METinHD: TOSCA 18. 2. 18:00
CULTUREA: CESTUJ JINAK! 20. 2. 18:00 (129,-)
SEVERSKÁ FILMOVÁ ZIMA 21. - 24. 2. 19:00 (109,-)
DON QUIJOTE (Královský balet Londýn) 4. 3. 18:00
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

14. 2. 2019
Dobrý den, budete promítat film After? Má vyjít myslím 12. dubna
Dobrý den, film AFTER: POLIBEK budeme promítat od 11.4.2019.

14. 2. 2019
Zdravím Budete dávat slovenský teď nový film Trhlina??? Dejte vědět Předem děkuji Jakub Bartošek
Dobrý den, film zatím nemá stále ohlášenou distribuci pro ČR a tak se nemůže promítat. Pokud se situace změní, určitě ho nasadíme. V našem slovenském multikině s ním máme dobrou diváckou zkušenost.

14. 2. 2019
Dobrý den, prosím dokdy se bude hrát film Ženy v běhu? Děkuji.
Dobrý den, filmy promítáme podle zájmu diváků a tady to vypadá opravdu na hodně dlouhé období, odhadem tak dva měsíce.

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

13. 2. 2019
Dobrý den, Budete dávat ? Ledové Království 2. Letos v Listopadu
Dobrý den, ano, samozřejmě.

13. 2. 2019
Dobrý den, zapomněla jsem heslo ke své členské slevové kartě. Jak ho mohu zjistit? Děkuji.
Dobrý den, informace o tom jak nastavit a zadat pin naleznete na tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

13. 2. 2019
Dobrý den, jak mám postupovat, když si chci koupit lístek na film přes internet, protože na něj není možná rezervace, a mám nárok na poloviční slevu, protože jsem držitelem průkazu ZTP.
Dobrý den, vaši žádost vyřídí individuálně denní manager na info(zavináč)gacinema.cz

13. 2. 2019
Dobrý den, chtela jsme udelat rezervaci na nedeli 17.2.2019 na Zeny v Behu,mam kartu GA klubu a system mi pise, ze karta neni platna.Co s tim? Děkuji, Miklová
Dobrý den, zřejmě nemáte zaplacené roční členství a nebo na vaši kartu bylo uděláno velké množství nevyzvednutých rezervací a proto spadla do blokace. Ověření karty je možné na mailu info(zavináč)gacinema.cz Prosím, uveďte číslo karty, usnadní to vyhledání záznamu. Děkujeme.

12. 2. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kdy budete promítat Bohemian Rhapsody?
Dobrý den, na tento dotaz neumíme odpovědět. Filmy promítáme podle diváckého zájmu a o tento snímek zatím zájem je. Postupem času budeme ale projekce ubírat.

12. 2. 2019
Dobrý den, je možné si koupit vstupenky na pokledně na levné úterý už o několik dní dříve? Např. pokud si v pátek chci koupit vstupenku na úterý, bude také za 99kč? Díky Aneta
Dobrý den, vstupenky na levné úterý si můžete zakoupit už týden dopředu, hned jak je hotový program. To bývá zhruba v pondělí po 19:00.

11. 2. 2019
Dobrý den právě jsem si zakoupil lístky na dnešní kino a nepřišel mi kód pro stažení do Cool Tiketu jak postupovat abych se do kina dostal ?
Dobrý den, současně do aplikace Cool Ticket se zasílají vstupenky i do Vašeho mailu, kdyby náhodou byl problém s aplikací. Můžete tedy ukázat zaslané vstupenky z mailu stejným způsobem jak ukazujete na Cool Ticketu.

10. 2. 2019
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, včera jsem koupil dva lístky přes internet na dnešní film ale bohužel se nemůžu dostavit. Chci se zeptat zda se daji lístky nějak vrátit i s penezma aby zbytečně nepropadly. Děkuji
Dobrý den, určitě ano. Přepošlete zakoupené vstupenky na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno.

10. 2. 2019
Dobrý den, budete uvádět film Láska mezi regály? Děkuji
Dobrý den, tento snímek bohužel z kapacitních důvodů uvádět nebudeme.

9. 2. 2019
Dobrý den, při rezervaci na Metallicu 14.2. mi to nabízí jen nákup. Kde je problém? Chci jen rezervaci - lístky budu platit poukázkami. Díky za odpověď.
Dobrý den, z důvodu většího množství propadnutých rezervací z původního představení Metallica máme vydáno doporučení od majitelů práv směrem k přímému prodeji a omezení rezervací. Zkuste prosím poprosit denního managera info@gacinema.cz zda Vám nevytvoří na základně Vaší žádosti rezervaci.

9. 2. 2019
Dobrý den, můžu platit kartou Endered Benefits? Děkuji
Dobrý den, ano můžete.

9. 2. 2019
Dobrý den, jak malé děti muzou do kina?
Dobrý den, věk není rozhodující. Důležité je, zda vydrží shlédnout celý film a nebude rušit ostatní diváky.

8. 2. 2019
Proč tam dáváte staré hovadiny a né programy kin
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz a jsme rádi, že nás sledujete. Programování kina je složitý proces, který nejde jednoduše vysvětlit. Musíte nám věřit, že naše aktivita musí plnit hlavně naše stanovené cíle, které z pohledu diváka nemusíte na základně sestaveného programu chápat.

8. 2. 2019
Dobrý den, jakým způsobem se můžu stát členem GA Clubu a co členství v tomto klubu obnáší ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, členství v klubu uzavřete na pokladně kina. Více o klubu si přečtete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

8. 2. 2019
Dobry den, budete davat na Valentyna i jine filmy?Nebo jen hrisny tanec? Dekuji.
Dobrý den, nemusíte se bát, budeme promítat i jiné filmy. Kompletní nabídku zveřejníme v pondělí 11.2. v 19:00. Program vždy sestavujeme v pondělí dopoledne na základě víkendové návštěvnosti. Program je platný vždy od čtvrtka do středy. Mimořádné akce, třeba projekci Hříšného tance, programujeme dříve a proto je v nabídce vidíte už tak dlouho dopředu.

7. 2. 2019
Dobrý den, plánujete uvést nějaký německý/švýcarský nebo rakouský film s něm. titulky v dohledné době? Neplánujete nějaký německý filmový týden/víkend? Děkuji.
Dobrý den, v dohledné době není v plánu žádný film v německém znění s českými titulky. Veškerá německá produkce je buď v dabingu anebo má anglické znění, protože se jedná o koprodukční projekty. Obecně se německy mluvící filmy do českých kin moc nedostávají, český divám nemá moc němčinu v oblibě a proto návštěvnost takových filmů není uspokojivá.

7. 2. 2019
Dobrý den, je možné provést platbu za vstupenky pomocí Sodexo flexi pas karty i online, nebo pouze osobně na pokladně? Děkuji.
dobrý den, zatím pouze na pokladně kina.

7. 2. 2019
Budete dávat Bohemian Rhapsody i ve čtvrtek 14.02.2019 v čase 17:30 hodin?
Dobrý den, čas ještě přesně nevíme, ale určitě budeme promítat Bohemian Rhapsody.

