SCREAM FOR ME SARAJEVO 24. 4. 19:30 (180,-)
Předpremiéra AVENGERS: INFINITY WAR 25. 4. více verzí
Dámská jízda DVE NEVĚSTY A JEDNA SVATBA 25. 4. 18:15
Předpremiéra TICHÉ MÍSTO 1. 5. 19:00 a 2. 5. 21:15
Agentura Pohodáři: POLSKO (FKS) 2. 5. 14:00 (50,-)
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
Jméno:
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

(Blanka - 23. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat z jakého důvodu byly umožněny pouze 3 rezervace a ostatní lístky se dají jen koupit u filmu Avengers IW? Díky
Dobrý den, rezervace jsou umožněny pouze pro členy GAClubu. Ostatní diváci, bez zadání ID karty věrnostního programu GAClubu, si musí vstupenky zakoupit, nejsou pro ně umožněny rezervace.

(Michal - 23. 4. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

(Tomáš Havelka - 23. 4. 2018)
Máte záchody?
Dobrý den, máme záchody. Dámské, pánské a bezbariérové pro invalidy.

(Petr Hartmann - 23. 4. 2018)
Dobrý den, proč nejde rezervovat lístky na sobotu ? (Avengers Infinity War)
Dobrý den, rezervace na film Avengers jsou pouze pro členy GAClubu. Pro ostatní diváky je možnost přímé koupě na webu kina (online prodej) a nebo prodej na pokladně kina. Toto opatření je z důvodu velkého zájmu a snahy zamezit nevyzvednutým rezervacím. Děkujeme za pochopení.

(Naomi - 23. 4. 2018)
Ahoj. Kdy si mohu koupit screening ticket Avengers: Infinity War tento čtvrtek 26.dubna? Mohu si ho koupit online nebo musím přijít do GAC? Také, jak mohu vědět, jestli se bude zobrazovat v malé kino nebo multikino? Děkuji.
Dobrý den, program na kinotýden od čtvrtku 26.4. do středy 2.5. byl zveřejněn jako obvykle v pondělí podvečer. Samozřejmě, že si můžete zakoupit vstupenky online a ukázat je na mobilu až při vstupu na sál. Na hlavní stránce se vždy zobrazuje aktuální program na sedm dní dopředu včetně Malého kina, které promítá pouze čt-ne cca od října do konce května. Pro lepší výběr doporučujeme navštívit sekci Online prodej, kde jsou zadány všechny dostupné projekce.

(Martina - 20. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaký početní limit kolik nejmíň musí být diváků na film aby se promítalo. Děkuji
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Robin - 19. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

(Hanka - 19. 4. 2018)
Dobrý den, budete po 25.4. ještě hrát Rampage : ničitelé? Díky.
Dobrý den, budeme, ale opravdu nevíme jak. Veškerá pozornost se upne na Avengers a je docela možné, že pro Ničitele nezbude žádné volné místo.

(Petr Pecháček - 19. 4. 2018)
Dobrý den, lze online zjistit zůstatek na slevové kartě?
Dobrý den, pošlete nám číslo své karty.

(Michal - 19. 4. 2018)
Dobrý den, momentálně jsem si koupil vztupenku na Avenges IW a chtěl bych vědět jestli je nutné vstupenky vytisknout nebo stačí přijít s mobilem ve kterém to mám.
Dobrý den, stačí je ukázat v mobilu. Důležité je zobrazení QR kodu pro ověření pravosti a pro Vás čas, sál, řada a sedalo. Tyto údaje musíme vždy ze vstupenky přečíst..

(Ondřej - 19. 4. 2018)
Dobrý den, dá se věrnostní kartička dobít takové dárkovým poukazem? Děkuji.
Dobrý den, věrnostní kartička a kreditní dárková poukázka jsou na stejném základu. Proto lze věrnostní kartička dobít jakýmkoliv kreditem. Systém ale zatím neumí převést kredit z dárkové pouzkázky na věrností kartičku. Musí se vždy vyčerpat daný kredit na daném ID čísle.

(Michal Králík - 18. 4. 2018)
Dobrý den, do kdy budete hrát Fakjů pane učiteli 3? Děkuju
Dobrý den, o nasazení a udržení filmů v hracím profilu (kinotýden vždy od čtvrtka do středy) rozhoduje vždy víkendová návštěvnost. U tohoto titulu očekáváme dle dosavadního zájmu ještě minimálně třítýdenní nasazení.

(Pavel - 18. 4. 2018)
Z jakého důvodu na různé filmy lze při internetové objednávce pouze "koupit" lístky a ne jako doteď vždy "rezervovat" (chybí u objednávky tlačítko rezervace) ? Děkuji.
Dobrý den, u vybraných titulů a představení máme nastavenou pouze přímou koupi, buď online nebo na pokladně kina. Každý týden je takto omezené levné úterý a v průběhu roku vytipovaná riziková představení, kde hrozí velký nepoměr nevyzvednutých rezervací.

(Roman - 17. 4. 2018)
Proč není na předpremiéru Avengers Infinity War verze s titulky, ale s dabingem?
Dobrý den, na předpremiéru jsou naprogramované všechny čtyři verze. 2D tit najdete na sále č. 1. Na dalších sálech naleznete 3D dabing, 3D titulky a 2D dabing. Podívejte se prosím do online prodeje: http://www.gacinema.cz/?go=online_prodej

(Diana - 17. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat zda přes svátek 8.4.2018 pojede normálně kino? Děkuji
Dobrý den, kino bude otevřené a aktuální program na tento den naleznete na našem webu už ve středu 2.5.

(Diana - 17. 4. 2018)
Dobrý den, bude možné přijít na promítání filmů i ve státní svátek dne 8.4.2018?
Dobrý den, kino bude otevřené a aktuální program na tento den naleznete na našem webu už ve středu 2.5.

(Petr - 17. 4. 2018)
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

(Simča Fišerová - 17. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat zda-li budete promítat i film s názvem Foxtrot. Děkuji za odpověď :)
Dobrý den, bohužel nebudeme.

(Natálie Michlová - 16. 4. 2018)
Dobrý den, kde se dají koupit lísky v předprodeji na předpremiéru Avengers? jakože jestli online nebo na pokladně. Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina i v online prodeji na našem webu.

(Barbora - 16. 4. 2018)
Dobrý deň, od dnes by mal byť spustený predaj lístkov na Avengerov, dajú sa kúpť len osobne alebo aj online? ďakujem
Dobrý den, dnes večer spouštíme prodej na předpremiérové představení ve středu 25.5.2018.

(Sabina Smigová - 15. 4. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, bude ? Předpremiéra pohádky Hledá se princezna.
Dobrý den, o předpremiéru máme zájem. Uvidíme, jak dopadne domluva s distribuční společností.

(Ivana šipulová - 13. 4. 2018)
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné u vás zaplatit flexibilní passem
Dobrý den, ano je to možné.

(Ivan - 12. 4. 2018)
Dobrý den, uvažujete o nasazení nového filmu Foxtrot? Bohužel jsem ho ve vašem výhledu ani Art kinu nenašel.
Dobrý den, o film jsme měli zájem v rámci festivalu a proto jsme ho neprogramovali. Zda se v nějaké objeví je otázka na dramaturgii jednotlivých festivalů, které u nás pořádají třetí strany. Bohužel ve standardní nabídce se film zatím neobjeví. S artovními snímky je to opravdu velmi komplikované a bez finanční podpory nemají v tržním prostředí moc velkou šanci.

(Barbora - 12. 4. 2018)
Dobrý den, chcela by som sa spýtat odkedy bude spusteny predaj listkov na Avengrov, dakujem .
Dobrý den, nejzazší termín pro předpremiéru je pondělí 16.4. a pro premiérové projekce pondělí 26.4. V případně změny směrem dopředu, to znamená dřívější prodej, budeme všechny netrpělivé fanoušky Avengers informovat o této změně na FB a našem webu.

(Simona - 11. 4. 2018)
Dobrý den, dostala jsem poukázku na 2D film, je možné ji použít i na 3D film a na pokladně doplatit cenový rozdíl? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano je to možné.

(Dominik - 9. 4. 2018)
Dobrý den.Rád bych se zeptal zda budete promítat film Johny English znovu zasahuje. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ohlášená česká premiéra je na 25.10.2018 a my budeme film od tohoto data promítat.

(Petr Novotný - 9. 4. 2018)
Chtěl bych se zeptat z jakého důvodu dáváte některé ze svých filmů tak pozdě. Třeba film Ready player one. Proč ho dáváte nejdříve od 19:00. Jako student vám můžu říct, že tím, že dáváte některé filmy tak pozdě, omezujete a ztrácíte vaše zákazníky, hlavně studenty, kterých zde ve Zlíně je pozdě. Někteří si nemůžou dovolit chodit tak pozdě, hlavně když se druhý den jde normálně do školy. Táke jsou zde studenti z internátu nebo studenti co dojíždí.
Dobrý den, důvodem jsou délky filmů. Pokud je film delší jak 130 minut a ve více verzích, je velmi problematické ho nasadit ve více časech. To Vám značně zkomplikují další delší filmy a filmy pro stejnou cílovou skupinu se stejnou návštěvností, ale podstatně kratším časem, takže zvládnete místo jednoho delšího filmu naprogramovat dva filmy, při stejném neli větším počtu diváků s větším nákupem na bufetu a větším počtem projekcí jiných filmů. Pro následující týden je film ve verzi 3D dabing naprogramovaný na čas 18:15.

(Tomáš - 9. 4. 2018)
Dobrý den, mám dotaz k Avengers. Kdy bude spuštěn předprodej na předpremiéru Avengers. A kdy se bude promítat předpremiéra. Předem děkuji. Hudeček
Dobrý den, nejzazší termín pro předpremiéru je pondělí 16.4. a pro premiérové projekce pondělí 26.4. V případně změny směrem dopředu, to znamená dřívější prodej, budeme všechny netrpělivé fanoušky Avengers informovat o této změně na FB a našem webu.

(Anna Kořenková - 8. 4. 2018)
Dobrý den, mohla bych se jenom zeptat jestli budete dávat film Ready Player One: Hra začíná i v jíný čas než tak pozdě?
Dobrý den, důvodem jsou délky filmů. Pokud je film delší jak 130 minut a ve více verzích, je velmi problematické ho nasadit ve více časech. To Vám značně zkomplikují další delší filmy a filmy pro stejnou cílovou skupinu se stejnou návštěvností, ale podstatně kratším časem, takže zvládnete místo jednoho delšího filmu naprogramovat dva filmy, při stejném neli větším počtu diváků s větším nákupem na bufetu a větším počtem projekcí jiných filmů.

(Alena - 8. 4. 2018)
Dobrý den, jdou vrátit lístky, které jsou koupený online? (platba přes kreditní kartu). Děkuji
Dobrý den, přepošlete doručené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz před začátkem projekce a peníze Vám budou přepsány zpět na Váš účet, ze kterého jste prováděli platbu.

(Julie Tobolíková - 8. 4. 2018)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat od kolika let je přístupný film Fakju pane učiteli 3 a jestli se bude vysílat v kině 14.4 děkuji za odpověď 😃
Dobrý den, film má doporučenou vhodnost pro děti od 12 let (tzn. je přístupný pro všechny) a budeme ho promítat i 14.4.

(Petra - 6. 4. 2018)
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vzniky, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

(Jakub - 5. 4. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat kdy přesně budou k předprodeji lístky na předpremiéru Avengers ? Děkuji
Dobrý den, jak už jsme Vám odpověděli několikrát do mailu i na FB. Nejzazší termín pro předpremiéru je pondělí 16.4. a pro premiérové projekce pondělí 26.4. V případně změny směrem dopředu, to znamená dřívější prodej, budeme všechny netrpělivé fanoušky Avengers informovat o této změně na FB a našem webu.

(Jakub - 5. 4. 2018)
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

(Pavel Vavřinec - 4. 4. 2018)
Dobrý den, je možné si zakoupit vstupenku na film přímo u vás těsně před začátkem daného filmu?
Dobrý den, ano samozřejmě.

(Ctirad - 4. 4. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy budou k prodeji lístky na předpremiéru Avengers. Děkuji Vám.
Dobrý den, příští týden bychom rádi dali do předprodeje středeční předpremiéry. Ostatní časy přidáme až v pondělí 23. dubna.

(Sabina Smigová - 4. 4. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat budete dávat film V pasti času který by měl mít premiéru 12.4.2018 Protože vzhledem k tomu že všude píšou že to mělo premiéru v Březnu letošního roku. Tak jak to je ?
Dobrý den, film byl stažen z plánu premiér a nebylo stanovené nové datum. Myslíme si, že za tímto rozhodnutím stály neuspokojivé výsledky v USA.

(Aneta Horehleďová - 2. 4. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli se bude film Labyrint Vražedná Léčba ještě vysílat s českým dabingem.
Dobrý den, tento film byl v českých kinech pouze v originálním znění s českými titulky. Dabovaná verze bude dostupná pouze pro domácí projekce.

(Aneta Horehleďová - 2. 4. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli se bude vysílat film Labyrint Vražedná Léčba s českým dabingem.
Dobrý den, tento film byl v českých kinech pouze v originálním znění s českými titulky. Dabovaná verze bude dostupná pouze pro domácí projekce.

(Sára - 1. 4. 2018)
Dobrý den, budete promítat film Call me by your name/Dej mi své jméno? A pokud ne, proč? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film jsme promítali od jeho české premiéry (22.3.) a už se k němu nebudeme vracet.

(Aleš - 1. 4. 2018)
Dobrý den mohu si rezervovat a pak i koupit jen jeden lístek na dvojsedadlo v poslední řadě kina? Děkuji
Dobrý den, můžete. Musíte ovšem počítat s tím, že je to dvojsedák a na pokladně kina by Vás měli upozornit, že v případě plného sálu a zájmu o místo vedle Vás ho mohou prodat. Snažíme se, aby dvojsedáky opravdu využívali diváci, kteří si zakoupí celý sedák.

(Ondřej - 31. 3. 2018)
Chtěl jsem se zeptat jestli se bude 10.4 hrát Ready player One dub zase v 20:15
Dobrý den, ano bude.

(Adéla - 30. 3. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda plánujete promítání filmu Call Me by Your Name?? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film jsme promítali od jeho české premiéry (22.3.) a už se k němu nebudeme vracet.

(Jakub - 30. 3. 2018)
Takže předprodej na Avengers Infinity War bude spuštěn 16.4 ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, je to velmi pravděpodobné. Bavíme se o datu prodeje vstupenek na předpremiéru. Situaci kontrolujeme a pokud bude vyhodnocena tak, že spustíme prodeje dříve, budeme informovat diváky na našem FB a webu.

(Ingrid - 29. 3. 2018)
Dobrý den, bude se ještě promítat ve Zlíně pohádka Čertoviny nebo Dukátová skála? Děkuji za informaci.
Dobrý den, ve standardní nabídce kina tyto filmy již neuvidíte. Plánujeme ze zařadit na léto v rámci FKS za 50,-.

(Patrik - 29. 3. 2018)
Dobrý den, existuje šance, ze budete dávat Eric Clapton i o víkendu? Ne každý muže jen v pátek a je to skoda.. konečně něco, na co jít.. díky
Dobrý den, bohužel nebudeme. Souhlasíme s Vámi, že snímek je kvalitní a stojí za shlédnutí. Z komerčního hlediska ale musíme logicky upřednostnit jiné tituly.

(Jaroslav - 29. 3. 2018)
Dobrý den, lze sledovat dabované filmy v originálním znění? Host z Anglie.
Dobrý den, zde Vás bohužel zklameme. Poslední dobou je čím dál tím větší tlak ze strany diváků promítat co nejvíce filmů v české verzi. Snažíme se vždy, pokud má film i titulkovou verzi ho aspoň prví dva týdny po premiéře programovat i na noční čas.

(Tereza - 27. 3. 2018)
Dobrý den, prosím o informaci, zda budete promítat film Ready Player One s titulky i dříve než jen v 21:30? Chtěli bychom jít do kina příští týden ve všední den a takto pozdní promítací čas je pro nás nereálný. Děkuji
Dobrý den, chápeme, že je tento čas pro Vás opravdu nevhodný, ale pro titulkovanou verzi nemáme v programu lepší čas a i příští týden to vypadá tak, že se film nedostane v této verzi na čas pod 20:00. Je to dáno tím, že návštěvnicky je více preferována verze 2D dabing, pak 3D dabing až pak verze 2D titulky a 3D titulky. Pokud se nám v programovém schématu sejde více filmů, které mají 4 promítatelné verze a stopážově jsou nad 120 minut, vždy nasazujeme titulky až jako poslední projekce. Nemáme nic proti titulkovým verzím, obecně je z osobního hlediska také upřednostňujeme, ale dabované verze vydělají 2 až 3 více než titulkové. Mít k dispozici Velké kino, tak je rozhodně v čase 19:30 verze 2D titulky. Takto bohužel musíme plnit finanční plát a tudíž upřednostňovat dabované verze. Děkujeme za pochopení.

(Sarah - 25. 3. 2018)
Dobrý den, mohu platit unišekem?
Dobrý den, poukazy, kterými lze u nás platit naleznete zde http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Štěpán - 25. 3. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak často promítáte záznamy z koncertů a jestli je někde možné najít kdy jaké budete dávat. A máte v plánu někdy promítat Rammstein: Paris(2016). Děkuji
Dobrý den, snímek Rammstain: Paris jsme již úspěšně promítali i reprízovali a v dohledné době se k němu již vracet nebudeme. Přehled plánovaných koncertu a hudebních dokumentů naleznete v sekci multikino - alternativní obsah viz přiložený odkaz. Bohužel nejsme schopni více jak měsíc dopředu informovat o nabídce a novinkách. Je to dáno nabídkou tohoto alternativního obsahu a změnami a filmovém trhu. V současné době plánujeme hudební dokumenty Scream for Sarajevo (Iron Maiden) a Eric Clapton. Viz na slibovaném odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=alternativni_obsah

(Anna - 23. 3. 2018)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné prodloužit platnost dárkové poukázky. Na Vánoce jsem dostala poukázku, platí do 31.3.2018, ale zapomněla jsem na ni a brzy odjíždím do zahraničí. Nerada bych, aby propadla.
Dobrý den, dárkové poukazy prodlužujeme maximálně o 14 dní. Poukazy je třeba přinést na pokladnu, kde je pokladní prodlouží. Poukazy prodáváme vždy s cca 6 měsíční platností, Vaše poukazy musely být zakoupeny mnohem dříve.

