gacinema.cz

8. 10. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat potřebovala bych objednat na firmu poukázku k Vám do kina v hodnotě 1000,-. Je to možné? Děkuji za odpověď. Juráňová
Dobrý den, ano je to možné. Prosím domluvte se kolegy na mailu predprodej@gacinema.cz

8. 10. 2019
Pokud si nemohu zarezervovat lístek na filmy, které jdou zamluvit pouze s GAClubovou kartou, mohu si je rovnou koupit?
Dobrý den, ano samozřejmě. Možnost rezervace je pouze benefit pro členy klubu. Ale všichni si můžete zakoupit vstupenku online. Vy za plnou cenu a členové klubu se slevou 30,-. U Dámské jízdy není možné rezervací ani slev i pro členy GAClubu.

7. 10. 2019
Dobrý den, jak se mohu stát členem GAClubu?
Dobrý den, na pokladně kina vyplníte registrační kartu a uhradíte roční registrační poplatek.

7. 10. 2019
Mohu si přijít koupit kdykoli během dne vstupenky na večerní představení? Děkuji.
Dobrý den, ano můžete. Vstupenky na následující kinotýden prodáváme vždy od úterního rána na programový týden čtvrtek - středa.

7. 10. 2019
Dobrý den, proč se v sálech netopí??? Je tam neskutečná zima.
Dobrý den, můžete nám prosím říci kdy a na kterém sále? Teplota na sálech je automaticky monitorována a řízena centrální jednotkou. Teplota se pohybuje v základním nastavením mezi 21-23 stupni.

5. 10. 2019
Budete ve vašem kině hrát film Everybody’s Everything až vyjde ?
Dobrý den, zatím je situace taková, že film nebude dostupný pro čeká kina, pokud se to změní, budeme o filmu uvažovat. Jeho dostupnost pro ČR můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt9617716/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf#akas

5. 10. 2019
Dobry den. Chci se zeptat jak si rezervovat mista. Hlasito ze to je mozne jen pro cleny. Jsem clen jen nevim jak na tto.Dekuju
Dobrý den, nejdříve zadáte číslo své karty, ověříte její platnost vašim pinem a teprve pak se Vám odemkne možnost rezervace, ovšem jen případě, že máte zaplacen roční poplatek (členství v GAClubu).

4. 10. 2019
Dobrý den, rád bych prosím věděl. kde v zákoně je definována vaše citace-která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům. Zákon č. 496/2012 Sb pouze nařizuje označit díla 12, 15, 18. Děkuji Cidlinský
Dobrý den, jedná se o paragraf 5 odstavec 5. Viz.: (5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

4. 10. 2019
Dobrý den, u slevové karty GA s číslem 002639 mi při rezervaci online nejde ověřit karta? Prosím o radu.
Dobrý den, zřejmě máte propadnuté členství. To si můžete prodloužit na pokladně kina.

3. 10. 2019
Dostal jsem VIP vstupenku a co s tím bude? Vstup zdarma?
Dobrý den, ano, VIP vstupenka Vás opravňuje k jednorázové návštěvě kina kdykoliv na standardní filmové představení. (neplatí na Dámskou jízdu a alternativní (nefilmový) obsah).

2. 10. 2019
Dobrý den, mohu se vás zeptat jestli bude v říjnu 2019 v kinech film Five feet apart?
Dobrý den, tento snímek v českých kinech nebude vůbec. Práva na tento snímek zatím nekoupila žádná česká distribuční společnost a zřejmě poputuje do streamu, případně DVD release. Situaci ohledně kino distribuce můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt6472976/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

2. 10. 2019
Dobrý den, kdy budete hrát film o Jiřím Bělohlávkovi Když já tak rád diriguju? L.D.
Dobrý den, snímek plánujeme zahrát v pozdějším nasazení od jeho české premiéry, hned jak zahájíme sezónu operních představení a využijeme tak fanouškovské základny METinHD pro pana Bělohlávka. O konkrétním datu budeme včas informovat.

2. 10. 2019
Dobrý den, jde uplatnit slevu přes ISIC na film Joker? Popřípadě jak? Děkuji
Dobrý den, studentskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně multikina. Online je povolena pouze sleva pro členy GAClubu.

1. 10. 2019
Dobrý den, může jít syn na film Rambo-poslední krev, pokud mu ještě není 15 let v doprovodu svého otce? Děkuji
Dobrý den, bohužel ne. Zákon to zakazuje.

1. 10. 2019
Dobrý den, Vy nebudete dávat film Parazit, vítěze festivalu v Cannes?
Dobrý den, film se díky festivalové přehlídce Be2Can do nabídky nedostal. Jeho český distribuční termín je poněkud nešťastný a vypadá to, že bude mít velmi omezený pobyt v kinech. My jsme v dlouhodobém plánu měli o film zájem, ale bohužel volný slot obsadil festival Be2Can a Nový ruský film. Více prostoru pro tento typ filmů nemáme.

1. 10. 2019
Zdravím, doporučili byste mi dabovanou verzi Jokera nebo originál? Byl jsem překvapen, že se to dabovalo. Díky
Dobrý den, my jsme naopak rádi za dabovanou verzi a velmi ji kvitujeme. Z obchodního hlediska jsou dabované filmy pro multikina lepší. S radou je to velmi těžké, vy sám musíte vědět, zda preferujete filmy v dabingu či originálním znění. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že originál je vždy lepší, ale český dabing je jeden z nejlepších na světě a nevidíme v něm žádný kvalitativní prohřešek vůči filmu, ba naopak to jen pomůže přitáhnout i jiné diváky, kteří by kvůli absenci dabingu na film nešli. Takže je to z našeho pohledu padesát na padesát.

30. 9. 2019
Dobrý den, je možné rezervovat vstupenky na filmy? Kdysi mi to šlo, ale nějak na to teď nemůžu přijít. Nebo se dají předem jen koupit? V tuto chvíli mi jde konkrétně o záznam Metallica and San Francisco Symphohy.
Dobrý den, pro tento snímek je povolen pouze přímý prodej. Rezervace mají povoleny pouze členové GAClubu jako svůj benefit k členství.

29. 9. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli se můžu v kině prokázat i jiným dokladem než občanským průkazem( pasem, průkazem zdravotní pojišťovny) ?
Dobrý den, totožnost můžete prokázat jakýmkoliv úředním dokladem, který obsahuje vaši fotografii a je pro dané období platný.

27. 9. 2019
Dobrý den máte v plánu ? Dát do prodeje filmový kelímek s postavičkami ledového království 2
Dobrý den, na Ledové království 2 máme předobjednaný filmový merchadising.

27. 9. 2019
Dobrý den, budete promítat Depeche mode - Spirits in the Forest? A pokud ano, kdy můžu zakoupit lístky?
Dobrý den, tento projekt promítat budeme. Předprodej bude spuštěn co nejdříve, hned jak dostaneme svolení.

27. 9. 2019
Zdravím, plánujete promítání filmu El Camino? Trailer na film je 3 dny starý a má už přes 10.000.000 shlédnutí na Youtube, takže zájem bude určitě velký. Sice má být dostupný na Netflixu, přesto bych šel raději do kina. Díky za odpověď :)
Dobrý den, zde je to trošku komplikovanější, zatím nevíme, zda Netflix pustí tento snímek i do kinodistribuce a pokud ano, tak za jakých podmínek.

23. 9. 2019
Dobrý den, dostala jsem dárkový poukaz Golden Apple Cinema. Když si chci zakoupit lístek poukazem, Musí to přímý prodej ?.
Dobrý den, pokud je to elektronická dárková poukázka můžete ji uplatnit online. Poku je to fyzická poukázka (zalaminovaná a oražená našim razítkem), tak tu pouze na pokladně. Ale můžete si udělat rezervaci a pak ji na pokladně uhradit touto poukázkou.

23. 9. 2019
Dobry den, lze listek platit stracenkou od edenred multi? Děkuji.
Dobrý den, ano, touto stravenkou můžete zaplatit :)

23. 9. 2019
Dobry den, Chcel by som sa opytat ci budete este vo vasom kine premietat film Panstvi Downton ? Dakujem
Dobrý den, film promítáme o víkendu v dopoledních hodinách

21. 9. 2019
Dobrý den, jdou zarezervovat lístky na 23.9 Román pro pokročilé v 17:30 nebo se lístky musí zakoupit? Děkuji za odpověď Říhová
dobrý den, rezervace jsou povoleny pouze pro členy GAClubu. Ostatní diváci s mohu vstupenky jen zakoupit.

20. 9. 2019
Jak je to v poslední době s filmy s určeným věkem, protože někde na internetu bylo napsané, že když nám není třeba 15 let a chceme jít do kina na film IT ENDS tak nám stačí souhlas rodičů nebo doklad s potvrzením věku, moc mně to zajímá, protože jsem velmi zmatený. Předem děkuji AV
Dobrý den, na internetu se může psát opravdu cokoliv. Důležité jsou platné zákony České republiky (hlavně zákon č. 496/2012 Sb, o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie a o změně některých zákonů (zákon o audiovizi), a zákon č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů), které specifikují přístupnost filmů a ty doznaly v roce 2016 změny, která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům.

18. 9. 2019
Dobrý den mohla bych se zeptat zda je možná brigáda u vás od 16ti let ? Děkuji
Dobrý den, pošlete prosím životopis na manager@gacinema.cz

18. 9. 2019
Dobrý den, prosím jakými benefitními poukázkami se dá provést úhrada? Akceptujete všechny, nebo jen některé druhy? Děkuji za odpověď
Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných poukázek: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

16. 9. 2019
dobrý den, patří GAC do multiplexu cinema city? děkuji
Dobrý den, jsme GOLDEN APPLE CINEMA ne Cinema City :)

16. 9. 2019
Dobrý den. Mám prosím dotaz, zda chystáte předpremiéru filmu Joker a případně, kdy budou lístky v prodeji. Děkuji
Dobrý den, nabídka na předpremiéru stále nepřišla. Pokud by se tak stalo, film zařadíme do předpremiéry. Bohužel ATMOSOVÝ slot je již obsazen na koncert, takže předpremiéra by byla pouze ve zvuku 5.1 či 7.1.

