HALLOWEEN předpremiéra 17. 10. 20:45
iShorts: KRÁTKÉ LÁSKY 17. 10. 19:45 (60,-)
Královský balet Londýn MAYERLING 22. 10. 18:00
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

14. 10. 2018
Dobrý den,mohu u vás platit sodexo card multi pass?Děkujiza odpověĎ.
Dobrý den, karty SODEXO na kulturu akceptujeme.

13. 10. 2018
dobrý den, máme od zaměstnavatele poukázky sodexo - flexi pass - je možné je použít na zaplacení vstupného? děkuji Marcela
Dobrý den, ano dá. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

12. 10. 2018
Dobrý den mohl bych se zeptat jestli je možno jít na nepřístupný film od 15(horor) ale s dovolením rodičů.( Je mi 14 let )
Dobrý den, bohužel ne. Změna zákona zamezila možnost návštěvy kina s tolerancí rodičů či odpovědné osoby. Nyní je to opravdu striktní, jak s alkoholem nebo cigaretami. Mrzí nás to, ale zákon musíme respektovat.

11. 10. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, budete ještě v průběhu listopadu promítat film Venom ? Nebo aspoň v první polovině ? Děkuji
Dobrý den, na tuto otázku Vám neumíme přesně odpovědět. Vše bude záležet na návštěvnosti tohoto filmu, zda si dokáže své místo udržet až do listopadu. Teoreticky je to možné.

10. 10. 2018
Dobrý den, včera jsem byla s kamarádkami na filmu Zrodila se Hvězda v sále č.4. Film se nám moc líbil, ovšem teplota v sále dosahovala letních teplot a koncentrace kyslíku byla minimální, což nám maximálně zkazilo dojem z filmu....film trval přes dvě hodiny a k jeho konci některé z nás již téměř upadaly do mdlob....při stížnosti u personálu po skončení filmu nám bylo řečeno, že klimatizace nebyla puštěna, protože některým divákům bývá v kině zima.....dosud jsem v Multikině kromě pohodlí a skvělého zvuku vždy oceňovala klimatizaci a věděla jse, že i v létě se musím do kina přiobléct, aby se v sále dalo dýchat. Byla bych ráda, kdyby byla učiněna náprava, chodím do multikina poměrně často a narada bych toto ještě někdy zažila.....děkuji za pochopení Jana Mrlíková
Dobrý den, děkujeme za podnět. Včera jsme celou situaci kontrolovali. Hlášení z klimatizační jednotky neobsahovala žádné poruchy a fungovala dle nastavení pro toto období. Máte pravdu v tom, že nám klimatizace (nahánění vzduchu) na sál funguje celý rok. Nevypíná se. Samozřejmě, že jsme pak v průběhu dne mluvili i s dotyčným brigádníkem. Ten samozřejmě tvrdí něco jiného ohledně komunikace se zákazníkem. Zkusili jsme ještě zpětně ověřit od ostatních diváků, jaký měli oni pocit z teploty. Někdy máme na projekcích diváky, kteří dokáží podat zpětnou vazbu ohledně průběhu projekce a věcí kolem. Divačka sedící ve třetí řadě nepozorovala žádný problém a pro ni byly podmínky naprosto vyhovující. Divák v poslední řadě se shodoval s Vašim tvrzením, že vzduch ke konci filmu byl takový vydýchaný, v průběhu se musel vysléci z mikiny a sledovat film v triku s krátkým rukávem. Teplotně to bylo snesitelnější, jen ho trápil ten vydýchaný vzduch. Ale chápal, že je nahoře, hned u stropu. Protože nevíme, jak tuto situaci vyřešit ke spokojenosti všech, přicházíme s nápadem zpřístupnit naměřené hodnoty teploty na sále přes nějakou aplikaci i veřejnosti tak, aby i ona si mohla objektivně zkontrolovat naměřené hodnoty na sále. Protože může být jiná teplota v nižších řadách a vyšších řadách, dáme na sál dvě čidla. Toto je asi jediný způsob, jak můžeme transparentně prezentovat reálný stav teploty na sále a každý dotčený divák si může sám posoudit, jak na naměřenou teplotu reagoval.

9. 10. 2018
Dobrý den, budete promítat film Jack staví dům? Děkuji
Dobrý den, film jsme promítali v Malém kině a zájem o něj nebyl takový, aby se přestěhoval do multikina.

9. 10. 2018
Dobrý den, proč dáváte dabovaného Venoma až tak pozdě, když oficiální rating je PG-13. To pro takový blockbuster je naprostý nesmysl. I vzhledem k tomu že třeba horror Sestra je už v šest.
Dobrý den, v českém dabingu jsme film promítali o víkendu v čase 13:30 (2D dab), pak po celý premiérový týden Venom 3D dab v 17:10 a 20:20. Ostatní projekce byly pro změnu v titulkové verzi. Bohužel se sešlo více divácky atraktivních filmů a není možné promítat jenom Venoma, když tu máme i jiné poměrně hodně navštěvované filmy. Další týden od čtvrtka bude Venom 2D dab už v 19:15 a 3D opět cca v 17:10. Navíc pro tuto chvíli máme plánovanou 14 denní odstávku sálu č. 1 z důvodu instalace nového zvukového systému ATMOS.

7. 10. 2018
Dobrý den, prosím mohu vstupenky zaplatit Benefit Plus kartou?
Dobrý den, akceptujeme karty Edenred a Sodexo. V tuto chvíli Vám můžeme doporučit, aby se poskytovatel Vaší Benefit Plus Karty obrátil na nás a domluvil se s námi na podmínkách spolupráce.

7. 10. 2018
Dobrý den, chci se zeptat kdy bude možné koupit lístky na premiéru Fantastických zvířat: Grindelwaldovy zločiny.
Dobrý den, online prodej spustíme hned po dokončení stavebních úprav na sále č. 1 - ATMOS začátkem listopadu.

5. 10. 2018
Dobrý den, plánujete v budoucích týdnech promítat film Zrodila se hvězda i v dřívějším čase, než 20:30? Děkuji :)
Dobrý den, je to možné. Nemůžeme to bohužel slíbit. Čeká nás plánovaná rekonstrukce sálů a během 14 dní bude provoz na některých sálech omezen.

5. 10. 2018
Dobry den, jsou seniorske filmy pristupny i neseniorum za uvedenou castku? Dekuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Jsou přístupné pro všechny za 50,-

4. 10. 2018
Dobrý den,prosím Vás má dotaz..dnes jsem rezervovala vstupenky a vůbec mi to nešlo,protože jsem změnila tel. číslo...jde to někam uložit abych už neměla přístě problém? Musela jsem tam zadat staré ale ono už neexistuje...děkuji za odpověď...přeji krásný večer s pozdravem Marcela Fujáčková
Dobrý den, pokud nejste členem GAClubu, tel číslo nemá vliv na rezervaci. Problém bude někde jinde. Zkuste provést rezervaci ještě jednou a pokud se Vám zobrazí chybová hláška, printněte ji (ofotit plochu monitoru klávesnicí Prt Scr PrintSreen a vložit do mailu). Tak přijdeme společně na chybu.

3. 10. 2018
Dobrý den, mohl bych se zeptat, zda film Zrodila se hvězda se bude v pátek promítat s titulkama? Nejde mi film rozkliknout, abych se mohl podívat. Děkuji.
Dobrý den, film je pouze s titulkami. Rozkliknutí z programu nebylo možné, pokud v nabídce byla středeční předpremiéra. Dnes je již možné rozkliknout film rovnou z programové tabulky.

3. 10. 2018
Dobrý den, potřebuji pro uplatnění studentské slevy kartu ISIC? nebo postačí potvrzení o studiu, či žákovská kartička na bus,vlak?
Dobrý den, musíte mít platný studentský průkaz, či jiný doklad na základě kterého chcete uplatnit studenskou slevu.

1. 10. 2018
Dobrý den, chtěla jsem si zarezervovat lístky, ale po kliknuti na cas se mi ten sal nezobrazi a nejde to rezervovat, trva to už delší dobu, nejde mi to ani přes mobil, ani přes notebook.
Dobrý den, tato situace nás velmi mrzí. V námi testovaných pokusech je vše v pořádku, ale i od jiných zákazníků máme informace o podobných problémech. Jedná se vždy o vyskočení bílého rámečku bez dalších informacích o prodeji či rezervaci. Zatím nevíme, čím to může být. Zatím to vypadá, že problém je v nastavení Vašeho připojení k internetu (wifi) a našim zabezpečovacím protokolem z důvodu GDPR. Vyloučili jsme aktualizace prohlížečů a nyní zkoumáme komunikační protokoly. Zkuste provést nákup, rezervaci někde jinde, myšleno mimo místo, kde vám to generuje tuto chybu. Opravdu musíme jít vylučovací metodou a přijít této záhadě na kloub. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

30. 9. 2018
Dobrý den, plánujete možnost bezhotovostní platby benefity kartou? Případně v jakém časovém horizontu. Děkuji
Dobrý den, v současné době akceptujeme karty SODEXO. Edenred bude zprovozněn v brzké době, smlouvy jsou podepsané.

30. 9. 2018
Dobrý den, je možno u Vás platit poukázkami Edenred?
Dobrý den, poukázkami ano. Platebními kartami v nejbližší době.

28. 9. 2018
Dobrý den,je možné uplatnit slevu pro osoby ZTTP?
Dobrý den, na standardní filmové představení poskytujeme slevu ve výši 50%.

28. 9. 2018
Dobrý den, nejde mi zobrazit obsazenost promítací sálu, nevím kde je chyba. Můžete se na to podívat? Děkuji.
Dobrý den, u jaké projekce?

27. 9. 2018
Dobrý den budou nějaké produkty k filmu Venom ? ( kelímek s hračkou atd...) Děkuji za odpověď.
Dobrý den, k filmu Venom jsme bohužel nedostali žádnou nabídku.

27. 9. 2018
Dobry den. Kdy bude u Vas v kine Jack staví dům. Diky za odpověď.
Dobrý den, film jsme naplánovali na tento čtvrtek do Malého kina od 19:00 za 139,-.

27. 9. 2018
Dobrý den, na internetu jsem viděla trailer Louskáček a 4 říše v českém dabingu i s titulkama, bohužel ve vašem popisu filmu, nemáte uvedené zda to budou titulky nebo český dabing distributor zatím se nerozhodl ?.
Dobrý den, předběžně to vypadá, že bude jak česká (dabovaná) verze, tak i verze s titulky.

26. 9. 2018
Dobrý den, bylo by možné si někde uschovat větší tašku nebo kufr během promítání filmu?
Dobrý den, bohužel nedisponujeme žádnou šatnou, ale pokud slušně poprosíte personál kina na bufetu, určitě se budou snažit vyjít vstříc a vymyslet nějaké řešení :)

26. 9. 2018
Dobrý den, prosím o informaci, zdali se u Vás dají využít stravenky Ticket benefits MULTI k zaplacení vstupenek? Děkuji
Dobrý den, ano dá. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

25. 9. 2018
Dobrý den , do filmového klubu seniorů je potřeba si vyřídit kartu člena ? Děkuji
Dobrý den, není potřeba žádná členská karta, stačí přijít do kina na film.

25. 9. 2018
Dobrý den, chci se zeptat, proč jste film Kryštůfek Robin měli v multikině jenom od 22.9 do 23.9? A navíc, proč jste ho do kin vůbec dali, když je s titulkami? Vždyť je to přece pohádka pro děti!
Dobrý den, bohužel se nejedná o pohádku pro děti. Podle toho se také distributor filmu rozhodl snímek jen otitulkovat. Jeho návštěvnost také bohužel odpovídala jeho zpracování. Pro bližší informace se prosím obraťte na oficiálního distributora filmu pro ČR společnost Falcon na jejich webových stránkách Falcon.cz Děkujeme za pochopení.

