JOHN WICK 2 předpremiéra 22. 2. 20:15
SEVERSKÁ FILMOVÁ ZIMA 23. 2. - 1.3. 18:00 (99,-)
BALERÍNA - Dětská neděle 26. 2. 16:00
Ladislav Zibura: Pěšky mezi buddhisty a komunisty 1. 3. 17:30 a 20:00 (159,-)
LOGAN: WOLVERINE 1. 3. 20:15 předpremiéra
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
Jméno:
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

(Lucie - 18. 2. 2017)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,do kdy budete promítat film Rozpolcený.Děkuji.
Dobrý den,zítra ráno uvidíme. Bude záležet na celkové návštěvnosti za celý víkend. Pokud bude adekvátní, film dostane svůj prostor, pokud ne, bude nahrazen novinkou... uvidíme ráno, až budeme mít výsledky i za neděli..

(Richard Maňas - 18. 2. 2017)
Dobrý den,jaká je cena vstupenky na dnešní film Psí poslání pro dva důchodce a 9 leté dítě?Děkuji!
Dobrý den, na každého je sleva 30,- tj. 3x 139,-.

(Denisa - 18. 2. 2017)
Dobrý den, v úterý jsem zakoupila lístky na 50 odstínu na dnešní - sobotní promítání a kamárádka onemocněla. Je možno lístek nějak vrátit?
dobrý den, před začátkem představení je možné vstupenku vrátit. Pokud máte vstupenky online, jdou stornovat ihned.

(Dominika - 17. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete dávat film kráska i zvíře v originálním znění. Hezký zbytek dne.
Dobrý den, zatím je příliš brzy odhadovat případné programové schéma. O titulkové verzi můžeme uvažovat, ale je to velmi ošidné.. 90% diváků dá přednost dabingu, jen opravdu pár se ozve, že by rádo originální verzi. Je to smutné, ale jako národ inklinujeme k pohodlnému způsobu zábavy (globální měřítko)

(Kateřina Mazalová - 17. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho budete hrát film 50odstínů temnoty. Zda ho budete hrát ještě 3.3. Děkuji, Kateřina Mazalová.
Dobrý den, ano budeme.

(alena - 17. 2. 2017)
Dobrý den. Film Jackie uvádíte v multikině 16.-19.2.Na programu je napsáno vstupné 99.kč, ale na rezervaci vstupenek to ukazuje cenu 169. Tomu nerozumím. A prosím kromě těchto čtyř dnů již film uvádět nebudete. Jsem mimo Zlín a do kina nemůžu v tomto termínu.Děkuji.
Dobrý den, film jsme promítali před týdnem v Malém kině a tam byl za zvýhodněnou cenu 99,-. V multikině je film nasazen již za standardní cenu 169,- na kterou můžete uplatit akceptovatelné slevy ve výši 30,- (GAClub, Student, Senior, Dítě, ZOO, VitaSana, 14/15). Zatím ho plánujme tak, jak jsme ho zveřejnili. V případě velmi velkého zájmu budeme s filmem nadále pracovat a nalezneme mu případně další prostor v kině. Zatím s takovým řešením nepočítáme.

(Michaela - 16. 2. 2017)
Dobrý den, kamarádka dostala voucher na film 50 odstínů temnoty. Chtěli bychom jít v úterý, kdy lze ale vstupenky pouze koupit. Jak tedy může kamarádka uplatnit svůj voucher? Lze nějak rezervovat místo nebo musí přijít osobně, případně lze pak voucher proplatit při prokázání koupené vstupenky online? Děkuji.
Dobrý den, stačí nám poslat číslo voucheru na mail a my rádi uděláme rezervaci na vybraná místa.

(Patrik - 16. 2. 2017)
dobrý den .. chtěl bych se zeptat jestli u vás můžu použít stravenky flexi pass? děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, můžete.

(Markéta - 16. 2. 2017)
Dobrý den, minulý rok jsem na Dámské jízdě vyhrála 1x VIP vstupenku a teď bych ji chtěla uplatnit na film Padesát odstínů temnoty. Potřebuji ale koupit ještě 1 vstupenku pro přítele. Jak to mám udělat? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pošlete nám prosím kdy a na jaké představení chcete jít, uděláme Vám rezervaci a Vy pak na pokladně zaplatíte VIP vstupenkou a zbytek třeba manžel.

(Vladimir - 14. 2. 2017)
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

(Kristýna - 14. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, do kdy je naplánováno, že se bude film - Všechno nebo nic, promítat? (Myšleno, ve který nejpozdější termín můžeme u Vás tento film vidět..) Děkuji.
Dobrý den, na tuto otázku neumíme odpovědět. Film se v našem programu udrží tak dlouho, dokud je o něj adekvátní divácký zájem.. u tohoto snímku odhadujeme cca ještě tak 2-3 týdny. ale je to jen odhad.

(Broněk Š. - 13. 2. 2017)
Dobrý den,je prosím film Padesát odstínů temnoty s českým dabingem?Děkuji
Dobrý den, film je v originálním znění s českými titulky.

(Jana Raková - 13. 2. 2017)
Dobrý den, rezervovala jsem si kino na 15.2. 2017 fks A ZAPOMĚLA JSEM ČAS a film. PRosím o zaslání rezervace. Děkuji
Dobrý den, pod Vašim emailem jsme na našli žádnou rezervaci. Film v rámci FKS promítáme v 10:00 a 14:00. Nemůžeme nalézt žádný záznam na Raková, Rakova. Pokud si provádíte rezervaci, zadáte všechny patřičné údaje, tak Vám potvrzení úspěšné rezervace přijde do mailu. V tomto případě to vypadá, že jste nepotvrdila rezervaci a proto nemáme žádný záznam. Prosím, pokud chcete jít do kina, udělejte si rezervaci ještě jednou. Děkujeme za pochopení.

(Andrea - 13. 2. 2017)
Dobrý den, chtela bych se zeptat, je mi 14 let a chtela bych jít na film od 15, dá se to nějak udělat abych na něj mohla jít? (Např. Kdyz mi rodiče napisou na papír souhlas.) Děkuji za odpověď
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Martina - 13. 2. 2017)
Dobrý den, je možné jít na představení Filmového klubu seniorů i když nejsem senior? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano samozřejmě. Označení FKS je jen pro zavedení klubu, filmy jsou přístupné všem.

(Dana Blumová - 12. 2. 2017)
Dobrý den,mám dotaz ohledně voucheru zakoupeného u vás ve Zlíně na film padesát odstínů temnoty.Je možné jej uplatnit jinde než v golden aple cinema zlín?např v Ostravě. Děkuji za odpověď. S pozdravem Blumová
Dobrý den, poukázka je uplatitelná pouze v kinech sítě GAC, což je Zlín a Liptovský Mikuláš.

(Rakusová Lea - 12. 2. 2017)
Prosím o sdělení, zda při koupi lístku do kina platí karta ZTP .Děkuji, rakusová
Dobrý den, ano platí. Sleva se uplatňuje pouze při přímém prodeji na pokladně. V případě nutnosti rezervace míst pro invalidy je možné požádat mailem o rezervaci těchto míst, které máme v rámci možnosti zneužití zablokované pro rezervace.

(Anna - 11. 2. 2017)
Dobrý den , dostala sem dva Vip lístky na padesat odstínů temnoty a chtěla bych se zeptat jak to funguje s objednáním míst. Dekuji
dobrý den, rezervace na tento film jsou po dobu 14 dní od premiéry pozastavena. Pokud nám do maliu pošlete čísla poukázek a vybrané představení, uděláme Vám rezervaci a na pokladně kina vyměníte VIP vstupenky za konkrétní lístky.

(Robert Kříž - 11. 2. 2017)
Dobrý den, 12.2. promítáte v sále č.3 lego v 16:15, a chtěl jsem se zeptat když je tento film ve 3D, je to s titulkama nebo dabované? Děkuji
Dobrý den, film LEGO je v tomto čase dabované.

(Adéla - 11. 2. 2017)
Dobrý den. Pokud bych ve svých 14 letech chtěla jít na horor od 15 let je možné jít na něj s doprovodem dospělé osoby? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 11. 2. 2017)
Dobrý den, je prosím sleva pro seniory na den 15.2.2017 na film Anděl páně 2 ?
Dobrý den, doporučujeme Vám návštěvu kina v levné úterý, kdy za film zaplatíte 99,-. Pokud by jste šli ve středu, tak cena pro seniora je 139,-. Anděl Páně 2 je programován i pro FKS na 19.4. za 50,-.

(Eliška Odstrčilíková - 10. 2. 2017)
Dobrý den, na plese obchodní akademie jsme vyhrála VIP vstupenku, jak ji můžu uplatnit? Děkuji
dobrý den, udělejte si rezervaci místa a filmu, poté na pokladně kina místo peněz předložte VIP kartičku.

(Veronika - 10. 2. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké informace o filmu Fallen? Na imdb.com je uvedené datum premiéry v České Republice na 11.5.2017, je tato informace pravdivá? Děkuji za odpověď :-)
Dobrý den, i my jsme zaregistrovali tuto informaci, bohužel to ovšem nekoresponduje se situací v ČR. V plánu premiér se toto datum neobjevuje. Bohužel film je stále nedohledatelný. Pokud Vás to zajímá, můžete to sami prozkoumat a ověřit zde: http://ufd.cz/files/article/843/6-2017.xlsx

(Aneta - 10. 2. 2017)
Dobrý den, zakoupila jsem si u vás lístky přes internet, je nutné si je vytisknout, nebo stačí v elektronické podobě. Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat pouze na mobilu. Důležité je pro nás ID číslo vstupenky, které se kontroluje.

(Jana Neumannová - 10. 2. 2017)
Dobrý den, s kamarádkou jsme obě onemocněly. Jdou lístky vrátit, vystornovat nebo přesunout na jiný termín? Lístky máme na zítřejších Padesát odstínů temnoty!
Dobrý den, pokud máte lístky zakoupeny online, jdou vystornovat... Přepošlete nám vstupenky na mail info(zavináč)gacinema.cz Vaše žádost se stornem a vstupenkami nám musí dorazit před projekcí filmu, jinak nelze storno provést.

(Martin - 9. 2. 2017)
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli je mozne znat presny promitaci cas filmu T2 Trainspotting dne 17.2. :) diky
Dobrý den, program na 17.2. budeme sestavovat až v pondělí 13.2. a bude zveřejněn ve večerních hodinách na našem webu.

(Radim Hlinák - 9. 2. 2017)
Dobrý den. Prosím Vás, jak si můžu zarezervovat film, který je možné zarezervovat pouze jako člen GA Clubu? Dnes jsem se do tohoto programu zaregistroval. Děkuji
Dobrý den, pokud je Vaše registrace aktivní, máte přidělenou členskou kartu se svým ID číslem, tak nic nebrání v možnosti rezervace. Musíte ovšem postupovat podle rezervačních kroků posloupně. Vyberete počet vstupenek, pak zadáte číslo Vaší karty a teprve pak vybíráte přesná místa v sále, pak vyplníte identifikační údaje a zakliknete rezervovat.

(kuba - 9. 2. 2017)
Dobrý den budou kelímky k filmu Logan a Kong ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, k obou filmům přišla nabídka, ale rozhodli jsme se ji neakceptovat, nepřišla nám atraktivní.

(Jana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možnost vstupenky vrátit popřípadě stornovat?
Dobrý den, pokud máte lístky zakoupeny online, jdou vystornovat... Přepošlete nám vstupenky na mail info(zavináč)gacinema.cz Vaše žádost se stornem a vstupenkami nám musí dorazit před projekcí filmu, jinak nelze storno provést. Pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky, musíte je donést před začátkem představení na pokladnu.

(Zuzana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možné vyřídit věrnostní kartu a ihned uplatnit slevu na nákup lístků? Kolik lístků je možné zakoupit najednou? Děkuji
Dobrý den, na kartu je možné zakoupit max 5 vstupenek na jedno představení, individuálně je možné nastavit i více. Plánujeme rozšíření na 6ks na jednu kartu, což souvisí i s online prodejem, zde je také možný počet 5ks a rozšíření na 6 se připravuje. Kartu Vám vydáme na pokladně kina při vyplnění vstupního dotazníku a uhrazení ročního členského poplatku.

(Hana - 8. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete v měsíci březnu promítat film Bezva ženská na krku. Děkuji.
Dobrý den, tento snímek již nemáme v plánu promítat. Možné je, že ho využijeme při speciální akci na MDŽ za zvýhodněnou cenu.

(Tereza - 7. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když rezervuji vstupenky na internetě, kde mám prosím zaškrnout, že jsem student a chtěla bych studentskou slevu.Děkuji
Dobrý den, studentské slevy se prokazují pouze na pokladně kina po předložení platného studentského průkazu.

(Monika - 7. 2. 2017)
Dobrý den chtěla bych si zarezervovat lístky na film padesát odstínů temnoty jsem členkou GA clubu a nejde mi to jen koupit.Děkuji za odpověd.
Dobrý den, pokud je Vaše registrace aktivní, máte přidělenou členskou kartu se svým ID číslem, tak nic nebrání v možnosti rezervace. Musíte ovšem postupovat podle rezervačních kroků posloupně. Vyberete počet vstupenek, pak zadáte číslo Vaší karty a teprve pak vybíráte přesná místa v sále, pak vyplníte identifikační údaje a zakliknete rezervovat.

(Matěj Stříteský - 7. 2. 2017)
Prosím mohl bych se zeptat jestli bude ještě Assassins Creed v dabingu??? Děkuji Matěj Stříteský
Dobrý den, film Assassin už promítat nebudeme, navíc byl v kinech uveden pouze v originální verzi s titulky.

(Anna - 7. 2. 2017)
Dobrý den, budete hrát film Padesát odstínů temnoty ještě i v dalším týdnu, čili od 16.2.?
dobrý den, ano samozřejmě. Počítáme s tím, že se film bude promítat tak cca 3-4 týdny, pak se uvidí podle návštěvnosti.

(Martin - 7. 2. 2017)
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

(Lada Valkova - 7. 2. 2017)
Dobry den, chtela jsem Vas požádat radu jak zarezervovat mista dne 14.2.2017 na film PADESAT ODSTÍNŮ TEMNOTY, dostala jsem vouchery c. 17,18 děkuji za informaci. Lada Valkova
Dobrý den, stačí tuto žádost poslat na mail info(zavinac)gacinema.cz kde nám prosím sdělte v který čas chcete jit do kina. Film promítáme od čtvrtka do středy v časech 17:15, 20:00 a 21:00.

(Šárka Gahurová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, 31.1.jsem měla dotaz na upletneni innogy karty. Bylo mi odpovezeno, ze sleva lze uplatnit pouze na prepazce. Dnes jsem se snazila koupit listky osobne a uplatnit slevu a bylo mi receno, ze na tento film sleva uplatnit nelze. Tak tomu nerozumim. Jednalo se o film Padesat odstinu temnoty...
Dobrý den, poskytovatel karty, dříve společnost RWE, Vás měla dopředu upozornit, že tato sleva se vztahuje pouze na české filmy, které RWE (teď Innogy) sponzoruje. Karta obecně neslouží jako sleva do kina na všechny filmy, ale jen vybrané, tedy české snímky. Padesát odstínů temnoty je film zahraniční produkce a bohužel sleva Innogy na tento snímek nejde uplatnit.

(Lucka - 6. 2. 2017)
Dobry den chtěla bych se zeptat dokdy budete promítat film xXx: Návrat Xandera Cage?
Dobrý den, film promítáme pouze do této středy.

(Vladimír - 6. 2. 2017)
Dobrý den, je možné někde zjistit, kdy, na jaká film a kolik lístku jsem koupil na svoji zákaznickou kartu? A lze také ověřit, kolik lístků mi zbývá koupit do volného lístků?
Dobrý den, jaké je prosím Vás číslo Vaší věrnostní karty?

(Nella Sušilová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, mám VIP vstupenku na Batmana, chci se jen zeptat, do kina můžu jít kdykoliv, nebo s VIP vstupenkou musím nejdřív zarezervovat místa? Předem moc děkuji za odpověď :)
Dobrý den, udělejte si raději rezervaci a na pokladně místo peněz předložte VIP vstupenku.

(Tereza - 6. 2. 2017)
Dobrý den, ráda bych rezervovala lístky na padesát odstínů temnoty v pátek na 17:15 jsem členkou GAClubu a nelze mi lístky zarezervovat, jen zaplatit, což prozatím nechci. Děkuji
Dobrý den, můžete nám prosím zaslat číslo Vaší věrnostní karty. Zjistíme, zdali jste aktivním členem GAClubu, tj. zda máte zaplacené členství a provedeme kontrolu systému.

(Vlastimil Mikuš - 6. 2. 2017)
Dobrý den chci se prosím zeptat na lístky na sobotu na padesát odstínů temnoty. Jdou prosím nějak zarezervovat nebo zakoupit předem? Potřeboval bych čtyři lístky a čtyři místa vedle sebe na osmou hodinu. děkuji za odpovědˇ
Dobrý den, vstupenky si samozřejmě můžete zakoupit dopředu. Můžete zaplatit online nebo i na pokladně. Rezervace je možná pouze pro členy GAClubu.

(Monika Kramolišová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat do kdy (termín) promítáte 50 odstínů temnoty? Děkuji za odpověď. Kramolišová M.
Dobrý den, počítejte zhruba 3-4 týdny.

(VLASTIMIL MIKUŠ - 6. 2. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat na lístky na sobotu na padesát odstínu temnoty. jde si je prosím rezervovat nebo zakoupit dopředu? Mám zájem o čtyři lístky a čtyři místa vedle sebe. Jde o čas na osmou hodinu.Prosím o Vaší odpovědˇ děkuji
Dobrý den, vstupenky si samozřejmě můžete zakoupit dopředu. Můžete zaplatit online nebo i na pokladně. Rezervace je možná pouze pro členy GAClubu.

(Dominika - 4. 2. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda budete promítat film Before I Fall. Díky
Dobrý den, tento film nemá zatím oficiálně nahlášenou premiéru v USA a tedy z těchto důvodů neznáme ani případnou distribuci do ČR.

(kamil - 2. 2. 2017)
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak si vede zlínske multikino v porovnaní navštěvnosti s ostatními multikiny..popř.na které adrese bych to mohl zjistit...dekuji
Dobrý den, rádi bychom zodpověděli na Váš dotaz, ale tyto interní informace normálně neposkytujeme. Můžeme říci, že si vedeme dobře a jsme s dosaženými výsledky v rámci možností spokojeni. Děkujeme za pochopení.

(Skiperr - 2. 2. 2017)
To budete dávat LEGO batman jenom v neděli?
Dobrý dne, v neděli jsme měli exkluzivní předpremiéru. Normální projekce začnou až od čtvrtka 9.2.2017.

(Petra - 1. 2. 2017)
Dobrý den, koupila jsem online 3 vstupenky na film Všechno nebo nic s datem 31.1.2017. Bohužel jedna vstupenka mi zůstala, protože se kamarádka nemohla dostavit z důvodu sněhové kalamity. Na pokladně mi řekli, že se dá vstupenka nějakým způsobem vystornovat a vrátit peníze. Můžete mi prosím poradit, jak to udělat? Děkuji
Dobrý den, vstupenka se dá vystornovat pouze v případě, pokud Vaše žádost o storno proběhne před uskutečněním projekce. Bohužel zpětně nejdou vstupenky stornovat.

(Alena Vallová - 1. 2. 2017)
Dobrý den, proč u Vás nelze na pokladnách platit kartou? Dnes zcela běžné. Děkuji.
Dobrý den, tato situace nás mrzí, ale zatím je to u nás tak, že jsme nenalezli vzájemnou shodu s poskytovateli karetních terminálů a odmítáme jimi nastavené podmínky. V současné době pracujeme na alternativní možnosti platby na pokladně přes platební karty, to ovšem bude uvedeno do provozu až po rekonstrukci pokladen v první polovině roku 2017. Zatím můžete využít online platby přes internet.

(Lenka Mikošková - 31. 1. 2017)
Dobrý den jak se stanu členem Ga Clubu?
Dobrý den, na pokladně vyplníte registrační formulář, uvedete kontaktní údaje, zaplatíte roční členský poplatek 60,- a je Vám přidělena ihned členská karta GAClubu.

(Śárka Gahurová - 31. 1. 2017)
Dobrý den, jak mám uplatnit kartu innogy při platbě online. děkuji za odpověď
Dobrý den, karta Innogy nejde uplatnit online. Pokud chcete tuto slevu uplatnit, musíte s platnou kartou Innogy přijít na pokladnu kina a předložit ji.

(Tereza - 30. 1. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Jackie? V českých kinech by měl mít premiéru 2. 2. 2017, ve vaší nabídce jej bohužel nevidím. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, o filmu víme, ale v současné době o něm neuvažujeme v rámci multikina. Předpokládáme, že by se mohl snímek objevit v Malém kině.

(Monika - 30. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, kde a jak si mohu rezervovat místo k sezení k filmu Padesát odstínů temnoty, když mám voucher na tento film? Předem děkuji
Dobrý den, majitelé vocherů Padesát odstínů temnoty si mohou vyžádat rezervace na mailu info(zavináč)GACinema.cz Prosíme Vás, uvádějte v mailu čísla Vašich voucherů. Děkujeme.

(Michaela - 30. 1. 2017)
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné rezervovat dvě místa (dvojsedadlo v poslední řadě), na film Kruhy (4.2 18:15) a u pokladny zaplatit Uni šekem. Děkuju za odpověď.
Dobrý den, poukázky UNIŠEK nejsou námi vydané poukázky, a proto bohužel i zde platí standardní režim běžného diváka. Rezervace pouze pro členy GAClubu a ostatní diváci mají možnost online prodeje a nebo předprodeje na pokladně. Tato situace nás mrzí, ale je opatření z důvodu neukázněných diváků., na které bohužel doplatíte i Vy, pokud chcete zaplatit poukázkou třetí strany.

(Veronika - 30. 1. 2017)
Dobrý den, když mám dva vouchery na Padesát odstínů temnoty, jak si můžu rezervovat místo?
Dobrý den, majitelé vocherů Padesát odstínů temnoty si mohou vyžádat rezervace na mailu info(zavináč)GACinema.cz Prosíme Vás, uvádějte v mailu čísla Vašich voucherů. Děkujeme.

(Tonda - 29. 1. 2017)
Dobrý den opět kvalitní film Paterson promítat nebudete, že? Škoda, bohužel u vás už klasika.
Dobrý den, film Paterson jsme již promítali. Od soboty 14.1. do středy 18.1. v čase 18:00.

(Natálie Dovrtělová - 29. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, zda je už teď možné si objednat lístky na 14.2.2017 na promítání filmu Padesát odstínu temnoty? Dekuji.
Dobrý den, během hodiny spustíme předprodej na Padesát odstínů temnoty! Promítací časy v 17:15 a 20:00 sál č. 1 (kapacita 440 míst). Další projekce přidáme podle zájmu až v pondělí 6. února.

(Petr - 27. 1. 2017)
Dobrý den, jak dlouho budete promítat film Resident Evil: Poslední kapitola ve 2D? Resp. do kdy? A je tato verze s titulkama nebo dabovaná? Děkuji
Dobrý den, film ve verzi 2D budeme promítat zatím do středy 1.2. Pak v programu naleznete jen 3D verzi. Co bude další týden, to nedokážeme odhadnout, možné je, že se bude promítat místo 3D jen 2D verze. Každopádně, film je v kinech pouze v originálním znění s českými titulky.

(Irma - 27. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli budete ještě hrát Velkou čínskou zeď v únoru kromě toho 1.2.2017. Děkuji Trubelíková
Dobrý den, film se bude promítat v stejném čase, cca 16:15 po celý první únorový kinotýden tj. od 2.2. do 8.2.

(Marek - 25. 1. 2017)
Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Zajmalo by mě zda přijímáte poukázky typu Up Unišek+. Děkuji za odpověď. S pozdravem M.Morávek
Dobrý den, Unišeky přijímáme. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Jitka - 25. 1. 2017)
Dobrý den. Jak mohu ziskat věrnostní kartu? Dekuji J. H
Dobrý den, na pokladně multikina vyplníte registrační formulář a zaplatíte roční členský poplatek 60,-.

(Olda - 25. 1. 2017)
Dobrý den, koupil jsem v online prodeji 2 vstupenky po 169,-Kč, tj. celkem 338,-Kč. Vlastní platba kartou ale byla za 344,99Kč. Je to tak správně? Děkuji za informaci.
Dobrý den, platba je v pořádku. Rozdíl mezi cenou vstupenek a částkou k úhradě je spojen s bankovními poplatky, které jsou vázány na online platby.

(Leo - 25. 1. 2017)
Dobrý den, budou se u Vás v kině promítat i krátkometrážní hrané/animované filmy nominované na Oscary?
Dobrý den, ano tyto snímky u nás najdete jako iShorty a máme je na programu v březnu - 1.3 Oscar Shorts hrané a 2.3. Oscar Shorts animované. Více se dozvíte na specializovaném webu www.iShorts.eu

(Markéta - 25. 1. 2017)
Dobrý den, prosím, můžu se zeptat, proč dneškem (25. 1.) končí promítání filmu La La Land? Film, který má momentálně 14 nominací na Oscary a je velmi úspěšný, vy už stahujete. Film jsem viděla a všem známým doporučuju,aby si na něj zašli, ale tady v kině už to bohužel možné není... Neplánujete dobu prodloužit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, máte pravdu, že snímek je velmi kvalitní a stojí za zhlédnutí. Možná se k němu vrátíme až po udílení Oskarů. V současné době má bohužel neadekvátní diváckou návštěvnost a velmi nabitém programu premiér musel dát přednost novým snímkům u kterých je větší divácký potenciál. Ale jak říkáme, po Oskarech, se k tomuto snímku určitě na jeden týden vrátíme.

(alena riesslerová - 25. 1. 2017)
Dobrý den, budete výhledově uvádět film Strnadovi v multikině? Ve večerních hodinách do Malého kina je to nešikovné. Děkuji.
Dobrý den, tento snímek plánujeme pouze do Malého kina a v Multikině ho promítat nebudeme.

(Markéta - 24. 1. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda si musím zakoupenou vstupenku tisknout, nebo to stačí mít třeba v mobilu v mailu.
Dobrý den, vstupenku stačí ukázat i na mobilu. Důležité pro nás i Vás je čitelnost ID kodu vstupenky při kontrole a zpětné reklamaci.