14. 9. 2019
Dobry den, od kolika let lze koupit listky pro seniory.
Dobrý den, seniorskou slevu poskytujeme od dovršení věku 60 let a lze ji poskytnout pouze na pokladně kina při předložení občanského průkazu.

13. 9. 2019
Dobrý den,získala jsem VIP vstupenku.Jak ji můžu,prosím, uplatnit?Jde to i přes online nákup vstupenky?Dekuji
Dobrý den, online si udělejte rezervaci a na pokladně předložte VIP kartičku místo peněz. Kartička má neomezenou platnost, ale slouží pouze k jednorázovému vstupu do kina. Nevztahuje se na marketingové akce (Dámská jízda) a akce třetích stran. Pouze na standardní filmové projekce.

11. 9. 2019
Dobrý den. Jak uplatním při rezervaci/nákupu seniorskou slevu (i v případě, že jde o dvojsedadlo, druhé místo bez slevy)?
Dobrý den, seniorskou slevu poskytujeme pouze na pokladně kina při předložení dokladu potvrzující věk držitele nad 60 let. Jediná online sleva je pouze pro držitele klubových karet GAClubu. V tomto případě doporučujeme si udělat rezervaci a na pokladně před placením požádat o seniorskou slevu.

11. 9. 2019
Dobrý den, mohla bych se zeptat zda jde u Vás platit Unišeky+? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, Unišeky akceptujeme.

10. 9. 2019
Dobrý den, jak to máte se státními svátky,28. 9.,vstahujou se I na vás?
Dobrý den, i přes státní svátky promítáme normálně v rámci nedělního režimu tj. od 10:00 do 22:00.

9. 9. 2019
Dobrý den, dají se zrušit lístky, které jsem si koupil online na úterý? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, dají. Přepošlete je prosím na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno.

8. 9. 2019
Dobry den, od kolika let je prosim povolen vstup detem do kinosalu bez doprovodu dospele osoby? Dekuji
Dobrý den, to je velmi individuální a necháváme to vyloženě na rodičích. Žádný interní předpis na toto není. Pokud si je rodič jistý, že jeho dítě zvládne samo shlédnout film, tak tam může být i bez něj. Zpravidla děti mladší 4 let by měli být pod dozorem rodičů.

4. 9. 2019
Dobrý den, budete ještě promítat film Bohemian Rhapsody? Děkuji za odpověď
Dobrý den, tento snímek nemáme v plánu opakovat, již je dostupný pro domácí video. Nevylučujeme nějaké mimořádné události, výročí Queen či Fredieho.

4. 9. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budete ještě hrát film Rocketeman. Dekuji
Dobrý den, tento snímek již nikoliv.

4. 9. 2019
Dobrý den, bude nějaký merch k filmu IT kapitola 2 ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, budeme. Právě nám přišla dodávka z Holandska! Můžete se těšit na kelímky na popcorn a pití :)

4. 9. 2019
Máme vstupenky -dárkové poukázky- zakoupené předem. Jak si mohu rezervovat místa on-line?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online dárkové poukázky, stačí opsat jejich kod do pole pro číslo členské karty GAClubu a poukázka se aktivuje. Pokud máte fyzické dárkové poukázky je postup stejný jako při běžné rezervaci na film. Poukázkami pak zaplatíte na pokladně kina. U některých filmů jsou pozastaveny rezervace (možnost mají pouze členové klubu a online poukázky). V tomto případě Vám mohou vyjít vstříc denní manageři, když je mailem poprosíte o vytvoření rezervace na základně zakoupené dárkové poukázky.

3. 9. 2019
dobrý den. prosím když mám předplacených dvě místa na dnešní film. tak nemusím tam být půl hodiny před začátkem filmu že?
Dobrý den, pokud máte již vstupenky zakoupené, stačí přijít až na představení a ukázat je. Buď v mobilu (pokud jsou elektronické) a klasicky přeložíte vstupenky zakoupené na pokladně kina.

3. 9. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat može se jít do kina na horror když dané osobě nebylo 15 let?
Dobrý den, nemůže. Zákon nám zakazuje pouště osoby mladší 15 let na přístupné filmy (tj. filmy s přístupností 15+).

1. 9. 2019
Dobrý den, jsem člen GAclubu (základní) a chtěla jsem si zarezervovat lístky na úterý na film Přes prsty, i když jsem zadala č. karty a PIN, tak je tam pouze koupit, nikoli rezervovat. Děkuji za odpověď
Dobrý den, zřejmě máte neaktivní členství. Pošlete nám prosím číslo Vaší karty a my prověříme, zda je aktivní.

1. 9. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se u vás bude promítat film K-12 od Melanie Martinez.
Dobrý den, film nemá distribuci pro ČR, pokud se situace změní, budeme mít zájem. Dění okolo filmu můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt10521814/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

30. 8. 2019
Dobrý den, prosím film Diego Maradona bude uveden ve Zlatém Jablku a pokud ano od kdy? Děkuji. B.G.
Dobrý den, tento snímek jsme promítali od jeho premiéry 18.7. minimálně tři týdny. Nyní již neplánujeme tento snímek zařadit do našeho programu. Hezký den

28. 8. 2019
Dobrý den, je u vás možnost zaplatit vstupné Edenred benefit kartou?
Dobrý den, ano, tuto kartu akceptujeme.

28. 8. 2019
Zdravim, planujete zaradit film Once Upon a Time in Hollywood i prvni tyden (pripadne vikend)v zari? Jsem na dovolene a vracim se az 5. zari, diky za odpoved.
Dobrý den, film Tenkrát v Hollywoodu bude nasazen v našem programu minimálně do půlky září. Hezký den

26. 8. 2019
Dobrý den, budete dávat film Nabarvené ptáče?
Dobrý den, film uvedeme do kina od jeho premiéry 12.9. Hezký den

25. 8. 2019
Dobrý den, proč musím u pokladny předkládat kartičku GAC, když už ji zadávám jednou do Vaše systému na webu. Neuvažujete o nějaké aplikaci do mobilu, abych nemusel mít kartu fyzicky u sebe?
Dobrý den, v současné době pracujeme na novém prodejním a odbavovacím systému, kde výstupem bude nový web a automatizace provozu kina.

25. 8. 2019
Dobrý den, jsem členem GAclubu (základní) chtěla jsem na uterý rezervovat dvě vstupenky, ale bohužel i po zadaní karty a pinu jsem nemohla zarezervovat ani se neodečetla sleva 30 korun.Můžu se zeptat jak na to? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, sleva se Vám neodečetla z toho důvodu, že v úterý máme speciální slevy v rámci Levného úterý. Vstupenky jsou už tedy zlevněny pro všechny a další slevy se nesčítají. V rámci GA clubu se Vám pouze načte vstup na kartu. Hezký den

22. 8. 2019
Dobry den. Jen se chci zeptat. Proc sou vsechny horory s titulkama?
Dobrý den, to je většinou dáno přístupností filmu. Zpravidla filmy nad 15 let se z hlediska komerčního potenciálu nedabují. Je to nevýhodné. Dabing se používá u rodinných snímků a snímků pro děti. Někdy se distributor rozhodne, v rámci maximalizace tržeb nadabovat německou či francouzskou komedii, ale u hororů je to jiné...

22. 8. 2019
Dobrý den. Proč se film "Bez věcí nad věcí" nepromítá o víkendu?
Dobrý den, film je již v půleném režimu a bude se střídat. Další týden se možná objeví jen o víkendu a pak už v programu nebude.

20. 8. 2019
Dobrý den, budete ještě dávat Slunovrat?
Dobrý den, už ne.

20. 8. 2019
Dobrý den, budete vysílat film Slunovrat? (Midsömmer)
Dobrý den, film jsme promítali docela dlouho a na základně jeho návštěvnosti jsme se rozhodli už nepokračovat v jeho projekci.

19. 8. 2019
Zdravím..chtěl bych se prosím zeptat kdy budete hrát film Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw s českým dabingem.Děkuji za odpověď a spozdravem Vlček
Dobrý den, tento snímek je v českých kinech pouze v originálním znění s titulky. Dabovaná verze bude určeně pro HOME VIDEO zřejmě už ve formě online streamu.

18. 8. 2019
Dobrý den nemuže se zrušit koupení lístku?Chtěla jsem rezervaci a nechca sem koupila lístek
Dobrý den, přepošlete vstupenky se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz

16. 8. 2019
Dobrý den, bude Tenkrát v hollywoodu hrát u vás golden apple i v dolby atmos za nedlouho? třeba příští týden. Díky
Dobrý den, i přes veškerou snahu distribuční společnosti se nepodařilo zajistit tento formát i pro ČR a tak bohužel ho nemůžeme odpromítat. Strašně nás to mrzí, ale musíme se smířit z faktem, že USA nás pořád bere za banánovou republiku... :( a některé věci jsou pro nás zapovězené.

16. 8. 2019
Dobrý den, můžu 3D dárkový poukaz použít i na 2D filmy? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, můžete

15. 8. 2019
Dobrý den, jak zjistím číslo a pin karty GA Clubu, pokud ji nemám u sebe? lze to zjistit i podle jména? děkuji.
Dobrý den, jsou dvě možnosti. Můžete poslat dotaz přes registrační mail (info@gacinema.cz) a na něj pak zašleme informace ohledně karty. PIN znáte jen Vy, my ho můžeme jen na základně Vašeho přání restartovat. Na pokladně kina můžete prokázat svoji totožnost a přivolaný denní manager (ne obsluha pokladny) může prověřit, zda v sytému podle Vaší legitimizace najde Vaši registraci. Omlouváme se za komplikace, ale postupuje v souladu s GDPR a pochopitelně jen omezený okruh lidí má přístup k možnosti ověřit Váš dotaz a samozřejmě tím chráníme Vaši kartu proti zneužití.

