AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
Ovčáček čtveráček (přímý přenos)
Hrajeme: 7.2. v 17:15 v multikině (169,-). 7. 2. v 19:30, 20:00 a 21:40 záznam přenosu.

přímý přenos, nekorektní kabaret
ČR - 2016 - (12) - 100 minut - Cikánek Managment

Režie: Petr Michálek
Hrají: Marek Příkazký, Marta Bačíková, Tomáš David, Pavel Vacek, Vojtěch Johaník, Rostislav Marek, Radoslav Šopík, Jakub Malovaný

Obsah:
Městské divadlo Zlín živě z areálu bohnické léčebny v Praze (Divadlo za plotem)
„Nekorektní kabaret“ režiséra Petra Michálka kapatultoval zájem diváků v celé České republice do nekonečných výšin. Zlínský soubor musel z kapacitních důvodů odmítnout hostování ve 40 českých městech. Všechna představení jsou beznadějně vyprodána. Pražská derniéra v Divadle za plotem v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice se vyprodala do posledního místa za 8 minut od otevření předprodeje. Přímý přenos bude poslední možností představení shlédnout. Z přenosu nebudeme dělat záznam a divadlo již nebude inscenaci dále uvádět.

Režiséra Petra Michálka inspiroval až absurdní sled událostí okolo udělování státních vyznamenání na podzim. Našel uměleckou paralelu s Havlovskou postavou Hugo Pludka ze Zahradní slavnosti, který dosahuje společenského vzestupu pomocí dokonalého ovládnutí obsahově vyprázdněných frází. Kabaret je tak humornou a vkusnou parodií na mediální svět, který relativizuje pravdu a objektivní skutečnost. V Marku Příkazském našel režisér ideálního představitele Ovčáčka čtveráčka, který snad ani nehraje, ale do postavy se vtěluje.
Na jevišti se kromě Ovčáčka potkají manželé Bradyovi, Dalajláma, naši čelní představitelé, čínský prezident nebo Daniel Hůlka a další.

Část výtěžku bude věnována integrovanému centru Slunečnice Zlín, pečující o lidi s mentálním postižením. 

Oficiální stránka:
http://www.prenosydokin.cz/ovcacek-ctveracekPromítací časy:

AKTUÁLNÍ PROGRAM
Posedlí Dakarem 2021
ZMĚNA TERMÍNU
Beseda doplněná promítáním videa a fotek ...více