(Tobiáš - 23. 1. 2017)
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli film xxx Návrat:Xander Cage bude i s českým dabingem? děkuji
Dobrý den, film je do kin uveden pouze v originální verzi s českými titulky.

(Marie Kehmova - 23. 1. 2017)
Dobry den, chci se zeptat, zda se daji on-line rezervovat lístky na Padesat odstínů temnoty. Dekuji vam za vstřícnou odpověď.
Dobrý den, během hodiny spustíme předprodej na Padesát odstínů temnoty! Promítací časy v 17:15 a 20:00 sál č. 1 (kapacita 440 míst). Další projekce přidáme podle zájmu až v pondělí 6. února.

(Adam - 22. 1. 2017)
Dobrý den, je dovolené si do kina přinést své vlastní občerstvení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není. Prosíme návštěvníky, aby si s z domu nenosili vlastní jídlo. Nejde ani tak o to, že si nekoupí u nás na bufetu, nemusíte kupovat. Ale většinou vlastní jídlo máte v šustivých rušivých obalech nebo jinak ruší při projekci filmu. Třeba takové pečené kuře, řízek apod..

(Katka - 22. 1. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budete promítat film Piráti z karibiku 5?
Dobrý den, datum premiéry je 25.5.2017

(Lucie Dubská - 22. 1. 2017)
Dobrý den,prosím info zda budete promítat dokument Strnadovi od paní Třeštíkové,nebo jestli už se promítal.Děkuji
Dobrý den, jak jsme si psali na FB, tak tento film zařadíme ve čtvrtek a pátek do Malého kina.

(Radek - 20. 1. 2017)
Dobrý den, bude GAcinema promítat film Billy Lynns Long Halftime Walk ? Pokud ano, kdy asi..děkuji za informace
Dobrý den, tento film nemá zatím ohlášenou distribuci do ČR a tak nemůžeme říci, zda film budeme promítat. Vzhledem k obsazení filmu, by to bylo pravděpodobné. Nicmémě, film produkuje společnost SONY a tu v ČR zastupuje distribuční společnost Falcon. Zkuste se tedy zeptat přímo nich, zda mají v plánu tento film nějak distribuovat a nabídnout kinům v ČR.

(Jana - 20. 1. 2017)
Dobrý den,dostala jsem darem lístky do kina,které plati do 31.1.2017.Bohužel se do kina z důvodu dlouhodobé nemoci nemůžu dostavit.Je možné lístky vyměnit a prodloužit jejich platnost?
Dobrý den, zjevně se jedná o dárkové poukázky, které můžeme prodloužit max o 14 dní.

(Tereza - 19. 1. 2017)
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli budete promitat film od H. Trestikove Strnadovi. Dekuji
Dobrý den, tento film zařadíme ve čtvrtek a pátek do Malého kina.

(Tereza - 19. 1. 2017)
Dobrý den, prosím budete promítat film Psí poslání i v originále s českými titulky? děkuji za informaci
Dobrý den, zatím máme informace, že film bude distribuován pouze s českým dabingem. V případě, že bude i titulková verze, tak se ji budeme snažit nějak nasadit, ale rozhodně upřednostníme dabovanou verzi.

(Eva - 18. 1. 2017)
Dobry den chci se zeptat kdy budou v predprodeji listky padesat odstinu temnoty? diky :)
Dobrý den, během hodiny spustíme předprodej na Padesát odstínů temnoty! Promítací časy v 17:15 a 20:00 sál č. 1 (kapacita 440 míst). Další projekce přidáme podle zájmu až v pondělí 6. února.

(Michaela - 18. 1. 2017)
Dobry den, budete pridavat saly na primy prenos Ovcacka Ctveracka a kdy?
Dobrý den, vše dozvíte v této speciální události na FB - http://bit.ly/PridavameDruhySal-OvcacekCtveracek

(Stará Danuše - 18. 1. 2017)
Dobrý den, sdělte mi prosím, kdy budou v předprodeji vstupenky na film Pohádky pro Emu a čas, kdy je mohu vyzvednout. Děkuji.
Dobrý den, vstupenky jsou již od pondělí 16.1. v prodeji.

(Roman - 17. 1. 2017)
Dobry den kdy zacne predprodej listku na Resident evil ???
Dobrý den, od 23.1. cca 19:00.

(Sabina - 16. 1. 2017)
Dobrý den, kdy budete v kině dávat film Patriots Day? Děkuji
Dobrý den, film měl teprve premiéru v USA (13.1.2017) a zatím není známý jeho distributor pro ČR. Proto nejsme schopni říci, zda film v ČR bude.

(emma - 16. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda budete dávat v červenci 2017 v kině film Ostwind 3? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, je to velmi nepravděpodobné. Tento snímek, stejně jako předchozí dva díly, poputuje rovnou do televizí.

(Jiří - 16. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na uznání studentské slevy stačí třeba obyčejný studentský průkaz který se za tímto účelem používá třeba ve vlaku nebo autobusu? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám jakýkoliv platný studentský průkaz i ten, kterým se prokazujete ve škole či vlaku nebo autobuse a nárokujete studentskou slevu.

(David - 14. 1. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Velká čínská zeď 2D dab 21.1.2017 ?
Dobrý den, 2D promítáme ve 12:45 na sále č. 1 v rozlišení 4K.

(David - 13. 1. 2017)
Dobrý den, můžete prozradit, jaká je dosavadní návštěvnost Anděl Páně 2 v GA Cinema Zlín? Děkuji.
Dobrý den, tyto informace standardně neposkytujeme. Pro jaké účely je máte? Můžeme Vám prozradit, že už více jak 20 tis diváků.

(Markéta - 13. 1. 2017)
Dobrý den,promítání Resident evil:poslední kapitola je naplánován na 26.1.,týká se datum i Zlína?Děkuji
Dobrý den, ano samozřejmě. Proč by to nemělo být i ve Zlíně stejný den?

(Petra - 13. 1. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné u Vás platit poukázkami Edenred Multi nebo kartou Ticket Benefit? Předem Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dobrý den, poukázkami ano, kartou zatím nikoliv.

(Barbora - 12. 1. 2017)
Dobrý den,jde u vás platit flexi pasy?
Dobrý den, ano, flexi pasy akceptujeme.

(Eva - 12. 1. 2017)
Dobrý den, prosím o informaci, od kdy budou v prodeji lístky na přenos divadelního představení Ovčáček Čtveráček, který by se měl konat dne 7. 2. 2017. Děkuji.
Dobrý den, Právě jsme spustili prodej vstupenek na přímý přenos nekorektního kabaretu MDZ z Divadla za plotem v Bohnicích. Vstupenky můžete zakoupit zde: http://bit.ly/OvcacekCtveracek-GACZlin A nebo na pokladně multikina Pěkný den

(Eva - 11. 1. 2017)
Dobrý den, plánujete, prosím, ještě promítat Fantastická zvířata i ve verzi s titulky bez 3D? Děkuji.
Dobrý den, verze 2D titulky již nebude.

(Jana Janková - 11. 1. 2017)
Dobrý den,mám dotaz.Film" psí poslání"se bude promítat jen ve večerním čase nebo i odpoledne?Děkuji Janková
Dobrý den, film Psí poslání plánujeme promítat po celý den (tj. více projekcí za den)

(Martin - 11. 1. 2017)
Dobry den, budete promitat film Pirko? Dekuju
Dobrý den, film Pirko jsme měli v plánu promítat. Bohužel u tohoto filmu se 14 dní před českou premiérou nedohodl producent filmu s distribuční společností a film zatím nemá zastoupení pro ČR a my film zatím nemůžeme nasadit. Takže čekáme, i ostatní kina, jak se situace vyvine.

(Petr - 11. 1. 2017)
Dobrý den, budete film Pasažeři promítat i bez 3D? Děkuji
Dobrý den, film Pasažéři jsme promítali od jeho premiéry 28.12.2016 až do dnes. Na další týden je naplánovaný ve verzi 3D a 2D verze jen pátek a sobota ve 22:20. Další týden uvidíme podle víkendové návštěvnosti jednotlivých titulů a nasazení nových premiérových snímků.

(Lucie - 10. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jak se dají vystornovat lístky, které jsme zaplatily přes internet? Děkuji moc
Dobrý den, stačí nám přeposlat vstupenky s tím, že je chcete stornovat. Použijte prosím mail info(zavináč)GACinema.cz

(Vendula - 10. 1. 2017)
Dobrý den. Budete promítat film Velká čínská zeď s titulky i v týdnu od 16. ledna? A pokud ne tak proč, když tento týden tato možnost v programu je? Myslím, že tento film si nazaslouží kazit v poslední době velmi nekvalitním dabingem a ne všichni to tento týden stihnou. Díky za odpověď.
Dobrý den, titulková verze se bohužel nesetkala s adekvátním diváckým zájmem. Dabovaná verze ve 3D byla 2x lepší než titulky i 2D dabing. Proto jsme se rozhodli promítat pouze dabovanou verzi ve 3D a také dopoledne ve 4K. Všechny verze jsme v našem kině shlédli a rozhodně nesouhlasíme s tím, že by dabing byl nekvalitní. Práce dabérského týmu je na vysoké profesionální úrovni, jediný problém může být u toho, že se neztotožníte z propůjčenými hlasy. To je nejčastější subjektivní problém, ale rozhodně to není něco nekvalitního či neprofesionálního.

(Katka - 8. 1. 2017)
Bude prosím film Assassins Creed i s CZ dabingem? Děkuji
Dobrý den, Assassin se v kinech nebude promítat s dabingem. Do kin šla pouze verze s titulky. Na dabing si musíte počkat na DVD a BR.

(Nikol - 6. 1. 2017)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budete dávat v kině Jak básníci čekají na zázrak. Jestli ano tak kdy by jste je dávali?
Dobrý den, tento film jsme promítali v rámci české premiéry 14.4.2016 a už se k němu vracet nebudeme. Od 30.11.2016 je film dostupný na DVD a BR.

(Matěj - 4. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zepat jestli Assassins creed 3D, který se uvádí v sobotu 7.1. 2017 13:45 v sále 3 bude s českými titulky. děkuji
Dobrý den, film je pouze v originálním znění s českými titulky.

(Nikol - 4. 1. 2017)
Chtěla bych se zeptat jestli budete točit nějaké nové seriály nebo filmy? Pokud by jste je točili jestli by v nich hrála nějaká slavná celebrita.Tak kdy by jste je dávali v kině
Dobrý den, určitě ano.

(David F. - 3. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda jde u vás platit kartou benefit plus. Děkuji
Dobrý den, kartou benefit plus u nás platit zatím nejde.

(Irena - 3. 1. 2017)
Dobrý den, kdy se bude promítat český film Kvarteto ? Děkuji za odpověď. Irena
Dobrý den, tento snímek zatím nemá přesný datum premiéry.

(Marcela - 2. 1. 2017)
Dobrý den, bude se u nás promítat ruský film Vikingové, který měl premiéru v prosinci 2016? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento snímek nemá pro ČR zajištěnou licenci, respektive o tento snímek nemá žádná z distribučních společností zájem o práva na projekce v ČR a tak se snímek zatím nemůže na území ČR promítnout v rámci standardních projekcích. Možná se podaří tento snímek dostat v rámci nějakého festivalu, ale to je zatím jen domněnka, nikoliv fakt.

(Nikol - 2. 1. 2017)
Chtěla bych se zeptat kdy budete dávat Trollové a jestli je budete dávat i někdy v úterý?
Dobrý den, pohádku Trollové budeme promítat jen už o víkendech, prázdninách a státních svátcích v dopoledních hodinách.

(Adamek - 2. 1. 2017)
Dobrý den, moc vás prosím o zahrání Jackass 3D nejak jsem to propasl v ceskych kinech diky
Dobrý den, film se v českých kinech nepromítal a tak ho nemůžeme ani opětovně uvést.

(Kateřina Mazalová - 1. 1. 2017)
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, odkdy budou v prodeji vstupenky na 50odstinů temnoty. Děkuji.
Dobrý den, během hodiny spustíme předprodej na Padesát odstínů temnoty! Promítací časy v 17:15 a 20:00 sál č. 1 (kapacita 440 míst). Další projekce přidáme podle zájmu až v pondělí 6. února.

(Šimon Skřivánek - 29. 12. 2016)
Dobrý den, bylo by prosím ještě možné, zařadit do programu Rogue One s titulky v kvalitě 4K (tzn. na sále 1)? Domnívám se, že je o tento film stále velký zájem. Děkuji.
Dobrý den, rádi bychom, ale filmy, které jsou na sále č. 1 mají dlouhodobě větší návštěvnost než Vámi zmiňovaný Rogue One. Opravdu je tomu tak, Anděl Páně 2 láme rekordy a Assassin si u nás vede lépe než Rogue One. Navíc nám teď bude naskakovat nový velkofilm - Velká čínská zeď se kterou počítáme na sál č. 1

(Adela - 29. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li budete v budoucnu dávat premiéru filmu Alien: covenant předem děkuji za odpověď 😄
Dobrý den, samozřejmě počítáme s nasazením filmu i u nás od premiéry, která je prozatím stanovena na 18.5.2017.

(Irena - 29. 12. 2016)
Dobrý den, je už plán promítání pro seniory na měsíc leden 2017 a únor 2017 ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, program pro seniory na období leden-duben naleznete na našich webových stránkách v sekci "seniorům". http://gacinema.cz/?go=multikino&typ=seniorum

(David - 29. 12. 2016)
Dobrý den, mám vstupenky do kina elektronicky v emailu. Musím to vytisknout nebo to stačí mít v mobilu . Děkuji
Dobrý den, stačí ukázat obsluze kina v mobilu.

(Zuzana Chaloupková - 28. 12. 2016)
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda ještě v lednu nebo únoru budete opakovat kresleny film pro dospělé buchty a klobásky dekuji Chaloupková
Dobrý den, k tomuto filmu se už vracet nebudeme. Děkujeme za pochopení.

(Nikol - 28. 12. 2016)
Chtěla bych se zeptat jestli budete dávat v úterý 3.1.2017 trollové
Dobrý den, 3.1. film Trollové promítat nebudeme. Na program úterý se můžete podívat na našich webových stránkách, kliknutím na konkrétní den. Program je sestaven do 4.1.

(Roman - 28. 12. 2016)
Dobrý deň. Dá sa niekde získať program na celý mesiac? Ďakujem
Dobrý den, bohužel nikoliv. My, stejně jako ostatní multikina programujeme pouze na týden. Vždy od čtvrtku (kdy jsou premiéry) do následující středy. Program se sestavuje v pondělí a na webu je zveřejněn ve večerních hodinách. Lépe tak reagujeme na poptávku po jednotlivých filmech. Na www.ufd.cz naleznete alespoň Plán premiér filmů, které půjdou do kin v jednotlivých měsících.

(Natálie Michlová - 27. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli bude film Pasažéři s českým dabingem? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film bude v českých kinech pouze s titulky.

(marie novakova - 27. 12. 2016)
Dobrý den, mám věrnostní kartičku GAC, jde nějak zjistit kdy budu mít na kartě desátý tedy vstup zdarma? Děkuji
Dobrý den, svůj dotaz můžete směřovat mailem na manager@gacinema.cz nebo i osobně na pokladně multikina.

(Jiří Stánec - 26. 12. 2016)
Dobrý den, můžu v rámci zlevněného úterý uplatnit poukázku ticket benefits (sport a kultura) ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano poukázku může využít, kterýkoliv den. Cenový rozdíl mezi poukázkou a vstupenkou nevracíme. Poukázky, které akceptujeme naleznete zde: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Rizzlah - 26. 12. 2016)
Zdravím, lze použít dárkovou poukázku ( 3D ) i na 2D představení ? Díky, známí jsou na 2D a já už se do kina pak nedostanu, je to tedy možné ? Díky
Dobrý den, 3D dárkovou poukázku je možné použít na 2D projekci. Rozdíl v ceně vstupenky však nevracíme.

(JOSEF SYMERSKÝ - 25. 12. 2016)
Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás vstupenky a zaplatil online,nevytiskl jsem si je jak to máte napsané v podmínkách ale az z emailu, nebudu mít pak při prokázání platby problémy, jak to jinak mohu prokázat.
Dobrý den, stačí když ukážete obsluze kina vstupenky v telefonu. Není nutné si je tisknout.

(Petr Hambálek - 25. 12. 2016)
Dobrý den, mohu u Vás uplatnit poukazku Ticket Benefits? Děkuji
Dobrý den, poukázky, které akceptujeme naleznete: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Zdeněk Baštinec - 23. 12. 2016)
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat co mám dělat, když jsem zakoupil online 4 vztupenky na Anděl Páně na úterý 27.12.na 17:20, ale bohužel se nemůžeme v tomto čase dostavit. Chtěl bych je vyměnit na 10:00 hod. dopoledne. Jak mám prosím postupovat. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přepošlete potvrzení o platbě na info@gacinema.cz s žádostí o storno. Peníze Vám budou vráceny do 3 pracovních dnů. A vy si prosím zakupte lístky znovu na Vámi vybrané představení.

(Petra - 23. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda budete hrát Assassin Creed s dabingem. U jednotlivých promítání to není napsáno. Děkuji
Dobrý den, Assassin je bohužel jen ve verzi s českými titulky.

(Pavel Vrzala - 22. 12. 2016)
Prosím je možno dostat seniorskou slevu na záznam z MET opery Nabucco dne 12.1.17? Je možno platit u vás na pokladně kartou? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přenosy METinHD jsou již zlevněny pro všechny a nejde na ně použít již jakákoliv další sleva. Cena je 300,- oproti minulým ročníků, kdy byla cena 350,-. Platba na pokladně kreditní kartou není stále aktivní, ale můžete kartou zaplatit na internetu a nechat si vstupenku doručit do mailu či na telefon.

(Martin - 21. 12. 2016)
Dobrý den, je možné dostat ISIC slevu při rezervaci přes internet, respektive stačí se ozvat namístě? Děkuji předem za odpověď
Dobrý den, při rezervacích zvýhodňujeme pouze členy GAClubu, ostatní diváci mají standardní cenu do kina a nárok na slevu musí uplatnit až na pokladně při vyzvedávání vstupenek.

(Markéta - 21. 12. 2016)
Dobrý den, jakým způsobem je možno se zaregistrovat do GA Clubu? Je možné i on-line, nebo pouze osobně ? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, registrace je pouze na pokladně, ale můžete si ji doma předchystat, vyplnit formulář a pak ho vyměnit na pokladně za členskou kartu. Formulář naleznete zde: http://www.gacinema.cz/getfile.php?id=30

(Petr - 20. 12. 2016)
dobrý den, jdeme na film Anděl Páně 2 jako rodina, dva dospělí a pět dětí. máte nějaké rodinné vstupné? díky za odpověď
Dobrý den, rodinné vstupné nemáme. Pokud jste členy GAClubu, máte všichni slevu 30,- na představení a načítá se Vám věrnostní bonus 9+1, tzn. každý desátý vstup zdarma. V tuto chvíli Vám můžeme jen nabídnout slevu pro děti 30,- a nebo doporučit návštěvu kina v úterý, kdy je cena za film pro všechny 99,-.

(Tomas Chrastek - 20. 12. 2016)
dobry den jak jinac zaplatit vztupenku kdyyz mi to nebere platebni kartu
Dobrý den, nastavte si u své banky možnost platby přes web (některé to umožňují telefonicky či přes webové rozhraní a je to hned). Pokud se Vám to nepovede, tak je jediná možnost, platba v hotovosti na pokladně kina.

(Jaroslav Vyoral - 20. 12. 2016)
Budete ještě opakovat Intalatér z Tuchlovic?Děkuji
Dobrý den, tento snímek již opakovat nebudeme. Ale ve středu 1.3. nabídneme snímek za 50,- v 10:00 a 14:00 v rámci FKS

(Patrik Uher - 19. 12. 2016)
Dobrý den budete mít u filmu assassins creed plechové kbelíky na popcorn ? Děkuji.
Dobrý den, bohužel nebudeme. Další merch bude až v březnu / dubnu na dětské snímky. Možná se situace změní a budou pěkné materiály i k ostatním snímkům, ale zatím je to tak jak říkáme. Další nové pěkné věci budou až na jaro.

(Honza - 19. 12. 2016)
Dobry den,lze u vas zakoupit "poukaz" (bez urceni filmu) na nakup listku do kina.? Dekuji
Dobrý den, ano. Můžete si zakoupit online dárkovou kreditní poukázku a nebo na pokladně kina fyzickou dárkovou poukázku. Rozdíl je takový, že jednu nakupujete z domu, z domu ji můžete uplatnit (přes kód) nebo ji vytisknout a uplatnit na pokladně kina. Fyzická poukázka má uplatnění pouze na pokladně kina, tam ji musíte zakoupit i uplatnit. Ceny jsou 169,- za 2D a 199,- za 3D. Doplatky z 2D na 3D jsou možné.

(P. Liška - 18. 12. 2016)
Dobrý den, chtěl bychom se zeptat, jestli budete ještě v lednu promítat Anděla Páně 2? Děkuji
Dobrý den, máme sestavený program do 4.1. a v něm Anděl Páně 2 je. Jak to bude od 5.1. uvidíme v pondělí 2.1. kdy budeme sestavovat nový program. Pravděpodobně bude Anděl Páně 2 pořád v programu. Nemusíte se bát.

(kvetak - 16. 12. 2016)
Zdravím. Jde zrušit objednávka, která je již zaplacená ?
Dobrý den, pokud jste vstupenky do kina zakoupil na pokladně, je třeba nejpozději před začátkem představení přijít na pokladnu a peníze Vám vrátíme. Pokud je máte zakoupené online, pošlete žádost o storno a ID platby na email info@gacinema.cz a platba Vám bude vrácena do 3 pracovních dnů na účet, ze kterého jsme platbu přijali.

(Katka - 16. 12. 2016)
Mají u vás ZTP zvýhodněné vstupné? Děkuji
Ano, mají 50% kromě projekcí FKS.

(Marcela Leupoldova - 14. 12. 2016)
Kde muzu se podivat na film Martan s dabingem
Dobrý den, tento film s dabingem v kinech nebude, dabing je určen pro domácí projekce a TV.

(Adela - 13. 12. 2016)
Dobrý den, je možné dostat se na film 15+ pokud mi je 14 souhlasem zákonného zástupce?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(hana vaňková - 13. 12. 2016)
dobrý den,když jsem si koupila vstupenku přez GOPay a nechala si to doručit sms na mobil stáčí pak ukázat jen sms před vstupem do sálu nebo si mám raději vstupenky vytisknout děkuji za odpověď Vaňková
Dobrý den, stačí ukázat vstupenku na mobilu.

(Simus - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastav, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Tak je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online uplatit při nákupu vstupenky na webu kina.

(Dominik Ovesný - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat zda budete vysílat nadcházející film "Collateral Beauty: Druhá šance" a pokud ano, kdy bude premiéra?
Dobrý den, film má v ČR premiéru až 22.12.2016. Proto ho můžeme uvést až od tohoto data.

(Katka - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete hrát film Fantastická zvířata ješte 23. prosince? Děkuju
Dobrý den, je pravděpodobné, že v programu bude jedna verze tohoto filmu. Někde kolem 16:00 nebo případně kolem 14:00. Záleží na návštěvnosti Rogue One a Anděl Páně v poměru k přihlédnutím k novým premiérám, které naskakují každý týden.

(Irena - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli budete dávat film Hologram pro krále s Tomem Hanksem a kdy ? Děkuji za odpověď. Irena
Dobrý den, film už jsme promítali od jeho premiéry a dále se k němu vracet nebudeme. Poslední možnost budete mít v rámci FKS, kde film uvedeme za 50,- a to ve středu 1. února v 10:00 a 14:00.

(Marco - 12. 12. 2016)
Dobrý den, do kdy se bude oromítat hacksaw? Po vánocích bych se na to rád podíval.
Dobrý den, následující kinotýden (čt - st) bude již jen o víkendu kolem poledne.

(Tonda - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li bude před Vánocema nebo i po ještě nějaká akce, jako byla včera v Neděli - filmy za 60Kč. Děkuji.
Dobrý den, takto akce bude až na naše narozeniny.

(Pavlína - 11. 12. 2016)
Dobrý den, jsou ještě volné vstupenky na Jiřího Kolbabu - Sedm divů Islandu (12.12.2016 19:00
Dobrý den, ano, máme je stále v prodeji.

(Aleš - 11. 12. 2016)
Chci se zeptat jak je to s dětmio do 4 let. Musi koupit vstupenku nebo ne?.
Dobrý den, každý divák na sále musí mít platnou vstupenku.

(Jana Jeglová - 10. 12. 2016)
Můžu u Vás platit kartou Benefit Plus? Děkuji za informaci
Dobrý den, kartou Benefit Plus nikoliv.

(Lucie - 10. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá zakoupit i elektronický dárkový poukaz na film Padesát odstínů temnoty. Chtěla bych dárkový poukaz věnovat pod stromeček a bohužel se nedostanu do Vánoc do Zlína, abych mohla navštívit Vaši pokladnu a zakoupit tak poukaz osobně. Děkuji za odpověď Lucie Hubáčková
Dobrý den, elektronicky můžete zakoupit pouze běžnou dárkovou poukázku. Poukázka na Padesát odstínů temnoty je v limitovaném množství a pouze ve fyzickém prodeji.

(Karolína - 10. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte v plánu promítat Fantastická zvířata a kde je najít i v týdnu před Vánoci, tj. od 19. 12. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, budou v programu.

(Andrea - 10. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych si rezervovat 4 vstupenky na neděli 11.12.2016-Fantastická zvířata ... 16 15 hod,platba na místě,ale bohužel mi to nejde.....Telefonní číslo na rezervace nikdo NEBERE!!!! Prosím poradˇte.
Dobrý den, rezervace na neděli byly z důvodů konání velké marketingové akce zrušeny. Byla možnost pouze online prodeje a nebo prodeje na pokladně. Telefony jsme pro velký divácký zájem nezvládali bohužel zvedat.

(Petr - 9. 12. 2016)
Dobrý den, lze platit vstupenky dárkovou poukázkou Ticket Multi. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, ano můžete. Přehled akceptovaných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Dagmar - 8. 12. 2016)
Dobrý den. Kde prosím najdu malé kino. Děkuji za odpověď. Dáša
Dobrý den, Malé kino najdete na Ateliérech ve Zlíně.Ulice Filmová 174. MHD - Zastávka - Filmové Ateliéry autobus č. 31 Od zastávky se vydáte rovně do ateliéru a cca 150 metrů od hlavní brány v budově bývalé restaurace se nachází Malé kino.