6. 2. 2019
Budete dávat Psí domov a nadále třeba další týden?
Dobrý den, o film je zájem, určitě budeme. O víkendu máme navíc i odpolední projekci v 13:30

6. 2. 2019
Dobrý den, budete hrát "Ženy v běhu" i v pátek 15.02.2019? Děkuji.
Dobrý den, ano, budeme. Program na tento den bude zveřejněný v pondělí 11.2. cca v 19:00 na našem webu.

5. 2. 2019
Dobrý den, rádi bychom šli v neděli celá rodina na film Lego příběh 2, ale nevíme, jak nám to bude časově vycházet. Přemýšleli jsme o rezervaci - je možné zarezervovat 4 místa na oba odpolední časy a přijít jen na jeden? Děkuji Brázdová
Dobrý den, věříme, že si dopředu najdete čas a správě vyberete projekci filmu. Jen nás zajímá, co uděláte s rezervací na představení, na které jít nechcete? Víte, že vyblokovanými místy znemožníte návštěvu ostatním divákům, kteří o film mají zájem. My jsme pak čím dál tím více nuceni rušit možnost rezervací na filmy a trvat jen na přímé koupi lístků.

5. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat co budete dávat příští sobotu za filmy (16.2.2019.) Chtěl bych k vám jít s holkou ale nevíme na co. Poradíte prosím?
Dobrý den, pro lepší radu potřebujeme znát řadu bližších informací. Kolik je vám roků, jaké filmy máte rádi, v jakém čase chcete kino navštívit atd.

5. 2. 2019
Proč dáváte Skleněného tak pozdě? Budete ho ještě někdy dávat v časovém rozmezí 15:00-19:00?
Dobrý den, tento film už v tomto čase nebude.

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

5. 2. 2019
Dobrý den, prosím Vás, kde zjistím pin ke své karte? Mám č. karty 002793. Moc děkuji. I.V.
Dobrý den, informace o tom jak nastavit a zadat pin naleznete na tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

4. 2. 2019
Dobrý večer, prosím Vás chtěla bych se informovat o stornování vstupenky. Je možné ji stornovat, popřípadě jakým způsobem nebo co stornování vstupenky obnáší? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud máte zakoupenou vstupenku na pokladně kina, musíte ji stornovat na pokladně kina. Hotovostní nákupy vracíme v hotovosti, platby kartou se vrací na zpět na platební kartu. Při nákupu online vstupenky přes web, musíte doručenou vstupenku se žádostí o storno přeposlat na mail info(zavináč)gacinema.cz a pokud to stihnete cca hodinu před začátkem představení, vrátíme vám vstupné do tří pracovních dnů na účet, ze kterého jste platili.

4. 2. 2019
Dobrý den, budete ještě promítat film Favotirka? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, v tuto chvíli již bohužel ne. Pokud se ovšem zaoscaří, tak budeme zvažovat reprízu. Dále zvažujeme možnost film zařadit do FKS za 50,-.

4. 2. 2019
Dobrý den, pokud provedu nyní online koupi lístků (nelze provést rezervaci na film Ženy v běhu) a mám VIP lístky pro volný vstup, které chci uplatnit, jak postupovat? Děkuji za odpověď. Silvie
Dobrý den, pokud máte VIP vstupenky, napište prosím na mail info@gacinema.cz, který den a čas máte o film zájem a denní manager vám povede blokaci místa.

3. 2. 2019
Kdy bude, prosím, zase otevřené Malé kino? Děkuji
Dobrý den, s Malým kinem to pro tuto chvíli vypadá opravdu špatně. Vzhledem k organizačním změnám s novým nájemcem restauračního zařízení nebyla nalezena shoda k dalšímu provozu Malého kina.

3. 2. 2019
Dobrý deeeeeeen:)))🤪 ráda bych věděla, zda budete ještě promítat film Beautiful boy. Děkuju za odpověď
Dobrý den, film jsme promítali relativně dlouho a už se k němu vracet nebudeme.

3. 2. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li budete film Ženy v běhu promítat i ve dnech od 12.2. do 15.2. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, budeme. Program na dny 12.2. a 13.2. bude přístupný dnes cca v 19:00. Program na kinotýden od 14.2. do 20.2. bude dostupný až za týden v pondělí 11.2. opět cca v 19:00.

3. 2. 2019
Dobrý den mám zaplacené lístky a na email mi nepřišly, co delat.
Dobrý den, zkuste se podívat do nevyžádané složky či spamu. Pokud je nenaleznete i tam, většinou se stane chyba u zadávání mailu, nejčastěji překlep ve jméně či znak navíc. V těchto případech piště prosím na mail info@gacinema.cz a denní manager mající službu prověří váš případ a bude se snažit vypátrat, kde se vstupenky zatoulaly.

3. 2. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč je cena 300,-- Kč za lístek na film "Ženy v běhu" v pondělí 4.2.2019 na 18.00 hodin, sál 1. Děkuji
Dobrý den, jednalo se o administrativní chybu. Provedli jsme změnu programu, v čase 18:00 byl na sále č 1. záznam operního představení za 300,- a při změně na Ženy v běhu si systém nadále pamatoval cenu 300,- místo 199,-. Zápis nové ceny se projevil až při aktualizaci programu.

3. 2. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to máte s brigádama, když mi ještě nebylo 18. Jaké máte finanční ohodnocení, jaké máte směny apod. Děkuji
Dobrý den, pokud Vám bylo již 17 let, je možná brigáda na pozici uvaděč. Cenové ohodnocení, benefity a směny by s Vámi probral denní manager při domluvě zkušební směny. Vychází se ze základu 85,- + benefity a osobní ohodnocení. Pokud máte zájem pošlete prosím Váš životopis na mail manager(zavináč)gacinema.cz se žádostí o místo.

2. 2. 2019
Dobrý večer, budete 9.2.2019 promítat film Ženy v běhu ??? Předem děkuji za odoved
Dobrý den, ano, určitě. Program na 9.2. zveřejníme dnes v cca 19:00.

2. 2. 2019
Dobrý večer,jaké budou termíny a časy na pohádku Jak vycvičit draka 3.Děkuji moc Mihalová
Dobrý den, zatím je opravdu moc brzy. Přesné časy zveřejníme v pondělí 18.2. v 19:00 a na nedělní předpremiéru už příští pondělí 11.2.

2. 2. 2019
Dobrý den,jaké jsou prosím podmínky pro vyřízení vaší slevove karty?děkuji
Dobrý den, zde jsou podmínky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

1. 2. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda-li Dolby Atmos se nachází přímo v "jabku" a jde pouze o nový sál. Děkuji.
Dobrý den, jedná se o modernizaci sálu č. 1 v hodně 3.5 mil Kč. Kapacita sálu č. 1 je 440 diváků a rozměr plátna 17x7 m. Více o technologii Dolby Atmos zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107

1. 2. 2019
Dobrý den, budete ještě promítat záznam koncertu BTS Love Yourself (9. nebo 10.února)? Děkuji
Dobrý den, tuto možnost jsme zvažovali, ale nakonec do reprízy nepůjdeme.

1. 2. 2019
Dobrý den, dají se koupit lístky na úterý již dnes na pokladně, nebo jenom přes internet? Děkuji, hezký den.
Dobrý den, lístky na úterní program se dají koupit už týden dopředu, vždy od pondělního večera i na pokladně kina.