(iva - 22. 3. 2018)
Jaká je cena vstupného pro osobu s ZTP-p a jeho průvodce?
Dobry den, u standardni filmove projekce je sleva vzdy 50% z bezneho vstupne.

(Miroslav - 22. 3. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat do kdy budete promitat 50odstínů svobody.dekujk
Dobry den, zrejme do stredy. Pokud by byla vikendova navstevnost nad nase ocekavani urcite podrzime film jeste tyden, ale je to velmi nepravdepodobne.

(NWM - 22. 3. 2018)
Jste debilové. Pořádný film hrajete 6 dní a já na něho nestihnu ani jít. Co k tomu říct jste postižení!!!
Dobry den, dekujeme za Vas nazor. Filmy promitame podle toho, jak na ne chodi divaci. Zrejme o Vas snimek nebyl adekvatni divacky zajem a proto byl nahrazen divacky atraktivnejsim titulem. Dekujeme za pochopeni a prejeme pekny den.

(katerina - 21. 3. 2018)
Dobrý den, vloni jste měli u příležitosti "narozenin" GAC akci na vstupenky. Chystáte něco podobného i letos? Pokud ano, tak kdy.
Dobry den, je velmi pravdepodobne, ze podobna akce probehne i letos. Zatim ovsem nechceme rikat, kdy to bude.. Ale rekneme, ze asi nekdy v kvetnu...

(Lucie - 20. 3. 2018)
Zdravim, kde najdu, prosim, program prenosu baletu v roce 2018, ve vasem kine? Dekuji
Dobry den, baletni predstaveni, operu a dalsi alternativni obsah naleznete v zalozce ALTERNATIVNI OBSAH viz tento odkaz http://gacinema.cz/?go=multikino&typ=alternativni_obsah

(David - 20. 3. 2018)
Dobrý den, budete promítat film Pacific Rim: Povstání 2D s českým dabingem ? Děkuji za odpověď.
Dobry den, budeme se snazit zaradit do projekci i format 2D dabing, ale zatim je to velmi nepravdepodobne.

(Jaroslav Machovsky - 18. 3. 2018)
Rezervoval i zaplatil vstupenku na Olympic platba u PayU byla dokončena a sprárována v pořádkujen ji mám vytisknout zatím nic nepřišlo
Dobrý den, kontaktuje prosím prodejce vstupenky.

(mira - 18. 3. 2018)
Dobrý den chci se zeptat dostal jsem vip vstupenku do vašeho kina a chci se zeptat na nějaké info jako třeba do kdy jí můžu uplatnit na jaké filmy a jaké ma výhody. Děkuju za odpověď .
Dobrý den, VIP vstupenka Vás opravňuje k jednorázové návštěvě kina kdykoliv na cokoliv (film). Vstupenku předložíte na pokladně kina místo peněz a výměnou za ni Vám bude poskytnuta platná místenka.

(Honza - 18. 3. 2018)
Dobrý den chci se zeptat zda máte stanovený čas PředPremiéry/Premiéry filmu Avengers:Infinity War
Dobrý den, zatím nemáme. Film jde do kina až za měsíc, zatím je brzy. Ale bude :) A všechny 4 verze v předpremiéře, dáli Marvel :)

(Skiperr - 18. 3. 2018)
Dají se už koupit listy na infinity war a kolik stojí a jestli se dají rezervovat třeba na pokladně už teď. díky
Dobrý den, film naskakuje až za měsíc a zatím jsme předprodej nespustili, zatím je ještě čas. Plánujeme to až po Velikonocích.

(tom - 17. 3. 2018)
Dobrý den, lze použít poukázku na 2Dfilm i na 3D film?
Dobrý den, ano můžete. Rozdíl do ceny doplatíte.

(Samuel - 16. 3. 2018)
Dobrý den, do kdy se bude, prosím, promítat film Love simon?
Dobrý den, film má premiéru 14.6. a promítat se bude zhruba jeden až dva týdny podle divácké návštěvnosti.

(Adam - 15. 3. 2018)
Dobrý den, budete promítat pohádku Králíček Petr i ve 3D?
Dobrý den, film je pouze ve formátu 2D a ve vybraných kinech z celého světa i v technologii 4DX. V ČR je to pouze 2x Praha.

(Šárka - 15. 3. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat budete dávat film (dokument) Demon Hause? Děkuji.
Dobrý den, tento snímek nemám pro ČR dosud svého distributora (kina). Možná se objeví na jiných kanálech, třeba VOD atd...

(Ondřej Sedlák - 13. 3. 2018)
Dobrý den, zařadíte ještě znovu oskarový film Tvář vody? Děkuji
Dobrý den, bohužel nezařadíme. Film měl slabou diváckou návštěvnost a jeho pozice byla nahrazena efektivnější projekcí. Mrzí nás to, ale v multikinech to tak chodí. Máme omezenou kapacitu a každý týden velké množství filmů, co musíme odpromítat. Téměř každý film dostane svou šanci a divák rozhodne, co zůstane a co se obmění. V úvahu připadá maximálně projekce v Malém kině, pokud by byl adekvátní zájem.

(David - 12. 3. 2018)
Dobrý den, máte v plánu hrát titul NIKDYS NEBYL? Díky
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v rámci festivalu Be2Can v říjnu 2017 a již se k němu vracet nebudeme v jeho obnovené české premiéře.

(Josef Janáč - 7. 3. 2018)
Dobrý den. Je v plánu nějaké promítání všech Marvel filmů před Avengers:IW?
Dobrý den, bohužel ne všechny tituly mají ještě práva pro projekci v kině. Vzhledem k minulým návštěvnostem na obdobné projekty není naše priorita se věnovat za stávajících podmínek (finanční dostupnost titulů a jejich efektivní projekce) reprízám. V tomto se vždy přikláníme k novým titulům. bohužel to není jak s Avatarem, kterého jsme mohli hrát na Vánoce 5 roků po sobě a vždy jsme měli plno.

(Sabina Smigová - 7. 3. 2018)
Dobrý den, onehdy jsem si všimla, že bude předpremiéra 18.3. Králíček Petr jak jsem tam šla po druhé, už to zmizelo. Zrušily jste to ? Sice nemám děti, ale byla jsem informována že mohu můžu jít i bez dítěte.
Dobrý den, dětská neděle je samozřejmě plánovaná. Zobrazení je posunuto o akce, které byly přidány navíc před tento termín a musí se tedy více zobrazovat. O Králíčka Petra nepřijdete. Doufáme. Studio nám přes distribuční společnost už potvrdilo termín pro předpremiéru.

(Puxina - 6. 3. 2018)
Ahoj ahoj, chci se zeptat zda bude i u vás v kině záznam koncertu Twisted Sister: Live at Wacken, který dle csfd by měl být v kinech ČR 24.04.2018. Díky a mějte se pěkně ;)
Dobrý den, plánujeme jeho zařazení do programu.

(V.Bělovská - 5. 3. 2018)
Dobrý den, do kdy se bude, prosím, promítat film Tátova Volha?
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, dokud je o ně adekvátní divácký zájem. U tohoto snímku odhadujeme zájem na cca 4 týdny minimálně.

(anicka g. - 5. 3. 2018)
dobry den, dokedy budete premietat film ruda volavka, radi by sme si ho pozreli buduci utorok ale nevieme ci este bude v programe ( presne 13.3) dakujem z odpoved
Dobrý den, bude. Předběžný čas cca 19:50. Program bude zveřejněný na webu dnes odpoledne.

(Lenka Kolínková - 4. 3. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli u nového hororu Oni 2 musí mít účastník filmu 15 let. Chtěli jsme si jako skupina koupit lístky, většině je víc jak 15, ale některým ještě ne. Nešlo by, aby za ně ti ostatní přijali odpovědnost?
Dobrý den, bohužel diváci mladší 15 let nesmí být v puštěni na film od 15 let. Taková je zákonná úprava. Kontrola a dodržování je obdobná jak u prodeje alkoholu nebo cigaret.

(Roman Küršner - 4. 3. 2018)
Tlačítko "Koupit" by mělo být až úplně poslední, za všemi nabídkami. A ne že je pod ním ještě možnost výběru odeslání vstupenek. Snadno se to přehlédne a zákazník si toho ani nevšimne, že může jednoduše si nechat poslat lístky sms-kou. Stejně tak tisk lístků není vyřešen tak, aby se dali snadno na jeden klik vytisknout. Stálo by za to vylepšit některé funkce stránek.
Dobrý den, máte určitě pravdu, stálo by za to vylepšit některé funkce. Zatím máme ponechané tyto možnosti a změna nastane až aplikací nových směrnic EU do prodejních systémů. Bohužel doručení SMSkou už nebude možné. Připravte se ne to, že jedinou možností bude email či aplikace. Případně tisk, ale i to je už přežitek a bude stačit ukázat kód vstupenky a ten bude následně skenován a ověřován.

(Marek - 3. 3. 2018)
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

(Dominik - 3. 3. 2018)
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

(Michaela - 28. 2. 2018)
Dobrý den, zvažuji koupi lístků na dubnovou akci Lords Of The Sound Orchestra - Oscar Music Awards, které prý jdou zakoupit u Vás. A chtěla bych si to nechat zaplatit z fondu zaměstnavatelem. Lze u Vás vystavit fakturu, na základě objednávky, kterou by zaměstnavatel poslal? Děkuji za odpověď
Dobrý den, fakturu Vám může vystavit pouze pořadatel koncertu. My jsme přeprodejce. Můžeme Vám vystavit pouze doklad o zaplacení vstupenky.

(Marek Skopalik - 27. 2. 2018)
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak si koupit pres on-line rezervaci listek do 15-ti let?
Dobrý den, můžete se nám nějak online prokázat, že máte 15 let? Pokud vymyslíte státem auditovaný způsob ověření věku, určitě poskytneme online slevu. Pro tyto účely máme zřízen GAClub a jeho členům (i mladším 15 let) poskytujeme online slevu včetně dalších výhod.

(Adéla - 26. 2. 2018)
Dobrý večeř, Chci se zeptat zda berete flexi Pass sodexo?Děkuji za odpověd a přeji hezký večeř
Dobrý den, ano bereme.

(Martin Ondra - 26. 2. 2018)
Dobrý den vytvářel jsem objednávku na zítřejší fil Black Panter v 18:30 na jméno Martin Ondra a na dvě místa, ale chci ji zrušit je nedokončená a nezaplacená.
Dobrý den, pokud je nezaplacená systém ji sám automaticky do 30 minut od nedokončení transakce.

(Jan Bečica - 26. 2. 2018)
Chtěl bych se zeptat a zároveň požádat,jestli se film Black Panther ve verzi s titulky bude promítat dříve než ve 21:30? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film jsme chtěli promítat i v dřívějších časech, bohužel díky bohaté filmové nabídce a lepších návštěvnostech na dabovanou verzi není jiný prostor než čas kolem 21:00 zatím možný.

(Nicol - 26. 2. 2018)
Dobrý den ráda bych vedela jestli budete ještě promítat největšího showmana s českým dabingem?
Dobrý den, tento film nebyl pro kina distribuován ve verzi s českým dabingem.

(Barbora - 25. 2. 2018)
Dobrý den, mohu se zeptat, zda berete flexi pass? Dekuji
Dobrý den, ano bereme. Přehled akceptovaných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Barbora - 25. 2. 2018)
Dobrý den, lze poukaz na 3D kino uplatnit na film 2D?
Dobrý den, ano lze uplatnit.

(Barbora - 23. 2. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli pokud mám poukaz na 3D kino, jestli ho můžu uplatnit i na 2D kino.
Dobrý den, ano s 3D poukázkou můžete jít i na 2D film.

(Michal - 23. 2. 2018)
Zdravím, někde jsem četl, že na jaře by měl být v kině záznam divadelního přestavení ze Zlína Žítkovské bohyně. Ví se prosím termín? Díky Michal
Dobrý den, záznam byl již pořízen. Jen se čeká na přesné stanovení termínu. Bude to opět celorepubliková událost o kterou Vás neochudíme. Zatím také čekáme. Předběžně to má být duben/květen.

(Jakub - 22. 2. 2018)
Dobrý den, bude možné dojít na film Avengers: Infinity War v kostýmu a ví se zda k tomu bude nějaký merch jako například kelímek s figurkou či miska na popcorn ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, merch bohužel nebude. A určitě můžete dojít v kostýmu. Pokud se dopředu nahlásíte, Váš kostým bude opravdu ucházející (ne jenom triko), tak od nás dostanete dárek. Popcor s colou zdarma.

(David - 22. 2. 2018)
Zdravím, jak uplatnit dárkové poukazy zakoupené u vás na 50 odstínů svobody? Jdou nějak rezervovat místa? Děkuji
Dobrý den, rezervace jsou již povolené, můžete si tedy udělat rezervaci a na pokladně vyměnit poukázky za vstupenky do kina.

(Nikola - 22. 2. 2018)
Dobrý den chtela sem se zeptat kdy budete hrat fakju pane uciteli 3 a jestli jeste budete hrat ladime 3 s cz dabingem?
Dobrý den, film se bude promítat na jaře 2018 a bude určitě v dabingu. Bohužel Ladíme 3 už v kinech nebude.

(Magda Poláchová - 22. 2. 2018)
Dobrý den, do 28.2.jste měli promítat dokument Ewa Farna - Neznámá známá, ale nikde ho nevidím.
Dobrý den, film jsme promítali od 15. do 21.2. tak jak jsme avizovali v týdenním programu a našem FB. O dalších projekcích neuvažujeme.

(Zuzana - 21. 2. 2018)
Můžu se zeptat, jaký je minimální počet diváků, aby se daný film promítal?
Dobrý den, od jednoho platícího diváka.

(Robin - 21. 2. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Máme zakoupené lístky na 50 odstínů dnes 21.2. 17:15. Bohužel však nevíme, jestli budeme stíhat dorazit z hor. Je možné lístky vrátit? Děkuji RK
Dobrý den, pokud máte zakoupené lístky online, můžete je stornovat přes mail. Stačí nám je před začátkem představení poslat s Vaší žádostí o storno na mail info@gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, je storno poněkud obtížnější.

(Jakub - 21. 2. 2018)
Dobrý den, kdy bude k prodeji lístek na Avengers: Infinity War ? Děkuji za odpověď.
Ahoj Kubo, odpověď bude stejná jako v předchozích tvých dotazech. Pokud se nic zásadního nestane, tak předprodej na předpremiéru začne v pondělí 16.4. a premiérový týden 23.4. vždy tak po cca 19:00

(aleš novák - 21. 2. 2018)
Dáváte nový díl harry potter
Dobrý den, otázkou je, jaký nový díl Harryho Pottera máte na mysli. Pokud očekáváte film Harry Pottera a prokleté dítě, tak Vás musíme zatím zklamat. Tady se jedná čistě o divadelní hru, následně pak vyšla i kniha a v plánu je muzikál. Nicméně společnosti Warner Bros si zaregistrovala ochranou známku i pro film, takže do budoucna to nemůžeme vyloučit. V současné době je však plánované uvést kin Fantastická zvířata. Na druhý díl se můžete těšit už 15.11.2018 pod názvem Fantastická zvířata: Grindewaldovy zločiny.

(Ivona - 20. 2. 2018)
Dobrý den,odkdy se bude moci platit vstupenky kartou?Děkuji
Dobrý den, platbu plánujem spustit v průběhu jarních měsíců.

(Michaela - 20. 2. 2018)
Dobrý den, přes platební bránu jsem zakoupila lístky na film.Problem je ze server měl poruchu a mě se platba zadala 3x jak nebo kde se můžu s někým dohodnout na vrácení dvou částek?Děkuji
Dobrý den, vstupenky které jsou navíc a chcete je vystornovat přepošlete na mail info(zavinac)gacinema.cz

(Aneta Horehleďová - 20. 2. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by nešlo vysílat film Labyrint Vražednás Léčba o víkendu. Šlo by to tam nějak vecpat?
Dobrý den, už bohužel nešlo. Mrzí nás to, ale film neměl adekvátní diváckou návštěvnost a proto s ním už nadále nepočítáme.

(Filmáci 1,2,3 - 19. 2. 2018)
Můžete mi prosím říct proč nějaké Star Wars hrajete v kině 3 měsíce a Ladíme 3 hrajete jenom 10dní??!!??
Dobrý den, to záleží vždy na návštěvnosti daného titulku. Pokud je adekvátní, tak se film hraje. Velmi mu pomáhá třeba dabing a dobrá reklama. To je rozdíl mezi SW, Marvelem, Disney obecně oproti jiné produkci. Filmy se posuzují hned v pondělí ráno a na základně jejich efektivnosti (návštěvnosti), se programují na další kinotýden (čt - st).

(Adéla - 19. 2. 2018)
Dobrý den, mám problém. Chtěla jsem si rezervovat 3 místa na 50 odstínů svobody, a stránka na zaplacení se nechtěla načíst, a když jsem z tama vyjela, že to zkusím znovu, místa se zbarvila do bílé barvy a nelze je zarezervovat znovu. Je možné s tímto problémem něco udělat? Předem Děkuji za odpověď.
Dobrý den, to znamená, že s Vašimi sedáky pracuje někdo jiný a nebo si systém pamatuje Vaše označení. Pokud jste je označili Vy a neprovedli platbu, tak se do cca 30 min sami odblokují a Vy si ji můžete znovu zakoupit. Pokud jste ale se sedáky nemanipulovali, tak zřejmě Vás předběhl jiný divák a sedadla právě kupuje on.