(Eva - 8. 12. 2016)
Dobrý den, jak dlouhá je platnost u zakoupených dárkových vstupenek, které se pak vymění na pokladně za vstupenky na konkrétní film dle volby obdarovaného?S pozdravem Eva
Dobrý den, zpravidla 4-6 měsíců.

(Nathalie - 8. 12. 2016)
Dobrý den, mám dotaz ohledně nedelě 11.12. Zda bude i na promítání 3D kino za 60Kč ?
Dobrý den, 3D filmy jsou tento den za 120,-.

(Ondruchova - 7. 12. 2016)
Dobry den, jaky bude program ve 2D v utery 27.12.2016 v ramci levneho utery za 99Kc Chceme neco pro rodinu s detmi.
Dobrý den, program na 27.12. bude sestaven až v pondělí 19.12.

(Eva Zvoníčková - 7. 12. 2016)
dobrý den chtela bych se zeptat bude v kinech jeste sebevrazedny oddil? děkuji předem za odpověd
Dobrý den, tento snímek již nebudeme promítat.

(Dagmar - 7. 12. 2016)
Dobrý den.Je možné platit vstupenky Flexi passem?
Dobrý den, ano můžete.

(Julie - 7. 12. 2016)
Dobrý den, jdou koupit v předprodeji vstupenky na film Padesát odstínů temnoty, který budete dávat na Valentýna v roce 2017? Prosím o informace jestli ano/ ne kdy, kde si je mohu zakoupit. Děkuji
Dobrý den, ano, máme v prodeji speciální limitovanou edici dárkových poukázek k filmu Padesát odstínů temnoty. Dárkové poukázky jsou samozřejmě v prodeji na naší pokladně v multikině GAC Zlín.

(Tereza - 6. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda li budete někdy v kinech dávat film Zhasni a zemřeš. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film jsme promítali od jeho české premiéry 21.7.2016 a už se k němu vracet nebudeme.

(Lucie - 6. 12. 2016)
Dobrý den,budete dávat Adele: Live at the Royal Albert Hall? Pokud ano, kdy, prosím? děkuji
Dobrý den, tento koncert nechceme v kině opakovat. Jedná se o záznam koncertu, který byl již několikrát v TV, je volně k dispozici na internetu a samozřejmě také k zakoupení na DVD a BR.

(Alena Šolcová - 6. 12. 2016)
Dobrý den budete hrát pohádku Anděl páně 2 v období vánočních svátků? Od 23.12 do 1.1.2017. Prosím a akceptujete platbu poukázek Ticket benefit Multi(Edenred)? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pravděpodobně budeme tuto pohádku stále promítat a platbu stravenkami akceptujeme.

(Kamil Koštiál - 5. 12. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli není nějaká možnost projekce filmu Noční tvorové například v pátek 9. 12. Ve vašem programu je film uveden pouze od pondělí do středy, což je pro některé lidi vcetne mě nevyhovující.
Dobrý den, snímek jsme promítali od jeho premiéry v kuse celý kinotýden tj. od čtvrtka do středy v čase 19:45. Návštěvnost snímku byla taková, že jsme se rozhodli ho naprogramovat už jen ve zkráceném režimu po-st a další týden úplně odstranit z programu. Přednost dostaly premiéry u kterých se očekává větší divácký potenciál. Děkujeme za pochopení.

(El - 5. 12. 2016)
Zdravím, budete promítat film Červená želva, prosím? Díky
Dobrý den, omlouváme se, ale tento snímek bohužel v našem programu kina neuvidíte.

(Alex - 5. 12. 2016)
Dobrý,den chtěla bych se zeptat zda v blízké době půjde do kin nějaký dobrý horor popřípadně jaký byste mi doporučili
Dobrý den, 15.12. Inkarnace, 29.12. V pasti, 19.01. Rozpolcený, 02.02. Kruhy, 16.2. Lék na život.

(Ondřej - 5. 12. 2016)
Dobrý den, byl již spuštěn prodej vstupenek na Dokument+koncert skupiny Rammstein 13.1.2017? Kde si mohu vstupenky zakoupit?
Dobrý den, prodej připravujeme, v průběhu tohoto týdne bude online i fyzický prodej.

(Avi - 5. 12. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy začne prodej vstupenek na film Rammstein in America, který budete promítat 13.1.2017. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, prodej připravujeme, v průběhu tohoto týdne bude online i fyzický prodej.

(Pavel - 5. 12. 2016)
Hoj ahoj, chtěl jsem se zeptat zda bude vaše kino promítat koncert Rammstein 13.1.2017 a pokud ano, tak kdy budou lístky v online prodeji. Díky a mějte se hezky
Dobrý den, prodej připravujeme, v průběhu tohoto týdne bude online i fyzický prodej.

(Veronika - 5. 12. 2016)
Dne 13.1. má být v českých kinech uveden dokument Rammstein In Amerika + záznam koncertu. Na oficiálních stránkách http://www.rammsteinvkinech.cz/ jsem se dozvěděla, že projekce bude i ve Zlíně, ale zatím bez možnosti rezervovat vstupenky. Tak se tedy ptám: Od kdy bude možné koupit vstupenky?? Děkuji.
Dobrý den, prodej připravujeme, v průběhu tohoto týdne bude online i fyzický prodej.

(Jana Samková - 4. 12. 2016)
Mám vstupenky na 5.12.koncert BBC u vás v 19 hod.Na programu jsem to nenašla.Koná se?
Dobrý den, jedná se o uzavřenou projekci pro vybrané hosty, která probíhá dnes v pondělí 5.12. v 19:00 na sále č. 4.

(Dalibor - 1. 12. 2016)
Dobrý den, kdy a jak bude možné zakoupit lístky na Jiřího Kolbabu - Sedm divů Islandu (12.12.2016 19:00)? Děkuji za odpověď :)
Dobrý den, vstupenky jsou k dispozici na pokladně multikina a můžete si je zakoupit každý den od 9:00 do 21:30.

(Markéta - 1. 12. 2016)
Dobrý den, chci si zakoupit 4 lístky na nedělního Anděla páně, jsme dva dospělí a dvě děti (3 a 6let). Pro děti by měla být vstupenka levnější, ne? Chce to po mě zaplatit 4 lístky za stejnou cenu a nikde není možnost volby věku. Jak můžu zakoupit levnější lístky pro děti?
Dobrý den, nárok na slevu musíte prokázat a uplatnit na pokladně při přímém prodeji vstupenky. Bohužel se nám stávalo, že při nákupu vstupenek přes internet byli najednou všichni diváci zničehonic děti. Z tohoto důvodu je akceptace a prokazování slev přesunuta na pokladnu a při online prodeji (rezervacích) je nastavena pouze sleva pro členy GAClubu. Členové GAClubu nakupují a rezervují vstupenky za již zvýhodněnou cenu (tj - 30,-) a mají každou 10 vstupenku zdarma. Ve Vašem případě doporučujeme napsat žádost o rezervaci na mail manager(zavináč)gacinema.cz. Bude Vám vystavena rezervace a tu si na pokladně vyzvednete, prokážete nárok na slevu pro děti a dostanete pro ně levné vstupenky. Případě si vyřídíte věrnostní kartu GAClubu a i Vy budete mít slevu 30,- nejen Vaše děti a navíc 10 návštěva kina bude zdarma.

(ludmila lacna - 1. 12. 2016)
Mám průkazku ZTP a chtěla bych jít v sobotu s rodinou na Anděla páně 2.Stupenky nelze rezervovat, tak nevím zda si mám přijet ráno vstupenky koupit, nebo riskovat a koupit si je až před představením.Děkuji L.Lácná
Dobrý den, pošlete prosím mail se žádostí o rezervaci na mail Manager(zavináč)GACinema.cz Bude Vám vyhověno, vystavěna rezervace a tu si pak na pokladně vyzvednete, uplatníte slevu ZTP. Omlouváme se za komplikace, ale zase jsme měli snahu od některých diváků zneužívat systém slev a benefitů, proto jsme na tento snímek zpřísnili výdej slev.

(Beu - 29. 11. 2016)
Dobrý den,při zakoupení vstupenky online stačí ji Mít na mobilu? Děkuji
Dobrý den, pro ověření platnosti vstupenky nám stačí kontrola na mobilu. Následně je pak mapován Váš pohyb na sále a obsazenost Vašeho sedáku.

(David - 28. 11. 2016)
Dobrý den, Anděl páně 2 bude možné pro nečleny GA Clubu rezervovat v dalších týdnech kromě prvního? Nebo se ta rezervace pouze pro členy GA Clubu bude týkat úplně všech promítacích dnů, tedy v celém měsíci prosinec? Děkuji.
Dobrý den, situace u filmu Anděl Páně 2 je nemilá. Stalo se nám to, že předpremiéra v rámci dětské neděle byla beznadějně vyrezervovaná, zájem byl daleko větší než kapacita sálu a pak se stalo to, co jsme tak trochu očekávali. Celkem 234 rezervací z počtu 440 rezervací nebylo vyzvednuto. Na základně této skutečnosti jsme přijali toto opatření. Omezit rezervace pro běžného diváka, povolit je pouze pro členy GAClubu, kde máme možnost zpětné kontroly a případných postihů za nevyzvednuté a nezrušené rezervace. Po premiérovém víkendu vyhodnotíme situaci a rozhodneme se podle vytíženosti jednotlivých projekcí. Zatím je velmi brzy odhadnout chování diváků. Rádi bychom měli spuštěné rezervace, ale při tom, co se v poslední době děje, třeba na jeden mail 20 a více rezervací na různé dny a časy, si to prostě netroufneme jen tak u očekávaného filmu pustit. Ale můžeme se domluvit na individuální formě rezervace. Stačí nám mailem poslat Vaši žádost a můžeme Vám takto vyjít vstříc. Děkujeme za pochopení.

(Markéta Suchánková - 28. 11. 2016)
Dobrý den, nevidím v nabídce plechový kelímek za 129 kč, prázdný, máte jej prosím ještě v nabídce? děkuji
Dobrý den, v tomto okamžiku žádné plechovky skladem nemáme. Tento týden čekáme plechovky k filmu Trollové a samozřejmě cca za 2 týdny k filmu Star Wars.

(Pavel Horák - 27. 11. 2016)
Dobrý den, máte v plánu zařadit do promítání nový ruský film 28 Panfilovců? (Dvadtsat vosem panfilovtsev). Měl 24.11. premiéru v Rusku. Děkuji
Dobrý den, bohužel tento film nemá v ČR zatím žádného distributora. Rádi bychom ho odpromítali, vzhledem jeho obsahu si dovolujeme odhadovat, že by zájem byl. Ale bohužel, majitelé práv nemají zastoupení pro ČR a tak se film jen stěží dostane do kin. Je to škoda, prostor bychom mu rozhodně dali.

(JAA - 27. 11. 2016)
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdy vyjde do kin film Undisputed 4 ??
Dobrý den, tento snímek nemá zatím stanovenou světovou premiéru a vzhledem k tomu se neuvažuje ani o jeho české distribuci do kin.

(Matěj Šuráň - 26. 11. 2016)
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude star wars rogue one pulnocni premiera nebo to bude normalne ? děkuji Šuráň.
Dobrý den, bude předpremiéra. V současné době máme již od společnosti Disney schválený datum a čas, pracujeme na jeho zveřejnění a marketingové kampani. Dnes zveřejníme týdenní program a zítra splníme přání všech netrpělivých fanoušků a spustíme předprodej na předpremiéru. Podle reakcí naprogramujeme eventuálně celý premiérový týden dopředu.

(Vendula Tlašková - 25. 11. 2016)
Dobrý den, pokud si zarezervuji lístky na večerní promítání, jak dlouho dopředu si je musím vyzvednout na pokladně aby mi rezervace nevypršela? Děkuji
Dobrý den, v každém potvrzujícím emailu uvádíme 30 minut. Pak už nemůžeme garantovat zda rezervace bude či nebude.

(Tomáš Křížka - 25. 11. 2016)
Zdravím.Bylo by možné film ,,Příchozí,, promítat alespoň někdy v odpoledních hodinách.Promítate ho až večer a myslím že pro dojíždějící to není v časových možnostech reálně stíhat.A do kdy bude tento film v Kině promítán.Děkuji
Dobrý den, od dnešního dne tj. 28.11. až 30.11. film promítáme v 17:10. Další týden bude pak ve 20:00.

(Emma Veselá - 24. 11. 2016)
Dobrý den,budete ještě dávat "Harry Potter? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte na mysli nový film autorky Harryho Pottera J.K.Rowlingové Fantastická zvířata a kde je najít, tak ten promítat ještě budeme. Filmy s Harrym Potterem bohužel již promítat nebudeme, práva pro jejich projekci mají teď televizní stanice.

(Puxina - 24. 11. 2016)
Zdravím, máte v plánu promítat film Viking. Vyšel tento rok a zatím byl uveden jen v Rusku. http://www.csfd.cz/film/190323-viking/prehled/ Díky a mějte se fajn.
Dobrý den, bohužel tento film nemá v ČR zatím žádného distributora. Rádi bychom ho odpromítali, vzhledem jeho obsahu si dovolujeme odhadovat, že by zájem byl. Ale bohužel, majitelé práv nemají zastoupení pro ČR a tak se film jen stěží dostane do kin. Je to škoda, prostor bychom mu rozhodně dali.

(Monika - 23. 11. 2016)
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda budete hrát film Silence od Martina Scorsese, který má přijít na konci roku do kin. Děkuji
Dobrý den, film má plánovanou premiéru až na 16.2.2017 a máme ho v plánu promítat.

(Vojta S. - 23. 11. 2016)
Dobrý den, budete prosím promítat dokumentární film "Svatý Petr a papežské baziliky Říma"? Dík za odpověď.
Dobrý den, zatím tento snímek v plánu nemáme, situace se může ale změnit a film můžeme dodatečně zařadit.

(Vašek Ř - 21. 11. 2016)
Dobrý den, rád bych se informoval, zda budete promítat film Fantastická zvířata a kde je najít i v pátek 25.11.2016. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano budeme promítat, aktuální program najdete na našem webu.

(Martina - 21. 11. 2016)
dobrý den,máte prosím ječtě vstupenky na Vašo Patejdla do kongresového na 14.12 děkuji
Dobrý den, vstupenky jsou stále v prodeji.

(Veri - 20. 11. 2016)
Dobrý den, budete ještě hrát Pohádky pro Emu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano budeme. Aktuální program na víkend je již na našem webu.

(Klára Lešková - 20. 11. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mě, dokdy budete hrát Dívku ve vlaku? Předem díky, Klára.
Dobrý den, výhledově tak týden, 14 dní. Film má stále svůj potenciál, ale nemáme pro něj už tolik prostoru v záplavě nových snímků.

(Monika - 20. 11. 2016)
Dobrý den,bude letos Mikulášování?Pokud ano,taky kdy děkuji
Dobrý den, letos Mikulášování bohužel nebude.

(Michaela Koplikova - 18. 11. 2016)
Dobrý den, lze zaplatit lístky do kina poukázky od ticket portal? díky za odpověď.
Dobrý den, poukázkami TicketPortal můžete platit pouze za představení v rámci prodejního systému TicketPortal, což vstupenky do kina nejsou.

(Markéta - 18. 11. 2016)
Dobrý den, jsou ještě v prodeji vstupenky na Slavnosti vína na hradě v Malenovicích na 14.11.2016? Pokud ano, lze platit i stravenkami?Děkuji
Dobrý den, ano stále je máme v předprodeji. Stravenkami bohužel nikoliv.

(Rebecca - 17. 11. 2016)
Dajú sa vrátiť online zakúpené vstupenky?
Dobrý den, online vstupenka se dá stornovat jejím zasláním nám zpět s tím, že nám uvedete, že máme zájem o storno. Vstupenky nám musíte samozřejmě přeposlat a vše stihnout před začátkem projekce.

(Anna Navrátilová - 16. 11. 2016)
Vážení, nevím komu se dotaz dostane do rukou, ale ráda bych se dočkala odpovědi. Chci reklamovat hlasitost filmu Seznamka, promítaného 16.11. v 10.00 dopoledne, která byla na hranici únosnosti. Škoda, že mne nenapadlo zavolat na hygienickou stanici ať změří hluk, protože i pro pořádání diskoték je stanoveno 100 decibelů. Tuto skutečnost jsem reklamovala hned po představení a Vaše pracovnice (bohužel neznám jméno) mi sdělila, že hluk byl v pořádku. Návštěva kulturní akce s přítelkyněmi se změnila, ne mou vinou v galeje. Proto Vás žádám o vrácení vstupného. S pozdravem Navrátilová Anna, Dlouhá 4212, Zlín tel. 577 225 587
Dobrý den, hlasitost zvuku u tohoto filmu byla naprosto v pořádku, respektive film se promítal dle standardního nastavení strojů, na standardní zvukové hladině, tak jak nám udávají předpisy a licenční smlouvy. Jelikož jsme film již promítali a víme, že jeho tvůrci zakomponovali hudbu tak, aby byla opravdu hlasitá, výrazně hlasitá, zavedli jsme kontrolu na sále a snažili se ji co nejvíce zeslabit. Tímto našim nestandardním zásahem jsme se snažili vzniklou skutečnost eliminovat. V tuto chvíli jsme provedli maximum, co jsme mohli. Vaše stížnost by měla býti směřovaná na tvůrce filmu. My jsme film promítali tak, jak nám ukládají obchodní podmínky, které máme sjednány s daným distributorem. Nejednalo se o žádnou technickou závadu, ani náš rozmar, ale o prezentaci uměleckého díla a jeho autorské pojetí, do kterého dle smluvních podmínek nemůžeme zasahovat. Vaši reklamaci nemůžeme vyřešit vrácením peněz, ale můžeme se domluvit na příštím vstupu na FKS zdarma. Tato situace nás mrzí, jediné řešení je, takové filmy nepromítat, což by byla chyba.

(Lubus - 16. 11. 2016)
Dobry den, berete stravenky stravenky cheque dejeuner.dekuji za odpoved
Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných stravenek, snad najdete ty vaše: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(denisa. - 16. 11. 2016)
Dobrý den, platí při nákupu vstupenek přes internet sleva GAClubu? I po zadání kódu se cena neupravuje. Připíše se mi alespoň na konto počet vstupenek na program 9+1? A platí to i na půlnoční premiéry? Děkuji
Dobrý den, na speciální projekce nebo na již zlevněné filmy nejde již uplatnit sleva GAClubu (levné úterý, dámská jízda). Na předpremiéry a premiéry by měla sleva GAClubu platit a samozřejmě by se měl započítávat i věrnostní bonus. Ten se započítám i na zlevněné projekce vyjma Filmového klubu seniorů.

(Libor Zemánek - 16. 11. 2016)
Dobrý den . Může se platit stravenkama? Děkuji
Dobrý den, ano, můžete.

(Jitka - 16. 11. 2016)
Dobrý den, prosím, co je to "dětská neděle"? Konkrétně 27.11.2016 Anděl Páně? Děkuji.
Dobrý den, film bude promítnut v české předpremiéře, děti dostanou od nás malý dárek a bude menší tombola o zajímavé ceny.

(Rebecca - 15. 11. 2016)
Dajú sa vrátiť online zakúpené vstupenky?
Dobrý den, online vstupenka se dá stornovat jejím zasláním nám zpět s tím, že nám uvedete, že máme zájem o storno. Vstupenky nám musíte samozřejmě přeposlat a vše stihnout před začátkem projekce.

(Libor zemanek - 15. 11. 2016)
Dobrý den berete i stravenky ? Dekuji
Dobrý den, ano bereme.

(Romana - 15. 11. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli budete promítat film/dokument Zákon Helena. Děkuji za odpověď
Dobrý den, tento snímek bohužel promítat nebudeme.

(IvaB - 14. 11. 2016)
Dobrý den, máte ještě v plánu na další týden (od 21.11.) hrát film "Bezva ženská...." ?
Dobrý den, film budeme promítat ve dvou časech. 17:15 a 19:20

(Ondřej - 14. 11. 2016)
Potřeboval bych vědět jestli si Fantastické zvířata a kde je najít hraje i ve čtvrtek a potřeboval bych časy protože přátelé dojíždí a autobusy jim už pozdě v noci najezdí.
Dobrý den, dnes jsme sestavovali program na čtvrtek. Podvečer budou všechny časy zveřejněny. Počítejte zhruba s 2D dab na 17:00 a 20:00, 3D dab 15:45 a 18:00 a 2D titulky na 21:00.

(Kamil - 13. 11. 2016)
Pokud mám rezervované 2 lístky, je možné vyzvednout pouze jeden nebo musím oba dva? Ptám se, kdyby náhodou mi to osoba se kterou jsem měl jít odřekla. Thanks
Dobrý den, stačí jeden.

(Michaela - 13. 11. 2016)
Dobrý den Chtěla bych se Vás zeptat zdali popkorn (slaný, sladký, atd...) ve vašem bufetu je zcela bezlepkový a nepřišel s kontaktem s jinými normálními potravinami. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, veškerý popcorn je bezlepkový. U dochucení sýr slanina uvádí výrobce dochucovací směsi možnost kontaktu s jinými potravinami a proto musíme u tohoto popcornu počítat i s variantou, že při výrobě ochucovadla mohlo dojít k kontaktu s potravinami obsahující lepek.

(Nikola - 12. 11. 2016)
Dostali jsme VIP vstupenky a zajimalo by me na co se daji pouzit nebo co kdybych sla do kyna tak co bych z nich mela
Dobrý den, VIP vstupenky předložte na pokladně kina. Na základě tohoto předložení máte vstup na jeden film zdarma. Poukázka slouží jako peníze.

(Dominika Šimčáková - 10. 11. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na promítání Doktora Strange (dnes 10.11.2016). Včera zde byl uveden na dnešek ve 21:50, ale už zde tento promítací čas není, jak je to možné? Děkuji
Dobrý den, stala ta skutečnost, že distribuční společnost mylně informovala kina o délce předchozího filmu. Místo avizované a programované délky filmu 70 minut, bylo až po nahrání filmu do promítacího stroje zjištěno, že film má délku cca 93 minut. Tímto bohužel došlo k posunutí programu a zrušení naplánovaných promítacích časů. Omlouváme se, ale opravdu nešlo promítnout film místo plánovaných 21:50 až 22:30. Věříme, že tuto situaci pochopíte. Děkujeme.

(Irena Veselá - 10. 11. 2016)
Dobrý den, proč dnes do kin nedorazila dlouho plánovaná premiéra hororu Ouija - Kořeny zla? Všude na netu se uvádí, že je dnes premiéra, i na Vašich stránkách jsem to našla. To už je druhý horor, který nemá premiéru podle udávaných datumů. (Kruhy - přesunutý, už po několikáté, až na únor). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film měl plánovanou premiéru v USA 21.10.2016. Ve stejný den měla být i v ČR. Bohužel film byl pro ČR stažen z distribuce a nové datum jeho uvedení pro ČR nebylo zatím stanoveno.

(Veronika Šmídová - 9. 11. 2016)
Dobrý den, chtěla bych koupit jako vánoční dárek dárkový poukaz do kina na libovolný film. Je to možné? Jakou má takový poukaz platnost? děkuji Šmídová
Dobrý den, v současné době nabízíme předplacenou kartičku člena GAClubu. Na kartu se dá vložit libovolný kredit, ze kterého se pak hradí návštěva kina. Kartou jde platit i přes internet při rezervaci místa. Navíc se využívají výhody člena GAClubu. Automatická sleva 30,- na nákup vstupenky, každá desátá vstupenka zdarma (9+1), možnost rezervací na blokovaná představení (premiéry, levné úterý atd.). U karty se platí roční členství 60,- vyzvedává se u nás na pokladně a musí se vyplnit přihláška do klubu. Tu si můžete i předvyplnit doma na jméno osoby, pro kterou kartu chcete vystavit. Kontaktní údaje jsou pro nás důležití, když provádíme změnu představení či vracíme vstupné. Samozřejmě, že máte možnost i nákupu klasický dárkových poukázek v hodnotě vstupného do kina s platností 6 měsíců. Dárkový poukaz na 2D film je za 169,- a poukaz na 3D film za 199,-. S 3D poukázkou můžete jít i na 2D film a při úhradě 2D poukázkou na 3D film Vás požádáme o doplatek 30,-. Z dárkových poukázek se peníze nevrací.Více o GAClubu a formuláře k žádosti o členství naleznete zde: http://bit.ly/GAClubZlin

(Petra Hánošová - 8. 11. 2016)
Dobrý den, chtěla jsme se zeptat jestli lze zakoupit permanentku na vstupy do kina ? chtěla bych ji jako vánoční dárek pro příbuzné. Děkuji Hánošová
Dobrý den, v současné době nabízíme předplacenou kartičku člena GAClubu. Na kartu se dá vložit libovolný kredit, ze kterého se pak hradí návštěva kina. Kartou jde platit i přes internet při rezervaci místa. Navíc se využívají výhody člena GAClubu. Automatická sleva 30,- na nákup vstupenky, každá desátá vstupenka zdarma (9+1), možnost rezervací na blokovaná představení (premiéry, levné úterý atd.). U karty se platí roční členství 60,- vyzvedává se u nás na pokladně a musí se vyplnit přihláška do klubu. Tu si můžete i předvyplnit doma na jméno osoby, pro kterou kartu chcete vystavit. Kontaktní údaje jsou pro nás důležití, když provádíme změnu představení či vracíme vstupné. Samozřejmě, že máte možnost i nákupu klasický dárkových poukázek v hodnotě vstupného do kina s platností 6 měsíců. Více o GAClubu a formuláře k žádosti o členství naleznete zde: http://bit.ly/GAClubZlin

(Nikola - 8. 11. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li budete vysílat film, který přichází teď do kin "FALLEN"? Děkuji
Dobrý den, film měl přijít do kin. Ale ani v USA se zatím neobjevuje konkrétní datum, takže musíme čekat, jak to vše nakonec dopadne. Pokud film bude v české distribuci, je velmi pravděpodobné, že ho u nás v kině uvidíte. Ale teď musíme čekat, jak se rozhodnou tvůrci filmu a zda bude i distribuce do kin v ČR.

(Martin - 5. 11. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li se bude hrát ještě Sully. Díky. Bohužel mi to nějak časově nevyšlo.
Dobrý den, film už budeme programovat do FKS, kdy se bude promítat za 50,- některou středu po Novém roce v 10:00 a 14:00.

(Petra - 5. 11. 2016)
Dobry den,kdy budete davat film Pírko??? dekuji
Dobrý den, Pírko je v ČR programováno až na začátek roku 2017. Předběžné datum premiéry je stanoveno na 19.1.2017.