31. 1. 2019
Dobrý večer,rád bych věděl,co znamená Atmos titulky?Děkuji
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

31. 1. 2019
Dobrý den, je možné u Vás uplatnit benefit poukázku MULTI Edenred?
Dobrý den, přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

31. 1. 2019
Dobrý den, kdy budete hrát film Žena na válečné stezce? Děkuji
Dobrý den, tento film jsme již promítali v rámci festivalu SCANI o jeho dalším zařazení zatím neuvažujeme.

31. 1. 2019
Dobrý den, když mám lístky v emailu musí být vytištěny? nemám je kde vytisknout. děkuji. Pavla
Dobrý den, stačí ukázat na telefonu :)

31. 1. 2019
Dobrý den. Prosím Vás, chtěl jsem se zeptat, zda je šance, že v sobotu 9.2.2019 budete ještě hrát film Bohemian Rhapsody. Ani jeden den kvůli práci mi nevyšla návštěva kina a v sobotu zmíněného data se naskytla skulinka v mém programu. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. S pozdravem Zvonek Petr
Dobrý den, film budeme určitě promítat i v tomto datu, jen Vám nejsme schopni říci přesné časy, ale určitě bude :)

30. 1. 2019
Dobry den Mohu si zarezervovat dva listky na Slozku 64 na utery nebo stredu pr.tyden a pak si je vyzvednout az na miste pred filmem..?? Jde to ?? Jaky je postup..?? Dekuji vzdy odpovite S pozdravem J.
Dobrý den, v rámci levného úterý si mohou udělat rezervaci pouze členové GAClubu. Ostatní diváci si musí lístky zakoupit. Ve středu již můžete provést rezervaci obvyklým způsobem na našem webu. Kdy stačí kliknout na vybrané představení (čas), rozbalí se Vám rezervační formulář, kdy nejdříve zadáte počet míst, pak si vyberete místo na sále zakliknutím sedadla a v kroku tři vyplníte kontaktní údaje, na které bude doručena Vaše rezervace (mail). Tento postup je obdobný i pro online nákup, jen v bodě 4 zaškrknete možnost koupě místo rezervace. Samozřejmě si vstupenky můžete vyzvednout až před filmem. Rezervace zpravidla rušíme vždy cca 30 minut před začátkem představení.

28. 1. 2019
Dobrý den, plánujete promítat film:Žena na válečné stezce? Děkuji.
Dobrý den, tento film jsme promítali v rámci festivalu SCANDI a už se k němu nebudeme vracet.

28. 1. 2019
Dobrý večer. Na Ženy v běhu nejde udělat rezervace, jen rovnou koupit lístky?
Dobrý den, na projekce filmu Ženy v běhu jsme se rozhodli pozastavit rezervace, umožnit je jen pro členy GAClubu.

28. 1. 2019
Dobrý den, budete ještě promítat film Zrodila se hvězda i po 30.1. nebo už je to opravdu poslední termín? děkuji
Dobrý den, opět budeme promítat v dalším týdnu od pondělí do středy.

27. 1. 2019
Jo a jeste k te Slozce 64 dotaz jestli budete promitat islandsky film Zena na valecne stezce ( v CR kinech od 31.1.) a A dychejte klidne ze stejne zeme.. DEKUJI J.B.
Dobrý den, tento snímek jsme promítali v rámci festivalu SCANDI a už se k němu vracet nebudeme. Dýchejte klidně se může ještě objevit v rámci podzimních severských filmových festivalů.

27. 1. 2019
Zdravim Budete hrat Slozku 64 od ctvrtka 31.ledna do utery 5.unora ..??? Potrebuji nutne vedet jestli ANO or NE..Dekuji zatim Jakub B. Zlin
Dobrý den, ano budeme, čas se posune blíže k 18:15. Nový program bude zveřejněn dnes kolem 19:00

27. 1. 2019
Da se platit na miste kartou?
Ano, karty bereme na pokladně i bufetu.

24. 1. 2019
Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat jestli budete davat snímek Skleněný a Robin Hood i s českým dabingem, děkuji.
Dobrý den, do kin je určena pouze originální verze s českými titulky. Dabing bude dostupný až pro domácí užití.

24. 1. 2019
Dobrý večer, Můžu se zeptat, kdy bude zveřejněn, program kina na dny 1. a 2. února (pátek a sobota). Případně by mě zajímalo nějaký zajímavé filmy, které budete promítat, abych si udělal obrázek. Děkuji.
Dobrý den, program na tyto dny sestavujeme v pondělí (vždy v pondělí na následující kinotýden čt-st) a bude dostupný kolem 19:00 na našem webu. Můžete se těšit na tyto novinky: Ženy v běhu, Úniková hra a Ticho před bouří.

24. 1. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda Věrnostní karta GaClub základní a EXTRA verze je použitelná pro více lidí, nebo jenom pro jednoho, co ji zakládá ? Mezi její funkce patří kromě slevy, případně každého 10. vstupu zdarma i ji lze použít jako "permamentku" na dobytí kreditu.? Jde o všechny její výhody, nebo ji lze využít ještě jiným způsobem?
Dobrý den, karta je přenosná, takže ji může použít i více lidí. Ovšem jsou limity pro použitelnost na jednotlivá přestavení. To znamená, že vám povolíme určitý počet nákupů na jedno představení, aby nedocházelo k zneužití pro hromadný nákup. Samozřejmě si na kartu můžete dobít kredit. Dalším benefitem je možnost rezervací na blokovaná představení, věrnostní benefit, členská sleva, při online platbě za Vás platíme manipulační poplatek a další drobné nepravidelné výhody.

24. 1. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde při rezervaci/koupi zvolit studentské či jiné vstupné. Děkuji.
Dobrý den, studentské vstupné při online rezervaci nejde zvolit. Pokud chcete uplatnit nárok na slevu, musíte se prokázat platným studentským dokladem a ten Vám můžeme zkontrolovat pouze na pokladně kina. Online jde pouze věrnostní sleva = sleva pro členy GAClubu.

23. 1. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli i v GAC můžou diváci při BTS Love yourself in Seoul zpívat a bavit se. V zahraničních kinech je to povolené, aby si fanoušci připadali jako na opravdovém koncertě. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, to už je na Vás divácích, jak k tomu přistoupíte a jaká bude atmosféra na sále..

23. 1. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dnešní promítání Robina Hooda ve 20:10 jestli je to dabing nebo s titulkama popř. v jaké jazyce jsou titulky. děkuji
Dobrý den, film je v původním znění s českými titulky.

23. 1. 2019
Zdravim Od kdy do kdy presne budete hrat film Slozka 64 a casy ?? Dejte vedet Dekuji VRELE J. Bartosek
Dobrý den, program na následující kinotýden tj. od čtvrtka do středy naleznete na našem webu. Film promítáme v čase 20:15 a pá-so navíc i v čase 22:00. O nasazení v dalším týdnu rozhodne divácký zájem.

22. 1. 2019
Dobrý den.prosim budete promítat nějakou pohádku v pátek 1.2?odpoledne...(jako odměnu za vysvedceni bych potřebovali "kulturu:)"děkuji moc jana
Dobrý den, určitě budeme promítat nějaké pohádky :) přesný program se dozvíte v pondělí 28.1. kolem 19:00 na našem webu.