(Anna - 16. 2. 2018)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak zrušit rezervaci.dekuju
Dobrý den, pokud si otevřete potvrzení rezervace, co Vám přišlo do mailu, naleznete dole odkaz na zrušení. Stačí na něj kliknout a rezervace se sama zruší.

(Veronika - 15. 2. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč filmy jako je např. Black Panther nedáváte s titulky ve více časech. Stává se mi to u vás opakovaně, že jakmile přijde do kin něco od Marvelu, tak to s titulky dáváte jen pozdě večer. Ne každý má rád dabing a myslím si, že by více lidí uvítalo mít možnost vidět tento druh filmu i v odpoledních hodinách.
Dobrý den, máte pravdu. Větší návštěvnost mají dabované verze všech filmů a poslední dva roky je rozdíl mezi dabingem a titulky ještě více propastný. Proto se více zaměřujeme a preferujeme dabované verze. Bohužel v premiérovém týdnu nebylo více času na lepší čas titulkové verze. I na ostatní filmy chodí poměrně dost diváků a Panther dostal relativně hodně času i na úkor více navštěvovanějších titulů. Pokud se podaří, tak v druhém premiérovém týdnu se titulková verze může posunout na odpolední čas místo divácky neatraktivního titulu. Uvidíme, jaká bude víkendová návštěvnost.

(Michael - 15. 2. 2018)
Dobrý den. Chci se zeptat jestli můžete pustit 9 leté dítě na film od 12? (tedy Black Panthera)...
Dobrý den, ano může. Zde se jedná pouze o doporučení, nikoliv striktní příkaz.

(Nikola - 14. 2. 2018)
Dobrý den, jak poznam ze mam listky rezervovaný? Dekuji
Dobrý den, na Vámi uvedený mail při vytváření rezervace je automaticky při Vašem potvrzení rezervace odesláno potvrzení o zdárném průběhu rezervace. Může se stát, že díky nastavení Vaší mailové schránky zapadne potvrzující mail do spamu či nevyžádané pošty.

(Dalibor Kašný - 13. 2. 2018)
Dobry den,chci se zeptat,do kdy se bude vysílat 50 odstínu svobody? dekuji za odpoved
Dobrý den, filmy promítáme podle diváckého zájmu. U Padesáti odstínů svobody předpokládáme zájem tak na 3-4 týdny od jeho premiéry. Takže máme před sebou ještě tak 3 možná 4 týdny v kině. Záležet bude ovšem na návštěvnosti.

(Barbora Brachňáková - 13. 2. 2018)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mě zda do kina v ostravě pustí když mi je 14 na padesát odstínu svobody? Na ten to film jdu s kamarátkou ktere je 15 tak že mě zajma jestli mě pustí. Děkuji Barbora Brachňáková
Dobrý den, netušíme, zda Vás pustí do kina v Ostravě, pokud máte 14 roků a chcete jít na film přístupný až od 15 roků. U nás ve Zlíně Vás do kina rozhodně nepustíme. Zákon stanovuje přístupnou hranici na tento film od 15 let a my se Vám musíme pokusit zabránit vstupu na film, aby Vám dle zákona nehrozila žádná újma po zhlédnutí tohoto filmu.

(Michaela - 13. 2. 2018)
Dobrý den, chtela bych se zeptat, moje sestra vyhrala v soutezi VIP vstupenku na pračloveka, jak se da takhle vstupenka uplatnit a co je součástí vstupenky? + jestli muze jit s doprovodem? Dekuju
Dobrý den, VIP vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na představení zdarma. V tomto případě se jedná o konkrétní představení pohádky Pračlověk. Vaše sestra, nebo držitel VIP vstupenky ji předloží dopředu před placením vstupenky do kina a výměnou za VIP vstupenku dostane místenku (nulovou vstupenku) na vybrané představení Pračlověka. Bohužel se volný vstup vztahuje vždy na konkrétní VIP vstupenku. Pokud tedy máte jednu, platí vstup zdarma pro jednu osobu. Doprovod si musí, pokud chce jít na představení, další vstupenku zakoupit.

(Martina Čajanová - 13. 2. 2018)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda u Vás mohu platit kartou Benefity. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel zatím nemůžete. Svůj dotaz směřujte prosím na Vašeho poskytovatele, proč u nás nemůžeme a nechceme zatím brát karty Benefity. Děkujeme za pochopení.

(Kateřina - 12. 2. 2018)
Dobrý den, mohla bych poprosit ceník vašeho občerstvení s menu akcemi? Dekuji
Dobrý den, zde je ceník: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=43

(Vladislav Geryk - 11. 2. 2018)
Dobrý den,chci se zeptat,mam zakoupene a zaplacené vstupenky na dnešní večerní promítání a chci to zrusit a vratiti peníze..Na jaký email to mám odeslat?Děkuji za informace
Dobrý den, storna a reklamace prosím na mailu info(zavináč)GACinema.cz

(Nikola - 10. 2. 2018)
Dobrý den, je nutné tisknout si zakoupené e-vstupenky, které mi přišly na email nebo stačí ukázat na mobilu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu.

(Lea - 9. 2. 2018)
Dobrý den, dá se u vás zaplatit kartou Sodexo Multi pass? Díky
Dobrý den, bohužel nedá.

(Lea - 9. 2. 2018)
Dobrý den, do jakého dne budete vysílat padesát odstínů svobody? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, dokud je na ně adekvátní divácká návštěvnost. U tohoto snímku předpokládáme tak cca 3-4 týdny.

(Michal - 6. 2. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budete v pátek 16.2. promítat film Black Panther. Popřípadě v jaký čas. Děkuji
Dobrý den, promítat ho budeme. Zatím ovšem není na pátek 16.2. sestaven program. Programujeme v celosvětovém standardním modelu amerického kinotýdne tj. od čtvrtka do středy, kdy se každé pondělí na základně víkendové návštěvnosti upravuje program o nové premiéry. Takže program na pátek 16.2. čekejte prosím v pondělí 12.2. kolem cca 19:00.

(Jirka - 6. 2. 2018)
Dobrý den, chápu to správně, že už nebudete hrát Nit přízraků? Po prvním týdnu šlus? (Navíc, když jste to dali v tak blbý čas...)
Dobrý den, film měl vzhledem k svojí divácké skupině atraktivní čas. Bohužel se opět ukázalo, že tento typ filmů není až moc příliš vhodný pro návštěvníky multikina. Mrzí nás to, ale o kvalitní kinematografii není v dnešní době moc velký zájem. Diváci dávají přednost nenáročným oddechovým snímkům. Téměř každý snímek dostane u nás šanci a pak se uvidí. Samozřejmě dopředu predikujeme reakci publika a podle toho sestavujeme program. Nit z přízraků nasadilo do programu 50 kin v celé ČR a za víkend (tj. od čt do ne) přišlo pouhých 2.962 diváků. Takže i z celorepublikového hlediska nebyl o film adekvátní zájem a jenom to potvrdilo naši predikci. Nenavštěvovanějším víkendovým snímkem byl Prezident Blaník s cca 64.000 diváky, pak pohádka Coco s 37.000 diváky a hned v závěsu Jumaji s cca 34.000. diváky

(marcela - 5. 2. 2018)
prosím o program pro děti v období jarních prázdnin 19.2.-23.2.2018 i animované filmy
Dobrý den, komerční program bude sestavený až v pondělí 12.2. Pokud máme zájem o skupinovou projekci, napište nám bližší informace. Děkujeme.

(Lenka - 4. 2. 2018)
Dobrý den mám koupené lístky na 13.2 dá se to zrušit a aby se mi platba vrátila?
Dobrý den, ano samozřejmě. Přepošlete nám zpět na mail info(zavináč)gacinema.cz doručené vstupenky se žádostí o storno.

(Jitka Norová - 3. 2. 2018)
Viděla jsem upoutávku , že dnes 3.2. se hraje Ledové království, ale v programu to nevidím, bude se to hrát ve 13.00? Děkuji. Norová
Dobrý den, dětská neděle s předpremiérou tohoto snímku je až v neděli 4.2.

(M - 30. 1. 2018)
Dobrý den, veškeré promítací termíny Padesáti odstínů svobody jsou anglicky s titulkama? Děkuji!
Dobrý den, ano. Vše v původním znění s českými titulky. Dabovaná verze do kin nejde. Nejdříve se dabing stihne na domácí užití DVD a BR, případně VOD.

(JELINKOVA PAVLINA - 29. 1. 2018)
budete hrat jeste pohadku CERTOVINY? v levne uterky?
Dobrý den, promítá se celý týden v 15:00 na sále č. 1 a o víkendu v čase 10:15 a 12:45.

(Andrea Kryskova - 29. 1. 2018)
Dobry den,chtela jsem se zeptat do kdy se bude hrat film padesat odstinu svobody. Pripadne ktere dny.dekuji
Dobrý den, film se bude promítat tak dlouhou, dokud bude o něj adekvátní divácký zájem. U tohoto snímku se dá předpokládat jeho cca třítýdenní nasazení a projekce každý den.

(Katka - 29. 1. 2018)
Dobrý den,chci se zeptat,zda-li je možno lístky i rezervovat on-line? Nebo pouze zakoupit? Děkuji
Dobrý den, vždy záleží na konkrétní projekci. Pokud se jedná o standardní film ve standardním projekčním režimu je možná vždy i rezervace. Pokud je projekce mimořádná cenou nebo svým charakterem, je vždy omezení. Buď částečné (rezervace pouze pro členy GAClubu a ostatní pouze prodej) a nebo úplné, tzn. všichni pouze prodej.

(Magda Váchová - 29. 1. 2018)
Dobrý den, dá se u vás využít Cool Ticket? Děkuji za odpověď Váchová
Dobrý den, ano, můžete si nechat doručit vstupenky do aplikace Cool Ticket

(Veronika Pivoňková - 27. 1. 2018)
Chtěla bych se zeptat zda se u vás dá platit stravenkami?
Dobrý den, přehled akceptovaných poukázek je zde http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Lizzie - 26. 1. 2018)
Dobrý den, příští úterý je v kině Labyrint ve 3D. To je s titulkami nebo s dabingem? Dekuji.
Dobrý den, snímek Labyrint: Vražedná léčba promítáme ve 2D i 3D s českými titulky. Dabovaná verze bohužel není k dispozici pro kina a bude až pro domácí použití.

(Damjan Vaselic - 26. 1. 2018)
Zdravím chtěl bych se zeptat, budete promítat 10.2 INSIDIUS?
Dobrý den, to nemůžeme bohužel potvrdit, ani slíbit. V pondělí 5.2. budeme sestavovat program na kinotýden od 8.2. do 14.2. Jistá pravděpodobnost tu je, ale bude záležet na tom, jakou bude mít film sledovanost víkend 2.-3.-4.2. Na základně jeho úspěšnosti pak bude případně nasazen i na další týden nebo už bohužel nebude.

(Alena Marčáková - 25. 1. 2018)
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li bude možné koupit lístky na 50 odstínů svobody dříve než 8. února? Děkuji s pozdravem Marčáková
Dobrý den, právě jsme spustili předprodej vstupenek na představení v 17:30 a 20:00 v premiérovém týdnu. Přehled představení je zde: http://bit.ly/Predprodej-PadesatOdstinuSvobody

(Vykoukal Ondřej - 25. 1. 2018)
Proč se v tomto kině nehraje zmenšování?
Dobrý den, snímek Zmenšování jsme promítali od jeho české premiéry 11.1.2018 každý den až do neděle 21.1. Na základě výsledků a aktuální nabídky filmů jsme byli nuceni upřednostnit v programu nové filmy. Bohužel nás to mrzí, ale diváci dávají přednost jiným snímkům.

(Michal - 23. 1. 2018)
Dobrý den, snímek Cizinec ve vlaku je nasazen ve 21.15 hod, je to konečná nebo se bude promítat i v jiném čase jestliže zůstane v nabídce? Děkuji
Dobrý den, je těžké odhadovat víkendovou návštěvnost, ale je zde jistý předpoklad, že se na lepší čas, vzhledem k velké filmové nabídce a nečekaném zájmu o jiné tituly, bohužel nedostane.

(Ivona - 23. 1. 2018)
Dobrý den,proč nelze u vás platit platební kartou?
Dobrý den, platba kartou bude již brzy spuštěna. Důvodem byly velké bankovní poplatky za transakci a nemožnost je přeúčtovávat na zákazníka.

(Petr - 22. 1. 2018)
Dobrý den, máte do budoucna v plánu udělat responzivni web? Výběr filmu je skrze ten stávající malý horor ;) díky za odpověď.. Petr
Dobrý den, máte pravdu. Připravovaná verze nového webu bude rozhodně více uživatelsky přívětivá.

(Kamila - 22. 1. 2018)
Dobrý den, prosím Vás, kdy budete promítat poslední díl Labyrintu? A kdy má vůbec vyjít, snad teď někdy?
Dobrý den, snímek promítáme od tohoto čtvrtka ve dvou promítacích časech 17:30 3D a 19:30 2D. Dnes večer kolem 19:00 by měl začít prodej vstupenek.

(Valentiny - 19. 1. 2018)
Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda by nebylo mozne v gacinema promitnout film Thelma. Zkousela jsem jiz se stejnou prosbou psat spolecnosti jenz ma film v distribuci a byla jsem odkazana na vas.. S pozdravem Noemi Valentiny
Dobrý den, bohužel Vás musíme zklamat. Tento snímek nezařadíme do projekcí u nás v multikině ve standardním hracím profilu. Zřejmě se k nám dostane až v nějakém specializovaném festivalu zaměřeného na severskou (skandinávskou) tvorbu. Tyto festivaly máme cca 3-4 do roka.

(Renáta - 18. 1. 2018)
Dobrý den,je některý den v týdnu cenově zvýhodněn oproti ostatním?
Dobrý den, ano, máme levné úterý. 2D film za 99,- a 3D film za 159,-. Navíc můžete téměř každou středu vidět vybraný film v 10:00 a 14:00 za 50,-.

(Eva Stankova - 17. 1. 2018)
Dobrý den, bude letos k premiére padesáti odstínu svobody probíhat předprodej vstupenek? Pokud ano od kdy? Děkuji.
Dobrý den, právě jsme spustili předprodej vstupenek na představení v 17:30 a 20:00 v premiérovém týdnu. Přehled představení je zde: http://bit.ly/Predprodej-PadesatOdstinuSvobody

(Eva Zavadilova - 16. 1. 2018)
Dobry den, kdy budete prosim davat film Borg/McEnroe ??? Dekuji.
Dobrý den, film jsme promítali od jeho české premiéry ke konci roku 2017. O jeho opětovném uvedení neuvažujeme. V úvahu připadá jeho nasazení do FKS (Filmového klubu seniorů) někdy v květnu či červnu.

(Barbora - 14. 1. 2018)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je u dárkového poukazu napsaný datum a čas jestli je to datum, do kterého se poukaz musí vybrat?
Dobrý den, pokud máte fyzickou poukázku, tak ano. Pokud máte elektronickou (kreditní), což je asi Váš případ. Tak neberte tento údaj v potaz, rozhodně platí to, že platnost je půl roku od zakoupení poukazu.

(Barbora - 14. 1. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat Avengers: Infinity War Part 1 a případně kdy. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, ano budeme od jeho české premiéry, která je stanovena na 26.04.2018.

(Olda - 14. 1. 2018)
Dobrý den můžu využít platbu sekem Cadhoc. Děkuji za Vaše informace. Olda
Dobrý den, platba je možná. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Kateřina Strnadová - 13. 1. 2018)
Dobrý den, můžu jít s dárkovým poukazem na jakékoli představení ve vašem kině? Jak dlouho poukaz platí? Děkuji.
Dobrý den, poukaz platí na půl roku od jeho vystavení. Pokud je poukaz na konkrétní film, platí pouze na konkrétní film. Na obecný poukaz můžete jít na jakýkoliv standardní film v nabídce. Jeden poukaz = jeden film. Na 2D poukaz můžete jít i na 3D, na pokladně jen doplatíte rozdíl a to samé s 3D poukazem. Takže s 3D poukazem můžete jít i na 2D film.

(Jirka - 11. 1. 2018)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budete dávat film Nejtemnější hodina i v pozdějších hodinách (po 20 hod.)? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, je to pravděpodobné, ale zatím to slíbit nemůžeme. Uvidíme v pondělí ráno, jaké budou výsledky všech filmů. Na základně toho, bude sestavený program na další kinotýden od čtvrtka do středy.

(Janča Nováková - 11. 1. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy si bude možné online koupit lístek na 50 odstínů svobody. Děkuji
Dobrý den, právě jsme spustili předprodej vstupenek na představení v 17:30 a 20:00 v premiérovém týdnu. Přehled představení je zde: http://bit.ly/Predprodej-PadesatOdstinuSvobody

(Aneta Jindrová - 9. 1. 2018)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat holedně filmu největší showman jestli ho budete promítat v rozmezí dat 26. - 28. ledna. Mockrát děkuji za odpověď. Aneta Jindrová
Dobrý den, to je těžko odhadnutelné, minimálně bude do 24.1. A jestli bude i dále, se dozvíte v pondělí 22.1. Záležet bude na návštěvnosti film s porovnáním u konkurenčních titulů.

(Lucie - 9. 1. 2018)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné platit Benefit Plus kartou u vás v kině ve Zlatém Jablku? Na stránce Benefit Plus karty bylo napsané, že s ní lze platit, ale jelikož u vás nešlo platit klasickou platební kartou, chtěla bych si to ověřit, děkuji.
Dobrý den, kartou Benefit Plus zatím platit nejde. Nedohodli jsme se na podmínkách akceptace. Platba bankovními kartami je ve fázi programování, zde jsme se už dohodli na akceptovatelných podmínkách.

(Kristýna - 8. 1. 2018)
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

(Iva - 8. 1. 2018)
Dobrý den, chystáte ještě nějaký přenos opery nebo ne? děkuji.
Dobrý den, přehled operních a baletních představení pro sezonu 2016-2017 naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=alternativni_obsah Máme naplánovaných ještě pět oper: Lohengrin, Madama Butterfly, Netopýr, Piková dáma, Carmen.