(Tereza - 4. 11. 2016)
Dozvěděla jsem se, že by se u vás měli dát koupit klasické vstupenky s ochrannými prvky na koncerty a jiné akce. Chtěla bych se zeptat, jak to u vás funguje? Popřípadě jestli si je musím třeba dopředu nějak předobjednat (jedná se mi právě o koncert, který má místenky). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jsme prodejní místo TicketPortalu, TicketPro a TicketArtu. Pokud máte uzavřenou smlouvu s těmi prodejními systémy můžeme prodávat i Vaše vstupenky. Pokud chcete mít prodej na přímo od nás, musíte si dodat vstupenky a my Vám zprostředkujeme jejich prodej.

(Gabrielova - 3. 11. 2016)
Dobrý večer chtěla bych jid na Tajný život mazlíčků na sobotu je to dabované nebo s titulky dekuji
Dobrý den, film je samozřejmě dabovaný.

(Jiří - 3. 11. 2016)
Dobrý den, již před nějakou dobou jsem v rádiu (KISS)vyhrál VIP vstupenku do velkého kina. Již v době mé výhry bylo velké kino zavřené. V rádiu mi bylo řečeno, že jsou s vámi domluvení, že je to platné i do GA cinema. Souhlasí to? Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě, že to platí. Bohužel, nemůžeme za to, že je Velké kino zavřené a rozhodně nechceme trestat diváky za tento problém a proto všichni, co mají VIP poukázku do Velkého kina ji mohou uplatnit u nás v multikině.

(Ala - 3. 11. 2016)
Dobrý den! Chtěla bych darovat členství v GAClubu, ale mám několik otázek: Ve všeobecných podmínkách jsem vyčetla slevu 10Kč, v letáku 30Kč na každé představení - co z toho je platné? V letáku je zmíněná možnost předplacení této karty - lze to? popř. jak? Je možné při objednání karty, spolu s placením poplatku? Nebo až na pokladně po vydání karty? Když chci kartu jako dárek, je možné domluvit platnost od jistého data - např.1/1/2017? nebo musí být ode dne vydání? Když chci jako dárek-může být přihláška podepsána mnou, jako nákupčím, a karta stačí podepsat až po předání konečným držitelem? Děkuji Vám za odpovědi a přeji příjemný den!
Dobrý den, sleva je 30,-. Každá desátá vstupenka ZDARMA (tj.: 9+1). Monžost rezervací na v rámci dnů, kdy jsou zrušené rezervace pro běžné diváky (předpremiéry a levné úterý). V případě, že je na kartě nahraný kredit, možnost online platby kreditem. Kartu si můžete předobjednat i dopředu, případně ji zaplatit včetně kreditu bezhotovostně na náš účet. Nastavíme vám platnosti od 1.1.2017 do 31.12.2017. Samozřejmě, že podpis držitele karty může být rozlišný od objednavatele. Na této skutečnosti tolik nelpíme. Co ale vyžadujeme, jsou přesné kontaktní informace na držitele karty. Tj.: aktivní mail a telefonní číslo pro zpětný kontakt. Může se stát, že stane neočekávaný problém a my musíme pozměnit nebo zrušit představení a pak zákazníky přes tyto kontaktní údaje informujeme o změně. Děkujeme za pochopení.

(Matěj Škrabal - 2. 11. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy budete v nejbližším termínu hrát film Marťan. Děkuji.
Dobrý den, snímek Marťan, s Mattem Damonem v hlavní roli, měl premiéru před rokem 1.10.2015 a neuvažujeme o jeho zpětném zařazení do programu. Film je již na BR a DVD, také je programován do placených TV stanic. Nespletl jste si náhodou titul? Za týden nám jde do premiéry zajímavé sci-fi Příchozí http://www.csfd.cz/film/379848-prichozi/prehled/

(Adam - 1. 11. 2016)
Dobrý den, chtěl sem se zeptat, zda se stále dají nějak dopředu zarezervovat sedadla na premieru filmu Fantastická zvířata? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, v současné době máme zatím spuštěný předprodej na půlnoční předpremiéru. Premierové projekce budeme programovat až od 7. listopadu, kdy se spouští oficiální kampaň.

(Monika - 1. 11. 2016)
Dobrý den, budete hrát ještě příští týden ( 7.-13.11.) film Anthropoid? Děkuji.
Dobrý den, film se bude promítat od pondělí 7.11. do středy 9.11. Vstupenky si můžete zakoupit či rezervovat už nyní na našem webu či pokladně.

(Martin - 31. 10. 2016)
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli 6.11. v neděli se bude promítat jen outdoorové filmy od 18:00 nebo i jiný program v dřívějších hodinách. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, aktuální program na neděli 6.11. byl zveřejněn včera večer (tj. v pondělí 31.10.). Program na kinotýden od čtvrtka do středy zveřejňujeme každé pondělí navečer na základě předchozí víkendové návštěvnosti. Pouze dlouhodobý program (akce) jsou zvěřejňovány dopředu (Festivaly, přímé přenosy, atd.). Děkujeme za pochopení.

(David - 31. 10. 2016)
Dobrý den, na internetové platby se nevztahují benefit poukázky EDENRED MULTI tak, že by mi byla na pokladně část peněz poté vrácena za jednu poukázku? Děkuji.
Dobrý den, na internetu jde platit pouze přes kreditní kartu. Zřejmě máte na mysli situaci, kdy si uděláte rezervaci a na pokladně pak vybíráte rezervaci. V tomto případě zaplatíte poukázkou v takové hodnotě jakou máte. Pokud zbude nějaká částka k vrácení, tak bohužel, nevracíme.

(David - 30. 10. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

(PETRA - 29. 10. 2016)
Ahoj, chtela bych se zeptat zda mohu vzit sveho 9 leteho syna na film Bezva zenska na krku. Je tam poznamka mladezi pripustno, ale nejsem si jista. Dekuji za odpoved.
Dobrý den, ano můžete. Tady je pouze doporučení, nikoliv zákaz. To se týká až filmů od 15 let.

(Aneta - 29. 10. 2016)
Dobý den, ráda bych se zeptala proč se filmy v originálním znění promítají v tak pozdních hodinách? Pokud začínají v devět večer a později, je skoro nemožné dostat se domů pomocí mhd. Nemohli by se promítat dřív v normální dobu jako s dabingem? Ne všichni mají rádi dabing a ne všichni mají auto.
Dobrý den, rádi bychom filmy promítali podle jízdních řádů MHD, ale na to se nebere ohled. Filmy se programují podle výtěžnosti v jednotlivých časech. Dabing vždy vydělá více než titulková verze. Titulkové verze se doprogramovávají k dabovaným verzím. Pokud má film, jak je tomu u Doctora Strange 4 verze, tak bohužel zvládneme odpromítat pouze dvě verze a to tak, že upřednostníme vždy dabing před titulky vzhledem k většímu tržnímu potenciálu. Takto situace nás mrzí, ale disponujeme pouze 6 sály a musíme se řídit podle návštěvnosti na konkretní tituly, kde se klade důraz i na jazykové verze. V současné době není prostor mít Doctora Strange i v čase +/- 18:00 pokud máme vůči němu silnější filmy než je on sám.

(Matěj - 27. 10. 2016)
Dobrý den bude půlnoční premiéra na rogue one ? A kdyžtak kdy začne předprodej ? Děkuji.
Dobrý den, zatím nemáme potvrzené informace o zástupců společnosti Disney, ale vše nasvědčuje tomu, že bude zřejmě půlnoční projekce. Hned jak budou známy všechny informace, bude povolen i předprodej pro ČR.

(Vendula - 27. 10. 2016)
Dobrý den,chtela bych se zeptat kdy a jaký budete dávat nejbližší horor?
Dobrý den, vypadá to, že nejbližší horor bude až 15.12. Více o něm se dočtete zde http://www.csfd.cz/film/372113-inkarnace/diskuze/

(Michaela - 26. 10. 2016)
Dobrý den,prosím,máte již program na prosinec???děkuji
Dobrý den, program se sestavuje vždy na konkrétní kinotýden platný od čtvrtka do středy vždy v pondělí ráno na základně víkendové návštěvnosti. Ale samozřejmě víme, jaké filmy budou v prosinci v kině. Pro vás asi bude nejpřehlédnutější se podívat na CSFD.cz, stací kliknout na tento odkaz: http://www.csfd.cz/kino/premiery/?country=1&year=2016&month=12&_form_=cinema

(Erika - 26. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak pouze rezervovat vstupenky do kina, vždy mi to ukáže rovnou zaplatit ne pouze rezervovat. Přeem děkují za odpověď.
Dobrý den, na určitá představení typu Dámská jízda atd. nejdou dělat rezervace, pouze přímý prodej vstupenek. Na další představení mohou dělat rezervace jen členové GAClubu (levné úterý, předpremiéry) a pak jsou představení, kde mohou dělat rezervaci všichni.

(Zuzana - 26. 10. 2016)
Dobry den.plati u Vas i deti do 3let bez nároku na sedadlo. ? Diky
Dobrý den, vzhledem k bezpečnostním normám a směrnicím musí mít každý divák na sále své sedadlo. To platí i pro dítě ve věku tří let.

(Radek Hasal - 25. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, zda - li se někde dají už koupit lístky na film The Elements ,které by se u Vás mělo promítat v pátek 4.11 od 18:00. Děkuji za odpověď. Případně mi prosím napište, od kdy bude zahájen předprodej. Děkuji S pozdravem a přáním úspěšného dne Radek Hasal
Dobrý den, snímek je naprogramován v rámci festivalu outdoorových snímků do bloku začínajícího v 18:00. Online vstupenku můžete zakoupit kliknutím na čas projekce v tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_filmu&id=2409

(Marta - 25. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se sleva na kartičku dá uplatnit i při koupi dětských vstupenek. Děkuji
Dobrý den, u nás se nedají bohužel kombinovat slevy. Buď využijete slevu GAClubu a nebo dětskou slevu. Obojí je ve výši 30,-.

(Skiperr - 23. 10. 2016)
Můžu jít na film od 18 když mi neni 18?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Skiperr - 22. 10. 2016)
Můžu se zeptat v kolik hodin budete dávat Dr.Strange abych věděl kdy mi jede autobus. Protože v pátek je svátek. Díky
Dobrý den, kompletní program na pátek už naleznete na našem webu. Máme tam i dopolední či odpolední čas. Titulková verze je ovšem pozdě v noci.

(Michal Bartl - 22. 10. 2016)
Dobrý den, prosím jak mohu uplatnit VIP vstupenku s číslem 923 a 770 na dnešní představení Lichožrouti v 17:30. Děkuji
Dobrý den, stačí ji předložit na pokladně místo peněz.

(Zamazalová - 22. 10. 2016)
Jak si můžu rezervovat vstupenky na film Učitelka ve středu 2.11. v deset hodin Děkuji
Dobrý den, stačí kliknout na čas projekce v tomto odkaze, pak už můžete udělat rezervaci či zakoupit vstupenku. To samé můžete udělat i na naší pokladně. Odkaz pro rezervaci a koupi vstupenky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_filmu&id=2316

(Johana - 21. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li je možné zarezervovat lístky na předpremiéru filmu Dr. Strange? V plánku pro výběr místa totiž nevidím tlačítko rezervovat. Děkuji.
Dobrý den, na předpremiéry mohou rezervovat pouze členové GAClubu.

(Honza - 21. 10. 2016)
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

(Barbora - 21. 10. 2016)
Dobry den, bude kino promítat i 28.10? Dekuji za odpověď
Dobrý den, ano budeme. Nás se zákonné zavření provozovny v době státního svátků netýká.

(Josef - 20. 10. 2016)
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

(Malenovská - 19. 10. 2016)
Dobrý den, půstí dceru, které je 14,5 let na film od 15 let, když půjdu jako rodič s ní? Děkuji
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Jana - 19. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik týdnů se bude hrát Dítě Bridget Jonesové. Začíná se hrát 19.10.Děkuji
Dobrý den, film promítáme od 15.9. 2016 a je reálné, že se bude ještě 14dní určitě promítat. Bohužel už ale v čase kolem 18:00. Pozdější čas už není možný.

(Zdeněk - 19. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych si zakoupit online lístek na předpremieru Doctor Strange, ale verze 19:30 2D titulky nevidím v nabídce. Je už vyprodáno?
Dobrý den, podívejte se pořádně od online prodeje, tam verzi 2D titulky určitě najdete.

(Honza - 18. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám zakoupené lístky na film a vím že to nestihnu lze to vrátit ?
Dobrý den, určitě ano, jen to musí být před začátkem představení.

(Radim - 18. 10. 2016)
Dobrý den,Je nějaký minimální počet lidí potřebný pro odehrátí filmu v sále 1?
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Iva - 18. 10. 2016)
Dobrý den, jsou všechny sály bezbariérové, případně vybaveny plošinou pro vozíčkáře?Děkuji.
Dobrý den, jsme plně bezbariérové kino. Nemusíte se bát, na všechny sály se dostanete. Pro vozíčkáře máme samozřejmě i speciální WC.

(ERIKA BEREZNAJOVÁ - 18. 10. 2016)
PROSÍM VÁS, JAKÝ FILM SE BUDE HRÁT NA DÁMSKÉ JÍZDĚ 2.11.2016? MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. ERIKA BEREZNAJOVÁ
Dobrý den, 2.11. budeme promítat novou českou komedii Pohádky pro Emu.

(Zdena Sátorová - 17. 10. 2016)
Prosím Vás dostali jsme poukázky do kina Cinema City je možné je u Vás uplatnit? Děkuji za kladnou odpověď Sátorová
Dobrý den, my jsme Golden Apple Cinema. Poukázku Cinema City uplatníte pouze v kinech Cinema City. Nejbližší multikino Cinema City je v Brně nebo Ostravě. Děkujeme za pochopení.

(Burešová - 17. 10. 2016)
Hraje se prosím v sobotu 22.10. Ja, kocour? v jakém čase?
Dobrý den, program na sobotu 22.10. bude zveřejněn dnes cca kolem 19:00. Film promítáme.

(Lucie - 17. 10. 2016)
Dobrý den, mám na vás prosbu. Ráda bych věděla, co budete dávat za filmy v sobotu 29.10.2016. Potřebuji to jako překvapení. Děkuji a pěkný den
Dobrý den, program na sobotu 29.10. bude zveřejněn v pondělí 24.10. v cca 19:00.

(Renata - 17. 10. 2016)
Dobrý den, chci Vás zeptat, kdy bude další předprodej lístků na další dámskou jízdu, která bude v listopadu? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, prodej bude spuštěný v pondělí 26.10. cca v 18:00.

(kuba - 16. 10. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jak to bude s filmem Dr. Strange ? Kdy budou lístky v předprodeji a i kelímek s figurkou děkuji za odpověď.
Dobrý den, vstupenky na předpremiéru budou v prodeji již dnes od 19:00. Kelímky začneme prodávat příští středu 26.10. kdy je i předpremiéra tohoto titulu.

(Radomil - 16. 10. 2016)
Dobrý den, v listopadu má být do kin uveden film : Billy Lynns Long Halftime Walk , bude zahrnut i do programu GAcinema ? děkuji
Dobrý den, tento film bude mít v ČR premiéru až 9.2.2017 a my ho budeme určitě promítat.

(Radek Veselka - 15. 10. 2016)
Dobrý den, kolik bylo odehráno filmových titulů v roce 2015 v CineStar Olomouc? Děkuji.
Dobrý den, na tuto otázku Vám odpoví Cinestar, my jsme Golden Apple Cinema :)

(kolarikova - 14. 10. 2016)
prosím od kolika let je vhodný film instalátor z tuchlovic? děkuji za rychlou odpověď
Dobrý den, tuto informaci máme uvedenou u každého filmu na našem webu. Instalatér je od 12 let.

(Barbora Mrhálková - 13. 10. 2016)
Dobrý den, dostala jsem jako dárek poukázku na 2D film, ale bohužel jsem již poukázku nestihla využít do dne platnosti. Nemohla bych poprosit o její prodloužení? Děkuji.
Dobrý den, kdy Vám poukázka propadla?

(Dagmar Pařilová - 12. 10. 2016)
Dobrý den, dříve než jsem dokončila platbu vstupenky objevila se hláška: Při generování došlo k vnitřní chybě. Jak mám dále postupovat abych vstupenku zaplatila? Děkuji
Dobrý den, pokud se tato hláška objevila už průběhu procesu platby. Je chyba na straně bankovního protokolu a musíte celou transakci zopakovat znovu. Do tohoto zabezpečeného rozhraní my logicky nemáme přístup a je to jen mezi Vámi a bankou.

(Ivana Turičíková - 12. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho ještě budete promítat Sebevražedný oddíl. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, na příští pátek připravujeme velkou akci s tímto filmem. Po 22:00 bude film za 99,-. Bude řada soutěží o dárky k filmu i volné vstupy do kina a také VELKÉ překvapení pro fanoušky. Budeme tady mít Harley Quinn!

(Milan - 11. 10. 2016)
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 10. 10. 2016)
dobrý den, co to znamená, když je u filmu "dámská jízda "? díky za vysvětlení :)
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

(Irena Brzáková - 9. 10. 2016)
Dobrý den, chci se zaplatit lístky přes internet, a co to znamená, když se mi kliknutím na sedadlo objeví " nelze" , děkuji za odpověď. Irena B.
Dobrý den, v tomto případě nejde bohužel zmíněný sedák zakoupit. Zřejmě ho v tu danou chvíli kupuje někdo jiný a nebo na toto představení již nejdou kupovat vstupenky (zpravidla již po začátku projekce).

(Adam - 8. 10. 2016)
Dobrý den, sice jsem už na tom filmu byl, ale přeci jenom se chci ze zvědavosti zeptat. Proč hrajete tak málo Deepwater Horizon: Moře v plamenech, když to mělo teprve nedávno premiéru? Díky :)
Dobrý den, film měl v premiérovém týdnu hodně dobrý čas kolem 19:00. Bohužel v tomto čase na film přišel neadekvátní počet diváků a my jsme museli reagovat. Film putoval logicky na jiný čas a my místo něj nasadili na 19:00 film s větším diváckým potenciálem. Samozřejmě nás to mrzí, ale pokud každý týden naskakují 3-5 premiér, není jiná možnost.

(Lenka - 8. 10. 2016)
Dobrý den,chtela jsem se zeptat,do kdy se bude vysilat film Divka ve vlaku?Dekuji za odpoved
Dobrý den, filmy promítáme dle diváckého zájmu. Pokud je zájem adekvátní, promítáme film klidně i dva měsíce v kuse. V tomto případě si dovolujeme odhadovat že minimálně 3 týdny v našem kině bude.

(monika - 6. 10. 2016)
Dobrý den, dá se u Vás platit kartou?
Dobrý den zatím nikoliv. Prodej kartou plánujeme hned jak budeme mít naprogramovanou modifikaci převodu poplatků na zákazníky.

(Lenka - 6. 10. 2016)
Dobrý den, je možné si zamluvit 2 lístky na KISS ROCKS VEGAS už teď?
Dobrý den, vstupenky jsou již v prodeji a můžete je nakoupit online a nebo na pokladně našeho kina. Online je zakoupíte v sekci online prodej pod názvem představení Kiss Rocks Vegas.

(Martina - 4. 10. 2016)
Dobrý den, omylem jsem zakoupila vstupenky místo na sobotu tak na neděli Amthropoid 19.00. Je možná výměna nebo storno?? Děkuji za odpověď
Dobrý den, výměna není možná. Jediný způsob je provedení storna vstupenek a vystavení nových. Při online nákupu vystornujete vstupenky zasláním emailové žádosti, kdy nám přepošlete potvrzovací email či vstupenky. Při nákupu na pokladně musíte storno provést zase na pokladně. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 4. 10. 2016)
dobrý den,při dámské jízdě je i nějaký doprovodný program nebo co to obnáší ?
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

(Jindra - 3. 10. 2016)
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

(Adriana - 3. 10. 2016)
Dobrý den, v programu se mi zobrazuje, že v sobotu 8.10 hrajete pouze dva filmy. Budete to jeste doplňovat nebo je to tak správně?
Dobrý den, v sobotu 8.10.opravdu nepromítáme jen 2 filmy. Je možné, že jste se díval dopoledne, kdy se teprve sestavoval nový program a než projde všemi schvalovacími procesy, tak se na web dostane až večer. V tuto chvíli je však program aktuální.

(Tomáš Králík - 2. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat čím se u Vás můžu prokázat, že jsem student? Jestli stačí studentská karta např. na vlaky nebo jestli musím mít ISIC kartu. Díky
Dobrý den, prokázat se můžete jakoukoliv kartičkou na vlak, autobus, isic či jiné studentské průkazy.

(Muhamad - 2. 10. 2016)
Zjistím někde, kolik návštěv už mám na kartičce nahraných? A zjistíte to i na pokladně, že zrovna ten jeden vstup je zadarmo? A taky bych se chtěl zeptat, jestli vstup zdarma platí jak pro 2D tak i 3D, děkuji.
Dobrý den, počet návštěv Vám řeknou naši pokladní ať osobně nebo telefonicky. Nebo lze i poslat mail s dotazem na manager@gacinema.cz. 10. volný vstup se generuje automaticky a je jedno jestli je na 2D nebo 3D.

(Kamil Bujáček - 30. 9. 2016)
Dobrý den, mohu se zeptat zda budete promítat film Taxi 121 který vznikl na motivy skutečných událostí z roku 2014, kdy sériový vrah připravil o život tři pražské taxikáře ?? Premiéru měl mít 1.9.2016 ... Děkuji
Dobrý den, film jsme promítali 14 dní v kuse od jeho premiéry a pak byl na základě nízkého diváckého zájmu nahrazen jiným filmem. Více se k filmu vracet nebudeme.

(Marek - 28. 9. 2016)
Chápu tedy správně, že pokud mám VIP kartičku za 9.999kč, tak můžu koupit klidně 2 lístky na jedno předtavení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není to tak. Můžete mít zdarma pouze jeden vstup na představení.

(Lenka - 27. 9. 2016)
Dobrý den, akceptujete Unišeky?
Dobrý den, ano akceptujeme.

(Kateřina - 27. 9. 2016)
Dobrý den, kdy se prosím Vás bude promítat film : Fantastická zvířata a kde je najít?? Děkuji
dobrý den, premiéra je stanovena na 17.11.

(Karel - 26. 9. 2016)
Dobrý den, bude se hrát v nejbližší době nějaký LGBT film? Díky.
Dobrý den, od 2. 10. hrajeme film Tři generace a dále v rámci festivalu BE2CAN film V sedmnácti 8. 10. a Zdaleka 10. 10. Na všechny filmy již jdou zakoupit vstupenky a najdete je i na našich webových stránkách.

(Adam - 26. 9. 2016)
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

(Marek - 25. 9. 2016)
Dobrý den, můžu koupit na svoji kartičku 1 lístek v jeden den a druhý lístek na ten samý film druhý den?
Dobrý den, ano můžete. Nákupy nejsou nijak omezeny. Můžete na nakupovat libovolně i v rámci jednoho představení či jednoho dne i filmu.

(silva - 25. 9. 2016)
Dobrý den, od kolika je potřeba dětská vstupenka? Syn má 4roky tak jestli je potřeba koupit vstupenku i jemu? Děkuji
Dobrý den, každý divák musím mít zakoupenou vstupenku, tedy i Váš čtyřletý syn.

(Dagmar - 24. 9. 2016)
Dobrý den,budete hrát film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ještě v jiný den,než jen 28.září?Děkuji
Dobrý den, 28. září je česká předpremiéra pro vybraná kina. Standardní projekce budou klasiky od premiérového kinotýdne, který celosvětově začíná každý čtvrtek. Jsme velice hrdí a šťastní, že zlínské GAC patří mezi vybranou společnost celosvětových kin pro předpremiéry divácky očekávaných titulů.

(Anna Halíková - 23. 9. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jestli už jsem propásli promítání hororu Oujija nebo teprve bude. Diky
Dobrý den, premiéra druhého dílu byla odložena a nové datum nebylo zatím stanoveno. I další avizovaný podzimní horor Kruhy (legendární série Ring) byl odsunut na neurčito.

(MP16 - 23. 9. 2016)
Dobrý den, budete dávat v kině chystaný snímek Ordinary World s Billie Joe Armstrongem v hlavní roli? http://www.csfd.cz/film/432069-ordinary-world/galerie/?type=1 děkuji
Dobrý den, tento snímek nemá pro ČR zatím žádného distributora a tak je velmi nepravděpodobné, že by se v českých kinech standardně promítal. Možná se dostane do vybraných kin v rámci nějakého festivalu, ale to bohužel nemůžeme nijak zjisti či ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

(Lucie Dubská - 23. 9. 2016)
Dobrý den,prosím info ,lze rezervovat lístky na DÁMSKOU JÍZDU nebo je třeba je zakoupit od toho 3.10.na pokladně???Děkuji
Dobrý den, rezervace není možná. Prodej bude spuštěn v pondělí 3.10. v 18:00 a lístky můžete zakoupit i online z našeho webu.

(What are you waiting for - 22. 9. 2016)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

(Skiperr - 20. 9. 2016)
Kdy bude v kině Dr.Strange? díky ciciny :)
Dobrý den, premiéra filmu byla předsunuta pro ČR na datum 27.10. v USA až 4.11. Cicin :)

(Barbora Macháčová - 20. 9. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda plánujete promítat film Ben Hur (2016) a pokud ano, tak kdy? Předem díky za odpověď a přeji pěkný den. B. Macháčová
Dobrý den, film Ben Hur jsme promítali v kuse 14 dni od jeho premiéry 25.8.2016. Bohužel se film nepotkal s adekvátním diváckým zájmem a musel být z našeho programu stažen. Film jsme ale zařadili do podzimního programu FKS - 10:00 a 14:00 za 60,- v 28.12.2016.

(Amálie - 20. 9. 2016)
Dobrý den, jaktože se nedá rezervovat na úterý a přitom tam stále vidím, nějaké rezervace.. to je trošku nefér
Dobrý den, rezervace jsou pouze pro členy GAClubu.

(Roman - 20. 9. 2016)
Dobrý den, tento týden od pondělí do středy promítáte „THE BEATLES: Eight Days a Week“; plánujete i nějaké další představení, nebo tato tři promítání jsou jediná?
Dobrý den, film promítáme od neděle do středy a jsou to jediná představení, které budeme mít.