22. 1. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda váš popcorn s příchutí - slaný - je vhodný pro vegany. Děkuji moc za odpověď S pozdravem Kristýna
Dobrý den, složení slaného popcornu je následovné: Speciální kukuřice z Francie, sůl a kokosový olej.

22. 1. 2019
Dobrý den, dostali minulý vikend jsme vyhráli v Tabu clubu v Kroměříži VIP vstupenky do vašeho kina, ale není na tom jinak už nic napsáno. Do kdy to platí? Je to tedy na jakýkoliv film?
Dobrý den, to je v pořádku, jedná se o VIP vstupenky a to znamená že kdykoliv na cokoliv (standardní film 2D, 3D, Atmos s výjimkou alternativního obsahu - METinHD, Balet a vybrané marketingové akce). Vstupenky jsou jednorázové a předložíte je na pokladně kina při placení. Doporučujeme, udělejte si dopředu rezervaci a VIP poukázkami pak jen rezervaci zaplatíte.

21. 1. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy bude možné prohlédnout si program případně zarezervovat lístky na pátek 25.1.2019? Měli bychom zájem navštívit s přáteli Bohemian Rhapsody ATMOS a čím dříve budeme mít termín, tím se nám bude lépe akce plánovat. Děkuji s pozdravem Ing.DUPAL Bronislav, Kroměříž.
Dobrý den, program na kinotýden (tj. od čtvrtka do středy) sestavujeme každé pondělí a bývá dostupný vždy kolem cca 19:00-20:00.

20. 1. 2019
Dobrý den,elektronicky jsem si koupila vstupenky,nemám nyní možnost je vytisknout.Stačí mně,prosím,vstupenka-e mail-kód na telefonu?Děkuji za odpověď,s pozdravem Jarmila Smržová
Dobrý den, ano, stačí :)

19. 1. 2019
Dobrý večer,chci se zeptat na prodej dárkové vstupenky 2d,na pokladně nám bylo řečeno ,že se musí první prodat 3d.to je hloupost,žea hlavně reklama pro Vás.děkuji za info Hefka
Dobrý den, 2D poukázky máme zatím dostupné ve verzi online prodeje. K zakoupení na pokladně budou až koncem měsíce či začátkem února, hned jak přijdou z tiskárny. Zatím doprodáváme 3D poukázky a čekáme na dodávku dotisku 2D.

19. 1. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli je METALLICA - Francie na jednu noc v českých titulkách nebo jen v angličtině. Předem děkuji.
Dobrý den, záznam koncertu METALLICA - Francie na jednu noc je pouze v originálním znění, tedy bez českých titulků.

15. 1. 2019
Dobrý den, dá se v kině platit pomocí Unišek plus? Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, poukázky Unišek plus lze uplatnit na vstupenky do kina. Přehled všech přijímaných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

13. 1. 2019
Kdy se bude promítat francouzky film ZJEVENI A film o Janu Palachovi. Děkuji
Dobrý den, snímek Zjevení promítáme od tohoto čtvrtka do neděle v 17:30 a Jana Palacha jsme už úspěšně promítali delší dobu na podzim 2018, navíc ho včera promítala Česká televize. Opravdu ho už dávat nebudeme i když má teď výročí.

13. 1. 2019
dobry den, počítam,že se nepromita pokud je zarezervovan jen jeden listek z celeho salu,že? Dnes na 21:00 Aquaman
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka. Takže pokud si zakoupíte vstupenku a bude na sále jen vy, tak promítáme.

12. 1. 2019
Dobry den, prosim vas, dvoulete dite musi platit vstupne na film? A proc nejde zakoupit detska vstupenka pres internet? Dekuji za odpoved
Dobrý den, každý divák v sále musí platit. Zvažte prosím návštěvu dvouletého dítěte, projekce jsou docela hlasité a mohou mít vliv na zdravý vývoj sluchu. Nákup dětských vstupenek přes internet je omezen z důvodu častého zneužívání diváků, kdy máte najedou plný sál dětí, dle vstupenek a při fyzické kontrole nárok na slevu mají pouze dvě děti..

12. 1. 2019
Zdravim, budete promitat film Vice?
Dobrý den, tento snímek nemá zatím pro ČR svého distributora a tak nebude nasazen do kin, ale odhadujeme, že bude dostupný na nějakém VOD kanále.

12. 1. 2019
Dobrý den, dá se v kině platit Flexi passy? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, samozřejmě,

12. 1. 2019
Dobrý den, dostali jsme jako dárek 4 lístky na libovolný 3D film. Bohužel se nám nelíbí nabídka filmů pro naše děti. Je možné lístky nějak vyměnit za 2D Děkuji.
Dobrý den, zřejmě máte dárkovou poukázku. Nemusíte se bát, je akceptovatelná na jakýkoliv film. Takže i s 3D můžete jít na 2D film.

12. 1. 2019
Dobry den, od kdy planujete zaradit do projekce film Skleneny? Diky.
Dobrý den, film má českou premiéru 17.1. a od tohoto data ho budeme samozřejmě promítat.

12. 1. 2019
Krásný den, do kdy budete promítat Bohemian Rhapsody v Dolby Atmos? Děkuji, Martin.
Dobrý den, v následném časovém schématu 15:00 a 18:00 určitě do 30.1. Po tomto datu bude BR v ATMOSU zřejmě o víkendu dopoledne a asi 20:30 nebo 21:00. To uvidíme podle naprogramování snímku Ženy v běhu.

11. 1. 2019
Muze na film pristupny od 12 let dite mladsi v doprovodu rodiče.dekuji
Dobrý den, na filmy od 12 let ano, tam je to pouze doporučení. Na film od 15 let bohužel nesmí, tam je to přísnější.

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

10. 1. 2019
Dobrý den, kdy se, prosím, začnou prodávat vstupenky na Metallica - Live From Nimes, na 7.2.2019? Děkuji za info.
Dobrý den, od dnešního večera :)

9. 1. 2019
Dobrý večer, jak dlouho budete promítat Bumblebbe 3D ?? Děkuji za odpověď
Dobrý den, to bude záležet na návštěvnosti filmu. Pomalinku se bude stahovat z večerních projekcí na odpoledne a pak bude asi jen o víkendech kolem poledne. Odhadem tak ještě 14 dní až tři týdny odpoledne a pak už jen víkendové projekce.

9. 1. 2019
Dobrý den, kdy asi budete promítat Jak vycvičit draka 3? Děkuji
Dobrý den, třetí pokračování série Jak vycvičit draka má plánovanou premiéru v České republice až 21.2.2019. My ho samozřejmě budeme naplno promítat od tohoto data. Ještě máme v jednání možnost předpremiéry v rámci Dětské neděle na neděli 17. února.

8. 1. 2019
Dobrý den, od kdy bude v provozu Malé kino?
Dobrý den, situace kolem Malého kina nás mrzí. V tuto chvíli nejsme schopni říci, zda bude opět spuštěn provoz. Malému kinu jsme věnovali tříletou péči, kino fungovalo, diváci tam rádi chodili, ale nejsme schopni ovlivnit provozně organizační záležitosti majitele a nájemce objektu.