24. 9. 2018
Dobrý den,vyhráli jsme 4 VIP lístky,nejsou na konkrétní film. Chci se zeptat,do kdy jsou platné (datum není uveden) a jak je můžeme využít. dekuji.
Dobrý den, vstupenky jsou platné kdykoliv na standardní projekci 2D nebo 3D filmu. Mají neomezenou platnost a slouží k jednorázové návštěvě kina. Zaplatíte nimi na pokladně místo peněz.

22. 9. 2018
Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli pustíte 14ti leté dítě na film 15+ s doprovodem 16ti letého. Děkuji
Dobrý den, odpověď zní bohužel ne. Jsme ze zákona o audiovizi povinní zamezit přístup osobám, které jsou mladší, než daná klasifikace filmu dle distributora. Pokud je tedy film klasifikován jako "nepřístupné pro děti do 15 let", nesmíme kohokoliv do věku 15 let vpustit na sál ani v doprovodu rodičů.

22. 9. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se budou promítat filmy MEG a Upgrade s cz dabingem popřípadě kdy ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, tyto dva snímky nebudou v kině s dabingem, pouze originální verze s titulky.

21. 9. 2018
Dobry den. Chci si u Vas zridit karticku zakaznika. Najdu formular ke stazeni? Registrace pres web nebo pouze u vas ho najdu. A jeste se chci zeptat jake jsou podminky a jak postupovat pri registtraci karticky? Dekuju za odpovedi
Dobrý den, veškeré informace naleznete na stránce GAClubu. Registrace probíhá na pokladně kina, ale můžete si doma předvyplnit PDF formulář, kartu pak podle něj nachystáme. Ale není to nutné, vystavení karty zabere pár minut. Pěkný den. Zde je odkaz na GAClub: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

19. 9. 2018
Dobrý den, chci se zeptat zda budete jeste promitat film Escobar, dekuji za odpoved :)
Dobrý den, tento snímek již promítat bohužel nebudeme.

18. 9. 2018
Dobrý den, ráda bych se Vís zeptala zda existuje nějaké předpatné na filmy. Popřípadě kolik stojí. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, nabízíme naši věrnostní kartu člena GAClubu. Držitel karty má slevu 30,- ze standardní nezlevněné projekce, navíc bonus 10 návštěvy zdarma (9+1). Karta je přenosná, na jeden nákup je možné zakoupit až pět vstupenek se slevou a započítávající se do bonusu. Další výhodou je možnost rezervaci na blokovaná představení. Roční poplatek je 60,-. Karta se vyhotovuje na počkaní na pokladně kina. V případě abnormálního zájmu máme ještě speciální VIP členství, kdy zaplatíte 9.999,- a máte celý rok kino zdarma, neomezený počet návštěv na filmy.

17. 9. 2018
Dobrý den, mám vstupenky VIP na film predátor evoluce,mohu se zeptat co zahrnuje VIP? A jeli nutné rezervace ?Děkuji Denisa
Dobrý den, rezervace je vhodná vždy. S ní máte jistotu svého sedáku. Poté můžete zaplatit VIP poukázkou na pokladně kina místo peněz. VIP poukázka má neomezenou platnost (pokud se vztahuje na konkrétní film, tak vždy jen do jeho poslední projekce), je přenosná, ale platí jako jednorázový vstup.

17. 9. 2018
Dobrý den, budete dávat film Jack staví dům (The House That Jack Built)? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, pravděpodobně tento snímek nasadíme od pondělí do středy.

14. 9. 2018
Dobrý Den , jen by mě zajímalo jak dlouho ještě budete promítat film Upgrade ? Předem děkuji za informaci . S pozdravem Bártek
Dobrý den, je velmi pravděpodobné, že to bude do této středy. Uvidíme v podělí ráno...

13. 9. 2018
dobrý den, přestala fungovat rezervace vstupenek na středeční promítání pro seniory? nabízí mi pouze "koupit". děkuji za odpověď. J. Růžičková
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Omlouváme se. Už opraveno. Můžete si rezervovat.

12. 9. 2018
dobrý den, chci se zeptat zda se u vás dá zaplatit popcorn stravenkami. Děkuji
Dobrý den, zatím to není možné. Stravenky akceptujeme pouze na filmy nikoliv na občerstvení.

10. 9. 2018
Dobrý den, potřebuju reset pinu u karty, nefunguje rezervace. Poradíte mi, jak na to. Děkuji, Kocmanová.
Dobrý den, přepošlete žádost o reset pinu z registračního mailu na manager(zavinac)gacinema.cz

10. 9. 2018
Dobrý den, dá se změnit E-vstupenka emailem na Cool ticket vstupenku? Děkuji
Dobrý den, u již zaslaných vstupenek nelze měnit způsob doručení. Evstupenku v mailu stačí ukázat na mobilu (stejně jak u CoolTicketu), my načteme a ověříme QR kod a můžete jít do kina. Druhá možnost je provedení storna a zakoupení nové vstupenky, kterou si necháte zaslat do CoolTicketu.

8. 9. 2018
Dobrý den jde ve vašem kině uplatnit benefity?
Dobrý den, pokud mluvíte o Edenred Benefits (dříve Ticket Benefits), pak v podobě poukázek ano. Zatím však nepříjmáme Edenred Benefits Card pro bezhotovostní platby.

7. 9. 2018
Dobrý den, na stránkách Sodexa jsem se dočetl, že se už dá využít i karta flexi pas card k platbě vstupenek..jen se chci ujistit, jestli tomu tak opravdu je. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, ano, na našich pokladnách již můžete využít kartu Flexi pass card k zaplacení vstupenek do kina.

5. 9. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete mit v programu na další týden příběh koček.Dekuji
Dobrý den, ano tuto pohádku plánujeme mít i nadále v našem programu.

3. 9. 2018
Dobrý den, prosím, jsou u Vás platné poukázky "sodexo"? Děkuji za odpověď. A. Karkošková
Dobrý den, ano jsou.

2. 9. 2018
Dobrý den,jaký film hrajete v sobotu 8.9. odpoledne.Děkuji.P.K.
Dobrý den, program na sobotu 8.9. bude zveřejněn dnes cca kolem 19:00. Program na kinotýden (tj. čtvrtek - středa) děláme a zveřejňujeme vždy v pondělí.

1. 9. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pustite sedmileté dítě v doprovodu rodičů na film s doporučením od 12 let. Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Tady je věková hranice pouze doporučení vhodnosti... Problém nastává u přístupnosti 15+, tak už ze zákona nemůžeme...

31. 8. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jestli je v plánu dávat film Sestra jenom ve večerních hodinách nebo bude promítán i odpoledne, chci se zeptat jelikož většina 15+ filmů jsou promítány večer, tak jestli tady nebude třeba jedna vyjímka.
Dobrý den, protože nám už začal školní rok a očekáváme větší zájem o tento film, má i "středoškolácký" čas 18:15 na velkém sále. Vstupenky budou v prodeji dnes od cca 19:00.

30. 8. 2018
Dobrý den, se spolužáky bychom si rádi zašli k vám do kina na Úžasňákovi 2. Bohužel by se nám to nejvíce hodilo až 12. září nebo ještě 14. září. Je šance, že by se film v tuto dobu ještě promítal? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, nemusíte se bát, určitě je budeme promítat i v tomto datu. Pěkný den.

28. 8. 2018
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli když máme už 15 ale ještě nám nedorazila občanka, stačí vydat nějaký jiný průkaz, který prokazuje že nám je těch 15 když chceme jít třeba na nějaký horror?
Dobrý den, pokud je to školní průkaz či jiný, který vás dokáže identifikovat. Je to možné.

28. 8. 2018
Dobrý den může jít dítě ve věku 12 let na horror sestra za doprovodu dospělé osoby, děkuji
Dobrý den, bohužel nemůže.

22. 8. 2018
Dobrý den, kdy budete promítat filmy z letošního projektu 100?
Dobrý den, snad se nám podaří naprogramovat do volných termínů v polovině září. To je jediná možnost, jinak je nabídka premiérových titulů velká a není prostor se více zaměřit na Projekt 100. V tuto chvíli jsme naprogramovali festival Be2Can a připravujeme se na Severský filmový podzim, Scandi a nově i festival Ruského filmu.

22. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,od kdy budou v předprodeji vstupenky na horor Sestra,který je v kině od 6.9. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, na tento snímek plánujeme 5.9. předpremiéru a na tu budou vstupenky v prodeji již od pondělí od 27.8., na normální premiérové projekce tj. od 6.9. do 12.9. bude prodej zahájen v pondělí 3.9. hned po sestavení programu cca v 19:00.

21. 8. 2018
Dobry den,mám u Vás zakoupene listky onlin.Vše mi v pořadku doslu na email jen jsem se chtěl zeptat jestli je potřeba opravdu lístky tisknout nebo jen stači mit listky v mobilnim zarizeni.Děkuji za odpověď
Dobrý den, určitě můžete. Vstupenku z mobilního zařízení dokážeme ověřit přes naše scanery, takže ji nemusíte tisknout, stačí ji ukázat na mobilu.

15. 8. 2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat, či jde prodloužit klubová karta přes internet. Děkuji
Dobrý den, v tuto chvíli to zatím bohužel nejde. Musíte si zajít na pokladnu kina a tam provést tuto akci.

14. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u vás na pokladně předprodejní místo Ticketportalu a jestli přijímáte i dárkové poukazy Ticketportalu nebo je platba jen v hotovosti? Děkuji předem za odpověď, Nováková.
Dobrý den, ano jsme předprodejním místem Ticketportalu, přijímáme tedy i dárkové poukázky Ticketportalu. Ty jsou ovšem platné pouze pro nabídku představení společnosti Ticketportal. Nejde nimi platit kino či jiné akce. Z poukázky se nevrací a platba na portálech je možná pouze v hotovosti. Nákup vstupenek do kina i na bufetu kina je už možný i kartou.

12. 8. 2018
Dobrý večer, omlouvám se, ale mám dotaz. Na úterý jsem zaplatila lístky na film Hotel Transylvánie, ale pak jsem se dozvěděla, že neteř nemůže jít, protože má taneční vystoupení. Je to možné nějakým způsobem zrušit nebo změnit? Předem děkuji za odpověď a omlouvám se za nepříjemnosti.
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, stačí je přeposlat na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno a to nejpozději hodinu před představením. Pokud je máte zakoupeny fyzicky, ta je musíte bohužel stornovat na pokladně.

10. 8. 2018
Dobrý den, dá se u Vás zaplatit Benefity kartou?
Dobrý den, zatím nedá.

8. 8. 2018
Dobrý den,proč neberete platební karty jsem se jiz dočetla po delším zkoumání tady na stránce,ale co nepochopím, že to nemáte nikde označené,to že karty neberete jsme zjistili až při vystani 20-ti minutové rady, což pro nás znamenalo odejít do bankomatu a vystát novou řadu, která byla ještě větší než ta první.
Dobrý den, tato situace nás mrzí. V brzké době provedeme nápravu a kartami se začne platit i na pokladně kina. V současné době je spuštěn testovací prodej na karty na bufetu kina.

7. 8. 2018
Dobry den, chystame se poprve na pozdni vecerni promitani (Desive dedictvi ve 21:50). Bude jeste mozne v tuto dobu zakoupit popcorn? Moc dekuji.
Dobrý den, ano, samozřejmě. Bufet zavíráme 15 minut po plánovaném začátku poslední projekce.

5. 8. 2018
Dobrý den, která verze Mission: Impossible bude v promítání déle, 3D či 2D? A můžeme tento film vidět ještě kolem 20. srpna? Děkuji za odpověď, Michal Žalek
Dobrý den, MI6 bude v programu určitě delší dobu. Bohužel od čtvrtka 9.8. již nebude ve 3D. 2D verze vydrží dle odhadu návštěvnosti až do konce prázdnin.

5. 8. 2018
Dobrý den, já se chci zeptat jestli jako dítě musím platit za dospělého, když mám rezervaci
Dobrý den, při vyzvedávání rezervace musíme uplatnit svůj nárok na slevu. Pokud jste dítě, student, senior je vám na pokladně poskytnuta sleva ze standardního vstupného.