(Kateřina - 8. 1. 2018)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdy se začnou prodávat lístky na 50 odstínů svobody. Děkuji
Dobrý den, právě jsme spustili předprodej vstupenek na představení v 17:30 a 20:00 v premiérovém týdnu. Přehled představení je zde: http://bit.ly/Predprodej-PadesatOdstinuSvobody

(Milena - 8. 1. 2018)
Dobrý den, musím se nějak prokazovat na film. klub seniorů?Nebo stačí,že jsem senior?Děkuji.
Dobrý den, FKS (Filmový klub seniorů) je určen všem divákům, nejen seniorům a proto nerozlišujeme, kdo je a není senior. Nicméně, pro Seniory poskytujeme ještě slevu u běžných filmových představení (tedy mimo FKS). Sleva činí 30,- z filmu za 169,- či 199,-. Zde je nárok na slevu podmíněn dosažením věku 60 let.

(Olafovo dobrodružství - 3. 1. 2018)
Dobrý den, vy připravujete film olafovo dobrodružství jak to dlouho bude trvat ? Protože tam je napsáno na tom plakátů hledejte olafa v programu vašeho kina u vybrány filmu jako bonus protože jsem to viděla v Angličtině trvalo to 21 minut jak to je ?
Dobrý den, Vánoce s Olafem mají 21 minut a budou součástí projekce filmu Coco.

(Dana Riedlová - 3. 1. 2018)
Dobrý den, kdy budete hrát film S láskou Vincent? Díky. DaRi
Dobrý den, snímek plánujeme uvést od jeho české premiéry. Bohužel s datem se očividně stále pracuje. Už bylo 2x změněno. Zatím vycházíme z oficiální informace, že bude 25.01.2017.

(Němec - 31. 12. 2017)
Uvádíte slevy pro seniory, jak je senior definován.
Dobrý den, Česká republika nemá legislativně definován věk pro seniory a proto jsme si sami stanovili v našich Všeobecně obchodních podmínkách věk 60 let pro poskytování seniorské slevy. Tato sleva je platná pouze při předložení dokladu, který legitimně deklaruje nárok na výše zmíněnou slevu.

(vlasta - 30. 12. 2017)
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

(Romana - 28. 12. 2017)
Dobry den jde listky na filn zaplatit stravenky sodexo relax pass?dekuji
Dobrý den, ano, můžete zaplatit těmito poukázkami za film.

(Lukáš - 28. 12. 2017)
Dobrý den, pokud už je na film obsazený celý sál (většina míst je jen rezervována) , do kdy si musí tu rezervaci vyzvednout dotyčný? Ono řada lidí si to rezervuje a nakonec ani nedojde. Jde mě o to jestli do kina jet a počkat na 2 volné místa. Děkuji
Dobrý den, doporučená doba je 30 minut před začátkem projekce. Pak si vyhrazujeme právo rozhodnutí o zrušení rezervací v rámci posouzení aktuálního vývoje a upravovat tento čas. S přihlédnutím na všechny nepříznivé okolnosti (špatná dopravní obslužnost, problémy s parkováním, dlouhá řada na pokladně) se rezervace automaticky ruší v intervalu 10-5 minut před začátkem projekce. Na toto právo má pouze denní manažer, který tyto situace vyhodnocuje a individuálně posuzuje.

(Hana Císařová - 27. 12. 2017)
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na možnost vystavení duplikátu věrnostní karty. Ztratila jsem ji. Aještě zda se na ni dají načíst zpětně vstupenky. Děkuji Císařová
Dobrý den, duplikát karty Vám bohužel vystavit nemůžeme. Karta se musí zablokovat a dostanete přidělenou novou kartu. Pokud máte na kartě kredit, ten převést lze.

(Markéta - 27. 12. 2017)
Dobrý den, budete ještě během ledna/února promítat v multikině nebo malém kině film Matky na tahu o Vánocích? Děkuji
Dobrý den, s filmem už bohužel v lednu nepočítáme. Je velké množství nových filmů a Matky na tahu jsme promítali skoro měsíc v kuse.

(Tereza - 26. 12. 2017)
Dobrý den, budete ve vašem kině uvádět film režiserá Fatiha Akina Odnikud (Aus dem Nichts)? Předem děkuji za odpověď. Tereza
Dobrý den, snímek jsme zařadili do programu. Je nasazený od 8. 1. do 10. 1. v 18:30. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

(Romolo Luppi - 25. 12. 2017)
Dobrý den. Bude se dát koupit plakát filmu padesát odstínů svobody pro přítelkyni?
Dobrý den, plakáty bohužel neprodáváme. S tímto artiklem nemůžeme obchodovat, nemáme na něj licenci. Zkuste prosím specializované internetové obchody, které licenci mají. My můžeme dávat pouze zdarma a to jen ty nepotřebné kusy, které máme k dispozici po ukončení projekcí a sním spojeného proma.

(Petr Skamrala - 25. 12. 2017)
Chtěl bych se zeptat zda se musí na vstupenku VIP dopředu nahlásit návštěva.Děkuji.
Dobrý den, nejlepší je si udělat rezervaci a pak přijít normálně na pokladnu, místo peněz předložit VIP vstupenku a směnit ji za vstupenku do kina.

(Elena - 24. 12. 2017)
Dobrý den, budete promítat filmy Wonder(2017) a I,Tonya ?
Dobrý den, film Já, Tonya má distributora pro ČR a snímek uvedeme od jeho české premiéry tj. 15.2. 2017. Snímek Wonder stále nemá potvrzeného distributora pro ČR a proto se bohužel k němu nemůžeme zatím vyjádřit. Pokud bude v nabídce pro ČR, rádi jej odpromítáme, zatím bohužel nemůžeme říci nic konkrétního.

(Tom - 21. 12. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, budete ještě někdy (nejlépe v průběhu příštího týdne) dávat Star Wars ve 3D s titulky? Všiml jsem si, že byly pouze ze začátku, teď je ve 3D pouze dabing, tak zda ještě bude možnost jít na 3D titulky. Předem děkuji.
Dobrý den, 3D titulky v programu už bohužel nejsou a program je sestaven už na 14 dní dopředu.

(Tereza - 21. 12. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, pokud bych si online zakoupila vstupenky a nakonec bych časově nestíhala, dají se vrátit penízky? Děkuji zaodpověd.
Dobrý den, určitě ano, ale musíte provést storno před začátkem představení. Samozřejmě stačí nám přeposlat mail se vstupenkami a že prosíte o storno. Peníze se Vám vrátí opět na účet, ze kterého proběhla platba.

(Tereza - 20. 12. 2017)
Dobrý den, máte v plánu promítat film Absence blýzkosti? Děkuji
Dobrý den, zatím nemáme plánu uvádět tento snímek. V úvahu připadá projekce v Malém kině.

(Monika - 19. 12. 2017)
Mám základní věrnostní kartu. Chtěla bych se zeptat: Když se mnou do kina půjde dítě do 15 let na 3D film, bude cena jeho vstupenky 169,- Kč či se zde také odečítá sleva 30,- Kč, tj. vstupenka pro dítě bude stát 139,- Kč ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, dětská cena na 3D je 169,-. Od této částky se již nic neodečítá. Dospělá stojí 199,-. Pokud chcete ušetřit, tak leda v rámci levného úterý, to oba zaplatíte stejně, každý 159,- za 3D.

(Michal - 18. 12. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy máte otevřeno přes vánoce :) Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, zavřeno máme pouze na Štědrý den a Silvestra. 25.12 a 26.12. máme od 15:00, ostatní dny už od 10:00. Přesnější info zveřejníme na FB.

(Tomas Vavris - 18. 12. 2017)
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda když mám koupenou Evstupenky na emailu jestli stačí ukázat email , nebo musím vstupenky vytisknou. Děkuji za odpověď
Dobrý den, stačí ji ukázat na mobilu.

(Lucie - 17. 12. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda lze u vás koupit poukázku třeba pro celou rodinu za určitou částku?dekuji
Dobrý den, prodáváme poukázky v hodnotě 199,- 3D a 169,- 2D. Také můžete využít přednabité věrnostní karty. Členský poplatek je 60,. na kartu vložíte částku a pak čerpáte benefity člena GAClubu. Slevu 30,- na vstupenku, 10 vstup zdarma, možnost rezervací atd...

(Tereza - 17. 12. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je v plánu film Absence blýzkosti. Film vypádá úžasně, ale nikde v okolí nebyla projekce a moc bych si ho přála vidět. Přrdem děkuji za odpověď
Dobrý den, zatím nemáme plánu uvádět tento snímek. V úvahu připadá projekce v Malém kině.

(Pavel - 17. 12. 2017)
Dobrý den, prosím Vás je možné u Vás koupit dárkový poukaz v hodnotě 500 - 1000 Kč s půlroční až roční platností, který se dá použít jako dárek? Děkuji
Dobrý den, platnost standardní dárkové poukázky je cca 6 měsíců a platí na všechny standardní projekce. 2D za 169,- a 3D za 199,-. Osobně raději doporučujeme předplacenou věrnostní kartu GAClubu. Zaplatíte sice 60,- za roční členský poplatek, ale držitel má automaticky 30,- slevu na každou zakoupenou vstupenku, navíc věrnostní bonus 9+1 a ještě možnost rezervací na představení, která blokujeme. Vy mu na tuto věrnostní kartu nahrajete třeba kredit 500,- či 1000,-.

(Matej - 16. 12. 2017)
Jak si muzu prez internet zarezervovat sedadla na star wars posledni jedi kdyz me to ukazuje jen ze si to muzu koupit
Dobrý den, to je v pořádku, pokud nejste členem GAClubu, tak si nemůžete lístky rezervovat, ale jen zakoupit.

(Lea - 15. 12. 2017)
Dobrý den, na webu skupiny Katapult je uvedeno, že vstupenky na jejich koncert ve Zlíně dne 16.3. 2018 lze koupit v cinema. Nejsem ze Zlína - můžete mi prosím poradit, jak to lze provést? Mám zájem o 2 vstupenky. děkuji
Dobrý den, na stránkách by měl být také uveden prodejce vstupenek (ticketportal, ticketart, ticketpro) a nebo přímý prodej. Pokud je tam uveden některý z nich, vstupenky u nás na pokladně kina prodáváme.

(Vlastimil Dümler - 15. 12. 2017)
Dobrý den. Prosím o sdělení, zda jsou u vás stále v prodeji kalendáře zlínského útulku a kdy je možno si temto zakouipit. Děkuji.
Dobrý den, máme posledních 20 kusů. Máme otevřeno každý den od 9:00 do 22:00.

(Alda - 14. 12. 2017)
Rezervace do Maleho kina na atelierech se vyzvedava ve zlatem jablku nebo v Malem kine? POkud mam rezervaci znejici na plne vstupne a prinesu k vyzvednuti vernostni kartu, mohu uplatnit slevu? Diky
Dobrý den, lístek do Malého kina si můžete vyzvednout i na pokladně Multikina a pak samozřejmě s ním jít do Malého kina. Vzhledem k tomu, že prodejní systém je propojený, můžete uplatnit slevu v rámci GAClubu (pouze na filmy v ceně od 139,- nahoru. Cena 99,- je již zvýhodněná) a samozřejmě načíst vstup do věrnostního programu.

(Jiří Hána - 14. 12. 2017)
dobry den chtěl bych rezervovat dve mista na hvězdne války ,ale rezervovani nějak nefunguje jako drív chtěl bych vědět jestli už to nejde nebo jste zmenili systém.děkuji Hána Jiří
Dobrý den, rezervace je možná pouze pro členy benefitního programu GAClubu. Ostatní diváci mají možnosti si zakoupit vstupenku online. Toto opatření je z důvodu nevyzvedávání rezervací a aktivuje se vždy u vybraných titulů a na Vánoce či jiné exponované dny.

(Michal - 13. 12. 2017)
Dobrý den, jsou všechny verze SW v sále 1 ve 4K nebo jen 3D Dabing? Děkuji
Dobrý den, na sále č. 1 promítáme dvě verze ve 4K dabing a jednu v původním znění s českými titulky. Verze jsou samozřejmě ve 2D 4K. 3D 4K se zatím nevyrábí.

(Venn - 12. 12. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy plánuje být v kinech film Wonder. Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, film nemá zatím potvrzeného českého distributora a tak je velmi spekultativní odhadovat zda bude či nebude i v českých kinech. Pevně věříme že bude. Odhadujeme to na únor 2017, rozhodnou nominace na Oscara. Jakmile bude film dostupný i pro ČR, naprogramujeme ho hned od jeho české premiéry.

(Vojtěch - 12. 12. 2017)
Dobrý den, chtěl bych si zakoupit 2 lístky na Star Wars (řada 3., sedadlo 7. a 8.) a chtěl bych je koupit přes internet platbou přes kartu. Jak mohu zadat, že jsme studenti? Jde to nějak zařídit? Díky
Dobrý den, bohužel nemůžeme přes internet ověřit, že jste student a proto tuto slevu online neposkytujeme. Pokud chcete mít online slevu, jedinou možností je se stát členem GAClubu a využívat všech benefitů klubového členství mezi které platí i možnost online slevy. Děkujeme za pochopení.

(Karel - 12. 12. 2017)
Dobrý den. Zakoupil jsem přes internet listky na představení a došli mi formou sms. Dělal sem to tak poprvé tak se chci zeptat, jestli se mám před představením zastavit na pokladně a listky si nechat vytisknout, nebo jen stačí při vstupu ukázat sms. Děkuji
Dobrý den, stačí ukázat sms u vchodu na sál.

(losinka - 11. 12. 2017)
Dobrý den,mám dva dotazy,budete letos třeba mezi svátky opět promítat film Avatar?aA budete ještě nějakou neděli opakovat akční ceny, tak jak to bylo včera,děkuji Losová
Dobrý den, práva na Avatara už bohužel nejsou a pokud nebude 2 a 3 díl, první se promítat nebude. Co se týče slevové akce, další bude až na naše 10. narozeniny.

(Dejv - 11. 12. 2017)
Zdravim, kdy zverejnite program na levne utery - 19.12.? Kvuli SW, diky.
Dobrý den, program byl zveřejněn včera v podvečerních hodinách.

(Baskvira - 11. 12. 2017)
Dobrý den bude možnost rezervace míst na star wars na čtvrtek?
Dobrý den, na SW budou mít možnost rezervací pouze členové GAClubu, pro ostatní bude jen přímý prodej buď online nebo na pokladně kina.

(Boda - 10. 12. 2017)
Dobry vecer, prepokladam (i podle stranek Cool ticketu) ze pokud zakoupim listky pres cool ticket, nelze je vymenit popr. vratit, dekuji za odpoved.
Dobrý den, vstupenky nemůžeme vyměnit, ale můžete požádat o jejich storno. Stačí je nám přeposlat na mail a požádat o storno. Samozřejmě před začátkem představení.

(Ondra - 10. 12. 2017)
Zajem mam o titulkovou verzi ve 2D, predpokladam ze ta bude v Sale c.1
Dobrý den, titulková verze bude v 21:00 na 1 ve 4K a potom na sále č.: 5 v 17:30.

(Vladislav - 10. 12. 2017)
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,mam rezervované lístky na večerní promítaní a mam to platbou přes internet a listky mi dosly na email,stačí když je vytisknu jen na tiskárně?děkuji za odpověď
dobrý den, stačí je ukázat i na mobilu.

(Ondra - 8. 12. 2017)
Zdravim, novy program v pondeli zverejnujete spise dopoledne nebo odpoledne? Chci ziskat co nejlepsi mista na SW, diky.
Dobrý den, vždy odpoledne, spíše v podvečerních hodinách. O jakou verzi máte zájem?

(Radek Novák - 8. 12. 2017)
Dobrý den, je možno nějak jednoduše zjistit, jaký zůstatek mám na věrnostní kartě. Děkuji
Dobrý den, pošlete nám číslo svojí věrnostní karty a nebo se zeptejte přímo na pokladně kina.

(Roman - 7. 12. 2017)
Dobrý den, koupil jsem lístek na premieru Star Wars,platil kartou, bohužel při třídění pošty jsem mail musel omylem smazat... Je způsob jak lístek dostat znovu? Děkuji
Dobrý den, kdy zhruba jste lístky kupoval a na jaký mail šly. Zkusíme je dohledat podle data a mailu. To je jediná možnost.

(Michaela Kratinová - 7. 12. 2017)
Dobrý den, mohla bych se zeptat, kdy budou zveřejněny dny a promítací časy "Star wars: poslední z Jediů" a budu si moct koupit v online prodeji vstupenky? (Zatím zde máte jen předpremiéru.) Děkuji
Dobrý den, časy na premiérový týden zveřejníme v pondělí 11.12.2017 v podvečerních hodinách.

(vladimír - 7. 12. 2017)
Dobrý den,zakoupil jsem si u vás lístky,ale obratem jsem zjistil,že nemohu jít.Mohu lístky vrátit,nebo je vyměnit za jiný termín?Děkuji
Dobrý den, vstupenky jdou vždy vrátit před začátkem představení. Online vstupenky můžete stornovat přes mail, fyzicky zakoupené vstupenky pouze na pokladně kina.

(Matěj - 7. 12. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je možno vrátit vstupenky na film Kvarteto (12. 12.) či nikoliv. Děkuji.
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky na naší pokladně, proveďte storno na pokladně. V případě elektronických vstupenek probíhá storno emailovou komunikací. Přepošlete nám zaslané vstupenky se žádostí o storno a Vaše peníze se Vám zpět připíší na účet, ze kterého jste je zaplatil.

(Liba - 5. 12. 2017)
Dobrý den, lze si u vás zakoupit (dárkové) poukazy do kina? Popř. jak? Děkuji
Dobrý den, na naší pokladně jde zakoupit 2D (169,-) i 3D (199,-) dárková poukázka. Ta lze zakoupit i online na našem webu v sekci online za stejnou cenu. Na pokladně můžete zakoupit i věrnostní kartu GAClubu a nabít ji kreditem. Také teď prodáváme limitovanou edici dárkových poukázek na film Padesát odstínů svobody.