7. 1. 2019
Dobrý den, není možnost zopakovat některé velmi úspěšné filmy z minulých let? Mám na mysli třeba Avatar ve 3D a podobné. Děkuji
Dobrý den, na Avatara bohužel už nejsou práva pro kinoprojekce :( U starších titulů je to celkem běžné. Většinou jsou práva na 2 roky, u starších titulů, jako byl třeba Avatar, byly práva na 5 let. Nástupem moderních technologií a služeb VOD se práva zkracují a některé filmy mají pro kino třeba jen 3-6 měsíců a hned putují na streamovací služby. Občas se stane, že je obnovená kinopremiéra při výjimečné události. Například 27. ledna budeme uvádět Schindlerům seznam.

7. 1. 2019
Dobrý den,chtela bych se zeptat zda budete i v neděli promítat Bohemians rhapsody na stránkách vidím pouze jeden film. Děkuji předem za odpověď
Dobrý den, ano, budeme. Určitě ještě tak minimálně měsíc v kuse, ne-li dva měsíce!

7. 1. 2019
Dobrý den, prosím dokdy se bude hrát Bohemian Rhapsody? Děkuji.
Dobrý den, odhadujeme, že ještě tak minimálně dvě měsíce a po Oscarech se uvidí. Takže asi až do března :)

6. 1. 2019
chci se zeptat jestli je bohemian rhapsody s titulkami českými nebo jen s anglickými
Dobrý den, film je v originálním znění s českými titulky.

5. 1. 2019
Dobrý den můžu si koupit lístky dopředu třeba týden na pokladně?
Dobrý den, určitě ano. Vždy v od pondělního večera na následující kinotýden tj. na program od čtvrtka do středy. Nakupovat můžete i online. Program zveřejňujeme vždy v pondělí večer.

5. 1. 2019
Před několika lety byl v kinech uváděn záznam koncertu skupiny Queen v Budapešti v roce 1986. Po úspěchu Bohemian Rapsody by bylo velice lákavé tento koncert shlédnout znovu. Je naděje, že by mohl být znovu promítán? Martin Horák
Dobrý den, máte pravdu, promítali jsme ho ve Velkém kině. Bohužel, práva na tento film byla omezená a zatím se nenašel oficiální partner/distributor pro opětovnou projekci. Víme o aktivitě pár kin, která promítala tento snímek DVD/BR, ale nechceme se zatím pouštět do podobných projekcí na úkor kvality, přeci jen promítáme filmy v rozlišení 2K a 4K.

5. 1. 2019
Dobrý de prosím od kolika let platí sleva pro seniory
Dobrý den, seniorská sleva platí od 60 let.

5. 1. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte v plánu 26.ledna promítat záznam z koncertu BTS World Tour Love Yourself. Děkuji
Dobrý den, film máme naprogramovaný na sobotu 26.1. v 18:00. Vstupenky budou v předprodeji co nejdříve, zřejmě od úterý 8.1.

4. 1. 2019
Dobrý den, 30.1. by měla být Dámská jízda..jsou už lístky v prodeji? děkuji Olga
Dobrý den, na našem FB se včas dozvíte, kdy bude spuštěný prodej, ale čekejte, že to bude v pondělí 21.1. v podvečer.

3. 1. 2019
Dobrý den, chtěla jsem jít příští týden na film Zrodila se hvězda, ale v nabídce ho už na příští týden nevidím. Hrajete tento týden naposledy ? Děkuji za zprávu.
Dobrý den, film je v půleném režimu, tzn. promítá se pouze do neděle 6.12. a od pondělí do středy bude místo něj další film. V kino týdnu od 10.1. do 16.1. ho opět nasadíme, ale asi opět v půleném režimu. Určitě ho budeme i nadále promítat. Zájem o něj je.

2. 1. 2019
Dobrý den, lze u vás platit poukázkami edenred benefits? Děkuji Soňa
Dobrý den, ano, můžete platit. Přehled akceptovatelných stravenek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

29. 12. 2018
Dobrý den,dostala jsem 2 VIP vstupenky do vašeho kina. Nemůžu nikde najít,jakým způsobem tyto vstupenky fungují...prosím,poradíte kde najdu informace? Děkuju, Pavla K.
Dobrý den, udělejte si rezervaci a při jejím vyzvednutí na pokladně kina zaplatíte těmito VIP. Slouží pro jednorázový vstup na standardní filmové představení včetně Dolby ATMOS.

28. 12. 2018
Dobrý den, máte ještě v plánu promítat film První člověk. Děkuji. Ivan
Dobrý den, ve standardním hracím profilu tento film už bohužel neplánujeme. Možná se objeví v rámci FKS někdy v polovině roku.

22. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na průměrnou gramáž vašich popcornů. (Kolik váží malý, střední apod.)
Dobrý den, zde máte gramáže popcornů. Vše je spočítáno na slaný popcorn: MINI cca 56g MIDI cca 90g MAXI cca 150g Objemově to je MNI/MIDI/MAXI 1,5l/3l/4,5l

21. 12. 2018
dobrý den dá se u vás zaplatit flefipasy ? děkuji
Dobrý den, ano FlexiPassy můžete platit. Přehled akceptovatelných stravenek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

20. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se informovat zda budete přes Vánoční svátky vysílat film Sherlock a Holmes, popř. kdy jej budete uvádět. Děkuji. Kyjovský Michal
Dobrý den, tento snímek byl stažen české distribuce a zatím nebylo stanoveno datum jeho české kinopremiéry. Proto ho nemůžeme promítat.

20. 12. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat dokdy plánuje hrát Bohemia Rhapsody? Chtěli bychom s kolegy vyrazit první nebo druhý týden v lednu. Děkuji.
Dobrý den, i v lednu plánujeme projekce tohoto úspěšného filmu. Nemusíte se bát, že by jste ho v našem programu nenalezli.

19. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se dá 3D dárkový poukaz použít také na atmos filmy nebo jestli je nějaká možnost koupit atmos dárkový poukaz.
Dobrý den, 3D dárkový poukaz jde použít i na ATMOS filmy, jen na pokladně doplatíte rozdíl ceny.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím dárkové poukazy jsou na jakýkoliv film ? a musí se vybrat do 31.5.2019?jde vytisknout na PC, děkuji, jaký je rozdíl 2D a 3D
Dobrý den, dárkový poukaz je na na jakýkoliv standardní film (2D, 3D, ATMOS). Pokud si ho zakoupíte online, přijde Vám do mailu a můžete si ho vytisknout nebo ho elektronicky uplatnit. Základní rozdíl mezi 2D x 3D x ATMOS je samozřejmě kromě ceny hlavně v technologii projekce. 2D je standardní film, tak jak ho znáte. 3D je trojrozměrná projekce = použítí 3D brýlý (ty zapůjčujeme). DOLBY ATMOS je nadstandardní prostorové ozučení zpravidla u vybraných 2D filmů.

18. 12. 2018
Dobrý večer chtěl jsem se zeptat jsem členem už několik roků a poslední době si nemůžu uplatnit slevy na GAkartě a nemůžu ani rezervovat filmy
Dobrý den, pošlete nám prosím číslo karty. Prověříme zda je s ní vše v pořádku.

18. 12. 2018
Dobrý den, kde bych mohla najít program na 29.12.? Je-li teda dostupný. Děkuju moc.
Dobrý den, program na zbylé vánoční dny 27.12. - 02.1. bude zveřejněn dnes večer. Kompletní schéma v programové tabulce ale neuvidíte, ta zobrazuje pouze sedm dní dopředu. Veškeré zadané projekce uvidíte v sekci online prodej, kde jsou filmy abecedně řazeny.