4. 8. 2018
Chtěla bych se zeptat, zda je větší sál 4 nebo 6? A proč máte tak moc nastavenou klimu, holky přišly z kina zmrzlé a onemocněly. Nemůžete to ve všech sálech nastavit nějak rozumně? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, sál č. 4 je větší než sál č. 6. Co se týče klimatizace je nastavena na 23 stupňů. Bohužel, pokud děti sedí zrovna na místě vyústění klimatizace, jsou vystavěni nejsilnějšímu proudění chladného vzduchu. Pokud je na sále místo, mohou si přesednout na volné místo. Pokud to nejde, máme k dispozici deky a rádi je v těchto případech zapůjčujeme. Stačí oslovit personál kina.

1. 8. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je film MAMMA MIA HERE WE GO AGAIN dabován a titulku jsou k písním, nebo je celý film s titulky. Předem děkuji za odpověď. Frola
Dobrý den, celý film je v původním znění a je titulkován včetně písniček.

1. 8. 2018
Dobrý den, máte v plánu promítat nějaké filmy z letošního muzikálového "Projekt 100"? Děkuji
Dobrý den, zatím to nemáme v plánu.

1. 8. 2018
chtěla bych se zeptat, zda se u kreditních dárkových poukazů rozlišuje dětská a dospělá vstupenka? děkuji
Dobrý den, bohužel nikoliv. Zatím nedokážeme online rozlišit zda jste dítě, dospělý či senior.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

31. 7. 2018
Dobrý den, když si zarezervuji vstupenku přes internet, můžu pak dostat na pokladně studentskou slevu?
Dobrý den, ano, samozřejmě. Jen musíte na pokladně kina tuto slevu nárokovat platným studentský dokladem.

31. 7. 2018
Dobrý den, budete promítat film Mission imposible fall-out ve 2D i v jiný čas než v 20.30h?
Dobrý den, v tomto kinotýdnu zatím nikoliv. Uvidíme, co další kinotýden od čtvrtka 9.8. do středy 15.8.

30. 7. 2018
Dobrý den, jak zjistím PIN ke své věrnostní kartě? Vím, že při dobití karty mi něco slečna říkala, ale úplně mi to vypadlo z hlavy, co mi o pinu říkala. Chtěla jsem si na zítra (úterý) objednat vstupenky, ale bez pinu to nejde. Děkuji
Dobrý den, PIN nastavujete sám při prvním online nákupu. Systém si pamatuje vše, co tam zadáte. Tak prosím opatrně, zadat rovnou kombinaci, kterou chcete i nadále používat. Zde je malý návod, snad Vám pomůže se lépe zorientovat: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

30. 7. 2018
Dobry den,kdy přesně začnete pravidelně hrát uzasnakovi? Předem děkuji, Dominik
Dobrý den, oficiální česká premiéra je až od čtvrtka 2.srpna. Takže od tohoto data. Vstupenky budou v prodeji už dnes večer kolem cca 19:00.

30. 7. 2018
Dobrý den,je možné u již zakoupených lístků přes online prodej změnit místa k sezení? Děkuji
Dobrý den, jsou dvě možnosti. 1 - vystornovat objenávku (tuto možnost máte dole v potvrzovacím mailu o zaslané rezervaci) a udělat novou. 2 - napsat na mail manager@gacinema.cz, přiložit rezervaci a popsat Vaše přání. Pokud je to v možnostech denního manažera, vyjde Vám vstříc. Obdobně to jde provést fyzicky na pokladně kina.

29. 7. 2018
Dobrý den, lze vstupenky do kina platit pomocí flexi pass od sodexa?
Dobrý den, ano dá. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

26. 7. 2018
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat,kdy bude premiéra The nun a jestli budete dávat horor Sabrina. Dekuji
Dobrý den, horor Sestra má českou premiéru až 6.9.2018 a k hororu Sabrina je zatím opravdu málo informací. Není ani celosvětové datum premiéry natožpak nějaký zájem ze strany českých distributorů.

24. 7. 2018
Dobrý den,zaplatila jsem kartou 2 vstupenky v neděli večer, z účtu se mi to odečetlo č.transakce 285736 dnes na 18 hodin Zlín a doposud nemám v mailu vstupenky.Co mám dělat????
Dobrý den, zkontrolujte si prosím nastavení Vaší emailové schránky. Zřejmě se stalo, že mail se vstupenkami se automaticky dle nastavení Vašeho mailu přesunul do nevyžádané pošty či jiné takto předvybrané složky. Kopii vstupenek jsme dohledali a přeposlali na Váš mail.

24. 7. 2018
Utoya 22. cervence Norsko 2018 bude v programu ?? Dekuji predem za odpoved S pozdravem J.
Dobrý den, zatím tento film neplánujeme nasadit do standardních projekcí. Očekáváme, že by mohl být nasazen v rámci nějaké festivalu typu SCANDI, Severský filmový podzim, Severská filmová zima

23. 7. 2018
Do kdy hrajete muzikál Mamma Mia!. (datum) Děkuji. Galasová
Dobrý den, počítejte tak ještě 3-4 týdny. Odhadem tak do konce léta. Samozřejmě, že bude rozhodovat divácká návštěvnost, ale myslíme si, že film vydrží takto dlouho.

22. 7. 2018
Dobrý den mohla bych se vás zeptat jestli nevíte kdy bude v kině MAMMA MIA HERE WE GO AGAIN s dabingem ?
Dobrý den, tento snímek nebude v kině s dabingem, pouze originální verze s titulky.

22. 7. 2018
Dobrý den, lze u Vás platit poukázkami UNIŠEK+?
Dobrý den, ano dá. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

20. 7. 2018
Dobry den prosim vas chtela bych se zeptat jsme ctyrclenna rodina. Pro slevu 30 kc na osobu budeme potrebovat 4 slevove karty ja manzela kazde dite zvlast? Nebo bude stacit jedna pro vsechny? A kartu si vyridime u vas pred zakoupenim vstupenek? A jedna karta stoji kolik? Prosim a dekuji za odpověď.
Dobrý den, stačí Vám nákup 4 vstupenek na jednu slevovou kartu. Kartu samozřejmě vyřídíme po registraci u nás na pokladně kina před návštěvou projekce. Počítejte prosím, že to může trvat tak cca do 5 minutek a přijděte raději dříve. Karta stojí 60,- a její platnost je na jeden rok. Na kartu jde nahrát kredit a můžete s ní platit online a nebo dát dětem a ty s ní platit na pokladně kina.

19. 7. 2018
Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze stornovat online vstupenky a jakým způsobem, děkuji.
Dobrý den, vstupenky zakoupené online lze stornovat a to vždy minimálně hodinu před vlastním představením. Pro úspěšné storno zašlete email se vstupenkami s žádostí o jejich vrácení na náš email info@gacinema.cz. Pěkný den.

19. 7. 2018
Dobrý den, prodáváte také dárkové poukazy?
Dobrý den, dárkové poukazy prodáváme fyzicky na pokladnách i na našich stránkách v sekci online prodej v hodnotách 179,- (2D film) a 199,- (3D film). Pěkný den.

18. 7. 2018
Dobrý večer chci se zeptat jestli film mrakodrap je jenom s titulky dekuji
Dobrý den, ano, tento film je pouze v originálním znění s českými titulky.

18. 7. 2018
Dobrý den, budete ještě promítat film Jim Knoflík Lukáš a lokomotiva nebo 18.7. je poslední promítací den?Děkuji.
Dobrý den, tento film již bohužel nebudeme promítat.

18. 7. 2018
kde probíhá letní kino? chtěli bycohm na Infinyty war
Dobrý den, snímek Avengers: Infinity War promítáme v letním kině v parku Komenského ve Zlíně. Projekce je ZDARMA od 21:30. Jedná se o zrekonstruovaný park tzn. tam kde je ten altánek.

17. 7. 2018
Dobrý den, chci se zeptat, zdalipak někdy budete dávat film s názvem Střídavá péče. Její premiera by měla být 19.7.2018 ale ve Vašem seznamu filmů na tento den vypsána není. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento film bohužel nebudeme promítat. Na Moravě ho bude promítat zatím pouze brněnské kino Scala 24.7. a galerie TIC 20-26-31.7.

16. 7. 2018
Dobrý den, představení Mamma mia! Here we go again v 17:20 je česky, nebo anglicky s titulkama?
Dobrý den, všechny projekce filmu Mamma Mia jsou v původním znění s českými titulky.

16. 7. 2018
Dobrý den, vstupenky zaslané na mail je nutné tisknout nebo si je zkontrolujete po předložení mobilu? Děkuji
Dobrý den, vstupenky jsme schopni ověřit i oskenováním z vašeho mobilu.

15. 7. 2018
program seniorský na červenec a srpen
Dobrý den, naleznete ho na našem webu v sekci věnované SENIORUM viz tento odkaz: http://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=seniorum

14. 7. 2018
Dobrý den, budete prosím uvádět polský film Studená válka? Děkuji, Tereza
Dobrý den, tento snímek bohužel uvádět v rámci standardních projekcí nebudeme.

14. 7. 2018
Dobrý den,2.8.2018. Se bude promítat film úžasňákovi 2 Budou ? Zase ty krásné kelímky s postavičkami.?
Dobrý den, postavičky budou, už je máme na skladě a prodej spustíme hned na v rámci předpremiéry na dětskou neděli. Sledujte nás na FB či Instagramu (což děláte) a dozvíte se přesně, kdy bude :).

13. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda nehledáte brogádníky - 15 let.
Dobrý den, v současné době dáváme přednost starším uchazečům o pozici brigádník.

13. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, máte v plánu ještě vysílat Sicario 2 nebo o něj byl malý zájem a již se neplánuje vysílat? Děkuji
Dobrý den, o zpětném zařazení tohoto filmu do projekcí již bohužel neuvažujeme. Vaše domněnka a slabém diváckém zájmu je správná. Z tohoto důvodu film vydržel v našem kině i ostatních tak krátce. Pokud máte o film zájem, tak nejblíže ho promítají 14.7. 20:00 v Napajedlích. Jinak můžete prostudovat tento přehled a snad najdete nějakou projekci, která Vám bude vyhovovat: https://www.csfd.cz/kino/?period=all&films%5B0%5D=469033&district-filter=0

11. 7. 2018
Dobrý den, chtěla bych synovci (9 let) koupit dárkový poukaz. Jakou zaplatím cenu za 2D představení, když se jedná o dítě? Děkuji za odpověď
Dobrý den, dárkové poukazy mají jednotnou cenu pro všechny. Tj. 2D za 179,- a 3D za 199,-. Pokud Vám můžeme poradit, zajímavou možností, jak ušetřit je roční členství v GAClubu pro Vašeho synovce (nebo třeba Vás). Za 60,- na rok dostanete naši věrnostní kartu, na kterou lze nahrát kredit a tímto kreditem pak třeba online nebo na pokladně kina platit. Na každé standardní představení má držitel (či osoba platící kartou) automaticky slevu 30,- a každý 10 vstup je zdarma. Další výhodou jsou třeba rezervace na blokované představení atd.. Karta se vyřizuje na pokladně kina a můžete si ji udělat pro sebe nebo i synovce.

10. 7. 2018
Dobrý den, za co je přirážka při platbě kartou? Např. cena lístku je 99 Kč, ale požadujete úhradu 104 Kč. Děkuji
Dobrý den, jedná se o manipulační poplatek vystavení každé elektronické vstupenky. Elektronické vstupenky nezpracováváme my, ale naši partneři poskytující nám toto řešení. Musí Váš požadavek zpracovat, ověřit, vstupenku následně vyhotovit, opatřit ji bezpečnostními prvky, to vše dle pravidel GDPR a následně poslat Vám a zároveň i nám ke kontrole a ověření její platnosti při Vašem vstupu na sál a to vše přes technologické řešení poskytovatele/poskytovatelů.