(ERIKA BEREZNAJOVÁ - 20. 9. 2016)
DOBRÝ DEN, PROSÍM VÁS, KDY BUDOU DALŠÍ DÁMSKÉ JÍZDY? DĚKUJI. ERIKA B.
Dobrý den, potvrzená Dámská jízda je zatím na středu 12.10. s filmem Bezva ženská na krku. Lístky budou v prodeji v pondělí 3.10. od 18:00. Další DJ by mohla být v 2.11. a pak až cca 21.12.

(Jaaa - 19. 9. 2016)
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy vyjde film neporazitelny 4?
Dobrý den, můžete nám prosím říci originální název filmu?

(Jakub Omelka - 17. 9. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se, možná trochu neznale, zeptat, zda máte něco jako předpremiéry filmu, případně kde na ně mohu sehnat lístky. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento týden jsme měli předpremiéru na Dítě Bridget Jonesové, pro následující týden máme připravené dvě předpremiéry - Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti a Anthropoid. Vstupenky budou v prodeji dnes od cca 18:00 a jsou na středu 28.9. Na Sirotčinec můžete vyhrát vstupné zdarma, stačí jen sledovat FB Neoluxoru, tam bude probíhat soutěž. Další předpremiérou bude Dívka ve vlaku. Máme je docela pravidelně, vždy když je zajímavý film. Sledujte nás na FB, tak se to dozvíte vždy hned :)

(Laďa - 17. 9. 2016)
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás lístky na film přes internet a při platbě kartou zadal, že chci sms na mobil. Platba proběhla v pořádku, na email mi došly vstupenky, ale bohužel mi nedošla sms na mobil. Mohu se u vstupu prokázat emailem v mobilním telefonu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, do emailu se posílají vstupenky automaticky a slouží jako náhradní vstupenka pro tyto případy. Takže ano, stačí ukázat vstupenky z mobilu.

(Sabina Kotopulosová - 16. 9. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete promítat film A street cat named Bob, v čestině Kocour Bob? Děkuji Kotopulosová
Dobrý den, film je plánovaný na 23.2.2017.

(Jaroslava ŘEMENOVSKÁ - 14. 9. 2016)
Dobrý den, ráda bych se zeptala na program MET opera, budete pokračovat? Děkuji
Dobrý den, ano budeme pokračovat. Bohužel v jiném termínu a to ve čtvrtek. První opera je na programu 13.10. v 18:00.

(Petr - 12. 9. 2016)
Dobrý den, do kin se prý bude vracet film Cesta do Fantazie. Bude se promítat i u vás?
Dobrý den, bohužel je to velmi nepravděpodobné, že by se v rámci standardní projekce dostal do promítacího profilu. Možná v rámci nějakého festivalu či mimořádné projekce. Tento snímek nenasadilo žádné multikino v ČR. Přehled kin promítající tento snímek naleznete zde: http://www.csfd.cz/kino/?period=all&films%5B0%5D=42136&district-filter=0

(K.L. - 12. 9. 2016)
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi promítáním Bridget Jones - dámská jízda a Víkend s B.J.? Děkuji
Dobrý den, Dámská jízda je vyprodaná, Víkend s Bridget jsou tři zatím nevyprodané představení ve stylu DJ, ale samozřejmě v menším rozsahu rozdaných dárků.

(WENDULINEK - 9. 9. 2016)
Ahojky. Už na budete hrát Alenku?
Dobrý den, bohužel ne. Chodilo na ni už málo lidí, tak se to jinak nedalo. Nicméně, máme pro Vás zajímavý tip Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti od 29.9.

(Oh, baby, never say never - 8. 9. 2016)
Hej hoší, kde se dá zařídit ta hustokrutopřísná věrnostní karta a co k tomu potřebuji. Dík jak sviňa!
Ahoj kamaráde. Pokud máš zbytečných 9.999,- tak ti naservírujeme na bílém podnose naši VIP kartu do kina. Budeš mít celý rok filmy zdarma a k tomu ještě slevu na bufetu! Pokud se budeš držet při zdi, tak si můžeš na naší pokladně vybavit základní nebo rozšířenou kartu. Klasika, sleva 30,- na nákup nezlevněných vstupenek, každá desátá návštěva kina zdarma. Můžeš si na kartu hodit i nějakou korunu a používat ji jako platební kartu u nás v kině. Zaplatíš s ní klidně na netu a vstupenka ti dojde do mailu (chytrého mobilu) a ty ji pak ukážeš jen při vstupu do kina. Tož tak je to! :) Poradí ti na kase.

(Barbora Foltová - 8. 9. 2016)
Dobrý den, je možné vzít na film osoby mladší 15 let na film od 15, když mi je 15 a budu tudíž jako doprovod?
Dobrý den, to bohužel možné není.

(Martina - 7. 9. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli plánujete k filmu Fantastická zvířata a kde je najít také půlnoční premiéru. Díky za odpověď
Dobrý den, zatím je příliš brzy na konkrétní informace. Rozhodně máme zájem o předpremiéru a budou i nějaké nestandardní projekce.

(Mirka - 5. 9. 2016)
Dobrý den, prosím vás, lze zakoupit u vás vstupenky na Čechomor do Kongresového sálu 16.12.2016? Děkuji za info. Mirka Pavelková
Dobrý den, vstupenky prodáváme. Stále jsou volná místa, ceny jsou 590, 560, 540, 520 vždy podle místa sezení

(Martin Kouba - 5. 9. 2016)
Dobrý den kde a kdy můžu koupit nebo rezervovat dámskou jízdu na 14.9 ? Děkuji
Dobrý den, tak jak vždy uvádíme. Lístky jsou koupit pondělí týden před akcí (takže dnes 5.9.) od cca 18:00 na našem webu a nebo na pokladně multikina GAC.

(Eva - 4. 9. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat jestli v příštích měsících říjen, listopad, prosinec, budete ještě vysílat film LUCIE PŘÍBĚH JEDNÝ KAPELY děkuji za odpověď.
Dobrý den, zvažujeme, že tento dokument zařadíme ještě do Malého kina.

(Šárka - 2. 9. 2016)
Dobrý den,dá se platit i unišekem?Děkuji
Dobrý den, ano dá.

(Adam - 1. 9. 2016)
Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli budete nekdy promitat film Az na severni pol (Long way north). Dekuji.
Dobrý den, pro začátek jsme se rozhodli tento film neprogramovat do našeho multikina. V současné době nemáme pro tento snímek zatím volnou kapacitu. Disponujeme omezeným počtem kinosálů a filmy, které tam máme nasazené mají zatím větší atraktivitu a divácký potenciál než Vámi zmiňovaný film. V ČR tento snímek naprogramovalo z 32 multikin jen cca 5-6 a to jen Cinestar (Praha, Plzeň, Liberec, Ostrava, Olomouc) tedy multikina mající 7-12 sáů. Přehled kin v ČR promítající tento snímek naleznete zde: http://www.csfd.cz/kino/?period=all&films%5B0%5D=53050&district-filter=0

(Tom - 1. 9. 2016)
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jestli film Smrt ve tmě se bude příští týden vysílat v trochu lepším čase.
Dobrý den, je pravděpodobné, že film bude v programu rotovat. Bude záležet na jeho návštěvnosti tento víkend. Vzhledem k tomu, že jeho přístupnost je až od 15 let, jsou tedy na úkor Smrti ve tmě v programu upřednostněny filmy s přístupností 12 let. Ty jsou nasazeny v relativně brzkých časech. V pondělí ráno budeme moudřejší.

(Martina - 30. 8. 2016)
Dobrý den, první školní den, moc na výběr není....nebylo by možné uvést film Můj kamarád drak 01.09.2016, ale ne ve 3D? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel nikoliv. Pohádkový příběh Můj kamarád drak měl z nabízených pohádek hraných v odpoledním profilu nejnižší návštěvnost a proto má zatím jenom jediný čas a to ve 3D. Mazlíčci, Doba ledová, Strašidla měli větší návštěvnost. Dále je nabídka pro děti doplněna premiérou filmu Obr Dobr. Další týden naskakuje jen ve 2D pohádka Lovecká sezóna: Strašpytel.

(Stanislav Purger - 30. 8. 2016)
Od 25.8. se promítá film Božská Florence. Promítá se jen do 31.8.2016? Nechápu, chtěli jsme jít v pátek a není v programu.
Dobrý den, film měl jednu z nejnižších návštěvností a tak musel logicky dát přednost premiérovým titulů a filmům na které byla návštěvnost 10x větší. Nás to mrzí, film je výborný, skvělé herecké výkony, ale výběr a zájem diváků jde jiným směrem.

(Monika - 28. 8. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat je možné nějak vrátit nebo přesunout na dalsi týden lístky koupené na levné utery?
Dobrý den, bohužel se zakoupenými lístky nejde jiná manipulace než storno. Storno se musí provádět vždy takovou metodou, jakou jste zaplatili. Tzn. pokud jste je zakoupili osobně na pokladně, tak storno osobně na pokladně. Pokud online, tak stačí přeposlat potvrzující mail o platbě se žádostí o storno a peníze Vám budou vráceny na účet.

(Rudolf - 28. 8. 2016)
Dobrý den, ve kterých dnech ještě budete promítat Obr dobr. Děkuji za info
Dobrý den, film má premiéru až tento čtvrtek. Promítat ho budeme tedy každý den v 16:45 v 3D a v 11:55 ve 2D sobota a neděle. Všechny ostatní projekce před čtvrtkem jsou předpremiéry.

(Adam - 28. 8. 2016)
Dobrý den, chtel sem se zeptat zda-li bude film Mechanik zabijak,ktery budete promitat 15.9. jen s titulky nebo i s ceskym dabingem?
Dobrý den, film bude v ČR uveden pouze v originální verzi s českými titulky.

(Martin - 26. 8. 2016)
Dobrý den, budete také promítat Anthropoid od 28. září? Děkuji.
Dobrý den, ano budeme. Je to nové oficiální datum pro premiéru v České republice.

(Daniel - 26. 8. 2016)
Dobrý den, nebude přístup ke kinu dnes kvůli Barum Rally nějak omezen ?
Dobrý den, provoz kina Barum Rally nijak neomezuje. Promítáme normálně. Hlavní přístupové komunikace ke kinu jsou také průjezdné a průchozí. Jen asi bude trošku obtížné sehnat volné místo k zaparkování.

(kamila sobkova - 26. 8. 2016)
dobry den syn ma kartu ztp-p ma u vas v kine nejakou slevu???
Dobrý den, na standardní filmové projekce má 50% slevu.

(Hana Janálová - 26. 8. 2016)
Chtěla bych jít na film Star Trek: Do neznáma a opravdu se mi zdá, že 21.40 je pozdě. /Jelikož nosím brýle, upřednostňuji verzi v 2D./ Ráno chodím na 6 do práce a děcka už jdou zase do školy. Proč není nějaké představení dříve, třeba kolem 7 hodiny. Děkuji za odpověď. Janálová
Dobrý den, bohužel jsme si tohoto faktu vědomi. Přes léto se sešla celá řada mimořádně divácky atraktivních filmů a je opravdu velmi těžké sestavit program tak, abychom vyšli vstříc všem divákům. Přednost mají tedy filmy, na které je větší divácká návštěvnost. Bohužel Star trek si nevede tak dobře, aby se protlačil na sedmou hodinu. Naše kapacita je v tomto limitovaná šesti sály = šesti časy a pokud si ostatní filmy vedou v tomto čase lépe než je potenciál ST, tak je rozhodování nekompromisní. Uvidíme, jak to dopadne po tomto víkendu. Je pravděpodobné, že ST bude mít už jen jeden čas a to 2D verze někde v rozmezí 20-21:00.

(Andělaisback - 25. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete promítat animáč Sing i s titulky, děkuji za odpověď.
Dobrý den, podle plánu premiér to vypadá, že v ČR bude dostupná pouze dabovaná verze. Film se bude jmenovat Zpívej a premiéra byla stanovena na 22.12.2016

(Barbora - 24. 8. 2016)
Budete promítat horor Rings?
Dobrý den, ano. Českou premiéru má 27.10.2016.

(Martin - 24. 8. 2016)
Vysvětlete mi prosím, proč se 2D Star trek hraje jen v deset večer. Tohle nechápu .. :(
Dobrý den, ostatní konkurenční filmy mají ve svých časech lepší návštěvnost než Star Trek a bohužel proto na něj nezbývá jiný, než tento čas. Tyto verze jsme vždy dávali do Velkého kina v 19:30. Velké kino je bohužel zavřené a kapacita multikina omezená. Ostatní filmy si prostě vedou lépe a nemůžeme si dovolit vyhodit film na kterém je cca 70% vytížení sálu. Ve Zlíně je 2x větší návštěvnost na Sebevražedný oddíl oproti celorepublikovému průměru, z tohoto důvodu má tento film u nás přednost před ST, který za víkend bohužel nenasbíral adekvátní návštěvnost, aby si vybojoval lepší čas. Pokud srovnáte SS a ST v čase 21:50 respektive 21:55, tak Vám jasně vychází SS o 60% lepší než ST. Rádi bychom ST dali více prostoru, ale bohužel ne na úkor ostatních filmů. Dokonce i včera v rámci levného úterý diváci tento film nepreferovali, s ostatními filmy propadl a byl až devátým navštíveným filmem celkově. Verze 2D mezi filmy po deváté hodině byla na posledním místě. Matky na tahu, Seznamka, Nejkrásnější den dokáží u nás generovat nadprůměrné výsledky oproti zbytku ČR a Matky či Nejkrásnější den dokonce lepší výsledky než ST. Tyto všechny okolnosti nás nutí programovat pro Vás v naprosto nepochopitelném čase 21:55.

(Vojta - 23. 8. 2016)
Dobrý den, jak je to s dvojsedadlama pro páry například?
Dobrý den, dvojsedadla se kupují jako dvě samostatné vstupenky a podle toho je také vypočítaná cena.

(Jana - 20. 8. 2016)
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

(kuba - 20. 8. 2016)
A kdyby se to tak začalo prosím prodávat ? ( figurky dr. strange ) Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má premiéru 3.11.2016, tak počítejte s tímto datem.

(Simona - 19. 8. 2016)
Lze připplatbě uplatnit benefitove poukázky EDENRED? Děkuji za informaci.
Dobrý den, ano tyto poukázky akceptujeme.

(Petra Malčíková - 18. 8. 2016)
Dobry den, chtela bych se zeptat zda film Matky na tahu budete promitat jeste i v tydnu od 29.8-4.9. dekuji za odpoved Malcikova
Dobrý den, vzhledem k velkému zájmu o film s tím můžete počítat. V tomto termínu tedy budeme i nadále film kolem 18:00 promítat.

(pavel - 18. 8. 2016)
Dobry den muzu jit na parky a klobasy, kdyz je mi 16 let ? Dekuji za odpoved.
Dobrý den, film je od 15 let, takže stačí ukázat na pokladně občanku a můžete jít v klidu na film.

(kuba - 18. 8. 2016)
Dobry den bude merchandising na doctora strange ? A jake kelimky mateted na prodejne dekuji za odpoved.
Dobrý den, na Doktora Strange máme příslíbeno omezené množství merchu, zatím je blíže nespecifikovaný. V této tobě prodáváme Dobu ledovou a Tajný život mazlíčků. Následovat bude Čapí dobrodružství a Trollové. Na Vánoce standardně Star Wars.

(Leo - 17. 8. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy výjde film Rychle a Zběsile 8?
Dobrý den FAST8 bude v kinech dle předběžného termínu 13.4.2017.

(Tereza - 17. 8. 2016)
Dobrý den,zajímalo by mě, do kdy se bude prosím promítat film Tajný život mazlíčků. Předem děkuji za Vaši odpověď.
Dobrý den, odhadujeme, že v tomto režimu, jak ho máme nastavený tak ještě týden, 14 dní. Pak dojde k omezení projekcí, ale i nadále bude film v našem programu. Bude záležet na divácké zájmu, ale asi tak do konce září bude určitě v naší nabídce.

(Vendula - 16. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda Star Trek: Do neznáma 3D vysílaný v pátek v 19:30 je v originále s titulky či nikoliv? předem děkuji za odpověd Vendula
Dobrý den, všechny projekce Star Treku jak 2D i 3D jsou v původním znění s titulky. Dabovaná verze pro kina nebyla udělána.

(Soňa - 15. 8. 2016)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli film Star Trek: Do neznáma 3D (20. 8. 2016) je s českým dabingem?
Dobrý den, všechny projekce Star Treku jak 2D i 3D jsou v původním znění s titulky. Dabovaná verze pro kina nebyla udělána.

(Barbara - 15. 8. 2016)
Dobrý den do kdy budete promítat zhasni a zemřeš? A máte v plánu ho promítat i po 17:00?
Dobrý den, film promítáme jen po 17:00. Od čtvrtka do středy v 18:00 a pá - so i ve 22:30.

(Filip - 14. 8. 2016)
Dobrý den, je možné na pokladně GAC koupit lístky na film i den dopředu před promítáním? Děkuji
Dobrý den, ano je to možné. Dokonce už v pondělí večer cca po 19:00 si můžete koupit vstupenku na program od čtvrtka do středy následujícího týdne. Vstupenky si také můžete zakoupit na našem webu a zaplatit Vaší kreditní kartou. Členové GAClubu mohou již platit svými členskými kartami, pokud na nich mají adekvátní kredit.

(Lucie - 11. 8. 2016)
Dobrý den, prosím zvažte uvedení filmu Komorná...nedomnívám se že by měl " malý divácký potenciál"?
Dobrý den, film jsme zvažovali. Potenciál filmu nemůžeme srovnávat s aktuálními filmy, ty by ho automaticky převálcovali. Je nereálné tento film nasazovat proti Matkám na tahu, Sebevražednému oddílu, Tajnému životu mazlíčků či Zhasni a zemřeš. Tyto filmy mají automaticky větší atraktivnost napříč všemi cílovými skupinami. Navíc fakt, že Komorná, je dlouhá 147 minut je pro tento film dalším handicapem, automaticky tím zrušíte dva komerční tituly. S filmem ale nadále pracujeme a nezatracujeme ho, může se objevit v horizontu 14 dní v čase kolem 21:00 ve zkráceném režimu po-ú-st nebo jen jedna projekce v pondělí. Navíc při konkurenčním průzkumu tento film nenaprogramovalo žádné regionální multikino, pouze jednosálové kina v celé ČR. V multikině se objeví jenom v Praze a to v kinech, které mají více než 12 sálů a mohou si tedy Komornou dovolit naprogramovat bez ohledu na dopad komerčních projekcí. Bohužel, ve Zlíně funguje v současné době jenom multikino a nemůže plnit ze své podstaty funkci jednosálových kin na úkor svého podnikatelského záměru. Je velmi pravděpodobné, že film v září nasadíme zpětně do Malého kina (přes léto je kino zavřeno). Ale v tuto chvíli je zatím nemůžeme na 100% slíbit, že se objeví v programu multikina. Další týden naskakují tři silné komerční tituly, a za 14 dní pro změnu 4 silné komerční tituly. Všechny mají větší míru divácké atraktivity než komorná. Taková je bohužel situace a my se s ní musíme nějak poprat. Uvidíme jak se přes víkend vyvine situace kolem návštěvnosti a zda se najde prostor.

(Roman - 11. 8. 2016)
Dobrý den, týden jste teď promítali francouzskou komedii „Za láskou vzhůru“, v programu na současný týden už není. Budete tento film ještě promítat, nebo již o jeho zařazení neuvažujete?
Dobrý den, bohužel se film nepotkal s adekvátním diváckým zájmem a musel ustoupit atraktivnějším titulům.Z tohoto důvodu neplánujeme jeho další zařazení do standardní projekce, nicméně, protože se opravdu jedná o výborný film, nabídneme ho v rámci FKS ve středu 12. října v 10:00 a 14:00 za 50,-

(Tereza - 11. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli, když ještě nemám udělanou občanku,ale už mi je 15,ukazat svojí starou kartičku na autobus,je stara z tohoto šk.roku,ale je tam datum i fotka:)
Dobrý den, pokud se jedná o platný průkaz totožnosti, je možné ho akceptovat a pustit Vás na film přístupný od 15 let.

(Dan - 11. 8. 2016)
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kolik by stálo V.I.P.roční členství,a co v balíčku je a jaké případně balíčky máte,třeba dospělí+dítě atd,děkuji Dan
Dobrý den, VIP vstupné do kina je paušálně stanoveno na 9.999,-. Je platné na 364 dní od zakoupení a opravňuje svého držitele na jakoukoliv návštěvu filmu zdarma. To znamená, kdykoliv na cokoliv, klidně i 20x za den, pokud to zvládnete. Kartička je samozřejmě nepřenosná, je na ní Vaše fotografie. Další jiné speciální balíčky nemáme kromě standardního členství v GAClubu tj. 30,- sleva na film, každá 10 návštěva zdarma a u verze GACextra je navíc 10% sleva na bufetu.

(Světlana Čurečková - 10. 8. 2016)
Dobrý den! mám dotaz, syn dostal dárkem 2 vstupenky do vašeho kina 2D, šlo by ji doplatit a jít na 3D?
Dobrý den, doplacení na 3D je samozřejmě možné. U dárkových poukázek se bohužel nedá aplikovat žádná sleva a i když má Dárkový poukaz nominální hodnotu jak 3D film po slevě na dítě či studenta, je potřeba doplatit 30,- do standardní ceny 3D filmu, protože dárková poukázka byla nominálně stanovena na 2D film. Děkujeme za pochopení.

(Dagmar - 10. 8. 2016)
Dobrý den, obdržela jsem 2ks dárkové poukázky na 3D film s platností do 31.8. Je možné platnost prodloužit alespoň o 1 měsíc, tedy do 30.9. a je možné uplatnit je i na 2D film? Děkuji.
Dobrý den, samozřejmě, že můžete jít i na 2D film. Bohužel prodloužení je možné jen max o 14 dní od expirace poukázky. O to ale musíte požádat na pokladně kina dopředu než Vám propadne.

(Daniela - 9. 8. 2016)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli bude dabovany do cz film než jsem tě poznala?Děkuji
Dobrý den, film určitě bude dabovaný, ale jen pro TV a domácí shlédnutí. Pro kina byla jen verze s titulky.

(Martina - 8. 8. 2016)
Dobrý den,kdy budete promítat-"V zajetí démonů 2"?Děkuji
Dobrý den, tento film jsme promítali od jeho české premiéry 9.6. po dobu téměř 2 měsíců a o opětovném nasazení neuvažujeme.

(Markéta - 5. 8. 2016)
Dobrý den, kdy budete promítat film Nejkrásnější den? Děkuji
Dobrý den, film Nejkrásnější den budeme promítat od jeho české premiéry 11.8.

(Jitka Polanská - 3. 8. 2016)
Dobrý den, hledala jsem ve vaší nabídce film "Komorná", ale nepodařilo se mi jej najít. Budete jej mít na programu? Byl i na MFF v Karlových Varech s pochvalnými recenzemi a překvapuje mě, že není v nabídce. Děkuji
Dobrý den, film je bohužel distribuován ve stejném termínu jako dlouho očekávané filmy s velkým divácký potenciálem. Z toho důvodu je velmi nepravděpodobné, že se nám podaří tento snímek naprogramovat. Mrzí nás to, ale máme bohužel omezenou kapacitu.

(mirek - 3. 8. 2016)
V předchozích letech byla určitá organizace přenosů z MET. Tedy: Hromadný nákup lístků -sleva, pohoštění a pod. Jak bude vše probíhat v tomto roce? Děkuji.
Dobrý den, v nadcházející sezoně přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku jsme museli učinit změny, kvůli uzavření Velkého kina. Opery budeme přinášet ve formě záznamu vždy nejbližší čtvrtek po sobotním přímém přenosu. Cena vstupenky je snížena na 300,- pro všechny, ale bez dalších slev. Opery budou probíhat na sále 1 v multikině. Všechny opery budou začínat v 18:00 a před projekcí bude připraven welcome drink. Vstupenky jsou již v prodeji. Doufáme, tato sezona bude stejně krásná a stejně úspěšná jako ty předcházející.

(Honza - 3. 8. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda budete promítat sebevražedný oddíl v sále č.1 ?? Děkuji.
Dobrý den, Sebevražedný oddíl se bude od čtvrtku promítat na sále 1 ve verzi 3D dabing.

(mau - 2. 8. 2016)
Dobrý den! Mohla bych se zeptat, zda budete promítat Angry Birds ve filmu celé léto? Děkuji
Dobrý den, nasazení filmu záleží zdali bude na něj adekvátní návštěvnost. Pokud ano, udrží se i celé léto. V tuto chvíli se Angry Birds promítá pouze o víkendech a středách v dopoledních časech.

(martin - 2. 8. 2016)
dobrý.den chtěl bych se zeptat jestli sebevražedný oddíl 3.8 jede jen stytulkama
Dobrý den, 3. 8. promítáme v předpremiéře Sebevražedný oddíl ve verzích 3D dabing v 19:15 a 2D titulky v 20:30.

(Martinková Markéta - 1. 8. 2016)
Dobrý den, promítáte i dopoledne?
Dobrý den, dopoledne promítáme pouze ve středu, víkendy a státní svátky, případně jinak specifikované dny.

(Jana Šnajdrová - 29. 7. 2016)
Dobrý den, Mohu se zeptat, kdy bude možnost si rezervovat vstupenky na 24.8. na film Jak básníci čekají na zázrak? Děkuji Šnajdrová
Dobrý den, od pondělí 15.8. cca v 19:00 nejdříve.

(Martinka - 28. 7. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli máte v plánu promítat Krotitele duchů i s titulky, na dabing a ještě ve 3D se mi moc nechce. Děkuji a přeji pěkný večer.
Dobrý den, rozhodneme se v pondělí ráno na základně víkendové návštěvnosti.

(zdena - 28. 7. 2016)
Dobrý den chtěl bych se zeptat pokud mám zakoupený lístek přes internet,jestli ho mohu při vstupu ukázat v mob.telefonu,nebo ho musím vytisknout.Děkuji
Dobrý den, stačí ho ukázat v mobilu.

(Tom - 27. 7. 2016)
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak zarezervovat lístky na předpremieru když je ještě nechci koupit?? Děkuji za odpověď
Dobrý den, rezervace je možná pouze pro členy GAClubu, ostatní diváci si musí vstupenky zakoupit.

(Lucie - 27. 7. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli budete promítat film Tini el gran cambio de violetta
Dobrý den, tento film nemá pro ČR žádného distributora, proto jej s největší pravděpodobností v kinech neuvidíte. Možná bude na nějakém festivale, ale to my nemůžeme vědět. Nám nabídnut nebyl, proto nemáme žádné konkrétní informace.

