AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
Rytmus: Tempos
Hrajeme: od 17.9. v multikině. 10. a 11. 10. v 19:00 v Malém kině.

dokument
SR - 2020 - (12) - 95 minut - Bontonfilm
Titulky/dabing: slovensky

Režie: Nazarij Kľujev, Roman Kelemen, Maxim Kľujev
Hrají:

Obsah:
30 let rapu
Dokument Rytmus: Tempos přináší výjimečný pohled na celou Rytmusovu kariéru od úplných počátků až po dnešní pozici uznávané a obdivované hvězdy a celebrity. Příběh rappera Rytmuse je současně i příběhem rapu a hiphopu u nás.
I když mě okolí málokdy chápalo, tak jsem si vždycky sobecky šel za svým cílem. Byly to dlouhé tři dekády kráčení proti proudu. Jediné, co jsem chtěl, bylo uznání. A respekt,“ říká samotný Patrik Rytmus Vrbovský. 
 
Prohry, výhry, fakta. Hudební dokument Tempos je příběhem Patrika Rytmuse Vrbovského a jeho 30leté dráhy rappera. Film není dalším rodinným medailonkem, snímek Tempos mapuje dlouhou a neopakovatelnou hudební kariéru od naprosté nuly až na vrchol. Svůj příběh vypráví Rytmus s pomocí jedinečných a nikdy nezveřejněných záběrů a za přispění řady dalších muzikantů, kteří během dlouhé doby zkřížili jeho cestu a Rytmusovu tvorbu nějakým způsobem ovlivnili. Nebo byli ovlivněni. Vedle historie jednoho hudebního žánru u nás, je Rytmus: Tempos osobní film. Rytmus v něm odhaluje zákulisí, nečekané nástrahy a zklamání, které v kariéře zažil. Přiznává situace, které ho změnily a posílily do dalšího boje se životem. Důležité momenty Rytmusovy kariéry jsou pojaty jako hrané rekonstrukce, v nichž hlavní postavu zastupují v různých dobách hned dva dvojníci.
„Buď prohraju, nebo vyhraju. Střed pro mě neexistuje. Tak jsem na rapové scéně vždy fungoval,“ dodává Rytmus.

Oficiální stránka:
http://www.bontonfilm.cz/rytmus-tempos/2892/

Trailer:
http://www.csfd.cz/film/793617-rytmus-tempos/videa/

Promítací časy:

AKTUÁLNÍ PROGRAM