9. 7. 2018
Dobrý den , když jsi rezervuju vstupenku přes GA Club , budu muset ještě ukazovat tu kartu znovu u pokladny ?
Dobrý den, rezervaci si můžete udělat, automaticky se Vám načte sleva. Na pokladně ji ukazovat nemusíte, ale při manipulaci s lístky při prodeji může nastat situace, že bez neověření karty v systému (načtením čárového kódu) se Vám nezapočítá věrnostní program. Proto je vždy lepší kartu předložit a nahrát věrnostní kod přímo do prodejního systému. Rezervace jsou v jiném režimu a prodané vstupenky zase v jiném. Věrnostní bonus se vždy aktivuje až při prodaných vstupenkách, při rezervacích se jedná o zhodnocení stavu v případě nákupu vstupenek.

9. 7. 2018
Dobrý den.Prosim budete promítat Hotel Transilvanii 3? Nemůžu v programu najít.Dekuji Chmelikova
Dobrý den, Hotel Transylvánie 3 měl předpremiéru tuto neděli, oficiálním premiérovým dnem pro ČR je až čtvrtek 12. 7. a od tohoto dne ho promítáme naplno. Program na premiérový týden bude zveřejněn dnes večer cca kolem 19:00.

8. 7. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli si můžu koupit osobně lístky den před promítání daného filmu, konkrétně v pondělí před levným ůterý.
Dobrý den, vstupenky si můžete zakoupit od pondělního večera na jakýkoliv film v promítacím kinotýdnu čtvrtek - středa. Takže i v pondělí večer na úterý za týden. Ne jen jeden den dopředu.

8. 7. 2018
Dobrý den nemohla jsem se dostavit na film hotel transylvania 3 na dětskou neděli.Zbyly vám kelimky s postavičkami z hotelu transylvania 3
Dobrý den, vše ještě máme. Můžete se stavit :)

6. 7. 2018
Dobrý den. Ráda bych se zeptala zda budete (nebo zda už jste) promítat film Bella a Sebastian 3. Předem děkuji za odpověď. Ivana
Dobrý den, tento snímek má českou premiéru až v říjnu, přesněji 4.10. Od tohoto data ho budeme také promítat.

4. 7. 2018
Zajímavé, že hrajete S láskou Vincent a Na krátko ne, opravdu nechápu váš výběr filmu.
Dobrý den, S láskou Vincent je programovaný v rámci Filmového klubu seniorů několik měsíců dopředu. Ke snímku Na krátko ne, jsme se již několikráte vyjádřili. Programování filmů je složitý proces, nabídka je opravdu pestrá, každý týden je toho opravdu hodně. Pokud máte zájem, můžete se za námi stavit a vše probereme. Věříme, že pak naše důvody pochopíte.

4. 7. 2018
Dobrý den. Budete některý den dávat Děsivé dědictví i přes den, třeba odpoledne?
Dobrý den, film Děsivé dědictví má premiéru až od 19.7. My máme domluvenou exkluzivní předpremiéru už 11.7. 20:15 a pak ještě jednu 18.7. Program od 19.7. bude zveřejněn na webu 16.7. ve večerních hodinách, kde budou stanoveny další promítací časy tohoto filmu. Dopředu Vám nedokážeme přesné časy říci.

3. 7. 2018
Mohu vzít dnes na Jurský park v 19:15 7 leté dítě?
Dobrý den, ano můžete. U filmů označených Nevhodné pro děti do 12 let se jedná pouze o doporučení. U filmů 15+ už ze zákona nemůžeme pouštět osoby mladší 15ti let, i když zákonný zástupce souhlasí.

30. 6. 2018
Dobrý den, prosím o informaci -zda je stanoven minimální počet diváků na promítání nabízeného filmu. Zakoupila jsem 2 vstupenky na pondělí a zatím více míst není obsazeno. Děkuji za odpověď, Petra Matošková.
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

30. 6. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jestli se budou Avengers: IW promítat i po příštím týdnu. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, i tento víkend tj. od čtvrtka 5.7. až do neděle 8.7. film budeme promítat, také i ve středu dopoledne, kdy máme "levné úterý" v rámci projekcí do 15:00 tzn. projekce za 99,- (2D filmy).

29. 6. 2018
Dobrý den, přes webové stránky nevidím možnost rezervace míst na předpremiéru Antmana, je tam pouze možnost okamžitého nákupu, ale přitom když se podívám na současnou obsazenost sálu, tak tam jiní lidé rezervace provedli. Jak je to možné? Dá se rezervovat i telefonicky? Děkuji :)
Dobrý den, rezervace jsou možné pouze pro členy GAClubu po zadání jejich věrnostní karty do objednávkového formuláře.

28. 6. 2018
bude popcorn otevreny rano o pul devate
Dobrý den, pokud jdete na školní projekci, tak ano, bude...

24. 6. 2018
Dobrý den, můžete mi prosím Vás vysvětlit proč Cinema ve Zlíně nebere v dnešní době karty? Chodíme k Vám vždy když jsme ve Zlíně což je tak 4x za rok a tohle fakt nechápu, zvlášť když kromě mě se na platbu kartou ptali další tři návštěvníci kina.
Dobrý den, nám tato situace také nevyhovuje. Přicházíme o značnou část finančních prostředků převážně na bufetu. Bohužel, odmítáme být rukojmí bank a dokud nedostaneme adekvátní nabídku, tak nepřistoupíme na neúměrnou výši poplatků za transakci. Snažíme se najít shodu, vymyslet řešení, které by bylo prospěšné pro obě strany.. Jak zákazníka, tak GAC. Dobrou víru musí ale hlavně projevit bankovní instituce a nebrat nás jako svůj "zlatý důl".. Aby jste lépe pochopil situaci. Vstupné do kina je pro příklad výpočtu cca 200,- Kč. Z těchto 200,- odvedeme DPH. Částka bez DPH je tedy cca 173,92 od ní se odečte Fond kinematografie tj 1,72 Kč, a OSA 1,5 Kč, zůstává cca 170,7 a o ty se dělíme s distribuční společností 50 na 50, takže kinu zůstává 85,-. Z těchto 85,- musíme zaplatit transakční poplatek z platby 200,- tj. cca nejnižší ve výši 4-5kč, takže nám z filmu zůstane cca 80,-. To by nám tak nevadilo, ale vádí nám dávat bance cca 4-5 Kč, za to že zákazník zaplatí kartou. Při cca 150.000 plateb je to cca 750.000 Kč za rok na poplatcích za platbu kartou. Za tuto částku můžeme zrekonstruovat sál. Toto nám vadí.

24. 6. 2018
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat budete prodávat ? Kelímky s potiskem hotelu Transylvania 3 Pokud ano, budou i na dětskou neděly nebo až na premiéru.
Dobrý den, budeme se snažit. Zásilka ovšem putuje z Číny a nevíme přesně, kdy dojde.

23. 6. 2018
Dobrý den, lze poslat nabídku filmů pro seniory? Promítaly se vždy ve středu 10 nebo 14 hod.V tištěné podobě jej Vaši prodejci dnes neměli k dispozici. Děkuji.
Dobrý den, bohužel je již rozebraná a dotisk bude až v průběhu týdne. Filmy v rámci FKS můžete sledovat zde: http://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=seniorum

23. 6. 2018
Dobrý den, když je film nevhodný pro dítě do 12ti let a to moje má 9, může tam? Když já s tím souhlasím, aby film viděl?
Dobrý den, u filmů do 12ti let se jedná pouze o doporučení. U filmů 15+ už ze zákona nemůžeme pouštět osoby mladší 15ti let, i když zákonný zástupce souhlasí.

20. 6. 2018
Dobrý den koupil jsem 4 vstupenky v prvnini mailu je mám ale ne jako prilohy v pak přišel druhý mail ale v příloze mam pouze vstupenky tři musím je tisknout i když jedna bude chybět ?
Dobrý den, pokud nám v mobilu ukážete hromadný QR nákupu všech 4 vstupenek, nemusíte nic tisknout. Samozřejmě, že můžete v mobilu ukázat i postupně všechny vstupenky s QR, ale pro zjednodušení tam máme váš unikátní QR kod vašeho nákupu.

20. 6. 2018
dobrý den, nevrátil někdo náhodou tři vstupenky, které měl zakoupeny na předpremiéru na dnešek na Jurský svět?děkuji Válková, již nemůžeme sehnat 3 místa vedle sebe v horních řadách..
Dobrý den, v současné chvíli jsou volná místa pouze v prvních řádách. Můžete počat na místě a možná některým členům GAClubu zrušíme jejich rezervace pro včasné nevyzvednutí. Kdy to bude, se rozhodneme až na místě podle vývoje situace.

19. 6. 2018
Dobrý den, jak se dá rezervovat místo v sále bez zakoupení vstupenky? (přes internet)
Dobrý den, na předpremiéry a vybrané filmy mohu dělat rezervace pouze členové GAClubu. Ostatní projekce jsou pak v běžném režimu.

19. 6. 2018
Dobrý den, neslo by vrátit vstupenky na zítřejší promítání předpremiéry Jurského světa?
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, přepošlete je se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz nejpozději hodinu před začátkem představení. Pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky na pokladně multikina, musíte s nimi opět na pokladnu multikina a nejpozději před začátkem projekce je vystornovat.

19. 6. 2018
Dobry den berete flexi pass? Dekuji
Dobrý den, ano bereme. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

19. 6. 2018
Dobrý den, zakoupila jsem si online vstupenky na dnešní představení, označila volbu zaslat sms, připočítali jste mi k ceně 2 vstupenek částku +10 Kč (přehnaná cena za jednu sms) a žádná sms se vstupenkami mi nedošla. Tel. číslo bylo zadáno správně.
Dobrý den, cena 10,- nemá bohužel nic společného s cenou SMS. Manipulační poplatek v sobě zahrnuje náklady za přijetí, zpracování, odeslání a následnou akceptaci elektronické vstupenky. Proces online ticketingu musí v sobě mít nově vyšší prvky zabezpečení a ochrany (GDPR). Jedním z opatření je i QR kod, který je na každé vstupence. Pokud Váš mobilní přístroj umí zpracovat QR kód ve formě SMS zprávy, zobrazí se Vám vstupenky ve formě SMS. Pokud to telefon neumí, je vstupenka automaticky, aniž bychom ověřovali, zda to Váš telefon umí či neumí, zaslána i do zadaného mailu. Vzhledem ke složitosti systému od SMS zpráv pomalu ustupujeme a tato možnost do budoucna nebude. Pouze přes vstupenkové aplikace.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

15. 6. 2018
dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli budete mít v nabítce filmů taky harry potter and the cruse child?? A jestli bude možné zakoupit lístky dříve než v pondělí?
Dobrý den, u tohoto titulu se jedná o divadelní hru, která zatím nebyla ve formě záznamu nabídnuta kinům. Pokud se tato situace změní a bude nám tento titul nabídnut, rádi ho naprogramujeme.

15. 6. 2018
Dobrý den, budete promítat film Na krátko? Děkuji za odpověď. Novotná
Dobrý den, tento snímek bohužel promítat nebudeme. Jeho filmová premiéra pro ČR byla stanovena do období zlínského filmového festivalu a pokud ho festival nezařadil do svých projekcí, tak my už to dodatečně nenapravíme.

15. 6. 2018
Dobrý den. Mám kartu Golden Apple Cinema vydanou v roce 2017 a skončila již její platnost. Mám na ní ještě nějaký zůstatek, je možno ji nějakým způsobem vyměnit? Děkuji za odpověď. S pozdravem Luboš Gábriž
Dobrý den, na pokladně multikina si můžete kartu prodloužit na další rok.

15. 6. 2018
Dobrý den opravdu by se někdy nevesla alespoň jedna projekce filmu Na krátko? Díky
Dobrý den, tento snímek bohužel promítat nebudeme. Jeho filmová premiéra pro ČR byla stanovena do období zlínského filmového festivalu a pokud ho festival nezařadil do svých projekcí, tak my už to dodatečně nenapravíme.

13. 6. 2018
Dobrý den, budete promítat film Escobar s českým dabingem?Diky za odpověď.
Dobrý den, film bude pouze v původní znění s českými titulky.