14. 8. 2019
Dobrý den. Při návštěvě Vašeho kina je možnost parkování zdarma na parkovišti Zlatého jablka? Děkuji.
Dobrý den, bohužel, parkoviště nepatří kinu a nemůžeme na něj poskytovat 100% slevu. Nicméně, každý den od 18:00 je parkování zdarma, také neděle a státní svátky je parkoviště zdarma. V sobotu se neplatí od 12:00.

13. 8. 2019
Dobrý den, budete promítat Tenkrát v Hollywoodu i v dřivější časy a od kterého data? Mám ročního syna a pozdě večer už je dost špatně hlídatelný. Děkuji
Dobrý den, film budeme promítat odhadem asi tak minimálně měsíc v kuse. Zatím nedokážeme odhadnout, zda se dostane i na dřívější čas. Je to ovšem velmi pravděpodobné, že se film nasadí i kolem 17-18 hodiny. Aktuálně je odpolední čas stanoven na 18:30.

12. 8. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda budete pokračovat s promítáním Lvího krále ještě další týden nebo byl tento poslední. Děkuji
Dobrý den, na film chodí stále velké množství diváků a s filmem určitě počítáme i nadále. Odhadem tak ještě 2-3 týdny minimálně a pak cca 2 měsíce dopoledne vždy o víkendu. Jen se budou upravovat promítací časy. Od tohoto čtvrtku už třeba například nebude večerní čas kolem 19:00.

11. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jestli je v plánu promítání některých starších kultovních filmů. Něco ve stylu FKS... Přeci jenom je spousta diváků, která ráda viděla filmy jako Vetřelec, Pán Prstenů, atd... v kině a zažít tu atmosféru... Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, v připravované době nemáme v plánu žádné kultovní snímky. Problém je v právech na filmy a také v kvalitě snímků. Přeci jenom kultovní snímky nejsou dostupné v DCP, ale pouze jako DVD či BR a to je problém při projekci na plátně, rozlišení. Nicméně v dlouhodobém horizontu plánujeme opět se SU UTB udělat pár nestandardních filmových projekcí, kde by se promítli i tyto kultovky. Projekce by zřejmě byly ale v našem Malém kině na Ateliérech.

10. 8. 2019
Dobrý den,bude se promítat ještě Dětská hra ?
Dobrý den, tento snímek se již promítat nebude.

10. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jestli je v plánu vysílat Lvího krále v původním znění s titulkama. Děkuji S pozdravem Sanitrník
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v kuse prvních 14 dní od premiéry a nebudeme se k titulkové verzi vracet. Lvího krále již dopromítáme pouze v dabingu.

9. 8. 2019
Dobrý den, bylo by prosím při projekcích možné zatahovat boční závěsy tak, aby byla vidět pouze ta část plátna, na kterou se skutečně promítá? Běžně se stává, že se promítá na menší plochu plátna než jaká je odhalená, čímž po stranách vznikají nežádoucí "rámy". Působí to trochu rušivě a kazí to iluzi plátna coby kouzelného "okna do jiného světa"..
Dobrý den, toto bohužel zatím z technologických důvodů není možné.

7. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jak je to s promítacím formátem filmu Lví Král. Jelikož když jsem byl na promítaní. Obraz nebyl přes celé plátno. V podstatě IMAX formát, akorát na nevhodném plátně.... takže je tedy film globálně promítán pouze v IMAX formátu... Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, Váš postřeh a následná dedukce je správná. Film se promítá ve formátu 1:85, ale jsou zde určité scény připravované pro IMAX (v USA velmi rozšířený formát) a tak je obraz takový jaký je, oříznutý. Stejným způsobem se třeba promítal Transformers atd.. Samozřejmě můžeme film odpromítat v jiném formátu (máme na mysli formát SCOPE), ale tady by byl zase problém, že by to deformovalo horní a spodní část obrazu, při IMAX scénách by to tedy odřezalo hlavy a nohy.

7. 8. 2019
Dobrý den, plánujete prosím v říjnu promítat US + Them s hity Pink Floyd? Celosvětově se má promítat jen 2 dny, 2. a 6. října 2019.
Dobrý den, počítejte s námi. Projekce bude ve středu 2. října. Předprodej vstupenek spustíme nejpozději ke konci září. Více o projektu zde: https://www.aerofilms.cz/program-kin/?dotaz=roger-waters-us-them

7. 8. 2019
Dobrý den, předpokládám, že plné vstupné neplatí děti a senioři. Jaké jsou věkové hranice pro přiznání slevy (třeba u Tlapkové patroly). děkuji
Dobrý den, nárok na slevu dítě/student/senior se prokazuje na pokladně. Student (od 15 do 27 let) předkládá platný studentský průkaz, u seniorské slevy stačí občanský průkaz, kde je věk nad 60 let a u dětí (věk do 15 let), tam je to většinou jasné, rodič je má u sebe a pak je namátková kontrola při odbavení u sálu, zda není sleva zneužita. Obecně doporučujeme si zařídit kartu člena GAClubu, kde její držitel má slevu 30,- na 5 vstupenek na každé představení a navíc se mu započítává věrnostní bonus tj. každá desátá vstupenka zdarma! Sleva GAClubu je jediná onlina sleva, kterou poskytujeme. Na kartu se dá nahrát kredit a děti mohou touto kartou platit na pokladně kina či přímo na webových stránkách kina.

7. 8. 2019
Dobrý den proč nelze v sobotu při promítání Avengers End Game ve 4 řadě koupit místa
Dobrý den, zkuste obnovit stránku, v našem systému nic není. Zřejmě se Vám načetla data, když se sedáky někdo manipuloval (prováděl nákup či rezervaci) a pak se Vám zobrazily tyto hodnoty.

6. 8. 2019
Dobrý den,pustili by jste mě na Annabelle 3,když mě bude patnáct v listopadu? Děkuji
Dobrý dne, nepustili. Film je pro Vás přístupný až v den 15 narozenin. Takto je to dané v zákoně a musíme ho dodržovat. Děkujeme za pochopení.

6. 8. 2019
Dobrý den. Je nutné si vytisknout zakoupenou vstupenku, která mi přišla na e-mail, nebo stačí ukázat v mobilu? Děkuji
Dobrý den, stačí ukázat v mobilu

5. 8. 2019
dobry den musi mit dite do 3 let vztupenku na promitani fimu Tlapkova Patrola?
Dobrý den, každý divák na sále musí mít vstupenku, i dítě mladší tří let.

5. 8. 2019
Dobrý den, chceme jít v rámci levného úterý na Tlapkovou patrolu. Je nějaká sleva i v rámci úterý na 3 leté dítě? A vstupenky jdou zakoupit i přes internet nebo pouze na pokladně? Děkuji
Dobrý den, ceny v rámci levného úterý jsou nejnižší možné a už z nich nejde uplatnit žádná standardní sleva. Každý divák na sále musí mít platnou vstupenku, tedy i dítě mladší tří let. Vstupenky můžete zakoupit přes internet nebo na pokladně kina.

5. 8. 2019
Dobrý den, zajímal by mě den, případně i čas, kdy pokaždé zveřejníte rozpis na další týden s možností rezervace míst. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, program na následující kinotýden (čt - st) se vždy zveřejňuje zpravidla v pondělí podvečer kolem cca 18:00.

5. 8. 2019
Zdravím, budete hrát ještě film Diego Maradona ? díky Jiří Semela Zlín
Dobrý den, ano, snímek budeme promítat ještě od čtvrtku do neděle v čase 21:00.

4. 8. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budete promítat film ,,Dětská hra” i 19.8
Dobrý den, nebude. Tento film u nás končí již tuto středu 7.8.

4. 8. 2019
Dobrý den prosím co znamená zkratka FKS ? děkuji Zdraví Helena
Dobrý den, zkratka FKS znamená Filmový Klub Seniorů. Na tato představení však mohou všichni diváci, ne jen senioři. Pro všechny diváky platí cenové zvýhodnění, projekce jsou za 80,-.

3. 8. 2019
Dobrý den, do kdy budete promítat Aladina?
Dobrý den, tento snímek už promítat nebudeme.

2. 8. 2019
Dobrý den. Do kdy prosím budete promítat Avangers Endgame. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, pokud je o ně adekvátní divácký zájem pro daný čas. Nejsme tedy schopni říci, jak dlouho budeme ještě dopoledne promítat Avengers. Pokud budou diváci každý víkend chodit v takovém počtu, že bude pro nás zajímavé tam tento titul držet, tak ho tam podržíme klidně i celý srpen, září.. .a pak uvidíme...

1. 8. 2019
Dobrý den. Do kdy prosím budete promítat Avangers Endgame. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, pokud je o ně adekvátní divácký zájem pro daný čas. Nejsme tedy schopni říci, jak dlouho budeme ještě dopoledne promítat Avengers. Pokud budou diváci každý víkend chodit v takovém počtu, že bude pro nás zajímavé tam tento titul držet, tak ho tam podržíme klidně i celý srpen, září.. .a pak uvidíme...

1. 8. 2019
Dobrý den, kdy jste promítali (či promítat budete) dokument Apollo 11? Chtěli jsme na to jít a zřejmě jsem to nejspíš promeškala :D a nemůžu to nikde najít. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, měli jsme zakoupena práva pouze na jeden promítací den a už se k němu zřejmě vracet nebudeme. Uvidíme, zda se nám nepodaří možnost opakování v Malém kině.

31. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, kdy přidáte další promítací časy pro film BTS: Bring The Soul? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, další promítací dny budou zveřejněny v pondělí podle zájmu o středeční předpremiéru.

31. 7. 2019
Dobrý den, můžu u vás zaplatit Edenred kartou?
Dobrý den, ano, kartou Endered můžete zaplatit.

30. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli se u vás dá použít poukázka UNIŠEK+ (od Up) Děkuju
Dobrý den, ano dá.

29. 7. 2019
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli berete sodexo flexi pass (poukázka). Jestli ano, jestli na to můžu zakoupit 1x listek do kina nebo více na jeden nákup. A jakou maximalní cenu na jeden nakup můžu využít. dekuji
Dobrý den, tento typ poukázek bereme. Můžete nimi zakoupit pouze lístky do kina. Výše nákupu není nijak limitována, ale počítejte s tím, že do hodnoty stravenky nevracíme.

26. 7. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli budete promítat film K-12 od Melanie Martinez.
Dobrý den, o tomto snímku nejsou zatím dostupné bližší informace a tak Vám zatím nemůžeme nic bližší říci. Časem se situace určitě zlepší.

25. 7. 2019
Dobrý den, musí se nějak prokázat 10 leté dítě, ňájkým průkazem aby mělo slevu na vstupném?.
Dobrý den, stačí vizuální kontrola.

23. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat snímek Once Upon A Time In Hollywood? Děkuji
Dobrý den, ano budeme, od jeho české premiéry 15.8.2019.

22. 7. 2019
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli si můžu vzít do kina longboard/skateboard. Nemyslím jakože na něm v kině jezdit, jen jestli si ho tam můžu vzít. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, své prkno si můžete schovat v provozní místnosti za bufety, tam kde schováváme kočárky. Stačí poprosit personál kina a určitě vám vyjdou rádi vstříc.

22. 7. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li plánujete předpremiéru na Once upon a time in Hollywood od p. Tarantina. Děkuju moc.
Dobrý den, na filmu se stále pracuje a v nejbližší době budeme mít potvrzeno, zda film bude v předpremiéře a i ve verzi DOLBY ATMOS.

21. 7. 2019
Máte opravdu aktualni stránky,film z nabidky mrtví neumírají neni k nalezení,mohli byste alespon napsat,už ho nepromítáme nebo nejbližší termín,jako multikono ve Zlíně,lepší informovanost by neškodila.
Dobrý den, tento film již nepromítáme, nebyl o něj adekvátní divácký zájem. Proto ho v naší nabídce nenaleznete. Filmy promítáme od jejich českých premiér a většinou po dobu jejich premiérového týdne. O dalším nasazení rozhoduje jejich víkendová návštěvnost. Pokud je adekvátní, film se udrží do dalšího kinotýdne (tj. od čt - st). Přehled aktuálně promítaných filmů je k dispozici na našem webu v programové nabídce a také v tištěném týdenním programu. V brzké době bude nový web a následné aplikace.

20. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli přijímáte benefitní karty Edenred i na občerstvení. Díky za odpověď. N.J.
Dobrý den, benefitní karty EDENRED a SODEXO akceptujeme pouze v rámci prodeje vstupenek do kina nikoliv na občerstvení či prodeje vstupenek na koncerty a kulturní akce třetích stran.

19. 7. 2019
Dobrý den budete promítat film (ne)věř mi?
Dobrý den, v nejbližší době s tímto filmem nemáme žádný záměr. Nikdo nás neoslovil, nenabídl zajímavé podmínky k projekci a proto v našem širším zájmu zatím nefiguruje.

19. 7. 2019
Dobrý den, prosím vás, jde přes internet zakoupit poukázku na dva lístky do vašeho kina a aby to nebylo na konkrétní film a datum? Předem děkuji za vás čas.
Dobrý den, ano, samozřejmě. Můžete si zakoupit online dárkovou poukázku. Tu naleznete v sekci ONLINE PRODEJ hned na prvním místě a nebo stačí kliknout na tento odkaz a vybrat si (2D nebo 3D poukázku): https://www.gacinema.cz/?go=online_prodej

18. 7. 2019
Kdy budete promítat film Přes Psty děkuji p. Barinka
Dobrý den, premiéra této české komedie je plánovaná až na konec letních prázdnin. Film proto uvidíte v naší nabídce až od 28.8.

17. 7. 2019
Zdravim Budete hrat islandsky film Bily bily den..?? Dejte vedet Dekuji S pozdravem a at se dari jakub Zlin
Dobrý den, plánujeme jeho nasazení od příštího týdne aspoň na tři dny a jeden den v Malém kině. Pokud se nám to nepodaří, tak pevně věříme, že bude v nabídce Severských či Skandinávských filmů, které promítáme v rámci festivalových přehlídek v průběhu roku.

16. 7. 2019
Dobrý den lze u vás zaplatit benefitni kartou galerie beta? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, benefitní kartou Galerie Beta u nás platit nelze. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2019
Dobrý den, dostala jsem volné zalaminované poukázky na film, je zde ale omezená platnost, proto se chci zeptat, zda pokud lístky nesatihnu uplatnit, zda je možnost prodloužení platnosti? Předem děkuji
Dobrý den, platnost poukázky lze prodloužit maximálně o 14 dní. Tento proces musí ovšem proběhnout ještě v době jejich platnosti.

16. 7. 2019
Dobrý den, zakoupily jsme si lístky on-line a přišli nám na mail musí se vytisknout nebo stačí jen ukázat.dekuji
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu.

15. 7. 2019
Muzu na 15+ film s rodici i kdyz mi 15 nebylo?
Dobrý den, moc nás to mrzí, ale na film, který je přístupný 15+ nemůžeme pustit osoby nesplňující věkové kritérium, ani když půjdete s rodiči či někým starším 15 let. Ze změny zákona č. 496/2012 Sb jasně vyplývá, že kino nově nese odpovědnost za dodržení a uplatnění tohoto zákona a hrozí mu finanční pokuta za nedodržení a případně i odebrání licence. Kina musí nově zabránit vstup rodičům, pokud by chtěli vzít nezletilé dítě na film, který je přístupné od 15 let. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

14. 7. 2019
Dobrý den, bude předpremiéra filmu Lví král? Případně kdy a kde sehnat lístky? Děkuji
Dobrý den, na tento snímek nejsou povoleny předpremiéry, takže začínáme klasicky od čtvrtka a vstupenky si můžete zakoupit už dnes kolem 18:00 na našem webu v online prodeji.

13. 7. 2019
Dobrý den, když chce jít dítě mladší 15 let na horor a jde s rodičemi a nebo doprovodem 18+, může jít nebo ne?
Dobrý den, nemůže. Novelizací zákona o Audiovizi došlo k zpřísnění podmínek a nová úprava zakazuje osobám mladší 15 let vstupu na filmu označené 15+. Odpovědnost nelze přenést na starší osobu a my máme povinnost Vás na film nepustit.

11. 7. 2019
Dobrý den od kolika hodin budete přibližně promítat film Slunovrat?
Dobrý den, přesné časy zveřejníme v pondělí 29. července na našem webu (sekce online prodej či na kartě filmu) cca kolem 18:00.

10. 7. 2019
Dobrý den chci se zeptat když budu objednávat lístky na film který, je od patnácti bude personál kontrolovat věk i v kině?
Dobrý den, ano samozřejmě. Pokud je film přístupný 15+ kontrolujeme namátkově u vytipovaných diváků samozřejmě i věk. Pokud je někdo mladší 15 let a my ho odhalíme, vstupné mu vrátíme a na film ho nepustíme.

10. 7. 2019
Dobrý den. Chtěla bych si online koupit 2 lístky se studentskou slevou. Jak mám postupovat, aby se mi sleva odečetla? Nemůžu nikde nastavit typ lístku. Děkuji.
Dobrý den, v online prodeji není možné ověřit nárok na slevu a proto slevy poskytujeme pouze na pokladně kina. Doporučujeme Vám si udělat registraci do našeho věrnostního klubu, kde máte všichni "studentskou slevu" a navíc každý desátý nákup vstupenky zdarma. Věrnostní slevu jako jedinou poskytujeme online. V případě, že nechcete být členem GAClubu, udělejte si prosím rezervaci a uplatněte nárok na slevu na pokladně kina předložením platného studentského průkazu. Na jeden průkaz je pouze jeden lístek do kina.

10. 7. 2019
Dobrý den, prosím o informaci, zda se film Srážka s láskou bude dnes promítat naposledy nebo zda ještě plánujete jeho promítání v průběhu léta. děkuji
Dobrý den, dnes naposledy. O film nebyl adekvátní divácký zájem.

9. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda Srážku s láskou budete dávat i nějaký pátek ? Případně víkend
Dobrý den, dnešní projekce je bohužel poslední. O snímek nebyl adekvátní divácký zájem.

9. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné zakoupit poukázku v hodnotě 1000 Kč a následně z ní postupně čerpat? Děkuji
Dobrý den, je možnost si na pokladně kina zařídit členskou kartu GAClubu, nabít ji kreditem 1000,- a čerpat výhody člena klubu = každá desátá vstupenka ZDARMA, sleva 30,- na nákup vstupenky a možnost rezervací na blokované projekce.

9. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, když je přístupnost na horor od 15 let, může jít do sálu mladší 15cti let s dospělou osobou, nebo v každém případě musí mít 15? Děkuju.
Dobrý den, zákon jasně stanovuje, že osoby mladší v 15 let nesmí být vpuštěni na představení jim nepřístupné. Tento zákon je nadřazen rozhodnutí rodičů či doprovodu staršího 15 let. Zjednodušeně řečeno je to na stejné úrovni jako alkohol či cigarety.

9. 7. 2019
Chtěl bych se zeptat co mám dělat když jsem něco nechal v sále
Dobrý den, vždy je dobré napsat kdy a na kterém sále jste byl. Samozřejmě také upřesnit co hledáte. Pak Vám můžeme pomoci.

8. 7. 2019
Dobrý den,čím se musím prokázat aby měla slevu na studentské.
Dobrý den, platným studentským dokladem.

8. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kdy bude v kině annabelle 3.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme na základně diváckého zájmu a proto nedokážeme přesně říci, jak dlouho budeme daný titul promítat. U Annabelle odhadujeme ještě tak 3-4 týdny max.

7. 7. 2019
Dobrý den, jaké budou promítací časy filmu Lví král? Děkuji, R. Zajíčková
Dobrý den, to ještě netušíme, film budeme programovat až příští pondělí. Čas zveřejníme tedy za týden cca kolem 17:00 na našem webu.

6. 7. 2019
Dobry den co znamena promitani dolby atmos to je s dabingem?
Dobrý den, DOLBY ATMOS je označení kvality zvukové projekce a s dabingem nemá nic společného, snad jen to, že filmy v DOLBY ATMOS nejsou v českém dabingu. DOLBY ATMOS je nejvyšší možné zvukové rozlišení, kterým disponuje cca 300 kin na celém světě. V ČR má tento zvuk zatím jen 17 kin a my jsme hrdí, že jsme jedním z nich! :) Více o DOLBY ATMOS si přečtete zde: bit.ly/DolbyATMOS-GAC-Zlin

3. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, zda máte v plánu promítat film skupiny BTS - Bring The Soul: The Movie, který má být v kinech od srpna. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, tento snímek máme v plánu.

3. 7. 2019
Dobrý den, jak zjistim kolik mam na kartě počet vstupů, když 9+1 Je pak zdarma. DA se to zjistit nekde. ? Nebo musim pouze osobně u pokladny?
Dobrý den, můžete na pokladně kina nebo také dotazem z registračního mailu k dané kartě na mail info(zavináč)gacinema.cz

3. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je možné, že při rezervaci lístků, nemůžu do kolonky zadat celé své příjmení. Nemáte to nejspíš uzpůsobeno na příjmení dvě a poté mina pokladně dělají problém při výdeji. Děkuji Žaneta Vašulínová Zapletalová
Dobrý den, stačí si vybrat a uvádět pouze jedno příjmení, pak by mělo proběhnout vše v pořádku. Doporučujeme používat Zapletalová, tak máte uvedeno v mailu, na který provádíte nákup či rezervaci.

2. 7. 2019
Dobry den, chci se zeptat, zda kdyz si rezervuji listky, ale platnost karticky mi vyprsela, takze bych objednal bez ni, tak zda se pri vyzvednuti listku da karticka obnovit a zaroven by se pripocetla ta sleva a navsteva, dekuji za odpoved.
Dobrý den, pokud si uděláte obnovu před nákupem lístků na pokladně, nákup se vám na obnovenou kartičku přičte.

1. 7. 2019
Od kdy je (15) nepristupne
Dobrý den, filmy 15+ jsou přístupné od 15 let. Svůj věk prokážete občanským průkazem, pokud nemáte jak prokázat svůj věk, nebudete na sál vpuštěni. Jedná se o znění zákona ze dne 19. dubna 2016, kterým se mění zákon č. 496/2012 Sb., o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie a o změně některých zákonů (zákon o audiovizi), a zákon č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů

1. 7. 2019
Dobrý den, pokud dětem není 15+ a chtějí jít třeba na Annabelle 3 , tak lze to udělat tak že by jim někdo potvrdil že tam muzou jít nebo musí mít doprovod 15+ ?
Dobrý den, zákon jasně stanovuje, že osoby mladší v 15 let nesmí být vpuštěni na představení jim nepřístupné. Tento zákon je nadřazen rozhodnutí rodičů či doprovodu. Je to na stejné úrovni jako alkohol či cigarety.

29. 6. 2019
Co to znamená že mám VIP vstupenku?
Dobrý den, VIP vstupenka slouží k jednorázové návštěvě kina kdykoliv na cokoliv s výjimkou některých marketingových akcí a alternativního obsahu či akcí třetích stran. VIP vstupenku předložíte před placením za představení na pokladně kina.

13. 6. 2019
Dobrý den,dostala jsem k Vánocům 2 předplatné vstupenky s platností do 30.06.2019. Jakým způsobem se musí uplatnit ten poukaz? Jak lze objednat místa na určitý film, osobně nebo taky online? Děkuji
Dobrý den, pokud máte dárkovou poukázku (zalaminovanou), udělejte si prosím rezervaci a tuto poukázku předložte při placení. Pokud máte e-voucher ((e-dárkovou poukázku) vepište její ev. číslo do políčka pro zadání slevové karty a zadejte jakýkoliv PIN. Samozřejmě e-dárkovou poukázku můžete uplatnit i na pokladně kina, viz výše popsaný způsob rezervace a platby poukázkou.

12. 6. 2019
Dobrý den, dají se u vás využít stravenky typu Edenred Benefits, případně jsou tam nějaká omezení při uplatnění této stravenky ?
Dobrý den, tyto stravenky akceptujeme. Platba možná pouze na filmová představení, ze stravenek nevracíme ani je nijak nerozměňujeme. Zde naleznete přehled akceptovatelných stravenek a podmínky jejich uplatnění: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

6. 6. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by bylo možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě např. 500kč?
Dobrý den, dárkový poukaz Zlaté jablko v hodnotě 500,- a 1000,- lze koupit na našich pokladnách a lze ho využít ve všech obchodech Zlatého jablko včetně multikina. Přímo do kina pak lze zakoupit poukazy v hodnotě 179,- a 199,-.

26. 5. 2019
Lze uplatnit stravenky na občerstvení?
Dobrý den, nelze.

24. 5. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat jestli budete a případně kdy budete promítat film IT:chapter two, předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má celosvětovou premiéru 5.9. 2019 a my ho budeme samozřejmě od tohoto data promítat.

22. 5. 2019
Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda platím plnou výši u Vás za parkování, když jdu do kina?? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, parkoviště není součástí kina a budete muset uhradit parkovné provozovateli parkoviště. Ve všední den je od 18:00 zdarma, v sobotu od 12:00 zdarma a v neděli či státní svátek je parkovné celý den zdarma.

20. 5. 2019
Dobrý den, Lze u vstupenek, které jsou koupeny formou elektronického dárkového poukazu uplatnit výhody, či se počítají do například 10 vstupného zdarma, když je obdarovaný členem GA klubu. Děkuji.
Dobrý den, toto bohužel není možné.

15. 5. 2019
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila v kině kartu GACinema club. Pán u co mi ji vydal, řekl že musím aktivoat doma přes internet. nemůžu najít žádné informace na vašich stránkách, prosím o upřesnění. Děkuji
Dobrý den, aktivací karty je myšlena její PINace. Zde naleznete jednoduchý návod, jak správně postupovat při nákupu/rezervaci vstupenky a zadání PINu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

13. 5. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, proč ve Zlíně, v tak malém městě, máme nejdražší kino snad? Ve všech jiných, větších městech je kino levnější. Ještě jak jste to teď zdražili... Co takoví chudí studenti? Kde na to máme brát? To, že se nám snížila cena za jízdné neznamená, že se nám vyplatí jezdit do kina třeba do Olomouce. Ještě jak máte předražené to občerstvení, opravdu to se nehodí nic kupovat, pokud jste normální člověk.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Cenová politika je nastavena tak, aby plnila stanovené obchodní cíle a závazku vůči našim obchodním partnerům. Máme celou řadu slevových akcí, které jsou výrazně pod cenovým průměrem konkurence.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda když bych chtěl zarezervovat film na levné úterý s GAClub kartou, tak jestli se mi to započítá do 10.vstupu zdarma.
Dobrý den, návštěva levného úterý se Vám započítá do věrnostního modelu 9+1.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se dá u vás platit benefit kartou? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, akceptujeme všechny bankovní karty a z benefitních karet pouze EDENRED a SODEXO.

11. 5. 2019
Kde kupujete nachos syrovou omáčku?
Dobrý den, našim dodavatelem je společnost Cornico s.r.o.

8. 5. 2019
Dobrý den! chtěla bych se zeptat, zda je možné doplatit dárkový poukaz?! (poukaz máme na 199,- a chtěli bychom jít do DOLBY za 219,-). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano to je možné. Na pokladně doplatíte rozdíl.

7. 5. 2019
Dobrý den. Jak je to prosím s brýlemi na 3D produkci? Díky
Dobrý den, co by jste rád přesněji věděl? Naše kino používá technologie Dolby 3D více o ní zde: https://www.dolby.com/us/en/professional/cinema/products/dolby-3d-bundles.html

3. 5. 2019
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně on-line nákupu vstupenky. Jak mužů uplatnit studentskou slevu při nákupu on-line. Děkuji
Dobrý den, studentská sleva nejde poskytnout online. Tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně kina při předložení a ověření platného studentského dokladu. Děkujeme za pochopení.

30. 4. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou přibližné gramáže vašich popcornů, děkuji. PS: Ten sýr-slanina by měl být zakázaný, je až moc návikový, něco jako droga.
Dobrý den, popcorny se všude v kinech popisují na litry a my je také tak uvádíme: malý 1,5l střední 3l a velký 4,5l

29. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz, do kdy se dá vrátit vstupenka? Už je vše zaplacené. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

26. 4. 2019
Dobrý den,jak mám zadat nový pin na GA kartu po resetování?Děkuji
Dobrý den, návod na správný postup naleznete zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

25. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké jídla z vašeho bufetu jsou veganské. Děkuji
Dobrý den, 100% vegan je pouze Sladký popcorn, Karamelový popcorn, Nachos bez omáčky, Oříšky v karamelu. U ostatních produktů, které se na první pohled jeví vegansky (popcorn a omáčky) mohou být díky technologii zpracování nepatrné neveganské alergeny.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli stačí zaplacený lístek ukázat v telefonu nebo ho musím vytisknout?
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zruším koupené lístky?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, nějakým způsobem nastala chyba při platbě online . Přišel mi jen mail o nepotvrzené transakci , co mám dělat ?
Dobrý den, zřejmě nemáme povolené platby na internetu. Aktivujte si u své banky tuto službu. U nově vydaných karet se tato služba musí uživatelem aktivovat. Pokud si běžně platíte na internetu a tato chyba se Vám stala poprvé, zkuste to znovu, zřejmě jste byl na nezabezpečeném připojení k internetu a platba z tohoto důvodu neprošla, protože hrozilo zneužití Vašich údajů třetí stranou.