(Kamila - 26. 7. 2016)
Dobrý den,když je vstup na horror od 15 ,vpouštíte i 14 letého kamaráda jako doprovod?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Pavel - 26. 7. 2016)
Dobrý den chtěl bych se zeptat když jsem si zarezervoval 4 lístky a kdyby náhodou jsme šli jen 3 tak jestli musím zrušit rezervaci a rezervovat znovu,nebo nám na pokladně prodáte 3 lístky a ten čtvrtý zrušíte. Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den, bylo by super, kdyby jste nám poslali mail a to jedno místo tímto zrušili. Děkujeme moc za ochotu. Vážíme si toho. Pěkný den.

(Michal Šuráň - 26. 7. 2016)
Dobrý den nepřišli mi sms lístky do kina na mobil, bude stačit sebou vzít lískty v tištěné podobě s poznámkou sms.
Dobrý den, ano, bude stačit.

(matej adamec - 25. 7. 2016)
Dobrý den snazil sem se dohledat co je to levné uterý ale neůspješně prosím mohli byste mi to zdělit.
Dobrý den, levné úterý je náš speciální den, kdy vstupné do kina je na 2D film za 99,- a 3D film za 159,-.

(Jiří indrák - 23. 7. 2016)
dobrý den, dokdy dáváte dobu ledovou?
Dobrý den, film plánujeme promítat celé léto. Ovšem postupem času se budou projekce omezovat a více prostoru dostanou nové snímky určené pro děti a celou rodinu.

(Kamila - 22. 7. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kdy budete ještě hrát Hledá se Dory? Děkuji moc!
Dobrý den, film plánujeme promítat celé léto. Ovšem postupem času se budou projekce omezovat a více prostoru dostanou nové snímky určené pro děti a celou rodinu.

(Anna Honegrová - 20. 7. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat kdy bude v kině film o skupině Lucie - Příběh jedný kapely děkuji H.
Dobrý den, film jsme už po dobu 14 dní promítali. Nesetkal se s adekvátním diváckým zájmem a proto jsme upřednostnili jiné snímky. K filmu se vrátíme ještě po prázdninách, kdy ho opět naprogramujeme v září do Malého kina.

(mirek - 18. 7. 2016)
Dobrý večer, budete dávat o prázdninách ještě návštěvníky 3?
Dobrý den, bohužel nebudeme.

(Kristýna - 18. 7. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mne jestli bude předpremiera filmu sebevražedný oddíl a jestli ano, kde budou k dostání lístky?
Dobrý den, předpremiéra bude. V prodeji budou od 25.7. cca od 19:00. Předpremiéra bude nakonec až ve středu 3.8.

(petra - 17. 7. 2016)
chtěla bych se zeptat zda budete ještě promítat leto ol exklusiv. je nás 6 a měli by jsme zájem. děkuji za odpověd
Dobrý den, bohužel již nikoliv. Film neměl adekvátní diváckou návštěvnost a proto musel ustoupit ostatním filmům.

(Iris - 17. 7. 2016)
Dobrý den, bude se promítat ještě Kniha džunglí i po 17. 7. Děkuji
Dobrý den, film budeme promítat jen o víkendu 23 a 24.7.

(Erika Vráblíková - 16. 7. 2016)
Dobrý den,prosím Vás film Warcraft je dostupný od 12let.Je možné pustit děti s doprovodem rodičů ve věku 7 a 11let?Děkuji
Dobrý den, ano tady je to možné. Film ale v 15:10 promítáme jen do úterý 19.7. Pak už bude film jen ve 20:00.

(Martin - 16. 7. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč se u vás nehraje film Tohle je náš svět a jestli se neplánje alespoň jedna projekce tohoto snímku. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film se bohužel nevešel do programového schématu. Měli jsme ho v plánu, ale letní sezóna je velmi specifická a přednost mají logicky dětské snímky a filmy pro mladého diváka. Více se programují komerční tituly a bohužel na ostatní filmy toho prostoru moc nezbývá. Tento týden se o artovou (chceteli nekomerční) pozici dělí Julieta a Ozzy Osbourne. V tomto čase měl být původně film Tohle je náš svět, ale bohužel nedostalo se na něj. Slibovat ho na další týden také nemůžeme, protože opět naskakují čtyři silné komerční filmy a my stále nemáme obehrané stávající komerční snímky. Z tohoto důvodu je to velmi komplikované. Navíc nemáme přes léto k dispozici Malé kino a bohužel Velké kino je zavřené. K některým snímkům se vrátíme na podzim v Malém kině, kde je zkusíme opětovně zařadit do programu.

(Hana - 15. 7. 2016)
Dobry den,rozhoduji se zda jit s malou(4roky) na 3D film,ale chci se hlavne zeptat zda mate i bryle pro deti at ji nejsou velke.a druhá otazka zda nemate zkusenosti jestli detem po 3D nebyva špatně.dekuji
Dobrý den, máme i 3D brýle pro děti. Dětem zpravidla po 3D nebývá špatně. Nejčastěji bývají problémy u diváků se sklony k epilepsii a také některé vnímavější ženy mají v určitých dnech zvýšenou citlivost.

(Anna - 14. 7. 2016)
Dobrý den, mám otázku ohledně filmu Než jsem tě poznala. Zajímala by mne konkrétní společnost, která k filmu vytvářela titulky. Bohužel musím konstatovat, že tyto titulky byly děs a hrůza, často nepreložené pasáže, kdy poté děj ztrácel smysl, dále věty, které sice přeložené byly, ale uplně jinak,než co se ve filmu opravdu říkalo. Celkem mě to mrzí z toho hlediska, že film byl zpracován dobře, ale titulky mu celkový dojem kazí.
Dobrý den, film do ČR i SR distribuovala společnost Forum Film, která také zajišťovala překladatele a výrobu titulků. Zkuste je kontaktovat prosím zde: http://www.forumfilm.cz/kontakt/

(Marie - 14. 7. 2016)
Dobrý den, ve kterých dnech budete promítat film Lucie: Příběh jedný kapely? Pouze 15.7. a 16.7., nebo i v dalších termínech?
Dobrý den, film jsem promítali v premiérovém týdnu ve dvou časech, pro malý divácký zájem jsme film ponechali pouze na víkendové noční hodiny. Další projekce zřejmě nebudou. V úvahu přichází pouze repríza v září v Malém kině, kde určitě tento dokument dostane prostor.

(Jitka - 13. 7. 2016)
Dobrý den, lze vstupenky na pokladně platit kartou? Děkuji.
Dobrý den, bohužel zatím nikoliv.

(Alena - 12. 7. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli můžou jít mé dcery sami do kina a koupit si dětský lístek na 3D bez doprovodu dospělé osoby. Děkuji Alena
Dobrý den, pokud to není film od 15 let, tak samozřejmě, že mohou.

(Ivana - 11. 7. 2016)
Dobrý den. Je možné, abychom zaslané vstupenky předložili na telefonu a ne vytištěné? Kód by měl jít určitě přečíst. Nebo by bylo možné vstupenky vyzvednou přímo na pokladně kina? Děkuji.
Dobrý den, vstupenky můžete předložit i na mobilním telefonu.

(Jakub - 8. 7. 2016)
Dobrý den, budete hrát film Lights Out? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film budeme promítat od jeho české premiéry 21.7.2016.

(Marketa Zahbruska - 7. 7. 2016)
Dobry den, chtela bych se zeptat s pritelem hledame brigadu a chteli by jsme se zeptat jestli nejsou volne mista u kontroly listku pri vstupu do kina. Je nam 16 let, predem dekuju za odpoved.
Dobrý den, v současné době upřednostňuje uchazeče starší 18 let. Děkujeme za pochopení.

(Martin - 7. 7. 2016)
Dobrý den, budete hrát nějaké filmy z KVIFF? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, určitě ano. 21.7. se můžete těšit na film Učitelka, dále pak Anthropoid (datum premiéry v českých kinech neupřesněno). Ostatní snímky zatím nemůžeme z naší pozice komentovat.

(Zbyněk - 7. 7. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat kdy budete promítat film Vzkaz v lahvi - 2016? Děkuji. Zbyněk
Dobrý den, tento film jsme úspěšně promítali v rámci jeho české premiéry od 2.6.2016 po dobu tří týdnů.

(Nikola Ščuka - 6. 7. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to u slevy pro držitele průkazu ZTP/P a jeho průvodce?
Dobrý den, po předložení průkazu na pokladně multikina poskytujeme na filmy ve standardní nabídce 50% slevu.

(Kristýna - 2. 7. 2016)
Dobrý den, když si rezejvuji vstupenky a nevizvednu je, mám z toho nějaký problém?
Dobrý den, na základně podobných jednání jsme nuceni některé projekce blokovat pro možnost rezervací. Diváků, kteří neumí stornovat svoji rezervaci je řada. Do budoucna přejdeme na systém možností rezervovat jen pro členy GAClubu, tak bude postih jasný. Třikrát neomluvené propadnutí rezervace = omezení možnosti si dělat rezervaci. V současné době můžeme jen vyjádřit lítost nad neohleduplností diváků, kteří si neumí stornovat objednané vstupenky.

(Eva - 29. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč je film Den nezávislosti 2 s českým dabingem ve 2D vždy pouze ve 22,00 hodin?
Dobrý den, film má tři verze. Prioritní je pro nás i tvůrce filmu 3D dabing, pak pro filmové fanoušky 2D titulky a teprve až třetí možností je verze 2D dabing. Při počtu filmů co máme, není možné hrát 2D verzi na úkor 3D projekcí, tím myslíme i Warcraft či ostatní 3D filmy, pak se dostáváme do středu s jinými filmy, které mají také dobrou návštěvnost a nechceme je odstranit z programu na úkor 2D dabingu Dne nezávislosti. Ano, v tuto dobu nám bohužel chybí sály. Nezvládáme odpromítat v zajímavých časech všechny možné verze filmů. To je docela problém. Třeba u Warcrafta a Dne nezávislosti, to máte celkem 6 promítacích verzí na dva filmy, do toho další 3Dčka, které mají 2D ekvivalent a je problém. Mrzí nás to, ale v současné situaci s tím nejde nic dělat. Bylo by to vždy na úkor jiného filmu.

(Ada - 28. 6. 2016)
Dobrý den, mám do kina dárkový poukaz. Lze jej uplatnit i při online platbě. Kde lze tento kod uvést? Děkuji!
Dobrý den, dárková poukázka bohužel nejde uplatnit online. Její výměna za vstupenku do kina je možná pouze na pokladně multikina.

(Miroslav - 27. 6. 2016)
Dobrý den, budete někdy v budoucnu promítat The Neon Demon? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má českou premiéru 29.9.2016 a od tohoto data ho budeme promítat i my ve zlínském GAC.

(Tomáš Doležal - 27. 6. 2016)
Dobrý dem,chtěl bych se zeptat jestli je dárkový poukaz na 3D film jen pro jednu osobu.Díky.
Dobrý den, ano existuje. Dárkový poukaz na 3D film (můžete s ním jít ale i na 2D film) zakoupíte na pokladně multikina. Jeho hodnota je 199,-.

(Michaela - 26. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budene promítat film Hledá se Dory i ve večerních hodinách. Předem děkuji
Dobrý den, film se promítá v čase 17:30 a později ho promítat rozhodně nebudeme.

(Michal - 26. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Teď jsem si chtěl koupit 4 lístky na film Hledá se Dory. Chtěl jsem si to zaplatit přes internetbanking, ale bohužel nešlo mi to zaplatit. Proč i u PAY platby není vaše číslo účtu atd.. abych si to mohl vyplnit v servis24.cz a dokončit tuto platbu. Děkuji Vám moc. Minule jsem si u Vás naklikal sedadla a dal zaplatit vyskočilo na mě Vaše číslo účtu, variabilní symbol atd.. a to jsem si vypsal a dal platbu a šlo to.
Dobrý den, to jsou dva různé způsoby úhrady. V jednom je možnosti i to u realizátora platby, společnosti GoPay nastavit tak, že vše proběhne, jak jste popsal. Ale toto nastavení si musíte provést vy sám. Není to nastaveno pro naše platby v kině. Druhý způsob není zatím možný.

(Martin - 25. 6. 2016)
Dobrý den, mám dva poukazy na 2D za 169,-, je možné je použít i na 3D vstupenky při levném úterý?
Dobrý den, 2D poukaz je akceptovatelný pouze na 2D projekce. Byl vystaven a zaevidován na 2D projekci a není možné jej vyžít při platbě v rámci levného úterý a jít s ním na 3D projekci.

(Dana - 23. 6. 2016)
Dobrý den, máme 2 dárkové poukázky 3D do 30.6., je tyto poukázky možné uplatnit i na jiné filmy, které nejsou 3D?
Dobrý den, ano samozřejmě. Můžete jít i na 2D filmy.

(Honza - 20. 6. 2016)
Hezký den, chci se zeptat jestli uvedete restaurovanou verzi filmu Hodný, zlí a ošklivý.
Dobrý den, k tomuto filmu jsme neobdrželi zatím žádnou nabídku k projekci v našem kině. Hledali jsme, zda bude obnovená premiéra i v ČR, ale zatím nikdo nezakoupil práva. Takže pro zatím je odpověď bohužel ne.

(Petr - 20. 6. 2016)
Dobrý den, lze nějakým způsobem zrušit již zaplacená rezervace na film?
Dobrý den, stačí nám na mail info(zavináč)gacinema.cz přeposlat vstupenky které chcete vystornovat.

(Justyna - 19. 6. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat na kdy plánujete premiéru filmu Hra peněz. Děkuji.
Dobrý den, film promítáme od jeho české premiéry tj. od 30.6.2016.

(vojta - 19. 6. 2016)
Dobry den mam 2 vip vstupenky,chci je dnes využít nav zajetí demonu, chtel sem se zeptat platí to normalne jo?
Dobrý den, ano platí normálně, můžete je využít. Stačí je předložit na pokladně místo peněz, jen prosím řekněte dopředu, že máme VIP vstupenky. Děkujeme.

(Jitka Šimková - 16. 6. 2016)
Dobrý den, chci se jen zeptat dokdy se bude promítat Alenka v říši divů: Za zrcadlem a zda bude promítání bez 3D. Děkuji
Dobrý den, film budeme promítat podle aktuální návštěvnosti, takže nejsem schopni přesně říci do kdy. Můžeme jen odhadovat, že to bude tak ještě cca 14dní, ale vše se může změnit na základě výsledků z tohoto víkendu. Je velmi nepravděpodobné, že film bude ve 3D. Naskakují nám nové 3D tituly a tak bude Alenka promítána už jen na 2D sálech a víkendové dopolední projekce budou navíc i ve 3D.

(Jana - 12. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li se někdy bude promítat tini el gran cambio de violetta a popřípadně kdy....Děkuji za odpověd
Dobrý den, tento snímek nebude s velkou pravděpodobností distribuován pro ČR a tak se standardní cestou do kin nedostane. Možná přijde v nějakém festivalovém balíčku, ale o tom samozřejmě dopředu nevíme. Spíše s tím nepočítejte.

(Ivan Bílý - 12. 6. 2016)
Dobrý den, koupil jsem si vstupenku přes internet.Došly mi vstupenky ve formátu png, který jsem musel jeste dal ukládat a z toho teprve tisknout. To v dnesní dobe nemuzete vstupenky poslat uz rovnou v tisknutelném formátu? PDF a pod?
Dobrý den, samozřejmě, že bychom rádi zasílali vstupenky ve formátu PDF. Bohužel nejsme provozovatelné rezervačního a prodejního systému společnosti DISdat a proto využíváme jejich systému tak, jak ho mají nastaveni oni. Změna a vývoj prodejního systému pro kina je finančně a časově náročná, nechceme jít vlastní cestou, protože by se pak musela více zohlednit v ceně vstupenky, což by nebylo pro zákazníka moc příjemné. Snažíme se tedy aplikovat co nejpřijatelnější řešení, byť je to někdy na úkor pokročilejších technologií, ale se snahou držet stanovenou cenou politiku. Samozřejmě že máme v nabídce i hi-tech řešení zasílání e-vstupenek přes systém CoolTicket, tady využíváme možnosti jiného distribučního kanálu, ale zákazník si musí za tuto nadčasovou službu samozřejmě společnosti CoolTicket zaplatit.

(Jakub - 11. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, na základě již odvysílaných koncertů ve vašem kině, jestli nebudete promítat i aktuální koncert Iggy Pop – live in Basel (i vzhledem k časově blízkému vystoupení interpreta v ČR, na festivalu Metronome)? S přítelkyní bychom měli eminentní zájem. Děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne Štěpánek
Dobrý den, film je v nabídce pro distribuci v ČR. Jeho zařazení do programu multikina zvážíme.

(Marián - 11. 6. 2016)
Dobrý den, když mám vaši věrnostní kartu a chci koupit lístky online, jak to udělat abych měl slevu 30kč?
Dobrý den, musíte při výběru vstupenky správně zadat v rezervačním formuláři Vaše členské číslo, teprve pak systém rozezná nárok na slevu 30,- a započítá Vám i návštěvnický bonus, tzn. desátou vstupenku zdarma. Sleva 30,- neplatí na levné úterý, tam už je sleva aplikována v základním nastavení pro všechny diváky. Počítá se tedy jen věrnostní bonus. Ale vše je podmíněno tím, že správně zadáte Vaše členské číslo do objednávkového (rezervačního) formuláře.

(Jan - 10. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se informovat jakým stylem fungují rezervace na film WARCRAFT PRVNÍ STŘET. Na webových stránkách uvádíte, že není možné na daný film provést rezervace, ale při rozkliknutí konkrétního promítacího času v systému žlutě svítí rezervované místa. Děkuji za objasnění.
Dobrý den, členové GAClubu mají automaticky jako jeden ze svých klubových benefitů povoleny rezervace. Ostatní diváci bohužel tuto výhodu nemají. Důvod je prostý. Film je hodně žádaný a je vyhodnocen jako rizikový z důvodů velkého množství odpadnutých rezervací. Proto tedy ta blokace. Pokud člen GAClubu neruší své nevyzvednuté rezervace, je mu výhoda možností rezervací automaticky odepřena. Jiný regulační nástroj pro neuvědomělé diváky bohužel nemáme. Děkujeme za pochopení.

(Filip - 10. 6. 2016)
Dobrý den, jsou 3D brýle v GA Cinema dost velké na to, aby šly pohodlně nosit na normálních dioptrických brýlích? Děkuji.
Dobrý den, ano jsou. Řada diváků, včetně zaměstnanců kina to tak praktikuje řadu let.

(David - 10. 6. 2016)
Dobrý den, je nějaká šance, že by se u Vas objevil Warcraft ve 3D v původnim znění?
Dobrý den, tato šance není v celé ČR. Film je distribuován pouze ve třech mutacích. Verze 3D titulky má z dlouhodobého hlediska nejnižší návštěvnosti a proto se do nabídky kinům už ve fázi programinku distribučních společností nedostává. Může nastat výjimka, že některá zahraniční síť, si zabookuje film u zahraniční distribuční společnosti a vyjedná výjimku, ale jedná se zpravidla jen o omezené projekce v Praze.

(Veronika - 10. 6. 2016)
Dobry den, budete hrat v zajeti demoni 2 i pristi patek v 18:15 ? Dekuji
Dobrý den, film určitě promítat budeme, jen ten čas bude přibližně kolem 18:00.

(Kateřina Dostálová - 9. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li budete promítat X-Men:Apokalypsa i 21.6.. Děkuji za odpověď, Dostálová
Dobrý den, to budeme vědět až v pondělí 13.6. podle toho jak si film povede tento víkend. Pokud bude mít dobrou návštěvnost, uvidíte ho i následující týden v kině. Pokud ne, bude nahrazen novým či více úspěšnějším titulem.

(Blanka Černá - 9. 6. 2016)
Zdravím prosím plati u vás karta cinema city club? Potřebovala bych ji prodloužit.Diky moc
Dobrý den, jsme společnost GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. provozujeme vlastní věrnostní program GAClubu. Kartu konkurenčního multikina Vám určitě prodlouží v síti jejich kin. Nejblíže Zlínu je Cinema city v Brně (Olympie a Špalíček). Více informací naleznete na jejich webu www.CinemaCity.cz

(Šárka - 8. 6. 2016)
Dobrý den. Máme s přítelem dvě dárkové poukázky do kina 2D do 30.6.2016.Chteli bychom jít v pátek 10.6 na film v Zajetí démonů 2.Je to možné a jak to s poukazem a vlastně funguje? Děkuji.
Dobrý den, Dárkový poukaz předložíte na pokladně kina místo peněz. Je dobré si dopředu udělat rezervaci, aby jste měli místa podle Vašeho přání.

(Matěj - 8. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by šlo nějak získat plakát z filmu Civil War. Klidně i nějaký co visel ve městě jako upoutávka. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zatím film promítáme a nemůžeme poskytnout žádné plakáty. Po projekci filmu část plakátů putuje do archívu a pokud nějaký zbude je rozdán s ostatními plakáty v plakátovacím koši.

(Tomáš - 8. 6. 2016)
Dobrý den, proč nemůžu použít svoji klubovou kartu při nakupování vstupenek online? Sice vyplním příslušné políčko, ale žádná sleva nenaskakuje. Konkrétně teď na Warcraft v neděli. Děkuji.
Dobrý den, pošlete nám prosím číslo Vaší karty, abychom mohli ověřit, zda je aktivní. Může se stát, že je například propadnuté členství a nebo se Vám nakumulovaly propadnuté rezervace či jiný technický problém. Děkujeme

(Karel Gregor - 8. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, když jsem si koupil 3 místa v kině na film Warcraft První Střet přes sms, tak mi nedošla žádná sms po 3 dnech děkuji za odpověd
Dobrý den, pošlete nám prosím potvrzovací maily ohledně platební transakce. Zároveň s potvrzovacími maily Vám došla i e-vstupenka do mailu, kdyby se náhodou stalo, že nedojde do mobilního telefonu. Nejčastější problém je v tom, že se uvede špatné telefonní číslo a nebo neproběhne platba. Všechny potřebné informace máte automaticky vygenerované do Vámi uvedeného kontaktního mailu, nám samozřejmě jde také automaticky kopie, abychom měli kontrolu, zda všechny informace odešli v pořádku. Proto potřebujeme přeposlat potvrzující maily, abychom mohli transakci spárovat a zkontrolovat, kde je chyba. Děkujeme za pochopení. Pokud nemůžete maily najít, zkuste se prosím podívat do nevyžádané pošty či spamu, někdy Seznam automaticky vyhodnocuje tyto robotické maily jako obtěžující a řadí je mimo doručenou poštu.

(Katka - 6. 6. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli se klubová karta dá použít i v rámci levného úterý - žádná sleva mi tam totiž nenaskakuje. Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, v rámci levného úterý mají všichni automaticky nastavenou nejnižší možnou cenu vstupného na filmy a to 99,-. Z této částky už bohužel není možné poskytovat další slevy. Členové GAClubu mají ovšem započítanou návštěvu do věrnostního programu 9+1 a navíc si mohou na tento den udělat rezervaci, což ostatní diváci nemohou.

(Radek - 6. 6. 2016)
Dobrý den , vyhrál sem v rádiu Kiss publikum VIP vstupenku a chtěl bych se zeptat jak ji mohu využít. A ještě mám dotaz ohledně filmu warcraft , budou k němu kelímky ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, VIP vstupenka má neomezenou platnost. Je k jednorázové návštěvě kina, předložíte ji dopředu na pokladně místo peněz při placení a pak si až vybíráte místo k sezení. Bohužel na film Warcraft není žádný podpůrný merchadising. Ten máme zatím k filmům Doba ledová 5, Tajemný život mazlíčků, Angry Birds, Batman vs Superman.

(Evžen - 6. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč mi nejde rezervovat lístky na Warcraft: První střetnutí. Děkuji.
Dobrý den, rezervace na tento snímek mají pouze členové GAClubu. Ostatní diváci si musí vstupenky koupit na přímo. Buď na pokladně kina nebo online nákup přes web. K tomuto opatření jsme přistoupili na základně zneužití rezervačního systému, kdy neukáznění diváci měli snahu vyrezervovat všechny sály. Omlouváme se za toto opatření, ale někdy musíme jednat i takto restriktivně.

(Pavel - 5. 6. 2016)
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

(Milena - 5. 6. 2016)
Dobrý den,chci se zeptat zda-li budete ještě promítat film Nika, který byl promítán při Filmovém festivalu.
Dobrý den, festivalové projekce nemají nic společného se standardním provozem multikina a tudíž nemůžeme ani zodpovědět na Váš dotaz. Film Nika byl bookován přímo u autorů filmu společností Filmfest s.r.o., která Zlín film festival pořádá. Z dostupných informací zatím není jasné, zda film bude v ČR komerčně distribuován. Spíše s tím nepočítejte.

(Natálie - 5. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat od kdy promítate v zajetí démonů 2? :)
Dobrý den, film promítáme od jeho premiéry a to je tento čtvrtek 9.6.2015.

(Tereza - 4. 6. 2016)
Dobrý den, bude se Alenka v říši divů promítat i s titulkami? Chápu, že je zde více příznivců dabingu, ale přeci jen jsou tu i diváci, co dabing v lásce moc nemají. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, máte pravdu v tom, že je řada diváků, která nemá dabing v lásce. Alenka není film jen pro malého diváka, ale má svůj logický potenciál i ve starším publiku, kde by šla promítnout i titulková verze. Naplánovat titulkovou verzi do programu bylo a je složité. Alenka měla premiéru zrovna v období 56. Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež, takže jsme jako multikino neměli komerční prostor a nemohli dát Alence adekvátní prostor. Festival sice už skončil, ale naskočili i nové premiéry, které mají větší divácký potenciál než Alenka v titulkové verzi (Warcraft a V zajetí démonů 2). Do toho tu máme filmy na stejné divácké návštěvnosti, takže i těm nemůžeme sebrat čas na úkor titulkované verze. Bohužel nám chybí pro titulkovou verzi promítací kapacita. Velké kino je zavřené a do Malého kina na titulkovou verzi nikdo nepřijede. Při pohledu na nadcházející premiérové tituly je situace do budoucna titulkové verzi nepřející.

(Klára - 4. 6. 2016)
Dobrý den chci se jen zeptat do kdy budete vysílat v kinech Alenku v říší divů:Za zrcadlem.Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, na tuto otázku nelze přesně odpovědět. Filmy se v kině drží tak dlouhou, dokud je na ně adekvátní divácký zájem. V případě Alenky si dovolujeme odhadovat minimální trvání ještě cca 2-3 týdnů max.