12. 6. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda prodáváte nějaké poukázky do bufety, které bych mohla věnovat, jako dar, k vstupence do kina? Děkuji
Dobrý den, poukázky do bufetu zatím nenabízíme.

12. 6. 2018
Dobrý den, zaplatila jsem si pres internet u vas film a chtela jsem se zeptat jestli by se to dalo zrusit a vratit penize?
Dobrý den, přepošlete zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz Minimálně tak cca hodinu před začátkem představení, peníze Vám vrátíme do tří pracovních dnů.

3. 6. 2018
Dobrý den, máte nějakou kartičku na kterou by se sbíraly jakoby za každý film body a třeba každý 10. by byl zdarma?
Dobrý den, máme věrnostní program GAClub. Více o něm naleznete na našem webu v sekci GAClub viz tento odkaz: http://www.gacinema.cz/?go=ga_club

3. 6. 2018
Dobrý den, kolik hodin budete dávat film backstage.
Dobrý den, na sále č. 1 se bude promítat každý den v 15:45 a 18:00 na sále č. 6 v 19:30

3. 6. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc dopředu lze online zakoupit vstupenku do kina, aby mi daný den vybraný film neutekl, jelikož nejsme ze Zlína a máme omezené možnosti se do kina dostat. Předem děkuji za Vaši odpověď Adéla Šuránková
Dobrý den, standardní filmová představení se programují každé pondělí a Vy si můžete vstupenky na filmový týden od čtvrtka do středy zakoupit vždy v pondělí navečer. Pokud se jedná o speciální projekci, třeba záznam koncertu MUSE, tak ho máme v prodeji i měsíc dopředu.

31. 5. 2018
Dobrý den, od kdy se ve vašem kině bude promítat Jurský svět: Zánik říše a bude k tomu nějaký merch ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, předpremiéra je plánovaná na středu 20.6. K tomuto filmu nebude žádný merch.

29. 5. 2018
Dobrý den, kde prosím mám zadat nový PIN kod?
Dobrý den, vedle čísla vaší věrnostní karty. Je tam takové čtyřmístné políčko. Číslo, které tam zadáte, si musíte pamatovat, bude vždy sloužit pro potvrzení vaší autorizace.

28. 5. 2018
Dobrý den dostal jsem dárkový poukaz na Vánoce a včera jsem ho našel a zjistil jsem že je jen do 31.5.a tak se ptám jestli lze použít i po datumu když je filmový festival a máte jen omezený provoz děkuji
Dobrý den, poukaz lze použít i v omezeném provozu a jsme schopni akceptovat prodloužení poukazu o 14 dní od jeho propadnutí.

25. 5. 2018
doufám že i nadále zůstaváme členy clubu a bud nám umožněno využívat poskytované služby nehledě na to co jsem četl o ochraně osobných údajů předem děkuji .A.
Dobrý den, nemusíte se bát, i nadále jste členy GAClubu a můžete využívat všech služeb tak, jak jste byli zvyklí. Jen jsme museli splnit nařízení EU a informovat Vás o Vašich právech a způsobu našeho nakládání s Vašimi osobními údaji. Výraznou novinkou, která trochu souvisí s GDPR, je zavedení ochrany věrnostních karet PIN kódem. Což bude ze začátku trošku komplikované, ale věříme, že to všichni společně zvládneme a Vy i my budeme mít lepší pocit, že Vaše data a peníze jsou ještě lépe zabezpečena proti zneužití.

24. 5. 2018
Dobrý den zarezervovala jsem si lístek na dětskou neděli prodáte my ho ? Nebo je to vyloženě pro rodiče s dětmi
Dobrý den, můžete jít i Vy, samozřejmě.

21. 5. 2018
Dobrý den, je potřeba doklad dotožnosti k ověření věku doda při objedaní online nebo stačí před vstupem, nebo to neřešíte vůbec?
Dobrý den, nejsme schopni online ověřit věk zákazníka. Proto následná kontrola probíhá na pokladně multikina a při vstupu na sál.

21. 5. 2018
Dobrý den,mohu se zeptat na program vašeho kina na sobotu 26.5.2018?
Dobrý den, program na sobotu 26.5. je zveřejněn od pondělí 21.5. cca 19:00. Opravdu, díky festivalu, promítáme jen 4 filmy za den. Podrobnější program je zde: http://www.gacinema.cz/?go=&den=3#program_gac ostatní naše promítací časy obsadil Festival.

20. 5. 2018
Zdravím budete promítat snímek Na krátko? V rámci festivalu se jej bohužel nedočkáme. Děkuji
Dobrý den, i my jsme čekali, že se vyloženě tento festivalový snímek objeví v programu festivalu. Bohužel díky festivalu se snímek zřejmě z kapacitních důvodů nedostane do naší nabídky.

19. 5. 2018
Dobrý den, je možné zakoupit voucher v nějaké vyšší hodnotě do vašeho kina? Měla bych to jako dar, děkuji.
Dobrý den, na naší pokladně můžete zakoupit členskou kartu GAClubu a nabít kredit ve výši, jakou uznáte za vhodnou.

19. 5. 2018
Omezeni filmu podle věku to je pěkná píčovina co když 11 lete děcko je vyspělejší než 19 letý chlap a 11 lete decko si to stejne stahne na internetu a bude s tim uplne v pohode a 19 lety typek pujde do kina a bude mit z toho trauma ? Proc to je podle veku je to ta nejvetsi picovina ktera me sere... Je mi 14 a nemuzu jit na deadpoola kvuli tomu ze je mi az za mesic 15 a kdyz uz mi bude 15 tak co udelam ? No hovno protoze za mesic uz si to stahnu z internetu a stejne to nejak neovlivnite....
Dobrý den, takové jsou platné zákony České republiky a my je musíme dodržovat. Nic jiného nám nezbývá. V případě prokazatelné snahy je nedodržet nám hrozí finanční pokuta.

18. 5. 2018
Dobrý den, je možné využít poukazku na 3D v hodnotě 199,- na film, který ve 3D není a stojí 179,-?
Dobrý den, ano je to možné.

18. 5. 2018
Dobrý den, budete dávat film Pod jedním stromem? (https://www.csfd.cz/film/536359-pod-jednim-stromem/)
Dobrý den, tento snímek bohužel nezařadíme do projekcí. V daném premiéry u nás bude probíhat 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Zlín 2018.

17. 5. 2018
Dobrý den,chci se zeptat když je film Avengers až od 12 let jestli tam může jít 10 leté dítě.děkuji
Dobrý den, ano může. Jedná se pouze o věkové doporučení, nikoliv zákaz.

16. 5. 2018
Dobrý den, viděl jsem tady komentář o tom zda je možné jít na Deadpoola od 15ti, ale vaši odpověd jsem moc nepochopil. Může teda jít dítě od 15ti např. s rodiči nebo osobou starší 15ti let na film?
Dobrý den, bohužel nemůže. Osoba mladší 15 let nemůže být v puštěna na film přístupný až od 15 let i za doprovodu osoby starší 15 let. To znamená, že i s rodiči Vás na film nepustíme, protože nemůžeme, zákon to jasně říká, že Vás máme chránit před újmou.

16. 5. 2018
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak dlouho asi přibližně budete promítat Avengers : Infinity war?
Dobrý den, v rámci 58. Filmového festivalu pro děti a mládež Zlín 2018 si dáme zhruba na týden pauzu od Avengers (případné projekce vychází zhruba až na 22:00 a nejsme si jisti, zda tak pozdě naprogramujeme tento snímek), ale hned po skončení festivalu v sobotu 2.6. budeme opět promítat Avengers i v přijatelném odpoledním a večerním čase.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

15. 5. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nebudete promítat Avengers Infinity 26.5 2018.Dekuji.
Dobrý den, v sobotu 26.5. bude u nás probíhat 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Zlín 2018. V rámci komerčních projekcí uvažujeme zatím pouze o Solo Star Wars Story a Deadpool 2. Co se týče Avengers, tak zatím nevíme, jak nám to bude programově vycházet a kolik bude volného prostoru pro ostatní komerční filmy.

14. 5. 2018
Chci jít s šesti letym vnukem na Evengry , jaká pro něho platí cena , bude platit poloviční ( dětské ) a nebo půjde za plnou cenu ( dospělé )
Dobrý den, bude mít dětskou slevu 30,- ze standardního vstupné. Tzn. zaplatí 149,-. Pokud chcete výrazněji ušetřit, doporučujeme návštěvu v úterý, kdy promítáme vždy 2D filmy za 99,- pro všechny tj. pro Vás i vnuka.

13. 5. 2018
Dobry den prosim co to znamena predpremiera?
Dobrý den, předpremiéra je projekce před oficiální termínem první projekce. Ty jsou vždy zpravidla ve čtvrtek.

12. 5. 2018
Dobry den, promitate nejaky film v puvodnim zneni v anglictine? Dekuji.JP
Dobrý den, filmy v původním znění jsou třeba Avengers (titulková verze), Tiché místo, Vadí nevadí

10. 5. 2018
Dobrý den,chci jít v neděli 13.5. na Půlnoční lásku,ale při koupi přes internet mi tam nejde načíst zákaznická kartička,jde to třeba po koupi přes internet načíst lísty zpětně na kartičku?
Dobrý den, v neděli je speciální slevový den, slavíme narozeniny, pro všechny je speciální cena 70,- za 2D filmu (Půlnoční láska) a na tuto akci se nevztahují žádné výhody členů GAClubu.

9. 5. 2018
Zdravím, myslím že je docela nespravedlivé že rezervace na film avengers Infinity war jsou stále umožněny jen členům klubu. Už je to docela doba co ho promítáte tak by bylo dobré toto omezení zrušit, děkuji.
Dobrý den, máte pravdu, že se poctiví diváci mohou cítit dotčeně. Naše rozhodnutí je v tomto případě ovšem neměnné a přechází plynule na film Deadpool 2 a Solo Star Wars Story. Samozřejmě s nástupem Deadpoola bude opatření na AV zrušeno. Při sledování vývoje prodeje vstupenek na AV3 jsme se pozastavili na skutečností, že je příliš mnoho diváků, kteří si zakoupí vstupenky na několik projekcí naráz a pak je postupně ruší, případně si pletou dny, časy i verze filmů. Následná storna jen potvrzují naše rozhodnutí o omezení možnosti rezervace vstupenek.