22. 4. 2019
Dobrý den, mohla bych poprosit o nutriční hodnoty karamelového popcornu a slaného karamelu? Děkuji moc.
Dobrý den, výživové hodnoty ve 100 g výrobku u slaného karamelového popcornu jsou následující: energetická hodnota 1987 kJ / 472 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 93,12 g u karamelového: Výživové hodnoty ve 100 g výrobku: energetická hodnota 1964 kJ / 467 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 0,01 g

12. 4. 2019
Dobrý den, dá se prosím na pokladně platit kartou? Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina se dá platit kartou, ale jen za vstupenky do kina, ostatní prodej na pokladně (předprodejové portály) jsou pouze v hotovosti. Kartou se dá také platit na našich bufetech, tam samozřejmě za vše.

8. 4. 2019
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda jde u Vás použít poukázku do cinema city?
Dobrý den, poukázku Cinema City můžete použít pouze v kinech Cinema City. Ty na Moravě jsou 2x v Brně a 1x v Ostravě. My máme vlastní poukázky do sítě našich kin GOLDEN APPLE CINEMA.

8. 4. 2019
Dobrý den, jsem držitelem průkazu ZTP/P a chci se zeptat. Zda jde sleva toho průkazu uplatnit i když budu kupovat lístky Online. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně při předložení průkazu ZTP/P. Bohužel, neexistuje úřední online databáze, která by umožnila online ověření pravosti vaše dokladu a komunikovala zároveň s našim systémem. Proto vyžadujeme ověření na pokladně kina.

4. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho trvají reklamy před filmem.
Dobrý den, to bohužel netušíme, reklamní prostor máme pronajatý reklamní agentuře a před každou projekcí je to různé, záleží na nich, kolik prodali reklamního prostoru.

3. 4. 2019
Dobrý den, je možné prodloužit platnost GAC karty elektronicky? Abych nemusel na pokladnu.
Dobrý den, bohužel ne, rádi Vás uvidíme a kartičku prodloužíme osobně na pokladně kina.

2. 4. 2019
kolik míst má největší sál?
Dobrý den, sál č. 1 má kapacitu 440 míst.

30. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli vracíte peníze z dárkového poukazu v hodnotě 179 Kč?
Dobrý den, z dárkových poukazů nevracíme.

28. 3. 2019
Dobrý den, jak se dá vyřídit GaClub karta? Pokud se dá.
Dobrý den, nejlépe na pokladně kina. Ale můžete si stáhnout registrační formulář, vyplnit ho doma a přinést ho již předvyplněný na pokladnu kina. Více informací a formuláře naleznete zde: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

28. 3. 2019
Dobrý den, každý den jezdím kolem velkého kina, které vlastníte. Co jsem se dočetl na internetu, tak jsem jen zjistil to, že by mělo zase fungovat v roce 2020. Jen se chci zeptat zda-li to je pravda, protože ani jednou jsem tam ještě neviděl někoho, kdo by tam mohl pracovat. Předem děkuji.
Dobrý den, Velké kino bohužel nevlastníme, jeho majitelem je Město Zlín (je tedy nás všech, kteří máme trvalé bydliště ve Zlíně) a námi zvolení zastupitelé o jeho správě rozhodují. Z našich zdrojů víme, že se připravuje pracovní expertů a je najatá externí agentura na řešení problematiky rekonstrukce Velkého kina. Zmiňovat jakýkoliv datum otevření kina je velmi předčasné. Víme jen, že rekonstrukce bude nákladná a časově poněkud delší, v řádu roků nikoliv měsíců.

27. 3. 2019
Dobrý den, od jakého věku lze uplatnil slevu seniora? Je třeba si vyřídit průkazku? Děkuji.
Dobrý den, průkazka není potřeba, slevu poskytujeme od 60 let, pokud o ni zákazník požádá.

26. 3. 2019
Dobrý den.Dostal jsem kreditní dárkovou poukázku.Jakým způsobem ji můžu uplatnit v rezervačním systému?
Dobrý den, v rezervačním systému postupujete podle kroků. Tzn. nejdříve si vyberete počet míst a do políčka číslo slevové karty zadáte číslo vaší kreditní dárkové poukázky a zvolíte si jakýkoliv vlastní PIN (některé kreditní poukázky jsou na vyšší částku a proto jsou všechny karty PINOVANY). Pak už si vybíráte místa v sále a zadáváte kontaktní údaje pro doručení vstupenky.

23. 3. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat kdy vyrábí ty vaše luxusní oříšky v karamelu a kde bych je mohl sehnat? Díky
Dobrý den, oříšky si vyrábíme sami a ty naše jsou zakoupit jen u nás :)

20. 3. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě od kolika let můžou dítě sami do kina bez doprovodu rodičů. Děkuji
Dobrý den, toto je velmi individuální. Vždy záleží na dítěti a rodiči, zda to zvládnou.

18. 3. 2019
Dobrý den, Když koupím lístky přes internet a zvolím možnost E-vstupenka mailem, tak bude stačit když ukážu mail v mobilu?
Dobrý den, ano, tato možnost stačí. Ukázat e-vstupenku na mobilu.

13. 3. 2019
Doobrý den!Jsem členem GA clubu..Lze někde zjistit kdy a zda mám nárok na volnou vstupenku?V Cinestaru jsem to mohl kdykoli vidět online,když jsem zadal členské číslo,ale tady se to člověk nedozví ani na pokladně.. Díky za odpověď
Dobrý den, pokud jste právoplatný držitel karty GAClubu, tak Vám samozřejmě na pokladně kina řekneme jaký máte stav věrnostního benefitu. Dále máte možnost si napsat mail na info či manager(zavinac)gacinema.cz a pokud píšete z registračního mailu, tak Vám také samozřejmě sdělíme aktuální stav.

5. 3. 2019
Dobrý den chtěla bych stornovat lístky do kdy je stornujete.Děkuji
Dobrý den, storno vstupenky provedete jejím přeposláním na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno. Tato žádost nám musí přijít nejméně hodinu před začátkem představení. Peníze vracíme cca do tří pracovních dnů od následujícího dne provedení storna.

4. 3. 2019
Dobrý den, kde najdu číslo slevové karty? Zkoušel jsem tam napsat číslo, které je pod čarovým kódem, ale nefunguje.
Dobrý den, zřejmě je vaše karta propadnutá anebo zablokovaná pro transakce na webu z častého nevyzvedávání rezervací. Aktuálnost stavu ověříte na mailu info@gacinema.cz opsáním čísla karty.

3. 3. 2019
Dobrý den,do kdy po stornaci příjdou zpět peníze na účet. Děkuji
Dobrý den, zpravidla do tří pracovních dnů.

3. 3. 2019
Dobrý den, při prodeji přes internet nelze zadat koupi dětských lístků, platí se pouze plná cena. Je k tomu nějaký důvod nebo tuto možnost lze využít a pouze to přehlížím? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, při online prodeji nejsme schopni ověřit oprávněnost nároku dětské slevy. Řada diváků začala zneužívat tuto možnost a proto jsme se rozhodli o zrušení online slevy pro děti, studenty, seniory. Jediná onlline sleva, která je ověřitelná, je náš GAClub, který je ve stejné výši jako již zmíněné slevy. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si ji bohužel vystát na pokladně kina. Toto opatření nás mrzí, ale nemůžeme mít plný sál dětí (dětský slev) a přitom nemáme žádné dítě na sále.

27. 2. 2019
Dobry den pokud bych si chtel poridit vlastni 3D bryle pouzitelne ve vasem kine. Jakou technologii tzn. jake si mam poridit? Dekuji moc
Dobrý den, používáme technologii Dolby 3D. Více o této technologie zde: https://www.dolby.com/us/en/technologies/dolby-3d.html

27. 2. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli se všechny nevyzvednute rezervace třeba 10min před filmem ruší a může je potom kdokoliv obsadit?
Ano, můžete. V obchodních podmínkách a v mailové komunikaci uvádíme, že rezervace můžeme zrušit už 30 minut před začátkem představení a zbylé místa pak nabídnout dalším divákům. Denní manager vždy posuzuje aktuální situaci = fronty na pokladně a podle toho optimalizuje čas rušení rezervaci na 30 - 20 - 15 - 10 - 5 minut před začátkem projekce.

25. 2. 2019
Dobrý den. Dostala jsem poukazy do obchodního centra Zlaté jablko. 2x500kč Jen nevím jak se používají. To si musím koupit v daném obchodě za celých 500kč? Nebo se to dá nějak rozložit na menší částky? Děkuji 🤔😊
Dobrý den, používají se zhruba asi jako stravenky. To znamená, že se musí jednotlivý poukaz utratit naráz v jednom obchodě. Z poukázky se samozřejmě nevrací. Proto je dobré si vždy vybrat takovou věc, které je vyšší než hodnota poukazu a zbytek třeba doplatit v hotovosti.

25. 2. 2019
Dobrý den, od kolika let jsem pro vás senior?
Dobrý den, obecně se počítá věk 60 let. Pokud tedy myslíte slevu pro seniory, tu poskytujeme od tohoto roku. FKS - Filmový Klub Seniorů, tam není pravidlo, že mohou jen senioři, ale všichni diváci bez rozdílu věku, ovšem za předpokladu, že budou akceptovat nastavení klubu.

25. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jak přesně určujete datumy vysílání filmů (premiéry, apod.) Dočetl jsem se tady, že se s někým domlouváte, ale s kým buď jsem to přehlédl nebo nenašel.
Dobrý den, každý film v ČR musí mít svého zástupce, který spravuje jeho autorské práva na našem území. Tento "správce či majitel práv" se obecně označuje jako distribuční společnost, zkráceně distributor. Ti jsou sdruženi do Unie Filmových Distributorů a i Vy jako laik máte možnost nahlédnout do plánu připravovaných premiér na tomto odkaze: http://ufd.cz/files/article/843/6-2019.xlsx Samozřejmě většina kin, včetně nás, je v užším obchodním vztahu s distribuční společností a na základě výhodnosti této spolupráce máme určitě práva a nároky na možnosti premiér a předpremiér. Většina předpremiér se ovšem neschvaluje u českého zástupce, ale rovnou u majitele - studia, které film natočilo, třeba ve společnosti Disney (Marvel), Warner Bros (DC) atd...

24. 2. 2019
dobrý den chci se zeptat zda je možné koupit lístky na pokladně dřív, že bych zítra je šla koupit a v úterý bych šla na film.
Dobrý den, program na každý kinotýden (tj od čtvrtka do středy) se sestavuje v pondělí na základně víkendové návštěvnosti. Proto si vstupenky na úterní projekce můžete vždy zakoupit už týden dopředu. Zhruba tak každé pondělí od cca 19:00. (Pokud je v pondělí státní svátek, je posun vždy na nejbližší pracovní den).

23. 2. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, co znamená zkratka FKS za názvem filmu. Děkuji za odpověď
Dobrý den, jedná se o označení Filmového Klubu Seniorů. Nemusíte se bát, jedná se pouze o formální označení, nikomu nekontrolujeme občanky, jestli je už v seniorském věku. Takže na projekce FKS jsou pouštěni všichni diváci nejen ti v seniorském věku.

22. 2. 2019
Dobrý den, zaplatila jsem vstupenky online a ještě mi nepřišly na mail. Jak mám teď postupovat?
Dobrý den, pokud jste zadala správnou emailovou adresu, vstupenky nebo oznámení o neprovedení platby přijde vždy do mailu. Záleží ovšem na Vašem osobním nastavení emalové schránky, zda naši zprávu automaticky systém vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a bez Vašeho vědomí ji místo doručené pošty odloží třeba do složky SPAM, NEVYŽÁDANÁ POŠTA, JUNK MAIL atd... V případě, že nenaleznete vstupenku ani tady, pomůžeme ji Vám vypátrat, všem nám duplicitně chodí a provádíme kontrolu. Musíte jen zadat na jaký mail měla vstupenka přijít, kdy a pod jakým jménem jste nakupovali a také na co. Musíme vyloučit opravdu vše. Nejčastěji se jedná o překlep v emailové adrese.

19. 2. 2019
Dobrý den, Atmos jsem již navštívil 3x A mohu říci, že je boží jen je škoda, že pokaždé byl úplně jinak nastavený. Poprvé byl velmi tichý, podruhé byl extrémně hlasitý a po třetí to bylo dokonalé. Tím chci jen říci, že je to škoda, když si člověk za to připlatí a potom z toho je trochu znechucen. Vím, že každý film je zvukově jinak, takže je těžké to nastavit, ale myslím si, že není těžké to pár minut poslouchat a popř. přidat/ubrat nebo před promítáním zkusit vyhovující hlasitost. -Hudeček
Dobrý den, snímky v DOLBY ATMOS promítáme na na stavení 6.5 všechny bez výjimky. Ovšem jsou rozdíly ve zvukovém mixu jednotlivých filmů. Pokud jste byl 3x na stejném filmu, je něco špatně. Pokud jste byl 3x na různém filmu, tak se může stát, že zvukový mix je různý. Neexistuje optimální nastavení, vždy se jedná o subjektivní pocit. Naši promítači preferují zvuk 6.0, servisní společnost 7.0 a v kolektivním poslechu jsme se domluvili na normě 6.5 přičemž musíme akceptovat umělecký záměr zvukového mixu, kdy jednotlivé scény mají svůj zvukový smysl, tak jak je tomu třeba u Bohemian Rhapsody, kdy Vás v jednu chvíli mají bolet uši a za chvilku neslyšíte pro změnu skoro nic... Jednou slyšíte poškrábaný zvuk a podruhé digitální ostrou linku. Seřízení zvuku se dělá přímo speciálním softwarem Dolby Atmos, kdy přesně vidíte (vizuální editor), co se kde děje, který reproduktor co a jak nahlas ve vydefinované stupnici zvukového mixu hraje. V DA jsme zatím promítali Bohemian Rhapsody, The Doors, Dívka v pavoučí síti a nově o víkendu Alitu. Za nastavením na BR si stojíme, Dívka byla také TOP, koncert Doors se povedl a Alita je "rebelská"...

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

13. 2. 2019
Dobrý den, zapomněla jsem heslo ke své členské slevové kartě. Jak ho mohu zjistit? Děkuji.
Dobrý den, informace o tom jak nastavit a zadat pin naleznete na tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

8. 2. 2019
Dobrý den, jakým způsobem se můžu stát členem GA Clubu a co členství v tomto klubu obnáší ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, členství v klubu uzavřete na pokladně kina. Více o klubu si přečtete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

3. 2. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to máte s brigádama, když mi ještě nebylo 18. Jaké máte finanční ohodnocení, jaké máte směny apod. Děkuji
Dobrý den, pokud Vám bylo již 17 let, je možná brigáda na pozici uvaděč. Cenové ohodnocení, benefity a směny by s Vámi probral denní manager při domluvě zkušební směny. Vychází se ze základu 85,- + benefity a osobní ohodnocení. Pokud máte zájem pošlete prosím Váš životopis na mail manager(zavináč)gacinema.cz se žádostí o místo.

2. 2. 2019
Dobrý den,jaké jsou prosím podmínky pro vyřízení vaší slevove karty?děkuji
Dobrý den, zde jsou podmínky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

1. 2. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda-li Dolby Atmos se nachází přímo v "jabku" a jde pouze o nový sál. Děkuji.
Dobrý den, jedná se o modernizaci sálu č. 1 v hodně 3.5 mil Kč. Kapacita sálu č. 1 je 440 diváků a rozměr plátna 17x7 m. Více o technologii Dolby Atmos zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107

24. 1. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda Věrnostní karta GaClub základní a EXTRA verze je použitelná pro více lidí, nebo jenom pro jednoho, co ji zakládá ? Mezi její funkce patří kromě slevy, případně každého 10. vstupu zdarma i ji lze použít jako "permamentku" na dobytí kreditu.? Jde o všechny její výhody, nebo ji lze využít ještě jiným způsobem?
Dobrý den, karta je přenosná, takže ji může použít i více lidí. Ovšem jsou limity pro použitelnost na jednotlivá přestavení. To znamená, že vám povolíme určitý počet nákupů na jedno představení, aby nedocházelo k zneužití pro hromadný nákup. Samozřejmě si na kartu můžete dobít kredit. Dalším benefitem je možnost rezervací na blokovaná představení, věrnostní benefit, členská sleva, při online platbě za Vás platíme manipulační poplatek a další drobné nepravidelné výhody.

12. 1. 2019
Dobry den, prosim vas, dvoulete dite musi platit vstupne na film? A proc nejde zakoupit detska vstupenka pres internet? Dekuji za odpoved
Dobrý den, každý divák v sále musí platit. Zvažte prosím návštěvu dvouletého dítěte, projekce jsou docela hlasité a mohou mít vliv na zdravý vývoj sluchu. Nákup dětských vstupenek přes internet je omezen z důvodu častého zneužívání diváků, kdy máte najedou plný sál dětí, dle vstupenek a při fyzické kontrole nárok na slevu mají pouze dvě děti..

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

22. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na průměrnou gramáž vašich popcornů. (Kolik váží malý, střední apod.)
Dobrý den, zde máte gramáže popcornů. Vše je spočítáno na slaný popcorn: MINI cca 56g MIDI cca 90g MAXI cca 150g Objemově to je MNI/MIDI/MAXI 1,5l/3l/4,5l

19. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se dá 3D dárkový poukaz použít také na atmos filmy nebo jestli je nějaká možnost koupit atmos dárkový poukaz.
Dobrý den, 3D dárkový poukaz jde použít i na ATMOS filmy, jen na pokladně doplatíte rozdíl ceny.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

26. 11. 2018
Dobrý den, dítě do tří let které bude sedět na klíně, platí také vstupenku? A máte pro děti podsedáky, aby dobře viděly? Děkuji Punčochářová
Dobrý den, každý divák musí mít v kině platnou vstupenku. Bohužel, dětské podsedáky nemáme, přeci jen tříleté děti do kina moc často nechodí. Většinou nezvládají tak dlouho posedět na filmu a mohou rušit ostatní diváky. Také je potřeba zvážit vyšší hlasitost, která nemusí moc dobře působit na zdraví vývoj sluchu u tak malých diváků. Pro nejmenší diváky máme speciální projekce pro mateřinky, kdy organizovaně v dopoledních hodinách navštěvují speciální krátké pásma, které máme přizpůsobeny právě pro tyto nejmenší diváky.

26. 11. 2018
Kdy jsou otevreny pokladny pred predstavenim?
Dobrý den, pokladna kina je otevřena od 9:00 do 22:00 každý den.

21. 11. 2018
Dobrý den, jaký čas před zahájení musím být na místě.A vstupenky jsem zaplatil online musím je vytisknout a předat na pokladně.Děkuji
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, stačí je ukázat třeba v mobilu před vstupem na sál. Přijít by jste měli tak, aby jste stihli začátek filmu a případně nakoupit na bufetu. Optimální je cca 10-15 minut před začátkem filmu (podle toho na jak velký sál jdete).

21. 11. 2018
Dobrý den, v jaké cenové hodnotě lze zakoupit dárkové poukazy?
Dobrý den, dárkové poukázky máme v hodnotě 179,- a 199,-. Lze také zakoupit přednabitá věrností karta, na kterou si nahrajete libovolný kredit a touto kartou pak platíte. Využíváte slevy a sbíráte věrnostní benefit, tj. sleva 30,- na každou vstupenku, možnost rezervací a desátá vstupenka zdarma.