(Jana Lakomá - 4. 12. 2017)
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mohla bych si rezervovat na úterý 5.12.v 19.15.hod.na film Kvarteto,1 místo na sedadleč.3,řada6?Chtěla bych to platit až na místě poukázkou.Děkuji za odpověd
Dobrý den, Váš dotaz jsme předali na vyřešení dennímu managerovi.

(Dotaz - 3. 12. 2017)
Dobrý den, budete promítat film I, Tonya?
Dobrý den, film nemá zatím stanoveného distributora pro ČR a tudíž ani my nevíme, zda bude či nebude nabídnut kinům. Pokud se situace změní, rádi snímek zařadíme do programu.

(Petra - 2. 12. 2017)
Dobrý den, kdy budete hrát film 120 BPM? Děkuji
Dobrý den, prověřili jsme ještě jednou Váš dotaz. Snímek jsme promítali 16. října v rámci Be2Can 2017. O následném zařazení rozhodne případná nominace na Oscara a případné ocenění snímku. V normálních projekcích se k němu vracet nebudeme.

(dotaz - 30. 11. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jako invalidní na elektrickém vozíku. zda se dostanu do vašeho kina? Děkuji
Dobrý den, do sálů 2-6 je nájezd z chodby a nepřekonáváte žádnou bariéru. Na sál č. 1 je plošina, na které je omezená nosnost a proto na ni zatím nepoušítíme el. vozíky. Během prosince - ledna budeme instalovat druhou plošinu, která bude mít nosnost i pro el. vozíky.

(Martin Živocký - 27. 11. 2017)
Dobrý den, s velkou radostí jsem zjistil, že budete promítat film Můj život Cuketky. Dle mého názoru jeden z nejlepších celovečerních animáků za poslední dobu. Vím, že už se tu milionkrát řešilo, že na na film s titulkama by údajně přišlo méně lidí. A u animáků se (dle mého nesprávně) má za to, že jsou primárně určeny pro děti. Toto je ovšem opravdu skvělé dílo, které by si myslím zasloužilo alespoň jednu projekci v původním znění. Klidně na ni pozvu všechny své známné i neznámé, aby se sál zaplnil, ale skutečně by byla škoda v tomto případě dávat film jen s dabingem. Přeji hezjký den. S pozdravem, Martin Živocký
Dobrý den, máte pravdu, snímek plánujeme alespoň v premiérovém týdnu nasadit minimálně do dvou projekcí, jedna dopoledne a jedna odpoledne do 16:00. Nad titulkovou verzí samozřejmě na základně předchozích zkušeností ani nepřemýšlíme. Nicméně, jsme rádi, že jste se takto v předstihu ozval a můžeme se s Vámi domluvit na případné jedné speciální projekci v titulkové verzi v čase kolem 17:00-18:00 v pondělí 11.12.2017. Za podmínky, že se stanete ambasadorem projekce a jak už jste nabídl, postaráte se, aby návštěvnost této mimořádné projekce byla adekvátní. Pokud máte zájem, ozvěte se nám a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.

(Honza - 20. 11. 2017)
Dobrý den, mám předplacenou GAClub kartu, vztahují se na ni i filmy v rámci levného úterý? A pokud ano, tak je možnost si na ni rezervovat film? Na úterky běžná rezervace nejde, pouze si zaplatit lístky klasickou platební kartou.
Dobrý den, pokud postupujete dle kroků podle čísel při rezervaci/nákupu, tak při zadání Vaší karty GAClubu Vám naskočí možnost rezervace představení. Samozřejmě, že se Vaše karta a kredit vztahuje i na levné úterý, jen nemáte logicky slevu 30,- a zatím se Vám započítává věrnostní bonus.

(Vladimíra - 18. 11. 2017)
Dobrý den, je možné u vás zaplatit vstupenky z programu Benefit Plus ? Děkuji
Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných papírových poukázek: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46 Do ostatních benefitních programů se nechceme a nehodláme zapojovat. Výše poplatků za akceptaci benefitu je pro nás nepřijatelná a pokud se poskytovatelé nad touto výší nezamyslí a nenajdou řešení vhodné pro nás, benefity nebudeme akceptovat. Nehodláme ze vstupenky platit cca 10,- Kč za to, že si od Vás vezmeme poukázku. Děkujeme za pochopení.

(Sabina Smigová - 8. 11. 2017)
Rezervovala jsem si lístek při vyzvednutí na pokladně budu muset mít u sebe doklad o totožnosti ?
Dobrý den, pokud chcete uplatnit studentskou slevu, tak musíte mít sebou průkaz, který Vás opravňuje na čerpání. Při vyzvedávání rezervací nepožadujeme po zákaznících žádný doklad, jen u slev.

(Pavel - 7. 11. 2017)
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

(Ondrej Nedbal - 28. 10. 2017)
Dobry den, jdou stornovat listky nebo vymenit za jiny film?
Dobrý den, vstupenky se mohou pouze stornovat před začátkem představení a zakoupit nové. Výměna není možná z důvodů různých dodavatelů filmů a tedy i různých odvodů.

(Karafiátová - 28. 10. 2017)
Dobrý den. Dnes jsem si rezervovala vstupenky na film . Na pokladně mi bylo řečeno že mi lístky neprodají jelikož mému synu je 13 a film od 15ti. Jako jeho zákonný zástupce si myslím že pokud bude v mém doprovodu tak je to má zodpovědnost a rozhodnutí jestli film od 15ti let uvidí nebo ne. Každý den je v televizi tolik filmů a programů nevhodných pro děti a nikdo to nekontroluje a je jen na rodičích jak k tomu přistoupí. Děkuji za vyjádření.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Musíme Vás ovšem informovat, že došlo k novelizaci zákona zákona č. 496/2012 Sb a budete se divit, stejně jako se divíme i my, ale není tak jak říkáte. Ze změny zákona jasně vyplývá, že kino nově nese odpovědnost za dodržení a uplatnění tohoto zákona a hrozí mu finanční pokuta za nedodržení a případně i odebrání licence. Kina nově musí zabránit rodičům, pokud chtějí dítě vzít na film, který je od 15 let a díte je mladší 15. Pokud se rodič dožaduje v puštění dítěte na sál, musíme neprodleně informovat Policii ČR a v součinnosti i sociální správu, zahájit správní řízení o špatné výchově dítěte a porušení zákonů ČR. Ano, zní to hodně absurdně. Doporučujeme Vám navštívit Vámi zvoleného poslance do Poslanecké sněmovny ČR a důsledně s ním řešit, jak je možné, že taková novela prošla a co bude dělat proto, aby se to změnilo. Zde je přepis zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky nepřechází žádný právní nárok na přenesení zodpovědnosti na zákonného zástupce a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti už není tedy posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema nechce porušovat zákony České republiky a proto se snaží podnikat kroky vedoucí k dodržování tohoto zákona i za takovou cenu, že dodržuje povinnost vykázat nezletilého diváka z kina s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

(Jitka - 26. 10. 2017)
Dobrý den, promítáte také 5D? Pokud ano, kde najdu program? Děkuji
Dobrý den, 5D kino provozuje jiná společnost a nemá to nic společného s plnohodnotnými filmovými projekcemi. Zatím je to taková pouťová zábava. Do budoucna ovšem velmi zajímavá možnost, jak udělat ještě lepší zážitek z filmů obecně.

(Martin - 22. 10. 2017)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

(Dana Mošnovská - 17. 10. 2017)
Dobrý den,ráda bych věděla, jestli do budoucna nepočítáte alespoň s některými představeními, na která bude zákaz konzumace jídla? Pokud dvojice napravo po celý film chroustá oříšky a olizuje si prsty, dvojice nalevo chrastí rukama v krabici s popcornem, jehož velká část pak zůstává rozházená na zemi a dvojice za mnou i přede mnou drtí zuby bonbóny a 150 krát za film otevře syčící colu, pak si někdy říkám, jestli nejsem v zoo v pavilónu opic nebo prasat. Ne, jsem v kině. Předem děkuji za (doufám, že kladnou) odpověď.
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, vážíme si Vašeho názoru. Je to opravdu smutné, co se děje a víme, že někteří diváci si pochutiny na sále vychutnávají nad rámec slušného chování. Bohužel jsme komerční subjekt, který musí vydělávat na svůj provoz a nemáme žádné dotační tituly jak řada jednosálových kin zřizována zastupitelstvy měst a obcí. Tam se často žádné občerstvení na sále nesmí konzumovat. My se z pochopitelných důvodů k těmto opatřením nemůžeme přidat, prodej občerstvení na bufetu je pro nás velmi důležitý a bez něho by to nešlo. Víme, že Vás naše odpověď nepotěšila, ale taková je realita všech multikin na celém světě.

(Jitka - 10. 10. 2017)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaké výhody má VIP vstupenka.Jak ji můžu využít.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, díky ní máte vstup do kina zdarma. Stačí předložit na pokladně kina. Vstupenka je jednorázová, má neomezenou platnost. Platí na standardní filmové představení a její omezení se stahuje pouze na vybrané marketingové akce.

(Robert Vícha - 9. 10. 2017)
Můžete, prosím, uvést, který zákon mi, jakožto zákonnému zástupci, zakazuje vzít do kina na film označený jako "nepřístupný do 15 let" své dítě nemající ještě 15 let?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky nepřechází žádný právní nárok na přenesení zodpovědnosti na zákonného zástupce a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti už není tedy posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema nechce porušovat zákony České republiky a proto se snaží podnikat kroky vedoucí k dodržování tohoto zákona i za takovou cenu, že dodržuje povinnost vykázat nezletilého diváka z kina s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

(David - 9. 10. 2017)
Dobrý den, budete ve Vašem kině promítat nově zrestaurovaný film Miloše Formana Černý Petr? Předem děkuji za odpověď. David
Dobrý den, ve standardním hrací profilu je to velmi nepravděpodobné. Může se stát, že odpromítáme pouze jednu projekci, to ale nemůžeme potvrdit.

(Mirka - 7. 10. 2017)
Dobrý den,můžu se zeptat,proč máte většinu filmů jen s titulkama? Pokud chceme jít na film s dabinkem,čekáme dlouho nebo se nedočkáme vůbec.děkuji
Dobrý den, Váš dotaz by měl směřovat k distribučním společnostem, které zajišťují filmy pro český trh a určují zda bude film v dabingu či s titulky. My jako kino nemáme s verzí filmů nic společného, zprostředkováváme legální projekce autorizovaného obsahu audiovizuálních děl platných pro ČR v takové formě, jaké jsou schváleny pro náš trh. Můžeme jen konstatovat, že filmy určené pro rodinu a diváky mladší 12 let jsou plně dabované a snímky určené pro diváky starší 15 let jsou pro změnu jen ve verzi české titulky. Z pohledu peněz je titulkování filmů levnější a rychlejší, proto se řada titulů u nás promítá v celosvětových premiérách a nečeká se na finančně náročný a zdlouhavý dabing, který se opravdu plánuje dlouho dopředu. Z připravovaných velkofilmů bude dabovaný třeba Thor, Hvězdné války.

(Markéta - 6. 10. 2017)
Dobrý den, plánujete promítání filmu Loving Vincent? Děkuji.
Dobrý den, tento snímek plánujeme nasadit.

(Iva - 28. 9. 2017)
Dobrý den, Mám doma hodně flexi pasu, dá se a nimi platit u vás v GAC? Prip.kde najdu, jake poukazky akceptujete. Dekuji
Dobrý den, poukázkami Flexi Pass u nás platit za vstupné do kina jde. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Smah - 28. 9. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Wonder (Neobyčejný kluk?)
Dobrý den, u tohoto titulu zatím nebylo stanoveno distribuční datum a není zatím distributor pro ČR. Z těchto důvodů nejsme schopní říci, zda bude film vůbec v kinech v ČR. Pokud nebude žádný distributor, je jeho šance opravdu minimální a jeho případné projekce se omezí jen na různé festivaly.

(Lucie K. - 19. 9. 2017)
Dobrý den, přes internet jsem zakoupila E-vstupenky. Musím si je vytisknout, nebo je stačí ukázat přes mail u vstup? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, stačí je ukázat na mobilu.

(Yvetta - 7. 9. 2017)
Hezký den, Zakoupila jsem přes internet kreditní dárkovou poukázku. Na svých stránkách uvádíte, že lze tuto poukázku použít i při online nákupu vstupenek. Na pokladně mi však bylo sděleno, že toto možné není. Vstupenku mi vydají, až při osobním předložení poukazu. Jak to tedy je? Děkuji.
Dobrý den, informace na našich webových stránkách je správná. Pokud jste zakoupila Kreditní dárkovou poukázku, můžete ji použít online. Vygenerované číslo poukázky zadáte do políčka Číslo slevové karty a poté zvolíte možnost Zaplatit kreditem. Zakoupené vstupenky vám přijdou na emailovou adresu. A pak už se stačí prokázat vstupenkami v mailu. Na pokladnu chodit nemusíte. V případě, že máte více poukázek, musíte je pouze uplatňovat po 1ks. Poukázky mají kredit a pokud zadáte číslo poukázky a kliknete na 1 místo objeví se Kredit 169,- a úplně dole se objeví tlačítko Zaplatit kreditem. V případě, že byste zaklikla 2 místa, už nemáte dostatečný kredit na jeden nákup a tlačítko Zaplatit kreditem by se Vám nezobrazilo. Omlouváme se za mylnou informaci poskytnutou našim personálem. V případě, že by jste měla další dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pěkný den

(Sabina - 28. 8. 2017)
Dobrý den, zrovna jsem si chtěla zakoupit lístek ale v ten moment, co jsem chtěla zakliknout odsouhlasení se mi mobil zasekl. Jakmile jsem to chtěla zkusit znova, na místech je napsané NELZE. Co teď ? Je to úterý, 18:30 Annabelle 2. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, na Vaše sedadla byl uvalen při výběru časový zámek na dobu cca 30 minut pro dokončení transkace v bance. Po tuto dobu můžete se sedadly pracovat jen Vy. Pokud nám do 30 minut nepřijde od banky potvrzení o platbě, sedadla se opět uvolňují do prodeje.

(Dana - 27. 8. 2017)
Dobrý den, do kdy prodáváte občerstvení ? Děkuji
Dobrý den, bufet se zavírá 15 minut po začátku poslední projekce. Pokud je poslední projekce ve cca 22:15, bufet se zavírá 22:30.

(Monika - 24. 8. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se může občerstvení v kině platit i stravenkou? Konkrétně sodexo. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, občerstvení se v kině bohužel nedá platit stravenkou. Stravenkou na kulturu můžete zaplatit pouze vstupné. Děkujeme za pochopení.

(Kristýna - 21. 8. 2017)
Dobrý den, mám zakoupené 4 vstupenky přes internet.Jak můžu jednu vstupenku stornovat?Můžu na místě před kinem? Budou mi vráceny všechny peníze? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud máte zakoupené vstupenky přes internet, musíte je přeposlat z žádostí o storno jedné na mail info(zavináč)gacinema.cz Teprve pak Vám můžeme jednu vstupenku stornovat a poslat peníze zpět na účet, ze kterého jste vstupenku zaplatili.

(Ivan - 17. 8. 2017)
Chtěl bych se zeptat jakou nejvyšší možnou kvalitu projekce lze v jednotlivých sálech dosáhnout (4K, HFR, 3D atp.), předpokládám, že nejsou všechny sály stejně vybaveny. Děkuji
Dobrý den, Váš předpoklad je naprosto správný. V průběhu devítiletého provozu multikina došlo celkem k velkým technologickým obměnám. Nejdříve byly nahrazeny analogové 35mm stroje Meopta digitálními projektory Kinoton se servery Dolby. Využíváme tedy technologii Dolby i pro projekce 3D a to na sálech 1 (dříve) - 2 - 3. Ostatní sály (4-5-6) jsou bez 3D nadstavby (software a hardware). Sál č. 1 jsme pro účely 3D HFR vybavili serverem GDC, dále jsme sál č. zredigitalizovali na rozlišení 4K novým projektorem BARCO DP4K-32B. Více informací o projektoru zde: http://bit.ly/GACpromitaVe4K Ostatní projektory zvládají standardní rozlišení 2K.

(V - 14. 8. 2017)
Dobrý den, pokud si zarezervuji lístek za standardní cenu 169 Kč, je možné uplatnit u pokladny slevu na studenta?
Dobrý den, přesně tak.

(Mirka - 12. 8. 2017)
Dobrý den,lze při rezervaci vstupenek nějakým způsobem rozlišit dětskou a dospělou vstupenku?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel při rezervaci vstupenky nedokážeme rozpoznat oprávněnost vydání slevy a tak se dětská sleva musí nárokovat pouze při fyzickém prodeji na pokladně kina.

(Daniela - 10. 8. 2017)
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

(Petr Novak - 5. 8. 2017)
D.den. Chtel bych se zeptat, zda je stanovem nejaky minimalni pocet divaku, aby se film promital? Dekuji, Novak
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(bára - 27. 7. 2017)
Dá se platit stravenkama sodefo flexi pass ?
Dobrý den, ano, můžete.

(Bára - 27. 7. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžete, u filmu přístupném od 15-ti let, žádat od návštěvníků občanské průkazy. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud je film od 15 let, můžete chtít po divákovi, aby prokázal, že mu 15 let již bylo, pokud neprokáže, nemusíme mu lístek prodat a samozřejmě ho nemusíme i na sál vpustit. Kontrolovat můžeme i při vstupu na sál, pokud se nám nějaký divák zdá být podezřelý. A opět platí, pokud neprokáže, že mu bylo 15 let nesmíme ho pustit na film od 15 let.

(Martin - 18. 7. 2017)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jakým způsobem lze uplatnit studentskou slevu?
Dobrý den, musíte předložit platný studentský průkaz na pokladně kina při nákupu vstupenky. Studentskou slevu poskytujeme pouze od pondělí do pátku.