8. 5. 2018
Dobrý den, chápu navýšení cen vstupného, ale proč jste přistoupili k tak razantnímu navýšení cen v bufetu? Skoro všechno je dražší o 20 Kč. Dávat tedy za 0,5l neperlivé vody 45 Kč je pěkná zlodějna. A u oříšku v karamelu to dělá navýšení skoro o 35%. Pamatuji si cenu u oříšku 35 Kč. Během roku nebo dvou je to skoro 100%. Nepřijde Vám to moc? Neuvažujete aspoň o nějakou kompenzaci pro členy GAC Extra, například sleva více než 10% aspoň tedy 25%? Upřímně chodím do Vašeho kina minimálně 20-30x za rok, ale chuť kupovat si něco ve Vašem bufetu mě přechází.
Dobrý den, na bufetu se zdražil pouze popcorn, nachos, alkohol a drobné pochutiny v rozmezí 10-20 Kč. Nealkoholické nápoje zůstali na stejné ceně. Bonaqua 0,5l stojí 25,- ne 45,- jak uvádíte. Samozřejmě máme nově v nabídce i prémiovou vodu Smart Watter 0,6 za 49,-, ale to je pouze doplnění k běžné nabídce. U ceny ořechů a jader jsme museli reagovat na čím dál tím větší cenové výkyvy a spíše cenový nárůst na burze komodit, kde výrazně za poslední dobu narostla hlavě cena za kešu, mandle a lísková jádra. U českých dodavatelů třeba u komodity vlašský ořech byl nárůst extrémní. Zvýšení cen u ořechů a jader je dán navýšením celosvětové poptávky a výkyvy při dodávkách (neúroda). Zdražování je nepopulární krok, dlouhá léta jsme se snažili držet ceny. V současné době se zdražila hlavně cena lidské práce a doprava. To se promítá do cen nákupů a pak následné výroby a prodeje. Pokud rostou náklady, nemůžeme poskytovat větší slevy. Pokud se daný výrobek za stanovenou cenu nebude prodávat, je z ekonomického hlediska pro nás výhodnější ho z nabídky odstranit, případě nahradit něčím novým, cenově dostupnějším. Za zvážení stojí navýšení slevy pro členy GAC Extra na 15%.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

1. 5. 2018
Dobrý den, to že nelze online uplatnit studentská sleva je pouze Vaše výmluva. Nevidím důvod, proč by se nešlo autorizovat číslem ISIC nebo poté případně na pokladně :-)
Dobrý den, důvod je naprosto jednoduchý, databáze čísel ISIC není nahrána a spárována do naší prodejní databáze. Až provozovatel ISIC naprogramuje převod a online spárování databází, můžeme se bavit, za jakých podmínek budeme poskytovat slevy. Žádný zákon ani vyhláška nám nepřikazuji či jinak neupravuje jak a zda máme poskytovat slevy. Je to čistě naše obchodní rozhodnutí a i zde musíme sledovat především ekonomické zájmy společnosti. V současné době všechny společnosti řeší problematiku GDPR, která velmi, ale velmi komplikuje jakoukoliv práci s prokazováním slev a jiných benefitů na základně identifikačních karet obsahující osobní údaje. Pokud se o problematiku zajímáte hlouběji, můžeme si domluvit informativní schůzku, kde Vám během hodiny vysvětlíme a ukážeme na provozu.

1. 5. 2018
Dobrý den. Chci se zeptat, zda je nutné po online zakoupení vstupenek je také tisknout nebo postačí na mobilu ukázat při vstupu do sálu QR kód. Děkuji
Dobrý den, stačí samozřejmě ukázat i na mobilu či tabletu. Důležité je, aby šli QR kódy načíst scanovacím zařízením pro ověření platnosti vstupenky.

28. 4. 2018
Jak se mám prokázat že jsem student?(pro studentské vstupné) Potvrzení o studiu nebo jiné doklady?
Dobrý den, potvrzujete se platným studentským průkazem.

27. 4. 2018
Zdravim, planujete zaradit do programu Isle of Dogs od Wese Andersona? https://www.csfd.cz/film/61512-psi-ostrov/prehled/ (u nas v kinech od 10.5.) diky.
Dobrý den, film plánujeme zařadit.

25. 4. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kam mám jit s vytisknutymi vstupenkami jestli přímo do salu nebo ještě k pokladně?
Dobrý den, můžete jít rovnou na sál.

24. 4. 2018
Dobrý den, je možné použít slevu ISIC i při koupi vstupenky přes internet? Děkuji za odpověď
Dobrý den, bohužel společnost ISIC zatím nepokročila v procesu integrace online databází a my tudíž nemůžeme v našem systému ověřit, zda je držitel karty oprávněn k online slevě. Obraťte se prosím na Vašeho poskytovatele karty, třeba se začne více snažit..

23. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat z jakého důvodu byly umožněny pouze 3 rezervace a ostatní lístky se dají jen koupit u filmu Avengers IW? Díky
Dobrý den, rezervace jsou umožněny pouze pro členy GAClubu. Ostatní diváci, bez zadání ID karty věrnostního programu GAClubu, si musí vstupenky zakoupit, nejsou pro ně umožněny rezervace.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

23. 4. 2018
Ahoj. Kdy si mohu koupit screening ticket Avengers: Infinity War tento čtvrtek 26.dubna? Mohu si ho koupit online nebo musím přijít do GAC? Také, jak mohu vědět, jestli se bude zobrazovat v malé kino nebo multikino? Děkuji.
Dobrý den, program na kinotýden od čtvrtku 26.4. do středy 2.5. byl zveřejněn jako obvykle v pondělí podvečer. Samozřejmě, že si můžete zakoupit vstupenky online a ukázat je na mobilu až při vstupu na sál. Na hlavní stránce se vždy zobrazuje aktuální program na sedm dní dopředu včetně Malého kina, které promítá pouze čt-ne cca od října do konce května. Pro lepší výběr doporučujeme navštívit sekci Online prodej, kde jsou zadány všechny dostupné projekce.

20. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaký početní limit kolik nejmíň musí být diváků na film aby se promítalo. Děkuji
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

19. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

19. 4. 2018
Dobrý den, momentálně jsem si koupil vztupenku na Avenges IW a chtěl bych vědět jestli je nutné vstupenky vytisknout nebo stačí přijít s mobilem ve kterém to mám.
Dobrý den, stačí je ukázat v mobilu. Důležité je zobrazení QR kodu pro ověření pravosti a pro Vás čas, sál, řada a sedalo. Tyto údaje musíme vždy ze vstupenky přečíst..

19. 4. 2018
Dobrý den, dá se věrnostní kartička dobít takové dárkovým poukazem? Děkuji.
Dobrý den, věrnostní kartička a kreditní dárková poukázka jsou na stejném základu. Proto lze věrnostní kartička dobít jakýmkoliv kreditem. Systém ale zatím neumí převést kredit z dárkové pouzkázky na věrností kartičku. Musí se vždy vyčerpat daný kredit na daném ID čísle.

18. 4. 2018
Z jakého důvodu na různé filmy lze při internetové objednávce pouze "koupit" lístky a ne jako doteď vždy "rezervovat" (chybí u objednávky tlačítko rezervace) ? Děkuji.
Dobrý den, u vybraných titulů a představení máme nastavenou pouze přímou koupi, buď online nebo na pokladně kina. Každý týden je takto omezené levné úterý a v průběhu roku vytipovaná riziková představení, kde hrozí velký nepoměr nevyzvednutých rezervací.

17. 4. 2018
Proč není na předpremiéru Avengers Infinity War verze s titulky, ale s dabingem?
Dobrý den, na předpremiéru jsou naprogramované všechny čtyři verze. 2D tit najdete na sále č. 1. Na dalších sálech naleznete 3D dabing, 3D titulky a 2D dabing. Podívejte se prosím do online prodeje: http://www.gacinema.cz/?go=online_prodej

17. 4. 2018
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

11. 4. 2018
Dobrý den, dostala jsem poukázku na 2D film, je možné ji použít i na 3D film a na pokladně doplatit cenový rozdíl? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano je to možné.

9. 4. 2018
Dobrý den.Rád bych se zeptal zda budete promítat film Johny English znovu zasahuje. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ohlášená česká premiéra je na 25.10.2018 a my budeme film od tohoto data promítat.

6. 4. 2018
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vzniky, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

1. 4. 2018
Dobrý den mohu si rezervovat a pak i koupit jen jeden lístek na dvojsedadlo v poslední řadě kina? Děkuji
Dobrý den, můžete. Musíte ovšem počítat s tím, že je to dvojsedák a na pokladně kina by Vás měli upozornit, že v případě plného sálu a zájmu o místo vedle Vás ho mohou prodat. Snažíme se, aby dvojsedáky opravdu využívali diváci, kteří si zakoupí celý sedák.

29. 3. 2018
Dobrý den, lze sledovat dabované filmy v originálním znění? Host z Anglie.
Dobrý den, zde Vás bohužel zklameme. Poslední dobou je čím dál tím větší tlak ze strany diváků promítat co nejvíce filmů v české verzi. Snažíme se vždy, pokud má film i titulkovou verzi ho aspoň prví dva týdny po premiéře programovat i na noční čas.

25. 3. 2018
Dobrý den, mohu platit unišekem?
Dobrý den, poukazy, kterými lze u nás platit naleznete zde http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

23. 3. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné prodloužit platnost dárkové poukázky. Na Vánoce jsem dostala poukázku, platí do 31.3.2018, ale zapomněla jsem na ni a brzy odjíždím do zahraničí. Nerada bych, aby propadla.
Dobrý den, dárkové poukazy prodlužujeme maximálně o 14 dní. Poukazy je třeba přinést na pokladnu, kde je pokladní prodlouží. Poukazy prodáváme vždy s cca 6 měsíční platností, Vaše poukazy musely být zakoupeny mnohem dříve.

22. 3. 2018
Jaká je cena vstupného pro osobu s ZTP-p a jeho průvodce?
Dobry den, u standardni filmove projekce je sleva vzdy 50% z bezneho vstupne.

20. 3. 2018
Zdravim, kde najdu, prosim, program prenosu baletu v roce 2018, ve vasem kine? Dekuji
Dobry den, baletni predstaveni, operu a dalsi alternativni obsah naleznete v zalozce ALTERNATIVNI OBSAH viz tento odkaz http://gacinema.cz/?go=multikino&typ=alternativni_obsah

17. 3. 2018
Dobrý den, lze použít poukázku na 2Dfilm i na 3D film?
Dobrý den, ano můžete. Rozdíl do ceny doplatíte.

3. 3. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

3. 3. 2018
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

25. 2. 2018
Dobrý den, lze poukaz na 3D kino uplatnit na film 2D?
Dobrý den, ano lze uplatnit.

23. 2. 2018
Zdravím, někde jsem četl, že na jaře by měl být v kině záznam divadelního přestavení ze Zlína Žítkovské bohyně. Ví se prosím termín? Díky Michal
Dobrý den, záznam byl již pořízen. Jen se čeká na přesné stanovení termínu. Bude to opět celorepubliková událost o kterou Vás neochudíme. Zatím také čekáme. Předběžně to má být duben/květen.

20. 2. 2018
Dobrý den, přes platební bránu jsem zakoupila lístky na film.Problem je ze server měl poruchu a mě se platba zadala 3x jak nebo kde se můžu s někým dohodnout na vrácení dvou částek?Děkuji
Dobrý den, vstupenky které jsou navíc a chcete je vystornovat přepošlete na mail info(zavinac)gacinema.cz

16. 2. 2018
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak zrušit rezervaci.dekuju
Dobrý den, pokud si otevřete potvrzení rezervace, co Vám přišlo do mailu, naleznete dole odkaz na zrušení. Stačí na něj kliknout a rezervace se sama zruší.

15. 2. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč filmy jako je např. Black Panther nedáváte s titulky ve více časech. Stává se mi to u vás opakovaně, že jakmile přijde do kin něco od Marvelu, tak to s titulky dáváte jen pozdě večer. Ne každý má rád dabing a myslím si, že by více lidí uvítalo mít možnost vidět tento druh filmu i v odpoledních hodinách.
Dobrý den, máte pravdu. Větší návštěvnost mají dabované verze všech filmů a poslední dva roky je rozdíl mezi dabingem a titulky ještě více propastný. Proto se více zaměřujeme a preferujeme dabované verze. Bohužel v premiérovém týdnu nebylo více času na lepší čas titulkové verze. I na ostatní filmy chodí poměrně dost diváků a Panther dostal relativně hodně času i na úkor více navštěvovanějších titulů. Pokud se podaří, tak v druhém premiérovém týdnu se titulková verze může posunout na odpolední čas místo divácky neatraktivního titulu. Uvidíme, jaká bude víkendová návštěvnost.

14. 2. 2018
Dobrý den, jak poznam ze mam listky rezervovaný? Dekuji
Dobrý den, na Vámi uvedený mail při vytváření rezervace je automaticky při Vašem potvrzení rezervace odesláno potvrzení o zdárném průběhu rezervace. Může se stát, že díky nastavení Vaší mailové schránky zapadne potvrzující mail do spamu či nevyžádané pošty.

13. 2. 2018
Dobrý den, chtela bych se zeptat, moje sestra vyhrala v soutezi VIP vstupenku na pračloveka, jak se da takhle vstupenka uplatnit a co je součástí vstupenky? + jestli muze jit s doprovodem? Dekuju
Dobrý den, VIP vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na představení zdarma. V tomto případě se jedná o konkrétní představení pohádky Pračlověk. Vaše sestra, nebo držitel VIP vstupenky ji předloží dopředu před placením vstupenky do kina a výměnou za VIP vstupenku dostane místenku (nulovou vstupenku) na vybrané představení Pračlověka. Bohužel se volný vstup vztahuje vždy na konkrétní VIP vstupenku. Pokud tedy máte jednu, platí vstup zdarma pro jednu osobu. Doprovod si musí, pokud chce jít na představení, další vstupenku zakoupit.