18. 12. 2018
Dobrý den, ráda bych se zeptala. Dnes ráno jsem si u Vás zarezervovala lístky. Ale nepřišel mi žádný potvrzujíci email. A taky bych se ráda zeptala, když to mám zarezervováno tak jestli by to šlo elektronicky zaplatit a poslat mi vstupenky na email. Děkuji mnohokrát za odpověd´.
Dobrý den, zřejmě Vaše rezervace skončila ve spamovém koši či nevyžádané poště. To je nejčastější důvod, proč není doručena rezervace. Pokud ji v těchto složkách Vaší pošty nenaleznete, případně jiné, které jste si pro nevyžádanou poštu nastavila, můžete nám zaslal o které představení máte zájem a která místa máte mít. My jsme schopni ověřit, zda na uvedený mail/jméno byla provedena rezervace. Bohužel, nejsme schopni z rezervace udělat online prodej. Ten se dělá zvlášť jako jiná volba. Buď si vstupenky zakoupíte online a nebo si jen rezervujete.

18. 12. 2018
dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budete hrát film Queen, chtěla bych lístky dát jako vánoční dárek, je to možné? Předem děkuji. Ivana
Dobrý den, možné to opravdu je. Bohemian Rhapsody jsou naprogramovaní až do 2.1. 2019 v časech 15:00 a 18:00 (Dolby ATMOS) a 20:30 ve standardním zvuku. Můžete lístky zakoupit už tedy na konkrétní čas a nebo využít zakoupení dárkové poukázky.

17. 12. 2018
Dobrý den, chtěla bych synovi dát dárkový poukaz k vám do kina.Členem GAClubu už je.Co pro to mohu udělat? Děkuji za odpověď. Lenka Horáková
Dobrý den, máte dvě možnosti. Na pokladně kina mu koupit dárkové poukázky a nebo jeho kartu nabít kreditem. Obojí je možné na pokladně, online jdou koupit pouze online dárkové poukázky v online prodeji.

16. 12. 2018
Dobrý den. Dnes jsem u vás byl na filmu Grinch a před promítáním byla reklama na vstupenky na Trnkobraní 2019. Podle ní by Vás měly jít vstupenky pořídit. Je to pravda?
Dobrý den, vstupenky na Trnkobranní 2019 prodáváme na naší pokladně kina.

16. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou nebudete promítat film: Jack staví dům. Děkuji moc.
Dobrý den, tento film jsme už promítali a vracet se k němu již nebudeme.

16. 12. 2018
Dobrý den, budete uvádět spidermana v originálním znění s titulky?
Dobrý den, film jsme promítali v předpremiéře a i dabované verze mají oproti jiným titulům slabší návštěvnost. K titulkové verzi se možná vrátíme v rámci mimořádné fanouškovské projekci, ale zatím netušíme kdy a zda vůbec bude.

16. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na storno zakoupenych listku,jak mam postupovat,dekuji.Zakoupeno pres cool ticket.
Dobrý den, vstupenky, které chcete stornovat (přišly vám i do mailu) musíte přeposlat na email info@gacinema.cz se žádostí o storno.

15. 12. 2018
Dobrý den, budete hrát film Bohemian Rhapsody i po Vánocích? děkuji
Dobrý den, sníme je zatím naprogramovaný až do 2.1.2019 a počítáme s tím, že bude mít i nějakou projekci po tomto datu.

14. 12. 2018
Dobrý den, dají se u Vás zakoupit Dárkové poukázky? Děkuji
Dobrý den, poukázky můžete zakoupit na pokladně kina a nebo v online prodeji.

14. 12. 2018
Dobrý den, dá se ve Vašem kině platit i poukazy od spol. Sodexo? Konkrétně Flexi pass, dárkový pass. A dále také od spol. Edenred a to benefitem Multi? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano dá. Přehled akceptovatelných poukázek a benefitních karet naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

14. 12. 2018
Dobry den, prosim o informaci, zda budete promitat 28.12.film Bohemian Rapshody ??? A jestli si muzu zakoupit dopredu listky na toto promitani..jako vanocni darek. Mame vyjimecne hlidani deti v tento termin, tak pisi .... Dekuju, Blahova
Dobrý den, potěšíme vás, už od dnešního večera můžete zakoupit vstupenky na tento datum. Promítat budeme 15:00 a 18:00 v Dolby ATMOS a pak ještě ve 20:30.

12. 12. 2018
Dobrý den, na základě Vámi zodpovězeného dotazu, že se společností Benefity.cz nemáte uzavřenou smlouvu o spolupráci a je vhodné se obrátit na poskytovatele služeb, jsem společnost kontaktovala. Ze společnosti mi bylo řečeno, že společnost čeká, až bude naimplementována platební brána na Vaše stránky. Chtěla bych se tedy zeptat zda je zajištění spolupráce v řešení či nikoliv a případně kdy by bude možné uplatňovat tuto formu platební metody. Děkuji
Dobrý den, náš dodavatel softwarového řešení má tento požadavek předaný a bude se mu věnovat hned jak to bude možné. Předběžný termín realizace je stanoven do první poloviny roku 2019 (odhadujeme únor-březen), kdy budeme spouštět nové platební brány s vyšším zabezpečením plateb a ještě lepší ochranou osobních údajů zákazníků než nám stanovuje norma GDPR. Zároveň do nového řešení plateb implementujeme nové metody online placení formou benefitních stravenek.

11. 12. 2018
Proč nejdou rezervovat nové filmy?! Poslední dobou nonstop!
Dobrý den, jedná se o opatření, které má u divácky atraktivních filmů zamezit vyrezervování sálů a pak následnému nevyzvednutí vstupenek. Pokud máte o film zájem, můžete si vstupenku zakoupit online. Pokud nesouhlasíte s online prodejem, můžete se stát členem GAClubu a ti mají možnost rezervací i na takto blokované projekce. Mrzí nás tyto komplikace, ale v poslední době řada diváků zneužívá možnosti rezervace, zablokuje místo a do kina pak nepřijde. Toto jednání není správné vůči divákům, kteří mají o film zájem, ale do kina se nedostanou, protože je plné rezervací. Věříme, že nás v tomto chápete. Poslední měsíc jsme přistoupili k tomuto opatření pouze u mimořádně atraktivních filmů jako byl např.: Bohemian Rhapsody, Fantastická zvířata a Aquaman.

10. 12. 2018
Dobry den chtěl bych se zeptat na film spider-man 2D v tuto sobotu je to s dabingem nebo titulky bohužel to není uvedené
Dobrý den, Spidermana budeme uvádět od čt-st pouze v dabované verzi.

10. 12. 2018
Dobry den budete hrat Bohemia Rhapsody 15.12.2018 dekuji
Dobrý den, ano budeme. Program kina naleznete už na našem webu GACinema.cz Verzi ATMOS promítáme v obvyklých časech 15:00 a 18:00 noční projekce je ve 20:20.