(Radoslav Střelec - 18. 7. 2017)
Dobrý den nějakým omylem jsem zaplatil jiný mista v jiném sále jdou vstupenky stornovat a jak?
Dobrý den, pošlete žádost o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz samozřejmě přiložte zakoupené vstupenky. Vše musíte stihnout před začátkem představení. Peníze se Vám vrátí na účet nejpozději do tří pracovních dnů.

(Bartošíková - 17. 7. 2017)
Dobrý den, mám kartičku klubu Gacinema, ale zapomněla jsem ji doma. Je možné, abych se při koupi lístků prokázala občanským průkazem a našli byste si mě v PC? Děkuji za odpověď
Dobrý den, máte pravdu, že to teoreticky jde. Ovšem je to zdlouhavý proces a v případě delší řady na pokladně má pokladní právo odmítnout a vy musíte počkat, až bude mít čas Vás v systému najít. Omlouváme se za tyto komplikace a věříme, že to chápete. Takže ano a snažit se využít volné chvilky. Děkujeme za pochopení.

(Nela - 17. 7. 2017)
Dobrý den,mohla bych se zeptat jak si rezervovat místo v kině? Děkuji
Dobrý den, na našem webu www.GACinema.cz si vyberete den projekce svého filmu, kliknete na čas a postupujete dle kroků. Zvolíte počet, vyberete místo, zadáte kontaktní údaje a dáte potvrdit. Pokud jste vyplnili vše správně, dojde Vám rezervace do mailu.

(Adam Novák - 16. 7. 2017)
Dobrý den, je možné si lístky pouze zarezervovat a před filmem vyzvednout a zaplatit přímo na místě? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě. Výjimkou jsou předpremiérové akce, speciální projekce a levné úterý, kde není možné si dělat rezervace a je pouze přímá platby. V některých případech umožňujeme členům GAClubu si i blokované projekce dělat rezervace v rámci jejich benefitů v klubu.

(vaculik - 14. 7. 2017)
dobry den mam dve v.i.p vstupenky chtel sem se zeptat jak jdou uplatnit a jakse da rezervovat film kdyz mam tzhle dve vstupenky.a chtzelk sem se zeptat co vsechno je k v.i.p vstupenkam dekuji za odpoved
Dobrý den, VIP vstupenka slouží jako jednorázové platidlo kdykoliv na cokoliv vyjma speciálních marketingových akcí. Vstupenky si zarezervujte a VIP vstupenkou zaplaťte na pokladně kina. Výhodou VIP je její životnost, je neomezená, ale samozřejmě slouží pouze k jedné návštěvě kina.

(Agáta - 11. 7. 2017)
Dobrý den, je možné stronovat dnes zakoupené vstupenky na představení, které je dnes v 20 hod. Pokud ano, jakým způsobem? Děkuji
Dobrý den, jediný možný způsob je přeposlat doručené vstupenky na info@gacinema.cz ještě před začátkem filmu a nebo osobně na pokladně multikina. Ale i v tomto případě budeme potřebovat vidět elektronické vstupenky kvůli jejich ID číslu na základě kterého se provádí všechny operace.

(Kvasnicová Monika - 11. 7. 2017)
Dobrý den, máte napsaný, že o víkendu promítate car3 v 3D,ale nikde jsem to neviděla v jakém čase.Děkuji Kvasnicová
Dobrý den, můžete nám prosím říci, kde máme uvedeno, že promítáme Auta 3D o tomto víkendu tj. 15.-16.7.? Přesný program jsme sestavovali toto pondělí a zveřejněný je od úterý. Tak jako každý týden.

(Alena Daňková - 9. 7. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaká sleva pro děti? Chceme jít na padoucha - 2 dospělí a 2 děti (2 a 6 let). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano samozřejmě. Děti mají slevu 30,-. Pokud máte členskou kartu GAClubu, tak děti i Vy máte slevu 30,- a každý 10 vstup ZDARMA. Pokud chcete výrazně ušetřit, pojďte s dětmi do kina v levné úterý, cena by byla pro všechny 99,-. Levné úterý, tj. cenu 99,- máme i ve středu dopoledne od 10:00 do 15:00, takže na Mimoně můžete za 99,- i ve středu :)

(Vít Zapletal - 8. 7. 2017)
Dobrý den. Chci se zeptat jestli u vás platí Flexipassy sodexo. A jak je u vás můžu uplatnit. Děkuji Zapletal.
Dobrý den, ano platí. Můžete nimi zaplatit na pokladně kina místo peněz.

(Michaela Baletková - 8. 7. 2017)
Dobrý den, nikde nemůžu vyčíst jestli máte rodinné vstupné. Třeba 2+2 a jaká je cena? Děkuji za odpověď Baletková
Dobrý den, rodinnou slevu neposkytujeme. Máme v nabídce slevu pro děti, studenty, seniory a věrnostní GAClubu. Pro rodinu se tedy vyplatí být členem našeho GAClubu, kdy mají všichni slevu 30,- a každá 10 vstupenka je zdarma. Navíc máme i levný den, tj. úterý, kdy je cena filmu pro všechny 99,- (2D). Levné úterý máme i ve středu dopoledne. (od 10:00 do 15:00 filmy za 99,-).

(Stanislav Kunec - 6. 7. 2017)
Dobrý den , kde zjistím do kdy mám platnost věrnostný karty ?
Dobrý den, na pokladně kina Vám ověří platnost karty. Pokud nemáte cestu, můžete platnost ověřit i emailem na info(zavináč)GACinema.cz. Kdy stačí v dotaze na platnost karty uvést její číslo.

(Denisa - 4. 7. 2017)
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

(Karel Cholasta - 4. 7. 2017)
Dobrý den, dcera má 4 a půl roku a chci se zeptat, zda-li je vhodné, aby šla na film ve 3D? (velikost brýlí, nemůžou ji z toho bolet oči?)
Dobrý den, na tuto otázku je velice těžké objektivně odpovědět. Samozřejmě, že máme speciální dětské brýle. U dětí do cca 6 let se zrak teprve vyvíjí a mohou nastat velmi individuální reakce. Rozhodně však občasné sledování 3D nepoškozuje zrak ani vývoj lidského oka. Je potřeba se jen s dítětem více bavit o tom, jestli vidí dobře, zda ho nebolí hlava atd.. Nejčastější příznaky, ne jen u dětí, ale obecně jsou bolest hlavy, rozmazaný obraz atd.. Tyto příznaky jsou spíše reakcí na oční vadu či jiný lidský handicap.

(Kamila Kráčalíková - 3. 7. 2017)
Dobrý den mohu si vstupenky na film vyzvednout i den předem a v kolik hodin se otvírají pokladny ?
Dobrý den, pokladny máme otevřené každý den od 9:00 do cca 22:00. Program na kinotýden čt - st můžete vždy zakoupit dopředu už od úterý.

(honza - 30. 6. 2017)
dobrý den jaké jsou ceny občerstvení?
Dobrý den, orientační ceník naleznete na našem webu www.GACinema.cz v sekci akce: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=43

(Tomáš Lehotský - 23. 6. 2017)
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak je to s parkováním. Když auto zaparkuju do garáží GA, jak to bude s cenou? Je tam nějaká sleva, když jdeme na film? Děkuji.
Dobrý den, od 18:00 je parkování zdarma. V sobotu od 12:00 v neděli a státní svátky je také parkování zdarma. Mimo tyto časy se platba za parkování řídí platným ceníkem OZC Zlaté jablko a bohužel, účtenky za nákup neslouží jako sleva na parkovném.

(Stanislav - 21. 6. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jde zaplatit lístek přes internet kartou Sodexo flexi pas. Nebo to jde pouze formou poukázek na pokladně?
Dobrý den, pouze ve formě poukázek na pokladně.

(Lukáš - 17. 6. 2017)
Dobrý den, jak uplatním dárkové poukazy, když mám již rezervovaná místa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zaplatíte nimi na pokladně místo peněz.

(Veronika - 16. 6. 2017)
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

(Marek Vymětal - 15. 6. 2017)
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jste už promítali film "Zahradnictví: Rodinný přítel". Pokud ano, bude někdy repríza? nebo je možné vidět film někde poblíž, Vizovice, Uh. Hradiště, Otrokovice apod. Děkuji za odpověď Vymětal Otrokovice
Dobrý den, film už měl dávno svoji premiéru (27.4.2017) a úspěšně jsme ho promítali několik týdnů. Bohužel ho už v našem programu nenaleznete. Poslední možností jak ho u nás vidět je projekce v rámci FKS nějaká středa v září v 10:00 a 14:00, pak už bude navazovat druhý díl trilogie. PS: V Luhačovicích ho máte na Elektře 24.6. v 19:30 a v Otrokovicích na Besedě 30.6. v 10:00. Dnes se hraje ještě v Olomouci v kině Metropol, tam také příští čtvrtek.

(Katerina Kotkova - 15. 6. 2017)
Dobrý den, mohu na 3D film uplatnit 2D dárkový poukaz a zbytek doplatit hotove na pokladne?
Dobrý den, ano, to je možné.

(Michal - 7. 6. 2017)
Dobrý den,chceme s dětmi na film auta 3,chci se zeptat jestli je kvůli dětem nějak snížena hlasitost? Děkuji
Dobrý den, hlasitost filmů je vždy nastavena tak, jak nám udává smluvní ujednání s danou distribuční společností.

(Marek - 1. 6. 2017)
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

(Roman - 31. 5. 2017)
Dobrý den. Můžu se zeptat proč už skoro nedáváme 3D filmy s titulkama ale jen s dabingem?
Dobrý den, na 3D titulky máme s porovnáním 3D dabing 3x menší návštěvnost. Pokud má film 4 různé verze (2D dabing, 2D titulky, 3D dabing a 3D titulky) nasazujeme filmy v modelu 2D titulky a 3D dabing. Do kříže pak 2D dabing a 3D titulky. Přičemž po prvním premiérovém týdnu se stahuje z projekce vezre 3D titulky, další týden se pak ubírá z trojce nejméně navštěvovaných verzích.

(Vladimír - 30. 5. 2017)
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

(Kristýna - 25. 5. 2017)
Od zaměstnavatele jsem obdržela kartu Benefity a.s., jejím prostřednictvím si mohu koupit vstupenky do kin. Lze uplatnit i ve vašem kině? Díky.
Dobrý den, bohužel tuto kartu neakceptujeme a do budoucna ani o tom neuvažujeme. Podmínky akceptace jsou ještě horší než poplatky u bankovních karet a odmítáme se zapojovat do podobných aktivit. Máme své vlastní karty, které jsou mnohem výhodnější jak pro diváka tak i nás. V současné chvíli je používá třeba Police ČR či Krajský soud.

(D - 16. 5. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, sleva ze slevové karty se uplatňuje i při rezervaci vstupenek? Díky
Dobrý den, pokud jdete na standardní představení (ne již zlevněné či marketingově významné (předpremiéry)), je sleva automaticky při dodržení postupu dle kroků 1-3 započítána.

(lukáš šiška - 15. 5. 2017)
Dobrý den, nevadí že jsme se s přítelem pomílovali během filmu? Prostě to na nás přišlo. Děkujeme, jste naše nejoblíbenější kino!
Dobrý den, pokud nevadí, že jsme se na Vás dívali, tak je to v pořádku. Všechny naše sály jsou osazeny infrakamerou. Pěkný den.

(Matěj - 14. 5. 2017)
Dobrý den můžu se zeptat: dá se jít na film od 15 se souhlasem rodičů obsahující telefonní číslo, když zavolá obsluha zákonnému zástupci?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému divákovi z tohoto důvodu, ale má ovšem povinnost nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení.

(František - 12. 5. 2017)
Dobrý den, plánujete modernizaci kina na 4Dx? Popř. V jakém časovém horizontu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bedlivě sledujeme všechny možné technologické novinky, které probíhají v kino průmyslu. Vždy posuzujeme finanční náročnost projektu, adekvátní počet filmů a zdali to jde realizovat i u nás. V tuto chvíli je zatím technologie 4DX pro město Zlín příliš drahá. Neexistuje efektivní počet filmů a tím pádem se zatím tato investice nevyplatí. Zvažovali jsme samozřejmě i pár sedáků na vybraných sálech, ale i přesto je cena za sedák neúměrně vysoká. V případě zajímavých podmínek chceme tuto technologii 4DX a Dolby Atmos výhledově do našeho kina integrovat. Samozřejmě podle modelu poměr cena/výkon. Děkujeme za pochopení.

(Talach - 7. 5. 2017)
Chtěl bych se zeptat proč filmy nezačínají přesně podle programu Jsem na filmu který by měl začít 17:30 a je 17:40 a pořád se nic neděje a to nás čekají ještě reklamy a trailery.Určitě by na dochvilnosti šlo zapracovat.Předem děkuji za odpověď z vysvětlením.Talach
Dobrý den, jednalo se o projekci Strážců galaxie v neděli 7.5., kdy jsme reagovali na nečekaný zvětšený divácký zájem, který byl dán aktuální změnou povětrnostní situace. Z tohoto důvodu byla projekce pozdržena, aby jsme zvládali napouštět diváky do sálu, kteří do kina dorazili na poslední chvíli. Jejich odbavení nemohlo proběhnout rychleji, momentálně máme v provozu jen dvě pokladny z důvodů rekonstrukce prodejních prostorů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za tyto nepředpokládané komplikace.

(Zdenek - 7. 5. 2017)
Dobrý den, lze objednat lístky online a platit na místě kartou Ticket Benefits?Jde mi o to, zda tuto kartu akceptujete, aby nedošlo k pozdějším problémům.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto kartu neakceptujeme. Nedomluvili jsme se s poskytovatelem na podmínkách spolupráce. V tuto chvíli jsou pro nás nepřijatelné.

(paja - 6. 5. 2017)
dobrý den, chci se zeptat jestli budete jěště někdy promítet Avatar ve 3D ? děkuji za odpověď
Dobrý den, tento film se již v kině promítat nebude, práva na něj vypršela. Čekáme na nové díly 2-3-4.

(Pavel - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete ještě promítat film Ztracené město Z. V programu jsem ho již nenašel. Promítali jste ho poměrně krátkou dobu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel ho v našem programu již nenaleznete. Návštěvnost na tento zajímavý snímek v porovnání s ostatními tituly byl neadekvátní a tak jsme ho museli bohužel nahradit premiérovými tituly. Uvažujeme, že bychom snímek ještě zařadili do Filmového klubu seniorů (FKS) a promítli někdy v září za 50,- nějakou středu v 10:00 a 14:00.

(Mirek - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chci zakoupit vstupenky online (rezervace vstupenek není možná, jedná e o premiéru filmu), jsme dva dospělí a jedno dítě. Dítě má dle vašeho ceníku slevu na vstupné, ale při nákupu online nelze levnější vstupenku pro dítě zakoupit, v nabídce je jen vstupenka s plnou cenou, jak tedy online zakoupit levnější vstupenku pro dítě?
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nejdou a do budoucna ani nebudou. Reagujeme tak časté zneužívání této slevy. Není možné, aby jsme měli celý sál vyprodaný jen za dětskou slevu. Pokud se bude český divák zneužívat slevový systém, budou následovat opatření, které se bohužel nebudou divákům líbit. Pokud chcete jít levněji do kina i se svými dětmi a mít levnější vstupné, Vy i Vaše děti, tak Vám navrhujeme členství v našem GAClubu, kde každý člen má slevu 30,- na standardní představení. Člen může nakoupit 5 ks na jedno představení, takže dva rodiče, tři děti, všichni sleva 30,- a navíc 10tý nákup zdarma. Pokud vidíme, že členové začínají slevu zneužívat, můžeme individuálně řešit jejich prohřešky určitou blokací funkcí na jejich kartě. Navíc karta jde přednabít kreditem a používat ji jako kreditní kartu.

(Zuzana S. - 2. 5. 2017)
Dobry den, muzu se zeptat, do kdy budete promitat film Zahradnictví: Rodinný přítel? Dekuji
Dobrý den, záležet bude na návštěvnosti filmu, pevně věříme, že co nejdéle, ale náš skromný odhad je cca na jeden měsíc. Takže ještě tak cca 3-4 týdny.

(Knotek Jaroslav - 29. 4. 2017)
kde se u vás dá zaregistrovat ? Děkuji
Dobrý den, pokud máte na mysli registraci do GAClubu, můžete si ji osobně vyřídit na pokladně, kde vyplníte registrační formulář. Případně si můžete formulář vytisknout z našich stránek (sekce GAClub) a s vyplněným formulářem přijít na pokladnu. Po zaplacení ročního poplatku 60,-, Vám pokladní vystaví naši kartičku.

(milos - 28. 4. 2017)
Dobry den. Mam u vas zarezervovane listky, ale chtel bych je uz zaplatit. Jak na to??
Dobrý den, lístky v rezervaci je možné zaplatit pouze na pokladně. Ještě můžete přes link, který Vám přišel v potvrzovacím mailu, rezervaci zrušit a místa ihned zakoupit online.

(Milan - 25. 4. 2017)
Dobrý den, jaké jsou prosím rozměry plátna v sále č. 1?
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

(Romana - 19. 4. 2017)
Dobrý den,prosím,jaká je cena lístku pro dítě 3 roky? Dcera chce jít na šmouly,Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud půjdete v levné úterý, cena bude 99,- pro Vás všechny za jednu vstupenku. Pokud využijete speciální nedělní nabídky (23.4.), kdy slavíme 9. narozeniny, zaplatíte za 2D vstupenku jen 69,-. Při standardní projekci platí děti cenu 139,- a rodič 169,-.

(Petra - 19. 4. 2017)
Dobrý den, nemohu nikde najít informaci, od kolika je vhodný věk pro shlédnutí Balerína a Kráska a Zvíře? Chtěla bych jít s neteří 6 let.
Dobrý den, tyto filmy nabízíme jako dětské filmy, najdete je v sekci pro děti. U popisku filmu je vždy tato základní informace: USA - 2017 - (0) - 129 minut - Falcon (kde 0 v závorce značí přístupnost filmu).

(Patrik - 18. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li plánujete vysílat film Chatrč (2017)? Je zatím jen na Slovensku, Děkuji
Dobrý den, ano máte pravdu, film Chatrč se promítá zatím jen na Slovensku. Pro Českou republiku zatím nebyly zakoupeny práva pro projekci v kinech a zřejmě to vypadá, že ani nebudou zakoupena.