12. 2. 2018
Dobrý den, mohla bych poprosit ceník vašeho občerstvení s menu akcemi? Dekuji
Dobrý den, zde je ceník: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=43

10. 2. 2018
Dobrý den, je nutné tisknout si zakoupené e-vstupenky, které mi přišly na email nebo stačí ukázat na mobilu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu.

9. 2. 2018
Dobrý den, dá se u vás zaplatit kartou Sodexo Multi pass? Díky
Dobrý den, bohužel nedá.

14. 1. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je u dárkového poukazu napsaný datum a čas jestli je to datum, do kterého se poukaz musí vybrat?
Dobrý den, pokud máte fyzickou poukázku, tak ano. Pokud máte elektronickou (kreditní), což je asi Váš případ. Tak neberte tento údaj v potaz, rozhodně platí to, že platnost je půl roku od zakoupení poukazu.

14. 1. 2018
Dobrý den můžu využít platbu sekem Cadhoc. Děkuji za Vaše informace. Olda
Dobrý den, platba je možná. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

8. 1. 2018
Dobrý den, musím se nějak prokazovat na film. klub seniorů?Nebo stačí,že jsem senior?Děkuji.
Dobrý den, FKS (Filmový klub seniorů) je určen všem divákům, nejen seniorům a proto nerozlišujeme, kdo je a není senior. Nicméně, pro Seniory poskytujeme ještě slevu u běžných filmových představení (tedy mimo FKS). Sleva činí 30,- z filmu za 169,- či 199,-. Zde je nárok na slevu podmíněn dosažením věku 60 let.

31. 12. 2017
Uvádíte slevy pro seniory, jak je senior definován.
Dobrý den, Česká republika nemá legislativně definován věk pro seniory a proto jsme si sami stanovili v našich Všeobecně obchodních podmínkách věk 60 let pro poskytování seniorské slevy. Tato sleva je platná pouze při předložení dokladu, který legitimně deklaruje nárok na výše zmíněnou slevu.

30. 12. 2017
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

28. 12. 2017
Dobrý den, pokud už je na film obsazený celý sál (většina míst je jen rezervována) , do kdy si musí tu rezervaci vyzvednout dotyčný? Ono řada lidí si to rezervuje a nakonec ani nedojde. Jde mě o to jestli do kina jet a počkat na 2 volné místa. Děkuji
Dobrý den, doporučená doba je 30 minut před začátkem projekce. Pak si vyhrazujeme právo rozhodnutí o zrušení rezervací v rámci posouzení aktuálního vývoje a upravovat tento čas. S přihlédnutím na všechny nepříznivé okolnosti (špatná dopravní obslužnost, problémy s parkováním, dlouhá řada na pokladně) se rezervace automaticky ruší v intervalu 10-5 minut před začátkem projekce. Na toto právo má pouze denní manažer, který tyto situace vyhodnocuje a individuálně posuzuje.

17. 12. 2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda lze u vás koupit poukázku třeba pro celou rodinu za určitou částku?dekuji
Dobrý den, prodáváme poukázky v hodnotě 199,- 3D a 169,- 2D. Také můžete využít přednabité věrnostní karty. Členský poplatek je 60,. na kartu vložíte částku a pak čerpáte benefity člena GAClubu. Slevu 30,- na vstupenku, 10 vstup zdarma, možnost rezervací atd...

17. 12. 2017
Dobrý den, prosím Vás je možné u Vás koupit dárkový poukaz v hodnotě 500 - 1000 Kč s půlroční až roční platností, který se dá použít jako dárek? Děkuji
Dobrý den, platnost standardní dárkové poukázky je cca 6 měsíců a platí na všechny standardní projekce. 2D za 169,- a 3D za 199,-. Osobně raději doporučujeme předplacenou věrnostní kartu GAClubu. Zaplatíte sice 60,- za roční členský poplatek, ale držitel má automaticky 30,- slevu na každou zakoupenou vstupenku, navíc věrnostní bonus 9+1 a ještě možnost rezervací na představení, která blokujeme. Vy mu na tuto věrnostní kartu nahrajete třeba kredit 500,- či 1000,-.

14. 12. 2017
Rezervace do Maleho kina na atelierech se vyzvedava ve zlatem jablku nebo v Malem kine? POkud mam rezervaci znejici na plne vstupne a prinesu k vyzvednuti vernostni kartu, mohu uplatnit slevu? Diky
Dobrý den, lístek do Malého kina si můžete vyzvednout i na pokladně Multikina a pak samozřejmě s ním jít do Malého kina. Vzhledem k tomu, že prodejní systém je propojený, můžete uplatnit slevu v rámci GAClubu (pouze na filmy v ceně od 139,- nahoru. Cena 99,- je již zvýhodněná) a samozřejmě načíst vstup do věrnostního programu.

12. 12. 2017
Dobrý den. Zakoupil jsem přes internet listky na představení a došli mi formou sms. Dělal sem to tak poprvé tak se chci zeptat, jestli se mám před představením zastavit na pokladně a listky si nechat vytisknout, nebo jen stačí při vstupu ukázat sms. Děkuji
Dobrý den, stačí ukázat sms u vchodu na sál.

10. 12. 2017
Dobry vecer, prepokladam (i podle stranek Cool ticketu) ze pokud zakoupim listky pres cool ticket, nelze je vymenit popr. vratit, dekuji za odpoved.
Dobrý den, vstupenky nemůžeme vyměnit, ale můžete požádat o jejich storno. Stačí je nám přeposlat na mail a požádat o storno. Samozřejmě před začátkem představení.

20. 11. 2017
Dobrý den, mám předplacenou GAClub kartu, vztahují se na ni i filmy v rámci levného úterý? A pokud ano, tak je možnost si na ni rezervovat film? Na úterky běžná rezervace nejde, pouze si zaplatit lístky klasickou platební kartou.
Dobrý den, pokud postupujete dle kroků podle čísel při rezervaci/nákupu, tak při zadání Vaší karty GAClubu Vám naskočí možnost rezervace představení. Samozřejmě, že se Vaše karta a kredit vztahuje i na levné úterý, jen nemáte logicky slevu 30,- a zatím se Vám započítává věrnostní bonus.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

22. 10. 2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

10. 10. 2017
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaké výhody má VIP vstupenka.Jak ji můžu využít.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, díky ní máte vstup do kina zdarma. Stačí předložit na pokladně kina. Vstupenka je jednorázová, má neomezenou platnost. Platí na standardní filmové představení a její omezení se stahuje pouze na vybrané marketingové akce.

7. 9. 2017
Hezký den, Zakoupila jsem přes internet kreditní dárkovou poukázku. Na svých stránkách uvádíte, že lze tuto poukázku použít i při online nákupu vstupenek. Na pokladně mi však bylo sděleno, že toto možné není. Vstupenku mi vydají, až při osobním předložení poukazu. Jak to tedy je? Děkuji.
Dobrý den, informace na našich webových stránkách je správná. Pokud jste zakoupila Kreditní dárkovou poukázku, můžete ji použít online. Vygenerované číslo poukázky zadáte do políčka Číslo slevové karty a poté zvolíte možnost Zaplatit kreditem. Zakoupené vstupenky vám přijdou na emailovou adresu. A pak už se stačí prokázat vstupenkami v mailu. Na pokladnu chodit nemusíte. V případě, že máte více poukázek, musíte je pouze uplatňovat po 1ks. Poukázky mají kredit a pokud zadáte číslo poukázky a kliknete na 1 místo objeví se Kredit 169,- a úplně dole se objeví tlačítko Zaplatit kreditem. V případě, že byste zaklikla 2 místa, už nemáte dostatečný kredit na jeden nákup a tlačítko Zaplatit kreditem by se Vám nezobrazilo. Omlouváme se za mylnou informaci poskytnutou našim personálem. V případě, že by jste měla další dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pěkný den

24. 8. 2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se může občerstvení v kině platit i stravenkou? Konkrétně sodexo. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, občerstvení se v kině bohužel nedá platit stravenkou. Stravenkou na kulturu můžete zaplatit pouze vstupné. Děkujeme za pochopení.

21. 8. 2017
Dobrý den, mám zakoupené 4 vstupenky přes internet.Jak můžu jednu vstupenku stornovat?Můžu na místě před kinem? Budou mi vráceny všechny peníze? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud máte zakoupené vstupenky přes internet, musíte je přeposlat z žádostí o storno jedné na mail info(zavináč)gacinema.cz Teprve pak Vám můžeme jednu vstupenku stornovat a poslat peníze zpět na účet, ze kterého jste vstupenku zaplatili.

17. 8. 2017
Chtěl bych se zeptat jakou nejvyšší možnou kvalitu projekce lze v jednotlivých sálech dosáhnout (4K, HFR, 3D atp.), předpokládám, že nejsou všechny sály stejně vybaveny. Děkuji
Dobrý den, Váš předpoklad je naprosto správný. V průběhu devítiletého provozu multikina došlo celkem k velkým technologickým obměnám. Nejdříve byly nahrazeny analogové 35mm stroje Meopta digitálními projektory Kinoton se servery Dolby. Využíváme tedy technologii Dolby i pro projekce 3D a to na sálech 1 (dříve) - 2 - 3. Ostatní sály (4-5-6) jsou bez 3D nadstavby (software a hardware). Sál č. 1 jsme pro účely 3D HFR vybavili serverem GDC, dále jsme sál č. zredigitalizovali na rozlišení 4K novým projektorem BARCO DP4K-32B. Více informací o projektoru zde: http://bit.ly/GACpromitaVe4K Ostatní projektory zvládají standardní rozlišení 2K.

12. 8. 2017
Dobrý den,lze při rezervaci vstupenek nějakým způsobem rozlišit dětskou a dospělou vstupenku?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel při rezervaci vstupenky nedokážeme rozpoznat oprávněnost vydání slevy a tak se dětská sleva musí nárokovat pouze při fyzickém prodeji na pokladně kina.

10. 8. 2017
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

4. 7. 2017
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

16. 6. 2017
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

1. 6. 2017
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

30. 5. 2017
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

25. 5. 2017
Od zaměstnavatele jsem obdržela kartu Benefity a.s., jejím prostřednictvím si mohu koupit vstupenky do kin. Lze uplatnit i ve vašem kině? Díky.
Dobrý den, bohužel tuto kartu neakceptujeme a do budoucna ani o tom neuvažujeme. Podmínky akceptace jsou ještě horší než poplatky u bankovních karet a odmítáme se zapojovat do podobných aktivit. Máme své vlastní karty, které jsou mnohem výhodnější jak pro diváka tak i nás. V současné chvíli je používá třeba Police ČR či Krajský soud.

16. 5. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, sleva ze slevové karty se uplatňuje i při rezervaci vstupenek? Díky
Dobrý den, pokud jdete na standardní představení (ne již zlevněné či marketingově významné (předpremiéry)), je sleva automaticky při dodržení postupu dle kroků 1-3 započítána.

14. 5. 2017
Dobrý den můžu se zeptat: dá se jít na film od 15 se souhlasem rodičů obsahující telefonní číslo, když zavolá obsluha zákonnému zástupci?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému divákovi z tohoto důvodu, ale má ovšem povinnost nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení.

12. 5. 2017
Dobrý den, plánujete modernizaci kina na 4Dx? Popř. V jakém časovém horizontu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bedlivě sledujeme všechny možné technologické novinky, které probíhají v kino průmyslu. Vždy posuzujeme finanční náročnost projektu, adekvátní počet filmů a zdali to jde realizovat i u nás. V tuto chvíli je zatím technologie 4DX pro město Zlín příliš drahá. Neexistuje efektivní počet filmů a tím pádem se zatím tato investice nevyplatí. Zvažovali jsme samozřejmě i pár sedáků na vybraných sálech, ale i přesto je cena za sedák neúměrně vysoká. V případě zajímavých podmínek chceme tuto technologii 4DX a Dolby Atmos výhledově do našeho kina integrovat. Samozřejmě podle modelu poměr cena/výkon. Děkujeme za pochopení.