10. 12. 2018
Dobrý den, od kolika let lze uplatnit slevu pro seniory. Jak se vypočítává sleva pro seniory? Je dětské vstupné stejné jako sleva pro seniory? Každé úterý jsou představení se sníženou cenou. Sleva pro seniory a děti - odečítá se od této snížené ceny anebo je cena v úterý pro všechny stejná? Chci si koupit vstupenku on-line, ale nenabízí se mi sleva pro seniory. Děkuji moc za vysvětlení mých dotazů,omlouvám se, že je jich tolik. Nenašel jsem nikde informace o cenách. Možná to někde je, ale nenašel jsem . Martin Horák
Dobrý den, informace o cenách - ceník, máme hned pod programovou tabulkou. Ale nemáme problém Vám zodpovědět Vaše dotazy. Slevu ze standardního představení pro seniory poskytujeme pro občany od 60ti let po předložení jakéhokoliv dokladu totožnosti, kde můžeme ověřit oprávněnost nároku na slevu. Proto se sleva poskytuje pouze na pokladně kina, stejně jako dětská sleva. Všechny slevy (dětská, studentská, seniorská atd..) je ve stejné výši 30,-. Slevy se u nás nedají sčítat. V levné úterý je koncová cena opravdu 99,- (za 2D) a už se na ni nevztahují další slevy. V levné úterý máte Vy i děti stejnou cenu (2D 99,-, 3D 159,- a DOLBY ATMOS 179,-).

10. 12. 2018
Dobry den, rada bych se zeptala, zda je mozne zakoupit nejaky darkovy poukaz v urcite hodnote, popr. nejakou predplatenku. Predem dekuji za podved. S pozdravem Marketa Mendonca
Dobrý den, na pokladně kina máte možnost si zakoupit věrnostní kartičku GAClubu, na ni nahrát kredit a touto kartou pak platit online nebo na pokladně kina. Výhodou je sleva 30,- na standardní představení, možnost rezervací na omezená představení a každý 10 vstup zdarma.

9. 12. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč už nepromítáte Ten, kdo tě miloval. Moc bychom si chtěli zajít na tento film před Vánoci a zjistili jsme, že už není v programu.
Dobrý den, film už bohužel neměl návštěvnost a proto byl nahrazen jinými tituly.

9. 12. 2018
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli budete promítat Vánoce a spol? Děkuji
Dobrý den, tento snímek budeme promítat od premiérového dne tj. od čtvrtku 13.12. a to celý týden v čase 15:10.

9. 12. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat do kdy budete promítat film Po čem muži touží? Bude možné jej shlédnout i v průběhu ledna?
Dobrý den, v lednu jsou pravděpodobné pouze víkendové dopolední projekce a film je již zařazen do programu FKS na středu 20.3. v 10:00 a 14:00 za 50,-.

8. 12. 2018
Dobrý den, ráda bych koupila synovi nějakou permanentku do 3D kina.Jaké jsou, prosím, možnosti?
Dobrý den, na pokladně kina máte možnost si zakoupit věrnostní kartičku GAClubu, na ni nahrát kredit a touto kartou pak platit online nebo na pokladně kina. Výhodou je sleva 30,- na standardní představení, možnost rezervací na omezená představení a každý 10 vstup zdarma.

8. 12. 2018
Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli by byla moznost promitat Avengers jako maraton Infinity War + Endgame? Myslim v case jejich premiery.
Dobrý den, tato možnost je v řešení, čeká se, jaké stanovisko k tomu zaujme společnost Disney, která to musí povolit.

8. 12. 2018
Dobrý den. Proč není možné u nedělních promítáních zadat číslo karty,aby se návštěva započítála do věrnostního programu?
Dobrý den, jednalo se o speciální marketingovou akci, kdy cena vstupenek byla výrazně zvýhodněna oproti standardnímu vstupné a proto se nevztahovat tento bonus na tuto akci.

7. 12. 2018
Dobry den,lze zmenit misto rezervace,kdyz mam zakoupene vztupenky pres cool ticket?
Dobrý den, pokud již máte zakoupené vstupenky, nemůžete je změnit, musíte je vystornovat a zakoupit znovu.

6. 12. 2018
Dobrý den, z jakého důvodu nepromitate Fantastická zvířata i v původním znění? Jsou lidé, kteří titulky ocení mnohem více než dabing.
Dobrý den, titulkové verze promítáme od premiéry filmu, sledujeme jejich návštěvnost a porovnáváme s ostatními verzemi. Bohužel již několik roků je patrný trend, že diváci dávají výrazně najevo preferenci dabovaných verzí. Pokud nám zájem opadá, což je v případ titulkové verze Fantastických zvířat, je nahrazena jiným filmem a divákům je nabízena pouze dabovaná verze, která v pozdějších týdnech má větší návštěvnost než titulková.

6. 12. 2018
Dobrý den, je možné u vás zakoupit vstupenka do Klubu Fénix na Viktora Sheena 8.12.2018?
Dobrý den, ano je to možné. Vstupenek máme zatím dost.

6. 12. 2018
Dobrý den. Dostala jsem dárkový poukaz na vstup za 179 Kč. Chci si rezervovat přes internet místo. Stačí jen rezervovat a před začátkem přijít k pokladně a doplatit si?
Dobrý den, ano je to přesně tak.

6. 12. 2018
Dobrý den, budete promítat film Vdovy? Děkuji
Dobrý den, film jsme promítali premiérový týden a o film nebyl adekvátní divácký zájem, proto ho v naší nabídce již nenajdete.

5. 12. 2018
Dobrý den proč když máte v neděli 9.12.2018 VELKOU SLEVOVOU AKCI nepromítáte film Black Sabbath jindy jako třeba v Uherském Hradišti 12.12.2018?
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali. Chtěli jsme ho v repríze naprogramovat v neděli 9.12 a připojit se k celorepublikové oslavě 70. narozenin OZZYHO do Malého kina, bohužel distributor s tímto našim řešením nesouhlasil a tak v Malém kině promítáme Bohemian Rhapsody za 70,-. Ostatní dny máme naprogramované jiné akce (festival, předpremiéry, arty, ishorty). Mrzí nás to, ale pokud máme nabídku 100 kin v jeden den, tak by to tak mělo zůstat a oslavit OZZYHO narozeniny kolektivní akcí.

4. 12. 2018
Dobrý den,ráda bych si zakoupila dárkové poukázky pro 2 dospělé a 3 deti. Bohužel v nabídce jsou poukázky jen pro dospělé. Jak je to prosím možné změnit? Děkuju
Dobrý den, u dárkových poukázek nerozlišujeme, zda je konečný držitel dospělý člověk nebo dítě, či jiný uplatnitel slevy. Pokud chcete uplatnit slevu, nabízíme řešení předplacené kreditní karty, kde při nákupu vstupenky z kreditu mají všichni slevu 30,- a každý desátý nákup je zdarma.

4. 12. 2018
Dobrý den, budete někdy během prosince hrát film Once upon a Deadpool? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento upravený díl Deadpoola 2 pro dětského diváka není distribuován v ČR.