(Kryštof - 3. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

(Patrik - 2. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se bude rozdávat hra k filmu Warcraft: První Střet. Někde jsem se doslechl, že by to tak snad v některých kinech být mělo. Děkuji předem.
Dobrý den, tento samplik je určen pouze pro vybranou síť multikin pro předpremiéru a jak už to tak bývá pouze pro omezený počet diváků. Na Moravě je to pouze plex v Olomouci a Ostravě.

(Martin straka - 2. 6. 2016)
Dobrý den,muzu se zeptat jak se rezervují sedadla abysme si lístky mohli v klidu koupit při příjezdu do kina ? Předem dekuji za odpověď
Dobrý den, stačí si vybrat film, kliknout na čas projekce a jste hned v rezervačním formuláři. Vyberete si počet míst, zadáte členské číslo GAClubu, pokud jste členem a chcete mít slevu. Pak si vyberete místo, kde chcete sedět. Vyplníte kontaktní údaje a dáte odeslat. Na Vámi uvedený mail dojde potvrzení rezervace. V rámci levného úterý, předpremiér a speciálních akcí neumožňujeme rezervace. Výjimkou jsou pouze členové GAClubu, kteří mají tuto funkci povolenou. V pokladně multikina si je vyzvedněte nejpozději 30 minut před začátkem představení. Poté jsou rezervace automaticky uvolňovány pro další prodej.

(Barbora - 1. 6. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda u vas existuje poukaz na film? Třeba jako dárek venuji někomu vas poukaz a dotyčný si film vybere už sam. Dekuji
Dobrý den, na naší pokladně může zakoupit dárkové poukazy a nebo také předplacenou kartu do kina, která má řadu výhod. Automatickou slevu 30,- na každý film, věrnostní bonus 9+1 tj. každý desátý vstup do kina zdarma atd. Více informací Vám rádi poskytneme na naší pokladně, která je otevřena každý den od 9:00 do 22:00.

(Wendy - 31. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat do kdy budete promítat film- Alenka v říši divu 2 (ve 3D!). Dekuji
Dobrý den, hned jak skončí 56. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež, takže hned v sobotu začneme film promítat normálně. Omlouváme se za komplikace, ale tento týden již po osmé probíhá v našem multikině nejstarší filmový festival v ČR a tak jsme hodně radikálně omezili naše komerční projekce na pozdní noční časy. Ale nebojte se, už tuto sobotu promítáme klasiky. O jeho dalším naprogramování rozhodne samozřejmě divácký zájem. Čím vyšší bude, tím déle se film udrží každý týden v našem programu. Program děláme vždy na základně víkendové návštěvnosti a je platný od čtvrtka do středy. Odhadujeme že tak 3-4 týdny určitě.

(Petr Dalajka - 31. 5. 2016)
Dobrý den, budete dávat předpremieru filmu Warcraft i v originálním znění s titulky? V předprodeji je pouze verze dabovaná. Děkuji
Dobrý den, v prodeji jsou tyto verze předpremiéry: 3D dabing, 2D dabing a 2D titulky. Všechny časy naleznete v záložce ONLINE PRODEJ.

(Romana - 30. 5. 2016)
Dobrý den, prosím vás do kdy budete jetě vysílat Alenku v říši divů 2? děkuji
Dobrý den, s tímto filmem začínáme oficiálně až tuto sobotu. Máme týden zpoždění. V našem multikině již po osmé probíhal každoroční Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež a tak jsme tento týden komerčně moc nepromítali. Nebojte, tento film si užijete od soboty a v programu určitě zůstane tak 3-4 týdny minimálně.

(Jan - 28. 5. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jesli budete ještě promítát film Capitain America: Civil war po skončení Film festivalu?
Dobrý den, ano v projekci budeme pokračovat, ovšem už jen 3D verze v dabingu kolem 19:00 +/-.

(Tereza - 25. 5. 2016)
Od kolika let se může jít na horor bez rodičů
Dobrý den, od 15 let. Ale záleží na hororu, pokud je určen pro věk od 12 let, tak klidně i od 12. Ale zatím, dle našich informací, je vše od 15.

(Petra - 24. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budete promítat film Captain America i po nadcházejícím festivalu, popř. do kdy ho plánujete promítat? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano v projekci budeme pokračovat, ovšem už jen 3D verze v dabingu kolem 19:00 +/-.

(Zuzana - 24. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Alenku v říši divů 2 jestli se bude hrát ještě nějakou dobu po Film festivalu? děkuji za dpověd´
Dobrý den, ano budeme ji nadále promítat cca v 16:00 3D a v 17:15 2D.

(natalie - 23. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se do letního kina musejí koupit vstupenky předem, nebo se kupují až na místě. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, letní kino je zdarma.

(jakub - 23. 5. 2016)
Dobrý den budete mít figurky k filmu ₆elvy Ninja 2 a jaké figurky ještě k dalším filmům budou ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, na Želvy bohužel práva nejsou. V tuto chvíli máme objednané figurky na Dobu ledovou a Tajný život domácích mazlíčků.

(Pavel - 23. 5. 2016)
Dobrý den. V sobotu 28.5 by u vás měla být premiera filmu Děda i s tvůrci. Je toto představení přístupné veřejnosti a dají se sehnat lístky, když tak od kdy? Děkuji
Dobrý den, tato projekce je v rámci Zlin Film Festivalu a vstupenky si musíte zařídit přes něj. Buď na jejich pokladně naproti naší poklady a nebo na jejich webu www.Filmfest.cz

(Nina - 22. 5. 2016)
Dobry den,chtěla bych se zeptat jestli máte v před prodeji lístky na Let it rol...děkuji
Dobrý den, ano vstupenky na LET IT ROLL prodáváme přes Ticketportal.cz

(pathatique - 21. 5. 2016)
Dobrý den, budete promítat Knihu džunglí i bez dabingu? Děkuji
Dobrý den, tento film jsme promítli i v originálním znění, zájem byl bohužel minimální a ihned jsme ji nahradili dabovanou verzí.

(Monika - 19. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak často nabíráte nové brigádníky a jestli nesháníte na léto? Měla bych zájem o spolupráci, ale nevím zda to má cenu zkoušet. Děkuji
Dobrý den, preferujeme brigádníky po dobu celého roku, brigádníci jen na léto nemají pro nás bohužel smysl. Blíže informací máme na našem FB a nebo u nás na webu v sekci kariéra.

(Marek - 18. 5. 2016)
Dobry den , chci se zeptat jestli k filmu Warcraft budete k listku davat ten herni cas na 1 mesic.. nekde jsem se to doslechnul ze by to melo byt i V cesku.. diky za odpoved
Dobrý den, s touto nabídkou nás zatím žádný partner neoslovil a distribuční společnost tak zatím o ničem nevím. Čas ukáže. Příští týden spustíme zřejmě předprodej. Dnes nám také schválili předpremiéry. Sledujte náš FB, tak se dozvíte vše podstatné.

(Eva - 17. 5. 2016)
Dobrý den, je u Vás možné zakoupit lístky na koncert zpěvačky ZAZ 10.2.2016 na fakturu, případně je uhradit z Vámi přednabité karty? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, fakturu Vám bohužel vystavit nemůžeme, protože nejsme prodejci akce, ale pouze zprostředkovatelé. Fakturu Vám může vystavit pouze poskytovatel (portál). S tím souvisí i odpověď na platbu z před nabitého kreditu. Ten Vám slouží jen pro kino = filmy, nikoliv pro akce třetích stran. Co pro Vás můžeme udělat je pouze vystavení dokladu o platbě v hotovosti - příjmový pokladní doklad.

(Jaroslava Volfová - 17. 5. 2016)
Dobrý den, bude Bella a Sebastián dobrodružství pokračuje v programu i jindy než tento víkend? Děkuji za odpověd Volfová
Dobrý den, tento snímek bude už v programu pouze o víkendech. Film bohužel nemá adekvátní návštěvnost a jediné místo v programu je ve stávajícím čase o víkendu.

(Olga Boučková - 17. 5. 2016)
Dobrý den, na středu jsme si objednali lístky na film Teorie tygra.Můžeme si je přijít koupit dopoledne od kolika hodin a kam? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokladny multikina najdete ve druhém patře v OZC Zlaté jablko. Otevřené jsou denně od 9:00 do 21:30.

(Lukáš Matějů - 16. 5. 2016)
Dobrý den, bude X-Men:Apokalypsa v programu i příští týden od 23.5 ? předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, dnes kolem 19:00 bude zveřejněn nový program a už si budete moc kupovat vstupenky. Denně jsou plánované 3-4 projekce. Promítat budeme 3D dabing, 2D titulky i 2D dabing.

(Jana Štaudová - 16. 5. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mě, zda je možné se připojit na nějaké zařízení při potížích se sluchem při promítání filmů bez titulků (18.5.2016 Lída Baarová). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zařízení pro hluchoněmé není nainstalováno na všechny a sály. V současné době je tedy mimo provoz a nejsme schopni říci, kdy bude zprovozněno. Zájem je minimální a bez podpory ze státní rozpočtu či jiných dotačních zdrojů to opravdu nepůjde.

(mirek - 15. 5. 2016)
Dobrý den, kdy budete dávat návštěvníky 3?
Dobrý den, film má premiéru tento čtvrtek, je v českém dabingu a promítací čas je stanoven na 17:50.

(jana - 14. 5. 2016)
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

(František - 13. 5. 2016)
Dobrý den, zajímalo by mě jak to je se studentskou slevou..jestli musím doložit nějaký průkaz a popřípadě o jak velkou slevu by se jednalo. Děkuji za odpověď
Dobrý den, studentská sleva je 30 korun, pro její využití musíte předložit průkaz studenta. Tato sleva platí od pondělí do pátku. Neplatí na již slevněné filmy.

(Petra - 13. 5. 2016)
Dobrý den, budete ještě promítat Kung Fu Panda 3? Děkuji
Dobrý den, k tomuto snímku se již asi vracet nebudeme.

(Lada - 11. 5. 2016)
Bylo by možné přijít na promítání třeba o 15 minut později?
Dobrý den, na projekci filmu můžete přijít i 5 minut před koncem. Stačí mít platnou vstupenku.

(BARBORA MLÝNKOVÁ - 9. 5. 2016)
Dobrý den, budete prosím ještě dávat Knihu džunglí 2D? Díky,B.Mlýnková
Dobrý den, ano budeme.

(Pavlína - 8. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli hudbě promítat Me Before You v den premiéry (tj 30. června) nebo až později. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, máme naplánovanou Dámskou jízdu s tímto filmem na 29. června a od 30. června standardní projekce.

(Martin Daňa - 7. 5. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné si při návštěvě kina někam bezplatně uschovat věci na motorku (přilby a bundy) Děkuji.
Dobrý den, domluvte se prosím s obsluhou na bufetu, zda Vám věci uschovají ve svých prostorách určených k jejich odpočinku. Bohužel zatím šatnou my i OZC Zlaté jablko nedisponujeme. Šatna pro diváky GAC by se měla postavit toto léto v rámci druhé fáze revitalizace prostor GAC.

(Lukas Macek - 6. 5. 2016)
Dobry den, bude prosim vas i pristi vikend v nabidce Civil War? Dekuji.
Dobrý den, ano, samozřejmě.

(Ludmila Slováková - 5. 5. 2016)
11.května ve 14.hod.měl být uveden film Zkáza krásou (dokument H.Třeštíkové)Nyní ho ale v nabídce nevidím, proč? Magazín Zlín 5/2016. Děkuji za odpověď. Slováková
Dobrý den, dokument Zkáza krásou se bude 11. 5. promítat v 10:00 a ve 14:00 v rámci klubu seniorů. Na internetové stránce se nám vyskytla chyba, kterou právě opravujeme, proto film není v programové tabulce na středu. Děkujeme za pochopení

(David - 3. 5. 2016)
Dobrý den, mám vstupenku na předpremiéru Kapitána Ameriku, ale nemohu zítra a chtěl bych jít v pátek, dá se to vyměnit? Díky
Dobrý den, ano, pokud jste si koupil vstupenku na pokladně, tak Vám ji na pokladně vymění na jiný den, ale musíte přijít ještě před začátkem předpremiéry. Pokud jste ji zakoupil online přes internet, pošlete nám žádost o storno a peníze se Vám vrátí na účet.

(Kristýna - 2. 5. 2016)
Dobrý den, mohu se zeptat, proč mi nejdou rezervovat lístky na přetpremiéru Captain America? Můžu rezervovat na pokadně?
Dobrý den, předpremiéra má omezenou možnost rezervací, ta platí jen pro členy GAClubu, ostatní musí vstupenky zakoupit.

(Skiperr - 2. 5. 2016)
Budete dávat captain america 3D dabing i ve 3 hodiny?
Dobrý den, tento týden nikoliv, uvidíme jak s programem příští týden.

(Kateřina - 2. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete dávat Captain America i ve 2D s dabingem. Děkuji
Dobrý den, film promítáme v 15:00.

(Lucie - 2. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné získat nějaký plakát filmu, který právě promítáte. Děkuji?
Dobrý den, nepotřebné plakáty vždy nepravidelně dáváme divákům k dispozici na místě před vstupem do kina. Nikdy nevíme, kolik plakátů dostaneme a zda je pak můžeme rozdat. Plakáty chodí v omezené míře a ty, co neputují do archivu můžeme rozdat až když film v kině nepromítáme.

(Tereza - 1. 5. 2016)
Dobrý den, bude uveden i film Everybody wants some?
Dobrý den, pro ČR zatím nejsou práva. Vypadá to, že film nebude nabídnut kinům do programu.

(Jan Chlupacek - 1. 5. 2016)
Warcraft: První střet Hrajeme: od 9.6. v multikině Již si chci koupit lístky na premiéru...Jak na to??????
Dobrý den, zatím budete muset vydržet. Ještě nemáme svolení od majitelů práv k filmu pro ČR (distribuční společnost CinemArt) zahájit předprodej. O všem Vás budeme včas informovat na našem FB. V tuto chvíli se jedná o možnostech a formátu předpremiér.

(Tereza - 28. 4. 2016)
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně lístků. Když někdo nemá možnost jít a daruje lístky někomu jinému, ale ti nejsou spokojeni se sedadly, je možno sedadla změnit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud je na sále volné místo, je možné vyjít zákazníkovi vstříc a lístky vyměnit. Tato změna je možná pouze osobně na pokladně kina. V případě, že jsou vstupenky zakoupeny online, tak nejlepší řešení je storno vstupenek a následná koupě nových míst.

(ivana - 27. 4. 2016)
dobrý den,je nějak finančně zvýhodněná vstupenka na úterý pro diváka s průkazem ZTP, kterou bych pořídila přes online prodej? děkuji za odpověď.
Dobrý den, online prokazování nároků na slevu bohužel nejde. Omlouváme se, ale Váš nárok na tuto slevu můžeme ověřit jen při osobní prodeji na pokladně našeho kina, kde budete vyzvání k předložení průkazu a ověření jeho platnosti. Je nám líto, že Vám tímto způsobíme komplikace, ale v poslední době se vyskytují případy, kdy řada lidí zneužívá slev ZTP různými způsoby. Děkujeme za pochopení.

(Marek - 25. 4. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli už jste hráli, nebo budete hrát filmy "The Choice" a "Než jsem tě poznala"? Děkuji za odpověď...
Dobrý den, film The Choice nemá zatím distributora pro ČR a snímek Než jsem tě poznala bude mít premiéru 30.6.2016.

(Jan Svačina - 24. 4. 2016)
Dobrý den, je možno si na Malém kině koupit občerstvení na projekci?
Dobrý den, ano určitě. Jen popcorn máme v pytlíku a nápoje jsou jen v pet lahvích. Čepujeme pouze pivo.

(David - 23. 4. 2016)
Dobrý den, mám strach aby jste nezdražily popcorn jako v praze o 10KČ :((
Dobrý den, Váš strach je bohužel oprávněný. Dojde k určité cenové regulaci. Tento zásah do ceny je ovlivněn do značné míry změnou receptury, kdy se palmový olej nahrazuje kokosovým. Recepturu máme již delší dobu změněnou, ale zvýšené náklady jsme zatím nepromítli do ceny.

(Filip Gregovský - 21. 4. 2016)
Dobrý den. Chtěl bych ze zeptat, zda je možno zakoupit u vás nějaký dárkový poukaz na konkrétní částku, na základě kterého by obdarovaný mohl následně dle své volby a času zarezervovat vstupenky na představení či pořídit občerstvení. Děkuji za odpověď
Dobrý den, můžete si zakoupit naši věrnostní kartu GAClubu, nabít ji libovolným kreditem a čerpat výhody členství. Tj. sleva 30,- na každou vstupenku. Každá 10 vstupenka zdarma (9+1). Bohužel občerstvení nejde takto platit, pouze filmy. Více informací a vystavení karty na pokladně multikina.

(Ivana - 20. 4. 2016)
Dobrý den může 5 létě dítě na film od 12 s doprovodem !?
Dobrý den, může. Je to jen na Vás, na doprovodu na jaký film dítě vezmete. Informace o věku jsou pouze informativního charakteru a mají doporučující význam, nikoliv zákazový.

(Michal Jarmar - 18. 4. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda musí být při online prodeji vstupenka vytisknuta, nestačí zobrazit vstupenku pouze na mobilním telefonu jako obrázek?
Dobrý den, akceptujeme i vstupenku v elektronické podobně.

(kristýna - 14. 4. 2016)
Dobrý den,kolik kč platí za vztupenku do 2D projekce dítě do 3let?
Dobrý den, vysvětlení je jednoduché. Dle bezpečnostních směrnic musí každý divák sedět na svém sedáku a tudíž nesmí dítě sedět na klíně rodičům a z těchto důvodů musíme vybírat vstupné za každého diváka, který má svůj sedák.

(marie - 14. 4. 2016)
Dobrý den, jakým způsobem si mohu vyřídit věrnostní kartu? díky za odpověď
Dobrý den, na naší pokladně vyplňte vstupní dotazník, uhraďte roční poplatek a karta je Vaše.

(eva uhrova - 12. 4. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda můžu zaplatit dárkovým poukazem sodexo.
Dobrý den, ano můžete.

(Monika Chudarkova - 8. 4. 2016)
Dobry den prosim vas chci se zeptat kdyz si dojdu koupit vstupenky do multikina tak zda prijimate i ticket benefit multi. Moc dekuji.
Dobrý den, ano akceptujeme. Můžete nimi zaplatit na pokladně kina za vybraný film.

(Markéta Zelinová - 8. 4. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se dozvím že jsem si rezervovala lístky.
Dobrý den, pokud zadáte všechny údaje při rezervaci vstupenky dojde Vám potvrzující mail. V případě, že ho nenajdete, zkontrolujete si prosím nastavení Vaší emailové schránky, může se stát, že díky Vašemu zabezpečení mailu skončí potvrzující mail v nevyžádané poště či spamu.

(Dana - 5. 4. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde najdu malé kino Ateliéry? děkuji
Dobrý den, Malé kino najdete na Ateliérech ve Zlíně.Ulice Filmová 174. MHD - Zastávka - Filmové Ateliéry autobus č. 31

(Michal - 29. 3. 2016)
Dobrý den, berete, popřípadě budete brát kartu Benefit Plus? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, někdy v budoucnu ano, zatím ji nebereme. V současné chvíli jsme se společností v jednání a uvidíme, jak se domluvíme.

(Jana Trombalova - 20. 3. 2016)
Dobry den..Lze platit vstupenky kartou primo u Vas??Dekuji
Dobrý den, kartou se dá zatím platit pouze při nákupu na webu, na pokladnách to zatím není možné.

(beu - 16. 3. 2016)
Budete promítat film Sausage Party? :)
Dobrý den, předběžný datum české premiéry je stanoven na 25.8.2016 a samozřejmě ho budeme promítat.

(Jaroslav Krchňák - 8. 3. 2016)
Dobrý den, poskytujete nějaké slevy púro seniory a jaké?. Děkuji. Krchňák
Dobrý den, každou středu v 10:00 a 14:00 máme projekci vybraného filmu v rámci FKS (Filmového klubu seniorů) za 50,-. V rámci standardního programu kina poskytujeme slevu 30,-. Pokud by jste chodil do kina častěji, vyplatí se Vám být členem GAClubu (karta je přenosná, mohou chodit i Vaši kamarádi se slevou 30,-), kde máte navíc započítáván věrnostní bonus 9+1, to jest každá desátá návštěva zdarma. U FKS máme také věrnostní bonus, tam je to 5+1. Dále je tu možnost chodit do kina v úterý, kdy máme speciální slevy = filmy za 99,-.

(Eliška - 4. 3. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pustíte film, na který jdou jen dva lidé? Děkuji.
Dobrý den, ano, film promítneme. Hrajeme od jednoho platícího diváka.

(Radomír Vítek - 4. 3. 2016)
Je možné koupit u Vás dárkový poukaz na lístky do kina? V jaké hodnotě? Radek
Dobrý den, na pokladně jsou v prodeji Dárkové poukázky v hodnotě 169,- (2D film) a 199,- (3D film). Nebo je tu ještě možnost zakoupení věrnostní karty multikina, na kterou se dá dobít kredit v libovolné výši a ten se poté odečítá místo platby za vstupenky. Výhody GAClubu naleznete na našich stránkách.

(Ii - 23. 2. 2016)
Dobry den. Kam muzu směřovat otázky ohledně prodeje lístků přes ticketportal?
Dobrý den, dotazy ohledně předprodeje vstupenek můžete směřovat na mail: predprodej (zavináč) gacinema.cz

(Danii - 23. 2. 2016)
Dobrý den, budeme vpuštěni do sálu s platným již zakoupeným lístkem na film pakliže dorazíme se zpožděním 5-10-15 min? Děkuji
Dobrý den, ano budete.

(david - 19. 2. 2016)
kdybych mel zarezervovane dvojsedatko, ale sel bych jenom sam, musel bych platit za obe mista?
Dobrý den, pokud jste sám a chcete jít na dvojsedadlo, tak hrozí dva případy. Pokud Vám bude prodán lístek, i když by neměl, tak je docela pravděpodobné, že se o sedadlo budete ještě s někým jiným dělit. Dvojsedadla jsou určeny pro dvě osoby ne pro jednu. A jako taková se mají prodávat, tedy pro dvě osoby. Děkujeme za pochopení.

(Vladimir - 19. 2. 2016)
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak můžu pri online nakupu lístků zohlednit slevu pro deti do 15 let ? nebo to můžu jen na pokladně ? děkuji za odpověď
Dobrý den, při online nákupu jsme schopni rozpoznat pouze členy GAClubu, ostatní slevy jsou možné pouze na pokladnách GAC.

(Jarka - 15. 2. 2016)
Dobrý den, mohla bych se zeptat, proč je teď většina filmů promítána jen s titulky? Děkuji.
Dobrý den, o tom, že film bude s titulky rozhoduje distribuční společnost. My se jen můžeme domnívat, že je to proto, aby se film dostal co nejrychleji k českému diváku a nemuselo se tak čekat na dabing, který je časově i finančně nákladnější než titulkování filmu.

(K. - 15. 2. 2016)
Dobrý den, mám opravdu stupidní dotaz, ale nemůžu za žádnou cenu přijít na to, jak koupit vstupenky online. Vždy když označím sedadla a vypíšu jméno, mail a číslo, tak po kliknutí na "koupit" mi vyskočí "chyba", anebo se mi to vypne.
Dobrý den, tady bude zřejmě chyba v nastavení zařízení, ze kterého provádíte transakci. Zkuste prosím jiným počítač, pokud se chyba opakuje, je problém v zabezpečení internetu. Pokud jste se dostal k platební transakci, byla chyba v původním nastavení zařízení. Pokud se nedostanete k placení, zkuste to jinde (místo i zařízení). Jenom takto to můžeme metodou zkoušení rozpoznat, kde je přesně chyba. Prodejní systém nám funguje a vypadá to na Váš individuální problém, který musíme takto vyřešit, než přijdeme na to, kde je závada.

(Lucka - 13. 2. 2016)
Dobry den, chtela bych se zeptat, proc se na pokladnach kina neustale neda platit kartou...v dnesni dobe mi to prijde dost neobvykle a snizuje to komfort kina...
Dobrý den, doufáme, že v co nejbližší době zavedeme možnost platby i u nás. Situace je komplikovaná a nemůžeme se zatím dohodnout na pro nás zásadních bodech spolupráce s bankovní institucí. Chápeme, že je to moderní způsob placení, ale nemůžeme zase přistoupit na nevýhodné podmínky pro kino.

(Ondřej - 12. 2. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat když jsem si koupil vstupenky online a nechal si je zaslat sms stačí pak jen ukázat sms před vstupem do sálu a nebo musím jít ještě k pokladně ?? Předem Děkuji za odpověď.
Dobrý den, stačí ukázat u vstupu na sál sms nebo potvrzovací email v telefonu a na pokladnu chodit vůbec nemusíte.

(Dominik H - 11. 2. 2016)
Dobry den, chci se zeptat jak daleko je platno od prvni rady sedadel v sale 2? Je to nejak rozumne koukatelne? Byly by nejake fotky salu? Diky
Dobrý den, bohužel fotografie sálů nezveřejňujeme. Posouzení, zda je film dívatelný z první řady je čistě na subjektivním názoru každého z nás. Dle norem je vzdálenost vyhovující, ale samozřejmě člověk musí počítat s tím, že o dva metry dále a více do středu by to bylo lepší.