7. 5. 2017
Chtěl bych se zeptat proč filmy nezačínají přesně podle programu Jsem na filmu který by měl začít 17:30 a je 17:40 a pořád se nic neděje a to nás čekají ještě reklamy a trailery.Určitě by na dochvilnosti šlo zapracovat.Předem děkuji za odpověď z vysvětlením.Talach
Dobrý den, jednalo se o projekci Strážců galaxie v neděli 7.5., kdy jsme reagovali na nečekaný zvětšený divácký zájem, který byl dán aktuální změnou povětrnostní situace. Z tohoto důvodu byla projekce pozdržena, aby jsme zvládali napouštět diváky do sálu, kteří do kina dorazili na poslední chvíli. Jejich odbavení nemohlo proběhnout rychleji, momentálně máme v provozu jen dvě pokladny z důvodů rekonstrukce prodejních prostorů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za tyto nepředpokládané komplikace.

7. 5. 2017
Dobrý den, lze objednat lístky online a platit na místě kartou Ticket Benefits?Jde mi o to, zda tuto kartu akceptujete, aby nedošlo k pozdějším problémům.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto kartu neakceptujeme. Nedomluvili jsme se s poskytovatelem na podmínkách spolupráce. V tuto chvíli jsou pro nás nepřijatelné.

25. 4. 2017
Dobrý den, jaké jsou prosím rozměry plátna v sále č. 1?
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

19. 4. 2017
Dobrý den, nemohu nikde najít informaci, od kolika je vhodný věk pro shlédnutí Balerína a Kráska a Zvíře? Chtěla bych jít s neteří 6 let.
Dobrý den, tyto filmy nabízíme jako dětské filmy, najdete je v sekci pro děti. U popisku filmu je vždy tato základní informace: USA - 2017 - (0) - 129 minut - Falcon (kde 0 v závorce značí přístupnost filmu).

17. 4. 2017
Dobrý den, je možné si na pokladně zakoupit lístky na libovolný film (dárkové poukazy)? Díky.
Dobrý den, na pokladně máme 2D i 3D poukázky. Samozřejmě, že můžete zakoupit i přednabitou věrnostní kartu GAClubu, kde máte slevu 30,- na každé standardní představení a 10 nákup zdarma.

15. 4. 2017
Dobrý den, kde se nachází malé kino? Dekuji.
Dobrý den, Malé kino se nachází v areálu Ateliéry Zlín na Kudlově.

15. 4. 2017
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

13. 4. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

7. 4. 2017
Jde prosím uplatnit studentská sleva přes online rezervaci ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, studentská sleva nelze uplatnit online. Z důvodu nemožné identifikace nároku na slevu jsme nuceni studenty odkazovat pouze na přímý prodej na pokladně, kde na základně předložení platného studentského průkazu uplatňují nárok na studentskou slevu.

4. 4. 2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí i 2,5lete dítě na klíně a zda máte nějakou akci na narozeninové vstupy.
Dobrý den, každý divák u nás musí platit, tedy i 2,5 leté dítě. Tady je však otázka, zda je rozumné jít s tak malým dítětem na sál. Filmy jsou docela hlasité a není to pro zdraví tak malého diváka moc příjemné sledovat takto snímek. Navíc, by mohl takto malý divák svou nepozorností rušit ostatní diváky. Je to na Vašem zvážení. Raději doporučujeme speciální projekce pro mateřské školy, kde promítáme v jiném režimu, za speciální cenu a zkrácené filmy. Akci na narozeniny plánujeme ke konci měsíce dubna, kdy budeme slavit 9. narozeniny. Jiné slevové akce spjaté s narozeninami nemáme.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

31. 3. 2017
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

21. 3. 2017
Dobrý den, lze online zakoupit také dětský lístek? Zobrazuje se mi pouze jedna cena. Děkuji
Dobrý den, online můžete uplatnit pouze identifikovatelné slevy. Což je v tuto dobu pouze sleva GAClubu, která je ve stejné výši jak dětská sleva. Na GAClubu můžete naráz zakoupit 5ks vstupenek za dětskou cenu a navíc máte každou desátou vstupenku zdarma. Bohužel, dětské slevy nedokážeme online ověřit a proto je nemůžeme nabízet. Měli bychom pak kino plné dětí :) Děkujeme za pochopení. Dětskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně.

15. 3. 2017
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

8. 3. 2017
Dobrý den, když mi RODIČ koupí vstupenku na film přístupný od 15 let? Pustíte mě do kina?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

7. 2. 2017
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

2. 2. 2017
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak si vede zlínske multikino v porovnaní navštěvnosti s ostatními multikiny..popř.na které adrese bych to mohl zjistit...dekuji
Dobrý den, rádi bychom zodpověděli na Váš dotaz, ale tyto interní informace normálně neposkytujeme. Můžeme říci, že si vedeme dobře a jsme s dosaženými výsledky v rámci možností spokojeni. Děkujeme za pochopení.

16. 1. 2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na uznání studentské slevy stačí třeba obyčejný studentský průkaz který se za tímto účelem používá třeba ve vlaku nebo autobusu? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám jakýkoliv platný studentský průkaz i ten, kterým se prokazujete ve škole či vlaku nebo autobuse a nárokujete studentskou slevu.

28. 12. 2016
Dobrý deň. Dá sa niekde získať program na celý mesiac? Ďakujem
Dobrý den, bohužel nikoliv. My, stejně jako ostatní multikina programujeme pouze na týden. Vždy od čtvrtku (kdy jsou premiéry) do následující středy. Program se sestavuje v pondělí a na webu je zveřejněn ve večerních hodinách. Lépe tak reagujeme na poptávku po jednotlivých filmech. Na www.ufd.cz naleznete alespoň Plán premiér filmů, které půjdou do kin v jednotlivých měsících.

12. 12. 2016
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastav, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Tak je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online uplatit při nákupu vstupenky na webu kina.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

29. 10. 2016
Dobý den, ráda bych se zeptala proč se filmy v originálním znění promítají v tak pozdních hodinách? Pokud začínají v devět večer a později, je skoro nemožné dostat se domů pomocí mhd. Nemohli by se promítat dřív v normální dobu jako s dabingem? Ne všichni mají rádi dabing a ne všichni mají auto.
Dobrý den, rádi bychom filmy promítali podle jízdních řádů MHD, ale na to se nebere ohled. Filmy se programují podle výtěžnosti v jednotlivých časech. Dabing vždy vydělá více než titulková verze. Titulkové verze se doprogramovávají k dabovaným verzím. Pokud má film, jak je tomu u Doctora Strange 4 verze, tak bohužel zvládneme odpromítat pouze dvě verze a to tak, že upřednostníme vždy dabing před titulky vzhledem k většímu tržnímu potenciálu. Takto situace nás mrzí, ale disponujeme pouze 6 sály a musíme se řídit podle návštěvnosti na konkretní tituly, kde se klade důraz i na jazykové verze. V současné době není prostor mít Doctora Strange i v čase +/- 18:00 pokud máme vůči němu silnější filmy než je on sám.

25. 10. 2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se sleva na kartičku dá uplatnit i při koupi dětských vstupenek. Děkuji
Dobrý den, u nás se nedají bohužel kombinovat slevy. Buď využijete slevu GAClubu a nebo dětskou slevu. Obojí je ve výši 30,-.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

20. 10. 2016
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

19. 10. 2016
Dobrý den, půstí dceru, které je 14,5 let na film od 15 let, když půjdu jako rodič s ní? Děkuji
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

10. 10. 2016
dobrý den, co to znamená, když je u filmu "dámská jízda "? díky za vysvětlení :)
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

3. 10. 2016
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

26. 9. 2016
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

22. 9. 2016
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

20. 8. 2016
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

11. 6. 2016
Dobrý den, když mám vaši věrnostní kartu a chci koupit lístky online, jak to udělat abych měl slevu 30kč?
Dobrý den, musíte při výběru vstupenky správně zadat v rezervačním formuláři Vaše členské číslo, teprve pak systém rozezná nárok na slevu 30,- a započítá Vám i návštěvnický bonus, tzn. desátou vstupenku zdarma. Sleva 30,- neplatí na levné úterý, tam už je sleva aplikována v základním nastavení pro všechny diváky. Počítá se tedy jen věrnostní bonus. Ale vše je podmíněno tím, že správně zadáte Vaše členské číslo do objednávkového (rezervačního) formuláře.

5. 6. 2016
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

3. 6. 2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

14. 5. 2016
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

11. 5. 2016
Bylo by možné přijít na promítání třeba o 15 minut později?
Dobrý den, na projekci filmu můžete přijít i 5 minut před koncem. Stačí mít platnou vstupenku.

14. 4. 2016
Dobrý den, jakým způsobem si mohu vyřídit věrnostní kartu? díky za odpověď
Dobrý den, na naší pokladně vyplňte vstupní dotazník, uhraďte roční poplatek a karta je Vaše.

23. 2. 2016
Dobry den. Kam muzu směřovat otázky ohledně prodeje lístků přes ticketportal?
Dobrý den, dotazy ohledně předprodeje vstupenek můžete směřovat na mail: predprodej (zavináč) gacinema.cz

30. 1. 2016
Dobrý den, je možné si koupit permanentku? A je možné ji koupit na fakturu?
Dobrý den, je možné si koupit věrnostní kartu s ročním poplatkem 60 kč, na kterou se dá nabít kredit, kterým se dále až do vyčerpání platí. Věrnostní karta má i další zvýhodnění, která si můžete pročíst na odkazu: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25 Věrnostní kartu je možné zakoupit i fakturačně. S pozdravem GA Cinema

30. 1. 2016
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

13. 1. 2016
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

31. 12. 2015
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

11. 11. 2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

1. 11. 2015
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

14. 10. 2015
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

21. 8. 2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

8. 7. 2015
Dobrý den, jak dlouho platí zakoupená poukázka ? A lze použít poukázka na 3D film i na film 2D ?
Dobrý den, na každé poukázce je uvedena její platnost. Samozřejmě, že můžete 3D poukázku použít i na 2D film a obráceně.

4. 2. 2015
Dobrý den, mohla bych zeptat, zda máte brýle na 3D filmy i dioptrické a popřípadě jak je to s dioptriemi?
Dobrý den, naše 3D brýle jdou nasadit na Vaše dioptrické brýle.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

17. 5. 2014
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

5. 5. 2014
Dobrý den, rád bych zjistil víc o možnosti získat členství v klubu seniorů. Nasměrujete mne? Děkuji.
Dobrý den, filmy v rámci FKS (Filmový klub seniorů) může navštěvovat kdokoliv, není potřeba mít členský průkaz či nějakou jinou identifikační kartičku.

14. 4. 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

27. 2. 2014
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

7. 2. 2014
Dobrý den, mám kartičku od RWE,kde by měla být sleva na české filmy. Mohu tuto slevu uplatnit i ve velkém kině ve Zlíně? Děkuji za info.
Dobrý den, sleva RWE lze uplatnit pouze v Multikině.

23. 11. 2013
Mohu se zeptat.. když sundáváte plakáty co máte vyvěšené v kině nebo v podchodu.. co s nimi potom děláte ?? nemohli by jste mi ho věnovat ? pokud ano kam mám zajít ??
Dobrý den, většinou máme málo kusů, část putuje do archívu a zbytek se rozdá. Nemáme žádnou čekací listinu. Něco poskytujeme školám či organizacím pracující s dětmi či handicapovanými spoluobčany. Pokud něco zbude, je tu prostor i pro vás.. O co máte a zájem a jaká je vaši idea použití?

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

10. 6. 2013
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.