(Petr - 17. 4. 2017)
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jesti při přijeti GA clubu mám nárok 30,- Kč slevu na úterní promítaní z 99,- na 69,-. Omlouváms se, zda už běžela zde otázka Děkuji předem
Dobrý den, levné úterý je již specifická slevová akce a není možné na ni uplatnit další slevu, ani GAClub. Děkujeme za pochopení.

(Juan - 17. 4. 2017)
Dobrý den, je možné si na pokladně zakoupit lístky na libovolný film (dárkové poukazy)? Díky.
Dobrý den, na pokladně máme 2D i 3D poukázky. Samozřejmě, že můžete zakoupit i přednabitou věrnostní kartu GAClubu, kde máte slevu 30,- na každé standardní představení a 10 nákup zdarma.

(Dita - 16. 4. 2017)
Dobrý den, omylem jsem koupila vstupenky na jeden film a chtěla bych je vyměnit za film druhý. Platba a rezervace proběhla online, je tato výměna možná? Děkuji
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz

(Markéta - 15. 4. 2017)
Dobrý den, kde se nachází malé kino? Dekuji.
Dobrý den, Malé kino se nachází v areálu Ateliéry Zlín na Kudlově.

(Petr - 15. 4. 2017)
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

(Tomáš - 13. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

(Hanca - 12. 4. 2017)
Dobrý den,dá se u vás platit stravenkama sodexo?
Dobrý den, přehled akceptovatelných platebních poukázek včetně sodexa naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Miroslav Holub - 9. 4. 2017)
Dobrý den, budete dávat do kin Generation Iron 2? Je to kulturistický dokument, který má vyjít v květnu.
Dobrý den, tento snímek zatím nemá pro ČR žádného partnera pro kinodistribuci. Proto je velmi pravděpodobné, že snímek nebude nasazen do kin.

(Marek - 9. 4. 2017)
Dobrý den, chápu, že nejde použít věrnostní sleva na předpremiéru, ale trošku mi nejde do hlavy, proč nejde načíst alespoň návštěva. Přeci jenom lístek jsem si koupil. Děkuji za vysvětlení.
Dobrý den, pro Dámské a Pánské jízdy z důvodu velkého diváckého zájmu jsme se rozhodli mít pro všechny diváky stejné podmínky. Cena byla zvýšena na 199,-. Neplatí žádné zvýhodnění ani bonusy. Jedná se o speciální projekce mimo program, je to nestandardní řešení, ke kterému jsme nuceni poskytovateli práv. Pokud chceme mít film v celosvětové předpremiéře, musíme produkt prezentovat a nabízet jako mimořádnou a nestandardní nabídku. Proto je k filmu nabízen welcome drik, bude losování o drobné ceny v rámci kinotomoboly atd..

(,,, - 8. 4. 2017)
Dobrý den, budete promítat film 2Pac - All Eyez On Me? děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud nám bude film nabídnut, zařadíme ho do nabídky. Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se měl promítat i v rámci ČR.

(Lukas - 7. 4. 2017)
Jde prosím uplatnit studentská sleva přes online rezervaci ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, studentská sleva nelze uplatnit online. Z důvodu nemožné identifikace nároku na slevu jsme nuceni studenty odkazovat pouze na přímý prodej na pokladně, kde na základně předložení platného studentského průkazu uplatňují nárok na studentskou slevu.

(Dagmar šteiglová - 5. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu přes internet rezervovat místa když mám dárkový poukaz na lístek. Předem děkuji D.šteiglová
Dobrý den, ano, rezervace je možná. Dárkovým poukazem zaplatíte potom na pokladně. Rezervace není možná pouze v levné úterý a na speciální projekce (předpremiéry atd..)

(Lucie - 4. 4. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí i 2,5lete dítě na klíně a zda máte nějakou akci na narozeninové vstupy.
Dobrý den, každý divák u nás musí platit, tedy i 2,5 leté dítě. Tady je však otázka, zda je rozumné jít s tak malým dítětem na sál. Filmy jsou docela hlasité a není to pro zdraví tak malého diváka moc příjemné sledovat takto snímek. Navíc, by mohl takto malý divák svou nepozorností rušit ostatní diváky. Je to na Vašem zvážení. Raději doporučujeme speciální projekce pro mateřské školy, kde promítáme v jiném režimu, za speciální cenu a zkrácené filmy. Akci na narozeniny plánujeme ke konci měsíce dubna, kdy budeme slavit 9. narozeniny. Jiné slevové akce spjaté s narozeninami nemáme.

(Václav Mikuška - 2. 4. 2017)
chci navštěvovat filmy promítané v rámci senior klubu - mám již na to věk /72, co mám pro to udělat?????????
Dobrý den, nemusíte dělat vůbec nic. Stačí si jen na pokladně kina zakoupit lístek a jít na film.

(Aneta - 1. 4. 2017)
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

(Lenka - 31. 3. 2017)
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

(Miluše Štelcová - 29. 3. 2017)
Dobrý den, včera jsem si objednala a on-line zaplatila lístky na pátek na 16,15h na představení Šmoulové. Až potom jsem si všimla, že jsem koupila dvě vstupenky pro dospělé, id´když moje dcera má 6let. Šlo by to opravit? děkuji moc, uvádím i telefon pro případnou zprávu 602775393 děkuji Štelcová
Dobrý den, pokud chcete online nakoupit vstupenky ze slevou, musíte stát členy GAClubu a pak na základně svého ID čísla máte na všechny online nákupy (i fyzické nákupy na pokladně) slevu 30,- (nerozlišujeme dítě či dospělý). Navíc máte věrnostní bonus, každou 10 vstupenku zdarma. Jiná online možnost slevy není. Nedokážeme na dálku ověřit, zda máte opravdu dítě a po skutečnosti, že jsme měli sál plný dětí, jsme od této praxe ustoupili a slevy si více hlídáme. Online pouze GAClubu, ostatní slevy na pokladně při požádání. Pokud chcete ušetřit 30,- můžete poprosit o storno jedné vstupenky na mailu (info-zavináč-gacinema.cz), stačí nám přeposlat vstupenky a my Vám vrátíme peníze na účet. Vy si pak na uděláte rezervaci (buď na jednu či dvě místa) a na pokladně při vyzvednutí vstupenky poprosíte o dětskou slevu. Mrzí nás tento postup, ale bohužel je na základě negativní zkušenosti neukázněných diváků, kteří si prostě nakupovali dětské vstupenky a pak se strašně moc divili, jak se to mohlo stát, že mají dětskou, když rozhodně zadávali normální a že to musí být chyba systému. Věřím, že toto pochopíte. Pokud chodíte k nám do kina často, doporučujeme zařídit si členství v GAClubu, ušetříte.

(Vlaďka - 23. 3. 2017)
Pochvala - Hance a Martinovi na pokladně. Měla jsem problém se svou technikou při nákupu vstupenek z Ticketportalu a oba mi rychle pomohli vyřešit tak, abych o vstupenky nakonec nepřišla. Ještě jednou oběma moc díky :-)
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši pochvalu. Máme radost, že Vám vyšli vstříc a snažili se nad rámec svých povinností vyřešit problém k Vaší spokojenosti.

(Eliška - 21. 3. 2017)
Dobrý den, lze online zakoupit také dětský lístek? Zobrazuje se mi pouze jedna cena. Děkuji
Dobrý den, online můžete uplatnit pouze identifikovatelné slevy. Což je v tuto dobu pouze sleva GAClubu, která je ve stejné výši jak dětská sleva. Na GAClubu můžete naráz zakoupit 5ks vstupenek za dětskou cenu a navíc máte každou desátou vstupenku zdarma. Bohužel, dětské slevy nedokážeme online ověřit a proto je nemůžeme nabízet. Měli bychom pak kino plné dětí :) Děkujeme za pochopení. Dětskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně.

(Barča - 21. 3. 2017)
Přijímáte platby kartou Benefit plus? v rámci cafeterie?
Dobrý den, platby kartou zatím nepřijímáme. Důvodem jsou neadekvátní poplatky, které bychom měli platit za akceptace těchto plateb. Proto upřednostňujme pro nás výhodnější platební metody. Děkujeme za pochopení.

(Nikola - 19. 3. 2017)
Dobrý den, když mám zarezervované lístky, můžu je dodatečně zaplatit před internet, abych nemusela platit až v kině?
Dobrý den, dodatečná platba zatím není možná. Buď vstupenky nakoupíte rovnou a nebo si uděláte rezervaci. Bohužel systém zatím neumí kombinovat dvě různé akce naráz.

(Puxina - 15. 3. 2017)
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

(Ivana Bednaříková - 14. 3. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je nějaká změna, že na "dámskou jízdu" není možné uplatnit průkaz ZTP/P ?
Dobrý den, dámské jízdy plánované od 1.1. jsou v novém režimu, kdy neposkytujeme nikomu žádné výhody a slevy. Cena byla stanovena na 199,-. Tyto změny jsme komunikovali na dvou posledních dámských jízdách a také ve skupině ke konkrétním dámským jízdám. Ze zákona nejsme povinni poskytovat slevy ZTP a je čistě na nás, komu co a jak poskytneme. Na standardní projekce filmu poskytujeme slevu, tak jak jste zvyklí. Ale na speciální akce, po domluvě s dodavateli obsahu, jsme se rozhodli pro omezení slev a nastavení rovných podmínek pro všechny.

(síma - 9. 3. 2017)
Dobrý den, dělám DÚ a proto mě zajímá kolik má kino sálů. Děkuji
Multikino Golden Apple Cinema je první a zatím jediné plně digitální multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Z toho tři sály jsou osazené 3D projektory pro projekci 3D filmů. Multikino najdete v OZC Zlaté jablko v centru Zlína. Aktuální program kina: www.GACinema.cz

(Jiko - 8. 3. 2017)
Dobrý den, když mi RODIČ koupí vstupenku na film přístupný od 15 let? Pustíte mě do kina?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Pavla Valchářová - 8. 3. 2017)
Dobrý den. Když si objednám dárkový poukaz (ať už 2D nebo 3D) online a je tam uvedeno datum 30.6.2017 - znamená to, že se dárkový poukaz může využít kdykoliv od zakoupení do 30.6.2017 na jakýkoliv film? Díky. S pozdravem Pavla Valchářová
Dobrý den, přesně tak. Poukázka je platná na jakýkoliv standardní film do data platnosti.

(Andrea - 3. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné vyměnit 3D poukaz za poukaz na 2D?
Dobrý den, i s 3D poukazem můžete jít na 2D film.

(Aneta - 3. 3. 2017)
Dobrý den, jak zjistím zůstatek kreditu/peněz na ga cinema kartě?
Dobrý den, při nákupu vstupenky se Vám hned vedle políčka, kde zadáte číslo Vaší karty, zobrazí zůstatek. Pokud se zůstatek nezobrazí je karta neaktivní.

(Marie - 22. 2. 2017)
Dobry vecer!kde,prosim,najdu nabidku na 5D?
Dobrý den, nabídku na 5D kino naleznete v 5D kině. Bohužel, 5D kino provozuje jiná společnost. Děkujeme za pochopení.

(Vladimir - 14. 2. 2017)
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

(Aneta - 10. 2. 2017)
Dobrý den, zakoupila jsem si u vás lístky přes internet, je nutné si je vytisknout, nebo stačí v elektronické podobě. Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat pouze na mobilu. Důležité je pro nás ID číslo vstupenky, které se kontroluje.

(Radim Hlinák - 9. 2. 2017)
Dobrý den. Prosím Vás, jak si můžu zarezervovat film, který je možné zarezervovat pouze jako člen GA Clubu? Dnes jsem se do tohoto programu zaregistroval. Děkuji
Dobrý den, pokud je Vaše registrace aktivní, máte přidělenou členskou kartu se svým ID číslem, tak nic nebrání v možnosti rezervace. Musíte ovšem postupovat podle rezervačních kroků posloupně. Vyberete počet vstupenek, pak zadáte číslo Vaší karty a teprve pak vybíráte přesná místa v sále, pak vyplníte identifikační údaje a zakliknete rezervovat.

(Jana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možnost vstupenky vrátit popřípadě stornovat?
Dobrý den, pokud máte lístky zakoupeny online, jdou vystornovat... Přepošlete nám vstupenky na mail info(zavináč)gacinema.cz Vaše žádost se stornem a vstupenkami nám musí dorazit před projekcí filmu, jinak nelze storno provést. Pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky, musíte je donést před začátkem představení na pokladnu.

(Zuzana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možné vyřídit věrnostní kartu a ihned uplatnit slevu na nákup lístků? Kolik lístků je možné zakoupit najednou? Děkuji
Dobrý den, na kartu je možné zakoupit max 5 vstupenek na jedno představení, individuálně je možné nastavit i více. Plánujeme rozšíření na 6ks na jednu kartu, což souvisí i s online prodejem, zde je také možný počet 5ks a rozšíření na 6 se připravuje. Kartu Vám vydáme na pokladně kina při vyplnění vstupního dotazníku a uhrazení ročního členského poplatku.

(Tereza - 7. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když rezervuji vstupenky na internetě, kde mám prosím zaškrnout, že jsem student a chtěla bych studentskou slevu.Děkuji
Dobrý den, studentské slevy se prokazují pouze na pokladně kina po předložení platného studentského průkazu.

(Martin - 7. 2. 2017)
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

(Šárka Gahurová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, 31.1.jsem měla dotaz na upletneni innogy karty. Bylo mi odpovezeno, ze sleva lze uplatnit pouze na prepazce. Dnes jsem se snazila koupit listky osobne a uplatnit slevu a bylo mi receno, ze na tento film sleva uplatnit nelze. Tak tomu nerozumim. Jednalo se o film Padesat odstinu temnoty...
Dobrý den, poskytovatel karty, dříve společnost RWE, Vás měla dopředu upozornit, že tato sleva se vztahuje pouze na české filmy, které RWE (teď Innogy) sponzoruje. Karta obecně neslouží jako sleva do kina na všechny filmy, ale jen vybrané, tedy české snímky. Padesát odstínů temnoty je film zahraniční produkce a bohužel sleva Innogy na tento snímek nejde uplatnit.

(kamil - 2. 2. 2017)
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak si vede zlínske multikino v porovnaní navštěvnosti s ostatními multikiny..popř.na které adrese bych to mohl zjistit...dekuji
Dobrý den, rádi bychom zodpověděli na Váš dotaz, ale tyto interní informace normálně neposkytujeme. Můžeme říci, že si vedeme dobře a jsme s dosaženými výsledky v rámci možností spokojeni. Děkujeme za pochopení.

(Alena Vallová - 1. 2. 2017)
Dobrý den, proč u Vás nelze na pokladnách platit kartou? Dnes zcela běžné. Děkuji.
Dobrý den, tato situace nás mrzí, ale zatím je to u nás tak, že jsme nenalezli vzájemnou shodu s poskytovateli karetních terminálů a odmítáme jimi nastavené podmínky. V současné době pracujeme na alternativní možnosti platby na pokladně přes platební karty, to ovšem bude uvedeno do provozu až po rekonstrukci pokladen v první polovině roku 2017. Zatím můžete využít online platby přes internet.

(Lenka Mikošková - 31. 1. 2017)
Dobrý den jak se stanu členem Ga Clubu?
Dobrý den, na pokladně vyplníte registrační formulář, uvedete kontaktní údaje, zaplatíte roční členský poplatek 60,- a je Vám přidělena ihned členská karta GAClubu.

(Śárka Gahurová - 31. 1. 2017)
Dobrý den, jak mám uplatnit kartu innogy při platbě online. děkuji za odpověď
Dobrý den, karta Innogy nejde uplatnit online. Pokud chcete tuto slevu uplatnit, musíte s platnou kartou Innogy přijít na pokladnu kina a předložit ji.

(Marek - 25. 1. 2017)
Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Zajmalo by mě zda přijímáte poukázky typu Up Unišek+. Děkuji za odpověď. S pozdravem M.Morávek
Dobrý den, Unišeky přijímáme. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Adam - 22. 1. 2017)
Dobrý den, je dovolené si do kina přinést své vlastní občerstvení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není. Prosíme návštěvníky, aby si s z domu nenosili vlastní jídlo. Nejde ani tak o to, že si nekoupí u nás na bufetu, nemusíte kupovat. Ale většinou vlastní jídlo máte v šustivých rušivých obalech nebo jinak ruší při projekci filmu. Třeba takové pečené kuře, řízek apod..

(Jiří - 16. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na uznání studentské slevy stačí třeba obyčejný studentský průkaz který se za tímto účelem používá třeba ve vlaku nebo autobusu? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám jakýkoliv platný studentský průkaz i ten, kterým se prokazujete ve škole či vlaku nebo autobuse a nárokujete studentskou slevu.

(Lucie - 10. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jak se dají vystornovat lístky, které jsme zaplatily přes internet? Děkuji moc
Dobrý den, stačí nám přeposlat vstupenky s tím, že je chcete stornovat. Použijte prosím mail info(zavináč)GACinema.cz

(Roman - 28. 12. 2016)
Dobrý deň. Dá sa niekde získať program na celý mesiac? Ďakujem
Dobrý den, bohužel nikoliv. My, stejně jako ostatní multikina programujeme pouze na týden. Vždy od čtvrtku (kdy jsou premiéry) do následující středy. Program se sestavuje v pondělí a na webu je zveřejněn ve večerních hodinách. Lépe tak reagujeme na poptávku po jednotlivých filmech. Na www.ufd.cz naleznete alespoň Plán premiér filmů, které půjdou do kin v jednotlivých měsících.

(marie novakova - 27. 12. 2016)
Dobrý den, mám věrnostní kartičku GAC, jde nějak zjistit kdy budu mít na kartě desátý tedy vstup zdarma? Děkuji
Dobrý den, svůj dotaz můžete směřovat mailem na manager@gacinema.cz nebo i osobně na pokladně multikina.