(Petr - 11. 2. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, kdo u Vás plánuje, co a kdy v jaký čas půjde? Protože dát jediný očekávaný film Deadpool do malého sálu, a do jednička film Decibely lásky to je fakt směšné. A není to poprvé, co jste nezvládli naplánovat program kina.
Milý Petře, programování kina je složitý proces, který má v sobě řadu kompromisů. Není to jenom o tom, že nějak rozházíš filmy. Je řada faktorů, které se promítají do toho, jak sestavit program. Je jasné, že divák do toho nevidí, chce vidět film a když se na něj nedostane, tak hned kritizuje. Program se sestavuje každé pondělí na základě víkendové návštěvnosti. Filmy které splní kritéria, zůstávají v programu, jen se upravují časy podle návštěvnosti, poměru odpadnutých rezervací a dalších, čistě subjektivních kriterií, které z povahy neveřejných smluv s majitely distribučních práv nemůžeme zveřejnit. Z názorem, že programujeme kino špatně se můžeme i nemusíme ztotožnit, objektivním výsledkem mohou být každoroční výsledky návštěvnosti všech kin v ČR, kde kupodivu figurujeme na předních místech ve speciálním koeficientu odehraných představení, počtu diváků a výsledné tržby. Máme každoroční nárůst a v loňském roce to bylo opravdu velký skok. Díky rychlé reakci, můžeme s programem pracovat podle diváckých reakcí. Přesouvat již sestavená představení, změnit formy prodeje a podobně. Tyto nové pružné reakce mají na svědomí to, že vytíženost kina v poměru s tržbou nás řadí mezi nejlépe fungující kina, samozřejmě na základně celoročních výsledků zveřejňovaných specializovanou agenturou přepočítaných do interního koeficientu. Ale jak už jsme řekli, chápeme, že řada diváků může být zaskočena, pro ně často nelogickým programováním kina. Divák neví, že se neřídíme podle ČSFD či nějakých jiných serverů. Máme jiné metody a způsoby, podle kterých se program sestavuje. Čísla mluví jasně a veškerá rozhodnutí, která se zakládají na subjektivitě jsou navíc podložena matematickými propočty. Kdo by to třeba řekl, že takový film jako Vánoční kameňák bude mít u nás takovou návštěvnost než 96% lépe hodnocených filmů na ČSFD. Ano, toto je úsměvné, to máš pravdu, ale z hlediska příjmů by ten úsměv velice rychle ztuhl. Pokud máš zájem, můžeme dále více podrobně rozvést tématiku programování, aby jsi pochopil, že to není tak jednoduché jak myslíš.

(Iva - 11. 2. 2016)
Dobrý den,chtěla bych zjistit kolik vstupů do vašeho kina mám nyní na věrnostní kartě a kdy budu mít desátý vstup zdarma.Můžu Vám nějak zaslat číslo karty, aby to zde nebylo zvěřejněno a vy byste mi pouze sdělili odpověď? Děkuji.
Dobrý den, to Vám zatím jen řeknou na pokladně nebo při emailovém dotazu při zadání ID čísla karty na info(zavináč)gacinema.cz

(Pavel - 8. 2. 2016)
Dobrý den. Když mám klubovou kartu do Golden Apple Cinema ve Zlíně a rezervuju si místa na film přes internet, tak se zadává číslo karty do políčka číslo slevové karty? Nebo předložit kartu až při vyzvedávání a placení lístků? Děkuji
Dobrý den, obě možnosti které jste popsal jsou v pořádku. Můžete zadat do rezervačního formuláře číslo karty a je Vám automaticky vygenerována nižší částka vstupného a nebo prokázat nárok na slevu a věrnostní bonus až při platbě na pokladně.

(Derice - 8. 2. 2016)
Dobrý den, očekávám negativní odpověď, ale přesto se zeptám:) Nemáte v plánu zavést Dolby Atmos? A co projekce bez popcornů? Milerád si připlatím, Děkuji.
Dobrý den, Dolby Atmos jsme zvažovali, ale zatím to nevypadá moc dobře. Když se kino stavělo, tak projektanti nepočítali s tak sofistikovaným zvukovým systémem, který by se zavrtával do stropní konstrukce sálu. Ano, střecha by to neunesla a tak nemáme zatím bezpečností povolení. S tím popcornem to opravdu neprojde. Cena takové projekce jenom pro Vás by byla v průměru za 13tis. Ale mohl by jste mít projekci jen pro sebe a ty, které tam chcete mít.

(David - 7. 2. 2016)
Dobrý den, můžeme mi prosím osvětlit doplatek 4,75 Kč při koupi e-vstupenek? A musím vstupenky z emailu skutečně tisknout - nestačí je ukázat v mobilu? Momentálně totiž nemám možnost tisku. Díky za odpovědi.
Dobrý den, vstupenky tisknout nemusíte, stačí ukázat v mobilu. Poplatek 4,75 je poplatek společností umožnující tuto bankovní transakci a počítá se procentuálním výpočtem z celkové částky nákupu. Tuto formu používá ve Zlíně kromě nás i ZOO Zlín, Dopravní podnik, některé čerpací stanice a různé obchody. Tímto způsobem chceme upozornit na neúměrné bankovní a transakční poplatky, které jsou nám účtovány. Proto jsme se rozhodli, že takto dál nejde a pokud zákazník chce využívat bezhotovostní platby, tak si poplatky bude muset platit sám. Pokud bychom měli platit poplatky my, tak by se muselo zdražit vstupné v průměru o 10-15kč.

(František Nevřala - 5. 2. 2016)
Dobrý den,mám dárkovou poukázku 3 D CineStar CineMAX,lze ji použít jako zdarma vstupenku na film Lída Baarová? Děkuji.
Dobrý den, s tímto dotazem se budete muset obrátit na síť multikin Cinestar. V našem multikině Golden Apple Cinema tyto poukázky neakceptujeme.

(Martin - 3. 2. 2016)
Zdravím, nevíte náhdou, proč se u nás Kung Fu Panda 3 vysílá až od 17.3 když v USA měla premiéru už 29.1? Děkuji za odpověď. Je to škoda teď jsou prázdniny a byl by čas zajít do kina... Opravdu naše distributory nechápu.
Dobrý den, přesné vyjádření od distribučních společností nedostanete, ale vzhledem k tomu, jak český trh funguje, Vám na to můžeme odpovědět i my. Je to v podstatě jednoduché. KFP3 by měla velkou konkurenci v podobě Chipmanků. Navíc počítejte s tím, že film musí být kvalitně nadabovaný, to se kolikrát nedá zvládnout tak, aby byly projekce stejně jak v USA, tak i v ČR. Někdy to jde, někdy ne. Tady je spíše ten problém v konkurenci jiného dětského filmu, který má stejný potenciál jak KFP3. Z celosvětového hlediska jsou důležité jen dva termíny! Vánoce a letní sezóna. Vánoce jsou po celém světě stejné, letní sezóna má jistou časovou variabilitu dle regionu. To samé je i v ČR s jarními prázdninami. Nejsou všude stejně a nemůžete plošně nasadit film a počítat, že dojde více diváků, když jsou teda ve Zlíně prázdniny. Ony totiž nejsou v Praze, Brně, Ostravě. Toto všechno jsou zákonitosti, které musíte vnímat. Pak Vám to celé dává smysl. Časování kampaní i premiéry filmů.

(Matěj - 1. 2. 2016)
Dobrý den, bude se někdy promítat filmový maraton „HARRY POTTER“ ?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Eva - 1. 2. 2016)
Dobrý den, lze nějakým způsobem zrušit vstupenky zakoupené online?
Dobrý den, vstupenky musíte s Vaší žádostí o storno přeposlat zpět na mail info(zavináč)gacinema.cz.

(Karolína - 1. 2. 2016)
Dobrý den, když si rezervuji místa na film (bez zaplacení pouze rezervace) můžu u pokladny prokázat,že jsem student a nebo budu muset platit základní částku?
Dobrý den, přesně tak. Systém nedokáže v rezervačním formuláři autorizovat oprávněnost Vašeho požadavku na tuto slevu. Tu musíte prokázat až na pokladně při úhradě vstupenky.

(Květa - 30. 1. 2016)
Dobrý den, je možné si koupit permanentku? A je možné ji koupit na fakturu?
Dobrý den, je možné si koupit věrnostní kartu s ročním poplatkem 60 kč, na kterou se dá nabít kredit, kterým se dále až do vyčerpání platí. Věrnostní karta má i další zvýhodnění, která si můžete pročíst na odkazu: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25 Věrnostní kartu je možné zakoupit i fakturačně. S pozdravem GA Cinema

(Petra - 30. 1. 2016)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

(Valérie Foltýnová - 27. 1. 2016)
Bere cinema city "poukazky" TICKET BENEFITS? Dekuji
Dobrý den, toto je dotaz spíše pro síť multikin Cinema City. Naše multikino Golden Apple Cinema tyto poukázky přijímá.

(Jiří - 23. 1. 2016)
kolik stojí kč dětská vstupenka
Dobrý den, děti u nás mají slevu 30,- ze vstupného pokud již není film zlevněn. V levné úterý nejdou kombinovat slevy. Tam platí děti i dospělí 99,- za film ve 2D a ve 3D 159,-.

(Martina Maňasová - 21. 1. 2016)
Dobrý den,dostali jsme VIP vstupenku jak ji můžem vy- užít? Děkuji.
Dobrý den, VIP vstupenku předložte na pokladně místo placení. Jedná se o jednorázový vstup do kina, který není časově omezen.

(Anonym - 13. 1. 2016)
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

(Kateřina Pav - 8. 1. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se u vás platí 3D brýle? Pokud ano jsou v ceně lístků anebo si je budeme muset ještě dokopit?
Dobrý den, 3D brýle půjčujeme zdarma.

(Kateřina - 31. 12. 2015)
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

(Adéla Vařáková - 23. 12. 2015)
Dobry den, mam klubovou kartu ZOO Zlin family a chtela bych uplatnit slevu na mnou vybrany film. Lze kupovat listky online nebo musim vzdycky s kartickou na pokladnu GA cinema? Pokousela jsem si ted na ni koupit listek na 3D Star wars a pise mi to,ze neni karta mezi platnymi (pritom platnost karty je do 19.12.2016). Dekuji za info.
Dobrý den, toto je bohužel situace, kdy slevu můžete uplatnit jen v případě koupě na pokladně. Na internetu poskytujeme pouze slevu členům našeho věrnostního GAClubu. Naše databáze není kompatibilní s databází ZOO Zlín a proto nemůžeme online prodat slevu na ZOO. Náš návrh na sjednocení "věrnostních karet a členských karet" zlínského kraje nebyl realizován a tak mám všichni vlastní systémy, které spolu online vzájemně nekomunikují.

(Irena - 22. 12. 2015)
Dobrý den, kolik lidí musí být v sále, aby se promítalo ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Veru:) - 20. 12. 2015)
Dobry den:) Jaké jsou příchutě popcornu v GACinema? :) Děkuji za odpoved:)))))
Dobrý den, slaný, sýr a slanina, sladký, karamel.

(martina - 19. 12. 2015)
dobry den, chtela bych se zeptat, jestli mate i nejake poukazy do kina, jako darkove poukazy. moc dekuji
Dobrý den, na pokladně multikina lze zakoupit dárkové poukazy 2D za 169,-, 3D za 199,- nebo věrnostní kartu, která lze dobít jakoukoliv částkou. Zároveň při použití věrnostní karty je 30,- sleva na každý lístek a každý 10. vstup zdarma.

(Iveta - 13. 12. 2015)
Dobrý den, dají se u Vás využít Flexipassy?
Dobrý den, přijímáme tyto typy poukázek: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Míla - 3. 12. 2015)
DObrý den, je možné koupit dárkové poukázky do Vašeho kina on-line?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Marek - 1. 12. 2015)
Dobrý den, je nutno tisknout vstupenku zakoupenou online, nebo stačí ji ukázat třeba v telefonu?
Dobrý den, není nutné ji tisknout, stačí ji ukázat personálu v telefonu.

(Elf - 1. 12. 2015)
Dobry den, planuje se behem vanoc opet promitani Avatara? Dekuji.
Dobrý den, na promítání Avatara už nejsou práva, loni byla poslední možná projekce v kině.

(Hana - 23. 11. 2015)
Dobrý den, chtěla bych darovat dárkové poukázky neteři. Nabízíte ale jen 2 druhy na 2D nebo 3D projekci v standardní ceně. Chci zeptat, zda by neteř mohla dárkouvou poukázku v ceně 169,- Kč jako student uplatnit na 3D projekci?
Dobrý den, omlouváme se, ale takto náš systém nefunguje. Nominální hodnota dárkových poukázek je daná a nelze na ni uplatnit žádná sleva. Jedná se o ceninu, nikoliv o standardní vstupenku a proto pro ni ze zákona platí jiný režim. Děkujeme za pochopení. Pokud by jste chtěli uplatnit nějakou slevu, máme pro tyto případy možnost předplacené věrnostní karty. Kdy na naši klubovou kartu GAClubu nahrajete kredit, třeba ve výši 3D vstupného a při uplatnění nákupu vstupenky je automaticky odečítána sleva 30,- (platí to pro všechny nákupy na kartu, nemusíte mít i žádný kredit, přesto slevu 30kč dostanete) Navíc, každý 10 vstup do kina je zdarma. Karta má samozřejmě i další výhody, ale na to by neteř, pokud chodí pravidelně do kina, přišla určitě sama. Kartu, jako dárek pro neteř, si můžete vybavit na naší pokladně.

(Kaciceeek - 23. 11. 2015)
dobrý den , chci se zeptat jestli existuje nejaka sleva pro skupinu.... na promítání filmu hungergames v uterý jdeme 10člená skupina . dekuji
Dobrý den, v levné úterý je již opravdu HODNĚ velká sleva. Skupiny považujeme od 20ti diváků a významnou slevu zařizujeme pouze mimo standardní projekce. Třeba dopoledně pro školy apod.

(Simona Kročilová - 18. 11. 2015)
Dobrý den, můžu použít ISIC kartu, když kupuju lístky online? Předem děkuji.
Dobrý den, bohužel nemůžete. Naše databáze nemá v sobě databázi čísle karet ISIC, proto nemůžeme online ověřit, zda je Vaše karta platná či nikoliv. Takto můžeme ověřovat pouze námi vydané karty GAClubu, ti proto mají online slevu. Všichni ostatní musí nárok na svoji slevu uplatnit fyzicky na pokladně při zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Honza - 11. 11. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

(Petr - 9. 11. 2015)
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, když si zakoupím lístky přes internet a pak nemám možnost si je vytisknout předtím než půjdu do kina. Je možné si nechat vytisknout lístky poté u vás na pokladně? po předložení třeba fotky emailu? Předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám ukázat potvrzující email, či vstupenky v rámci emailu na mobilu.

(Jakub - 6. 11. 2015)
Dobrý den,jaké typy stravenek u Vás berete?děkuji
Dobrý den, přehled námi akceptovaných poukázek naleznete zde: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Aneta - 6. 11. 2015)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete někdy vysílat dokument o Cristianu Ronaldovi? Děkuji Strachoňová
Dobrý den, dle našich informací je film od 4.11. v distribuci na DVD od společnosti Bontonfilm a můžete si ho zakoupit na domácí projekce. Do českých kin nedorazí.

(Radek Zimčík - 4. 11. 2015)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je sleva na průkaz ITIC a zda se dá uplatnit při online prodeji? Děkuji Zimčík
Dobrý den, jediná sleva, která se dá uplatnit online je sleva člena GAClubu. Ostatní slevy se musí prokazovat při prodeji na pokladně. Děkujeme za pochopení.

(Zákazník - 1. 11. 2015)
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

(Majký - 14. 10. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

(Michal - 29. 9. 2015)
Dobrý den, bylo by možné prodloužit dárkový poukaz? Děkuji
Dobrý den, dárkový poukaz je možné prodloužit maximálně o 14 dní na pokladně multikina po předchozí domluvě s manažerem kina.

(Jára - 26. 9. 2015)
Dobrý den, obdržel jsem dva poukazy za 169kč, je možné těmito poukazy zaplatit na internetu při rezervaci?
Dobrý den, těmito poukazy nejde platit na internetu. Poukaz v sobě nemá žádné digitální informace, které by jste zadával v rámci platby. Proto musíte jít na pokladnu a zde provést výměnu, poukázky za vstupenku.

(Tomáš - 22. 9. 2015)
Dobrý den, mám dotaz, zda je v hlavním sále č. 1 rozměrově větší promítací plátno než v ostatních sálech, nebo jsou všechna plátna rozměrově stejná? Děkuji
Dobrý den, sál č.1 má opravdu velké pláno, 2x větší než na jiných sálech. Pak samozřejmě sál č.2 má o trošku větší plátno než trojka. Trojka, čtverka, pětka mají stejný rozměr plátna. Na sále 6 je jenom o trošku menší plátno než na třech zmíněných. Největší plátno je pak ve Velkém kině.

(Zdeňka Čechmánková - 19. 9. 2015)
Dobrý den, jaká je cena vstupenky pro průvodce při průkazce ZTP/P?? Děkuji
Dobrý den, na standardní filmové projekce by sleva měla být cca 50%.

(Barbora - 21. 8. 2015)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

(Robin Křepela - 14. 8. 2015)
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

(Dvouletý Pavel - 12. 8. 2015)
Dobrý den, v práci mi vyplácí příspěvek na dovolenou/služby 4000Kč. Poskytujete nějakou GA kartu, na kterou bych tuto částku načerpal a pouzíval ji při zakoupeni vstupenek? Díky za odpověď
Dobrý den, v nabídce máme speciální věrnostní kartu GAClubu, na kterou je možné nahrát (předplatit) kredit a ten pak využít při placení na pokladně. Navíc jako člen GAClubu máte možnost slevy 30,- na každé představení při každé zakoupené vstupence na kartu GAClub, navíc každá desátá vstupenka je ZDARMA a k tomu máte možnost rezervaci na levné úterý a jiné blokované projekce. Více informací na pokladně nebo při odpovědi na tento mail.

(Patrik - 15. 7. 2015)
Dobry den chci se zeptat jak si u vas mužu zarezervovat film do kina přes internet předem děkuji za odpověd
Dobrý den, stačí si vybrat film, kliknout na čas projekce a jste hned v rezervačním formuláři. Vyberete si počet míst, zadáte členské číslo GAClubu, pokud jste členem a chcete mít slevu.. No a pak si vyberete místo, kde chcete sedět. Pak vyplníte kontaktní údaje a dáte odeslat. Na Vámi uvedený mail dojde potvrzení rezervace. V rámci levného úterý, předpremiér a speciálních akcí neumožňujeme rezervace. Výjimkou jsou pouze členové GAClubu, které tuto funkci mají povolenou.

(Milada - 8. 7. 2015)
Dobrý den, jak dlouho platí zakoupená poukázka ? A lze použít poukázka na 3D film i na film 2D ?
Dobrý den, na každé poukázce je uvedena její platnost. Samozřejmě, že můžete 3D poukázku použít i na 2D film a obráceně.

(Vlastik Horník - 21. 6. 2015)
Dobrý den, zakoupil jsem si ticketcool a žádný kod pro stažení nemám, nebo nepřišel. Na mail jen potvrzení nákupu.Co dál, děkuji za odpověď
Dobrý den, musíte mít v mobilu naistalovanou aplikace CoolTicket. V této aplikace pak máte nahranou vstupenku. Na mail Vám došlo pouze potvrzení transakce a pro jistotu i kopie vstupenky, kdyby se něco stalo.. Při nejhorším stačí ukázat i tuto vstupenku z mobilu. Ale zřejmě je problém v tom, že nemáte appku.. Pokud ji máte a nezobrazuje se, tak musíte kontaktovat help linku CoolTicket.

(Eva Pavlačková - 12. 6. 2015)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na bezbarierový přístup do sálů? A jestli jsou vyhrazené nějaké místa pro vozíčkáře? Děkuji
Dobrý den, všechny naše sály mají bezbariérový přístup a na každém sále máme dvě místa pro vozíčkáře. Tyto místa nejsou online prodejná. Dají se zakoupit rovnou na pokladně s adekvátní slevou nebo dopředu rezervovat za asistence našeho denního manažera.

(Vilášek - 24. 5. 2015)
Dobrý večer, od kolika let se u Vás pokládá návštěvník za seniora?
Dobrý den, seniorská sleva jde uplatnit od 60ti let.

(Romana - 24. 5. 2015)
Dobrý den, jak lze získat věrnostní kartu Děkuji za odpověď.
Dobrý den, na naší pokladně vyplníte registrační formulář, zaplatíte roční poplatek 60,- a můžete jít do kina se slevou.

(Lenka - 15. 4. 2015)
Dobrý den, kolik lístků můžu koupit na věrnostní kartu? Díky za odpověď.
Dobrý den, na jedno představení lze zakoupit 5 vstupenek, pokud chcete více, prosíme o domluvu dopředu a určitě se nějak domluvíme na větším počtu.

(deli - 13. 3. 2015)
dobry den, chtela bych se zucastnovat akci s damskou jizdou - co proto musim udelat - zaregistrovat se...atd....podle referenci a podle fotek je to opravdu fajn zpestreni navstevy kina - a lze si s sebou privezt v parte i manzele - navzdory tomu, ze je to damska jizda ? je take mozne mi veskere novinky, pozvani na premiery zasilat na mail ? dekuji za Vas cas
Dobrý den, na Dámskou jízdu může jít kdokoliv a s kýmkoliv, jen prostě si musíte včas zajistit vstupenky. Ty se dají zakoupit i online dopředu. Informace o DJ zveřejňujeme na našem FB a WEBu. Zpravidla do tří dnů je vyprodáno. Od zasílání informačních mailů jsme upustili, řadu diváků to rozčilovalo a nepřálo si zasílat týdenní novinky, tak jen 2x- 3x do roka informujeme o speciální cenové akci. Premiéry a speciální akce máme každý týden, divák ze Zlínského kraje nemusí jezdit na předpremiéry do Prahy. Máme Dámské jízdy, Dětské neděle, Předpremiéry, Festivaly atd... Opravdu toho je moc, proto sledujte náš FB a WEB.

(lukas - 9. 2. 2015)
Jaka je vzdalenost od kina k hlvnimu aut..nadrazi
Dobrý den, odhadem 700 metrů. Záleží, kudy půjdete. Z nádraží se k nám dostanete do 5ti minut. Projdete parkem a náměstím.

(Nikol - 4. 2. 2015)
Dobrý den, mohla bych zeptat, zda máte brýle na 3D filmy i dioptrické a popřípadě jak je to s dioptriemi?
Dobrý den, naše 3D brýle jdou nasadit na Vaše dioptrické brýle.

(Pavla - 6. 1. 2015)
Dobrý den, může na filmy FKS také běžný dospělý (cca kolem 40 let)? Děkuji.
Dobrý den, na projekce FKS může chodit i běžný divák.

(Lenka B. - 29. 12. 2014)
Dobry den. Chtela bych se zeptat jaky je rozdil mezi VIP vstupenkou a normalni darkovou vstupenkou za 169 Kc nebo za 199 Kc. Dekuji
VIP je kdykoliv na cokoliv. Dárková poukázka je omezena platností a svou hodnotou. Ale i na 2D za 169,- můžete jít na 3D film, stačí doplatit rozdíl mezi projekcemi.

(jana - 28. 12. 2014)
dobry den.co mam delat kdyz jsem ztratila listek do kina? :( dekuji
Dobrý den, pokud je zakoupený v rámci našeho online prodeje a byl Vám doručen do mailu, či mobilu není problém. Pokud ho máte zakoupený jinak, je to docela problém. Ještě se dá vysledovat podle rezervace, ale i to je zavádějící.

(Štěpán - 25. 12. 2014)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

(zdenek zimcik - 5. 12. 2014)
Dobry den,kde se muzu zaregistrovat pro odber novinek,akci a ruznych moznosti jak uplatnit slevy ci koupit listky jeste driv na nove filmy jeste nez to bude vyhlasene na vasem webu. Vzdycky to propasnu.pouzivam hlavne internet pres telefon. Kdyby byla i nejaka aplikace na gacinema,nezlobil bych se Dekuji za odpoved
Dobrý den, akce máme pro členy GAClubu, kterým posíláme emaily o akci a pak také odběratele newslettru, kteří se k odběru novinek přihlásili na našem webu. Občas na něco upozorníme na našem facebooku. O aplikaci uvažujeme, ale zatím navržená řešení neodpovídají našim požadavkům jak co se funkčnosti týče, tak i ceny za aplikaci.

(Michal Kobylík - 25. 10. 2014)
Chtěl bych se zeptat, co je to 2D ???
Dobrý den, 2D je standardní projekce, tedy bez 3D brýlí a 3Dčko, to je už třetí, prostorový rozměr, tam už je potřeba mít navíc i 3D brýle.

(Michaela - 15. 6. 2014)
Dobrý den, chci se zeptat platí sleva 30kč v GA Clubu i ze studentského vstupné, nebo platí jen ze standardní ceny 169kč? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, v našem multikině nejdou sčítat slevy. Můžete buď uplatnit studentskou slevu a nebo věrnostní slevu. Obě dvě jsou 30,- u věrnostní slevy se Vám ještě načítají návštěvy do bonusového programu.

(Majk - 6. 6. 2014)
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

(Alenka - 5. 6. 2014)
Dobrý den, lze o slevu žádat pouze takovou tou oranžovou studentskou kartičkou na autobus? :) děkuji za odpověď :)
Dobrý den, pokud je platná a je tam vaše fotografie, může být akceptována jako doklad o tom, že jste student.

(Kamila - 17. 5. 2014)
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

(Zdeněk - 5. 5. 2014)
Dobrý den, rád bych zjistil víc o možnosti získat členství v klubu seniorů. Nasměrujete mne? Děkuji.
Dobrý den, filmy v rámci FKS (Filmový klub seniorů) může navštěvovat kdokoliv, není potřeba mít členský průkaz či nějakou jinou identifikační kartičku.

(Blanka - 14. 4. 2014)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

(Cecílie - 27. 2. 2014)
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

(Monika - 7. 2. 2014)
Dobrý den, mám kartičku od RWE,kde by měla být sleva na české filmy. Mohu tuto slevu uplatnit i ve velkém kině ve Zlíně? Děkuji za info.
Dobrý den, sleva RWE lze uplatnit pouze v Multikině.

(Anonymě - 23. 11. 2013)
Mohu se zeptat.. když sundáváte plakáty co máte vyvěšené v kině nebo v podchodu.. co s nimi potom děláte ?? nemohli by jste mi ho věnovat ? pokud ano kam mám zajít ??
Dobrý den, většinou máme málo kusů, část putuje do archívu a zbytek se rozdá. Nemáme žádnou čekací listinu. Něco poskytujeme školám či organizacím pracující s dětmi či handicapovanými spoluobčany. Pokud něco zbude, je tu prostor i pro vás.. O co máte a zájem a jaká je vaši idea použití?

(Gajdošík Vítězslav - 29. 9. 2013)
kde najdu kompletní program filmového klubu seniorů? taky bych si chtěl stáhnout ten skládací program
Dobrý den, kompletní program najdete na našem facebooku ve fotoalbech v záložce FKS. V současné době jsou již všechny připravované filmy dopsány do databáze na našem webu.

(Monika - 2. 9. 2013)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

(Míša - 16. 7. 2013)
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

(P.X. - 10. 6. 2013)
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.