18. 11. 2018
Dobrý den, máte vyhrazené projekce, na které je přístup s miminky?
Dobrý den, o tyto projekce nebyl zájem a proto je v programu bohužel nenaleznete.

12. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kdy je přístupný program k rezevaci (prodeji) vstupenek? Když kliknu na příslušný den, je tam napsáno, že v pondělí - pondělí je dnes, ale program přístupný není... Děkuji za odpověď
Dobrý den, každé ráno v pondělí sestavujeme program na základně víkendové návštěvnosti a naskakujících nových filmů. Sestavený program se posílá distribučním společnostem (majitelům práv), ti jej schválí a my jej následně přepisujeme do elektronické podoby a tištěného programu. Cca kolem 19:00 (někdy i dříve) je program k dispozici na našem webu.

8. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč pořád zvedáte cenu popcornu? Pamatuji si, že když se kino otevřelo stál malý popcorn 39 Kč a postupem času jste zvedali cenu a teď to stojí 69 Kč? Nevím jestli vám to přijde normální za malí popcorn chtít 70 Kč (neřeknu kdyby za velký), ale od hodně lidí jsem slyšela, že si na to stěžují. Takto si tam normální člověk nemůže nic koupit.
Dobrý den, cena za popcorn odpovídá navyšování ceny jednotlivých položek od našich dodavatelů a samozřejmě se také několikrát zvedla i mzda zaměstnanců. To vše máte zahrnuto v ceně. Čím více se zvedá průměrná mzda a cena jednotlivých komodit, tím více se zdražuje.

29. 10. 2018
Dobrý večer, chci si koupit lístky online ale nevím, jak uplatnit slevu 30 Kč/lístek při uplatnění permanentní vstupenky do ZOO? Pokud bych lístek jen rezervovala, vím že u pokladny mi slevu započítáte, ale když lístky nejde zarezervovat ale jen přímo zakoupit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jediná online sleva, kterou můžeme online ověřit je sleva pro členy věrnostního klubu. Všechny ostatní slevy z důvodu jejich zneužitelnosti ověřujeme pouze fyzicky na pokladně kina při prodeji vstupenky. Bohužel se nám stávaly případy zneužívání těchto slev. Na základě smluvních ujednání s majiteli práv promítaných filmů musíme poskytované slevy prokazatelně kontrolovat Proto tedy fyzická kontrola až při prodeji vstupenek. Děkujeme za pochopení.

28. 10. 2018
Dobrý den , přijde mi že cena 219 Kč na zlínské kino je trochu přes čáru. Pražský CineStar stojí 199 Kč. Navíc navýšení cen za bufet jsme taky nepochopili. S takovou vám do kina budou chodit lidi, tak maximálně na levné úterý.
Dobrý den, cena 219,- za film v revolučním 3D prostorovém zvuku Dolby ATMOS plně odpovídá výjimečnosti nabízeného produktu! Jedná se naprostou novinku a ve vstupném se musí promítnout náklady na vytvoření filmu a jeho následné promítnutí v kinech. Pokud srovnáte cenu Dolby ATMOS s pražským CineStarem na Andělu, třeba u Bohemian Rhapsody, zjistíte, že jsme o 10,- v základní ceně levnější. CineStar v Praze promítá tento snímek v Dolby ATMOS za 229,- a my za 219,- k tomu si připočítejte různé slevy atd.. Naše multikino je dle hodnocení UFD jedno z cenově nejdostupnějších multikin v ČR a co se týče cen na bufetu, musíte také brát potaz vývoj cen na zahraničních trzích, kde jednotlivé komodity nakupujeme. K tomu připočítat inflaci a kurzové výkyvy a politická rozhodnutí vlády. Tyto vlivy se pak promítají do tvorby ceny na bufetu. A pokud nás srovnáváte s pražským CineStarem, tak určitě moc dobře víte, kolik stojí popcorn v Praze a u nás.. A ještě Vám doporučujeme přeměřit objem kelímků :) ty naše jsou větší.

22. 10. 2018
Dobrý večer, chtěl bych se informovat zda li při online nákupu dárkových poukazů lze uplatnit platbu i přes Platbu 24 (Česká spořitelna) . Děkuji
Dobrý den, online platba je možná pouze přes bankovní karty.

14. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u vás na pokladně předprodejní místo Ticketportalu a jestli přijímáte i dárkové poukazy Ticketportalu nebo je platba jen v hotovosti? Děkuji předem za odpověď, Nováková.
Dobrý den, ano jsme předprodejním místem Ticketportalu, přijímáme tedy i dárkové poukázky Ticketportalu. Ty jsou ovšem platné pouze pro nabídku představení společnosti Ticketportal. Nejde nimi platit kino či jiné akce. Z poukázky se nevrací a platba na portálech je možná pouze v hotovosti. Nákup vstupenek do kina i na bufetu kina je už možný i kartou.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

30. 7. 2018
Dobrý den,je možné u již zakoupených lístků přes online prodej změnit místa k sezení? Děkuji
Dobrý den, jsou dvě možnosti. 1 - vystornovat objenávku (tuto možnost máte dole v potvrzovacím mailu o zaslané rezervaci) a udělat novou. 2 - napsat na mail manager@gacinema.cz, přiložit rezervaci a popsat Vaše přání. Pokud je to v možnostech denního manažera, vyjde Vám vstříc. Obdobně to jde provést fyzicky na pokladně kina.

10. 7. 2018
Dobrý den, za co je přirážka při platbě kartou? Např. cena lístku je 99 Kč, ale požadujete úhradu 104 Kč. Děkuji
Dobrý den, jedná se o manipulační poplatek vystavení každé elektronické vstupenky. Elektronické vstupenky nezpracováváme my, ale naši partneři poskytující nám toto řešení. Musí Váš požadavek zpracovat, ověřit, vstupenku následně vyhotovit, opatřit ji bezpečnostními prvky, to vše dle pravidel GDPR a následně poslat Vám a zároveň i nám ke kontrole a ověření její platnosti při Vašem vstupu na sál a to vše přes technologické řešení poskytovatele/poskytovatelů.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

19. 5. 2018
Omezeni filmu podle věku to je pěkná píčovina co když 11 lete děcko je vyspělejší než 19 letý chlap a 11 lete decko si to stejne stahne na internetu a bude s tim uplne v pohode a 19 lety typek pujde do kina a bude mit z toho trauma ? Proc to je podle veku je to ta nejvetsi picovina ktera me sere... Je mi 14 a nemuzu jit na deadpoola kvuli tomu ze je mi az za mesic 15 a kdyz uz mi bude 15 tak co udelam ? No hovno protoze za mesic uz si to stahnu z internetu a stejne to nejak neovlivnite....
Dobrý den, takové jsou platné zákony České republiky a my je musíme dodržovat. Nic jiného nám nezbývá. V případě prokazatelné snahy je nedodržet nám hrozí finanční pokuta.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

8. 5. 2018
Dobrý den, chápu navýšení cen vstupného, ale proč jste přistoupili k tak razantnímu navýšení cen v bufetu? Skoro všechno je dražší o 20 Kč. Dávat tedy za 0,5l neperlivé vody 45 Kč je pěkná zlodějna. A u oříšku v karamelu to dělá navýšení skoro o 35%. Pamatuji si cenu u oříšku 35 Kč. Během roku nebo dvou je to skoro 100%. Nepřijde Vám to moc? Neuvažujete aspoň o nějakou kompenzaci pro členy GAC Extra, například sleva více než 10% aspoň tedy 25%? Upřímně chodím do Vašeho kina minimálně 20-30x za rok, ale chuť kupovat si něco ve Vašem bufetu mě přechází.
Dobrý den, na bufetu se zdražil pouze popcorn, nachos, alkohol a drobné pochutiny v rozmezí 10-20 Kč. Nealkoholické nápoje zůstali na stejné ceně. Bonaqua 0,5l stojí 25,- ne 45,- jak uvádíte. Samozřejmě máme nově v nabídce i prémiovou vodu Smart Watter 0,6 za 49,-, ale to je pouze doplnění k běžné nabídce. U ceny ořechů a jader jsme museli reagovat na čím dál tím větší cenové výkyvy a spíše cenový nárůst na burze komodit, kde výrazně za poslední dobu narostla hlavě cena za kešu, mandle a lísková jádra. U českých dodavatelů třeba u komodity vlašský ořech byl nárůst extrémní. Zvýšení cen u ořechů a jader je dán navýšením celosvětové poptávky a výkyvy při dodávkách (neúroda). Zdražování je nepopulární krok, dlouhá léta jsme se snažili držet ceny. V současné době se zdražila hlavně cena lidské práce a doprava. To se promítá do cen nákupů a pak následné výroby a prodeje. Pokud rostou náklady, nemůžeme poskytovat větší slevy. Pokud se daný výrobek za stanovenou cenu nebude prodávat, je z ekonomického hlediska pro nás výhodnější ho z nabídky odstranit, případě nahradit něčím novým, cenově dostupnějším. Za zvážení stojí navýšení slevy pro členy GAC Extra na 15%.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

19. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

17. 4. 2018
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

6. 4. 2018
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vznikli, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

3. 3. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

3. 3. 2018
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

30. 12. 2017
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

22. 10. 2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

10. 8. 2017
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

4. 7. 2017
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

16. 6. 2017
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

1. 6. 2017
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

30. 5. 2017
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

13. 4. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

31. 3. 2017
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

12. 12. 2016
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastaven, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Ta je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online při nákupu vstupenky na webu kina.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

20. 10. 2016
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

3. 10. 2016
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

22. 9. 2016
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

11. 11. 2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

21. 8. 2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

17. 5. 2014
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

14. 4. 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

10. 6. 2013
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.