(Rizzlah - 26. 12. 2016)
Zdravím, lze použít dárkovou poukázku ( 3D ) i na 2D představení ? Díky, známí jsou na 2D a já už se do kina pak nedostanu, je to tedy možné ? Díky
Dobrý den, 3D dárkovou poukázku je možné použít na 2D projekci. Rozdíl v ceně vstupenky však nevracíme.

(Simus - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastav, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Tak je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online uplatit při nákupu vstupenky na webu kina.

(David - 30. 10. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

(Aneta - 29. 10. 2016)
Dobý den, ráda bych se zeptala proč se filmy v originálním znění promítají v tak pozdních hodinách? Pokud začínají v devět večer a později, je skoro nemožné dostat se domů pomocí mhd. Nemohli by se promítat dřív v normální dobu jako s dabingem? Ne všichni mají rádi dabing a ne všichni mají auto.
Dobrý den, rádi bychom filmy promítali podle jízdních řádů MHD, ale na to se nebere ohled. Filmy se programují podle výtěžnosti v jednotlivých časech. Dabing vždy vydělá více než titulková verze. Titulkové verze se doprogramovávají k dabovaným verzím. Pokud má film, jak je tomu u Doctora Strange 4 verze, tak bohužel zvládneme odpromítat pouze dvě verze a to tak, že upřednostníme vždy dabing před titulky vzhledem k většímu tržnímu potenciálu. Takto situace nás mrzí, ale disponujeme pouze 6 sály a musíme se řídit podle návštěvnosti na konkretní tituly, kde se klade důraz i na jazykové verze. V současné době není prostor mít Doctora Strange i v čase +/- 18:00 pokud máme vůči němu silnější filmy než je on sám.

(Marta - 25. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se sleva na kartičku dá uplatnit i při koupi dětských vstupenek. Děkuji
Dobrý den, u nás se nedají bohužel kombinovat slevy. Buď využijete slevu GAClubu a nebo dětskou slevu. Obojí je ve výši 30,-.

(Skiperr - 23. 10. 2016)
Můžu jít na film od 18 když mi neni 18?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Honza - 21. 10. 2016)
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

(Josef - 20. 10. 2016)
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

(Malenovská - 19. 10. 2016)
Dobrý den, půstí dceru, které je 14,5 let na film od 15 let, když půjdu jako rodič s ní? Děkuji
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Honza - 18. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám zakoupené lístky na film a vím že to nestihnu lze to vrátit ?
Dobrý den, určitě ano, jen to musí být před začátkem představení.

(Radim - 18. 10. 2016)
Dobrý den,Je nějaký minimální počet lidí potřebný pro odehrátí filmu v sále 1?
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Iva - 18. 10. 2016)
Dobrý den, jsou všechny sály bezbariérové, případně vybaveny plošinou pro vozíčkáře?Děkuji.
Dobrý den, jsme plně bezbariérové kino. Nemusíte se bát, na všechny sály se dostanete. Pro vozíčkáře máme samozřejmě i speciální WC.

(Zdena Sátorová - 17. 10. 2016)
Prosím Vás dostali jsme poukázky do kina Cinema City je možné je u Vás uplatnit? Děkuji za kladnou odpověď Sátorová
Dobrý den, my jsme Golden Apple Cinema. Poukázku Cinema City uplatníte pouze v kinech Cinema City. Nejbližší multikino Cinema City je v Brně nebo Ostravě. Děkujeme za pochopení.

(Radek Veselka - 15. 10. 2016)
Dobrý den, kolik bylo odehráno filmových titulů v roce 2015 v CineStar Olomouc? Děkuji.
Dobrý den, na tuto otázku Vám odpoví Cinestar, my jsme Golden Apple Cinema :)

(Dagmar Pařilová - 12. 10. 2016)
Dobrý den, dříve než jsem dokončila platbu vstupenky objevila se hláška: Při generování došlo k vnitřní chybě. Jak mám dále postupovat abych vstupenku zaplatila? Děkuji
Dobrý den, pokud se tato hláška objevila už průběhu procesu platby. Je chyba na straně bankovního protokolu a musíte celou transakci zopakovat znovu. Do tohoto zabezpečeného rozhraní my logicky nemáme přístup a je to jen mezi Vámi a bankou.

(Milan - 11. 10. 2016)
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 10. 10. 2016)
dobrý den, co to znamená, když je u filmu "dámská jízda "? díky za vysvětlení :)
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

(Jindra - 3. 10. 2016)
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

(Adam - 26. 9. 2016)
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

(What are you waiting for - 22. 9. 2016)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

(Amálie - 20. 9. 2016)
Dobrý den, jaktože se nedá rezervovat na úterý a přitom tam stále vidím, nějaké rezervace.. to je trošku nefér
Dobrý den, rezervace jsou pouze pro členy GAClubu.

(Laďa - 17. 9. 2016)
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás lístky na film přes internet a při platbě kartou zadal, že chci sms na mobil. Platba proběhla v pořádku, na email mi došly vstupenky, ale bohužel mi nedošla sms na mobil. Mohu se u vstupu prokázat emailem v mobilním telefonu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, do emailu se posílají vstupenky automaticky a slouží jako náhradní vstupenka pro tyto případy. Takže ano, stačí ukázat vstupenky z mobilu.

(Barbora Foltová - 8. 9. 2016)
Dobrý den, je možné vzít na film osoby mladší 15 let na film od 15, když mi je 15 a budu tudíž jako doprovod?
Dobrý den, to bohužel možné není.

(Jana - 20. 8. 2016)
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

(Filip - 14. 8. 2016)
Dobrý den, je možné na pokladně GAC koupit lístky na film i den dopředu před promítáním? Děkuji
Dobrý den, ano je to možné. Dokonce už v pondělí večer cca po 19:00 si můžete koupit vstupenku na program od čtvrtka do středy následujícího týdne. Vstupenky si také můžete zakoupit na našem webu a zaplatit Vaší kreditní kartou. Členové GAClubu mohou již platit svými členskými kartami, pokud na nich mají adekvátní kredit.

(Tereza - 11. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli, když ještě nemám udělanou občanku,ale už mi je 15,ukazat svojí starou kartičku na autobus,je stara z tohoto šk.roku,ale je tam datum i fotka:)
Dobrý den, pokud se jedná o platný průkaz totožnosti, je možné ho akceptovat a pustit Vás na film přístupný od 15 let.

(Tomáš Doležal - 27. 6. 2016)
Dobrý dem,chtěl bych se zeptat jestli je dárkový poukaz na 3D film jen pro jednu osobu.Díky.
Dobrý den, ano existuje. Dárkový poukaz na 3D film (můžete s ním jít ale i na 2D film) zakoupíte na pokladně multikina. Jeho hodnota je 199,-.

(Dana - 23. 6. 2016)
Dobrý den, máme 2 dárkové poukázky 3D do 30.6., je tyto poukázky možné uplatnit i na jiné filmy, které nejsou 3D?
Dobrý den, ano samozřejmě. Můžete jít i na 2D filmy.

(Marián - 11. 6. 2016)
Dobrý den, když mám vaši věrnostní kartu a chci koupit lístky online, jak to udělat abych měl slevu 30kč?
Dobrý den, musíte při výběru vstupenky správně zadat v rezervačním formuláři Vaše členské číslo, teprve pak systém rozezná nárok na slevu 30,- a započítá Vám i návštěvnický bonus, tzn. desátou vstupenku zdarma. Sleva 30,- neplatí na levné úterý, tam už je sleva aplikována v základním nastavení pro všechny diváky. Počítá se tedy jen věrnostní bonus. Ale vše je podmíněno tím, že správně zadáte Vaše členské číslo do objednávkového (rezervačního) formuláře.

(Pavel - 5. 6. 2016)
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

(Kryštof - 3. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

(jana - 14. 5. 2016)
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

(Lada - 11. 5. 2016)
Bylo by možné přijít na promítání třeba o 15 minut později?
Dobrý den, na projekci filmu můžete přijít i 5 minut před koncem. Stačí mít platnou vstupenku.

(Martin Daňa - 7. 5. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné si při návštěvě kina někam bezplatně uschovat věci na motorku (přilby a bundy) Děkuji.
Dobrý den, domluvte se prosím s obsluhou na bufetu, zda Vám věci uschovají ve svých prostorách určených k jejich odpočinku. Bohužel zatím šatnou my i OZC Zlaté jablko nedisponujeme. Šatna pro diváky GAC by se měla postavit toto léto v rámci druhé fáze revitalizace prostor GAC.

(Jan Svačina - 24. 4. 2016)
Dobrý den, je možno si na Malém kině koupit občerstvení na projekci?
Dobrý den, ano určitě. Jen popcorn máme v pytlíku a nápoje jsou jen v pet lahvích. Čepujeme pouze pivo.

(marie - 14. 4. 2016)
Dobrý den, jakým způsobem si mohu vyřídit věrnostní kartu? díky za odpověď
Dobrý den, na naší pokladně vyplňte vstupní dotazník, uhraďte roční poplatek a karta je Vaše.

(Markéta Zelinová - 8. 4. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se dozvím že jsem si rezervovala lístky.
Dobrý den, pokud zadáte všechny údaje při rezervaci vstupenky dojde Vám potvrzující mail. V případě, že ho nenajdete, zkontrolujete si prosím nastavení Vaší emailové schránky, může se stát, že díky Vašemu zabezpečení mailu skončí potvrzující mail v nevyžádané poště či spamu.

(Ii - 23. 2. 2016)
Dobry den. Kam muzu směřovat otázky ohledně prodeje lístků přes ticketportal?
Dobrý den, dotazy ohledně předprodeje vstupenek můžete směřovat na mail: predprodej (zavináč) gacinema.cz

(Vladimir - 19. 2. 2016)
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak můžu pri online nakupu lístků zohlednit slevu pro deti do 15 let ? nebo to můžu jen na pokladně ? děkuji za odpověď
Dobrý den, při online nákupu jsme schopni rozpoznat pouze členy GAClubu, ostatní slevy jsou možné pouze na pokladnách GAC.

(Derice - 8. 2. 2016)
Dobrý den, očekávám negativní odpověď, ale přesto se zeptám:) Nemáte v plánu zavést Dolby Atmos? A co projekce bez popcornů? Milerád si připlatím, Děkuji.
Dobrý den, Dolby Atmos jsme zvažovali, ale zatím to nevypadá moc dobře. Když se kino stavělo, tak projektanti nepočítali s tak sofistikovaným zvukovým systémem, který by se zavrtával do stropní konstrukce sálu. Ano, střecha by to neunesla a tak nemáme zatím bezpečností povolení. S tím popcornem to opravdu neprojde. Cena takové projekce jenom pro Vás by byla v průměru za 13tis. Ale mohl by jste mít projekci jen pro sebe a ty, které tam chcete mít.

(David - 7. 2. 2016)
Dobrý den, můžeme mi prosím osvětlit doplatek 4,75 Kč při koupi e-vstupenek? A musím vstupenky z emailu skutečně tisknout - nestačí je ukázat v mobilu? Momentálně totiž nemám možnost tisku. Díky za odpovědi.
Dobrý den, vstupenky tisknout nemusíte, stačí ukázat v mobilu. Poplatek 4,75 je poplatek společností umožnující tuto bankovní transakci a počítá se procentuálním výpočtem z celkové částky nákupu. Tuto formu používá ve Zlíně kromě nás i ZOO Zlín, Dopravní podnik, některé čerpací stanice a různé obchody. Tímto způsobem chceme upozornit na neúměrné bankovní a transakční poplatky, které jsou nám účtovány. Proto jsme se rozhodli, že takto dál nejde a pokud zákazník chce využívat bezhotovostní platby, tak si poplatky bude muset platit sám. Pokud bychom měli platit poplatky my, tak by se muselo zdražit vstupné v průměru o 10-15kč.

(Květa - 30. 1. 2016)
Dobrý den, je možné si koupit permanentku? A je možné ji koupit na fakturu?
Dobrý den, je možné si koupit věrnostní kartu s ročním poplatkem 60 kč, na kterou se dá nabít kredit, kterým se dále až do vyčerpání platí. Věrnostní karta má i další zvýhodnění, která si můžete pročíst na odkazu: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25 Věrnostní kartu je možné zakoupit i fakturačně. S pozdravem GA Cinema

(Petra - 30. 1. 2016)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

(Anonym - 13. 1. 2016)
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

(Kateřina Pav - 8. 1. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se u vás platí 3D brýle? Pokud ano jsou v ceně lístků anebo si je budeme muset ještě dokopit?
Dobrý den, 3D brýle půjčujeme zdarma.

(Kateřina - 31. 12. 2015)
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

(Adéla Vařáková - 23. 12. 2015)
Dobry den, mam klubovou kartu ZOO Zlin family a chtela bych uplatnit slevu na mnou vybrany film. Lze kupovat listky online nebo musim vzdycky s kartickou na pokladnu GA cinema? Pokousela jsem si ted na ni koupit listek na 3D Star wars a pise mi to,ze neni karta mezi platnymi (pritom platnost karty je do 19.12.2016). Dekuji za info.
Dobrý den, toto je bohužel situace, kdy slevu můžete uplatnit jen v případě koupě na pokladně. Na internetu poskytujeme pouze slevu členům našeho věrnostního GAClubu. Naše databáze není kompatibilní s databází ZOO Zlín a proto nemůžeme online prodat slevu na ZOO. Náš návrh na sjednocení "věrnostních karet a členských karet" zlínského kraje nebyl realizován a tak mám všichni vlastní systémy, které spolu online vzájemně nekomunikují.

(Kaciceeek - 23. 11. 2015)
dobrý den , chci se zeptat jestli existuje nejaka sleva pro skupinu.... na promítání filmu hungergames v uterý jdeme 10člená skupina . dekuji
Dobrý den, v levné úterý je již opravdu HODNĚ velká sleva. Skupiny považujeme od 20ti diváků a významnou slevu zařizujeme pouze mimo standardní projekce. Třeba dopoledně pro školy apod.

(Honza - 11. 11. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

(Zákazník - 1. 11. 2015)
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

(Majký - 14. 10. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

(Michal - 29. 9. 2015)
Dobrý den, bylo by možné prodloužit dárkový poukaz? Děkuji
Dobrý den, dárkový poukaz je možné prodloužit maximálně o 14 dní na pokladně multikina po předchozí domluvě s manažerem kina.

(Barbora - 21. 8. 2015)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

(Robin Křepela - 14. 8. 2015)
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

(Milada - 8. 7. 2015)
Dobrý den, jak dlouho platí zakoupená poukázka ? A lze použít poukázka na 3D film i na film 2D ?
Dobrý den, na každé poukázce je uvedena její platnost. Samozřejmě, že můžete 3D poukázku použít i na 2D film a obráceně.

(Vlastik Horník - 21. 6. 2015)
Dobrý den, zakoupil jsem si ticketcool a žádný kod pro stažení nemám, nebo nepřišel. Na mail jen potvrzení nákupu.Co dál, děkuji za odpověď
Dobrý den, musíte mít v mobilu naistalovanou aplikace CoolTicket. V této aplikace pak máte nahranou vstupenku. Na mail Vám došlo pouze potvrzení transakce a pro jistotu i kopie vstupenky, kdyby se něco stalo.. Při nejhorším stačí ukázat i tuto vstupenku z mobilu. Ale zřejmě je problém v tom, že nemáte appku.. Pokud ji máte a nezobrazuje se, tak musíte kontaktovat help linku CoolTicket.

(Vilášek - 24. 5. 2015)
Dobrý večer, od kolika let se u Vás pokládá návštěvník za seniora?
Dobrý den, seniorská sleva jde uplatnit od 60ti let.

(lukas - 9. 2. 2015)
Jaka je vzdalenost od kina k hlvnimu aut..nadrazi
Dobrý den, odhadem 700 metrů. Záleží, kudy půjdete. Z nádraží se k nám dostanete do 5ti minut. Projdete parkem a náměstím.

(Nikol - 4. 2. 2015)
Dobrý den, mohla bych zeptat, zda máte brýle na 3D filmy i dioptrické a popřípadě jak je to s dioptriemi?
Dobrý den, naše 3D brýle jdou nasadit na Vaše dioptrické brýle.

(Štěpán - 25. 12. 2014)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

(Michal Kobylík - 25. 10. 2014)
Chtěl bych se zeptat, co je to 2D ???
Dobrý den, 2D je standardní projekce, tedy bez 3D brýlí a 3Dčko, to je už třetí, prostorový rozměr, tam už je potřeba mít navíc i 3D brýle.

(Majk - 6. 6. 2014)
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

(Kamila - 17. 5. 2014)
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

(Zdeněk - 5. 5. 2014)
Dobrý den, rád bych zjistil víc o možnosti získat členství v klubu seniorů. Nasměrujete mne? Děkuji.
Dobrý den, filmy v rámci FKS (Filmový klub seniorů) může navštěvovat kdokoliv, není potřeba mít členský průkaz či nějakou jinou identifikační kartičku.

(Blanka - 14. 4. 2014)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

(Cecílie - 27. 2. 2014)
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

(Monika - 7. 2. 2014)
Dobrý den, mám kartičku od RWE,kde by měla být sleva na české filmy. Mohu tuto slevu uplatnit i ve velkém kině ve Zlíně? Děkuji za info.
Dobrý den, sleva RWE lze uplatnit pouze v Multikině.

(Anonymě - 23. 11. 2013)
Mohu se zeptat.. když sundáváte plakáty co máte vyvěšené v kině nebo v podchodu.. co s nimi potom děláte ?? nemohli by jste mi ho věnovat ? pokud ano kam mám zajít ??
Dobrý den, většinou máme málo kusů, část putuje do archívu a zbytek se rozdá. Nemáme žádnou čekací listinu. Něco poskytujeme školám či organizacím pracující s dětmi či handicapovanými spoluobčany. Pokud něco zbude, je tu prostor i pro vás.. O co máte a zájem a jaká je vaši idea použití?

(Monika - 2. 9. 2013)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

(Míša - 16. 7. 2013)
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

(P.X. - 10. 6. 2013)
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.