4. 12. 2018
Dobrý den, chci se zeptat kdy budete hrát film Útěk? Měli jste na stránkách, že se připravuje 6.12. a teď ho už uvedený nemáte. A budete hrát poslední koncert Black Sabbath? Měl by být uveden do kin 9.12.2018.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film Útěk uvedeme až v druhém týdnu od jeho premiéry. Poslední koncert Black Sabbath jsme již jednou promítali. Tentokráte se bohužel k akci nepřipojíme, v neděli 9.12. máme VELKOU slevovou akci a zástupci práv ke koncertu nám nepovolili nasazení koncertu do Malého kina.., chtěli větší sál, což pochopitelně díky větší marketingové akci bohužel nešlo. Mrzí nás to, ale můžeme Vás pozvat na připravovaný záznam koncertu The Doors v DOLBY ATMOS od 7. ledna 2019.

3. 12. 2018
Dobrý den, nově je požadován PIN kód k věrnostní kartě. Jak jej zjistím, nastavím? Děkuji, JK
Dobrý den, zabezpečení karet je vyžadováno v rámci dodržení pravidel GDPR, které jsou platné od května 2018. Zde prosím naleznete menší návod, jak postupovat. Pokud by nastal nějaký problém, můžete se obrátit na naše denní managery Manager(zavináč)GACinema.cz Klikněte na tento odkaz: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

3. 12. 2018
Dobrý den, velmi más zaujal film Carravagio - bohužel promítací čas nám nevyhovuje, chtěla bych se zeptat zda neplánujete další promítání. Strašně rádi bychom jej viděli. Mockrát díky za informace.
Dobrý den, o film je zájem a máme svolení k jeho repríze. Ta je naplánovaná na středu 12.12. v 19:30.

30. 11. 2018
Dobrý den. Budete letos dávat Avatar ve 3D? Děkuji ondaboss
Dobrý den, bohužel nebudeme, na film už nejsou práva pro kinoprojekce.

30. 11. 2018
prosím o informaci jak se zařadit do filmového klubu seniorů
Dobrý den, stačí přijít na jakoukoliv projekci FKS, zaplatit vstupné a dívat se na film. Není potřeba vyřizovat žádný členský průkaz, klub je pro všechny diváky.

30. 11. 2018
Dobrý den, přijímáte Unišeky? A pokud ano, je možné je uplatnit na dárkové poukazy? Děkuji.
Dobrý den, ano, bereme a je to možné :)

29. 11. 2018
Dobrý den, budete hrát film Bohemian Rhapsody i po Vánocích?
Dobrý den, je pravděpodobné.

28. 11. 2018
Je možné zakoupit dárkový poukaz například na více představení,formou fakturace? Děkuji
Dobrý den, možné to je. Jednalo by se ovšem buď o více dárkových poukazů anebo forma přednabité věrnostní karty.

27. 11. 2018
Dobrý den, je možné u Vás zakoupit volné lístky na nějaký film a dát je někomu darem?
Dobrý den, nabízíme dárkové poukázky, které máme v hodnotě 179,- a 199,-. Lze také zakoupit přednabitá věrností karta, na kterou si nahrajete libovolný kredit a touto kartou pak platíte. Využíváte slevy a sbíráte věrnostní benefit, tj. sleva 30,- na každou vstupenku, možnost rezervací a desátá vstupenka zdarma.

26. 11. 2018
Dobrý den, dítě do tří let které bude sedět na klíně, platí také vstupenku? A máte pro děti podsedáky, aby dobře viděly? Děkuji Punčochářová
Dobrý den, každý divák musí mít v kině platnou vstupenku. Bohužel, dětské podsedáky nemáme, přeci jen tříleté děti do kina moc často nechodí. Většinou nezvládají tak dlouho posedět na filmu a mohou rušit ostatní diváky. Také je potřeba zvážit vyšší hlasitost, která nemusí moc dobře působit na zdraví vývoj sluchu u tak malých diváků. Pro nejmenší diváky máme speciální projekce pro mateřinky, kdy organizovaně v dopoledních hodinách navštěvují speciální krátké pásma, které máme přizpůsobeny právě pro tyto nejmenší diváky.

26. 11. 2018
Dobrý den, jak dlouho budete hrát film Pat a Mat. Děkuji. Punčochářová
Dobrý den, počítejte zhruba tak 2-3 měsíce maximálně.

26. 11. 2018
Kdy jsou otevreny pokladny pred predstavenim?
Dobrý den, pokladna kina je otevřena od 9:00 do 22:00 každý den.

26. 11. 2018
Dobrý den, když si zaplatím a vytisknu vstupenky přes internet, stačí je ukázat před vstupem na sál?
Dobrý den, je to přesně tak, jak říkáte. Vstupenky můžete ukázat na mobilu před vstupem na sál, my ověříme jejich pravost a pak můžete pokračovat dále..

26. 11. 2018
Dobrý den, jde zjistit počet vstupů na věrnostní kartě (abych měl přehled kdy budu mít 10. vstup zdarma) online nebo jen na pokladně? děkuji
Dobrý den, pošlete prosím číslo vaší karty na mail info(zavinac)gacinema.cz s dotazem na stav návštěvnosti.

25. 11. 2018
Dobrý den, je možné vrátit lístky zakoupeny online? Bohužel mi do středečního představení 28. 11. něco neodkladně vlezlo a potřebovala bych vrátit jak peníze,tak lístky. Je to možné? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, je to možné. Prosíme, přepošlete zakoupené vstupenky na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno a kolegové vám peníze vrátí na účet.

24. 11. 2018
Dobrý den, je možné u Vás uplatnit nějakou studentskou slevu?
Dobrý den, dětská sleva je uplatnitelná na pokladně kina.

24. 11. 2018
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli se dá u vás zaplatit vstupenka kartou? Děkuji za odpověď
Dobrý den, platba kartou je možná.

23. 11. 2018
Dobrý den, bude film Aquaman u vás vysílán ve formátu Dolby Atmos? Děkuji
Dobrý den, tento film bude v ČR distribuovaný i ve formátu Dolby Atmos a je velmi pravděpodobné, že bude promítán na sále č. 1, kde máme nainstalovaný Dolby Atmos.

22. 11. 2018
Dobrý den, budete dávat film Once Upon A Deadpool?
Dobrý den, tento snímek bohužel nebude distribuován do českých kin.

21. 11. 2018
Bude se promítat Creed 2 ještě v době kolem vánoc? díky
Dobrý den, do Vánoc chybí zhruba měsíc a je nepravděpodobné, že tento film vydrží až do Vánoc. Očekáváme, že vydrží nejpozději do 19.12. Ale to je opravdu odhad, bude záležet na divácké návštěvnosti tohoto titulu.

21. 11. 2018
Dobrý den, jaký čas před zahájení musím být na místě.A vstupenky jsem zaplatil online musím je vytisknout a předat na pokladně.Děkuji
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, stačí je ukázat třeba v mobilu před vstupem na sál. Přijít by jste měli tak, aby jste stihli začátek filmu a případně nakoupit na bufetu. Optimální je cca 10-15 minut před začátkem filmu (podle toho na jak velký sál jdete).

21. 11. 2018
Dobrý den, v jaké cenové hodnotě lze zakoupit dárkové poukazy?
Dobrý den, dárkové poukázky máme v hodnotě 179,- a 199,-. Lze také zakoupit přednabitá věrností karta, na kterou si nahrajete libovolný kredit a touto kartou pak platíte. Využíváte slevy a sbíráte věrnostní benefit, tj. sleva 30,- na každou vstupenku, možnost rezervací a desátá vstupenka zdarma.

20. 11. 2018
Dobrý den, je možné zakoupit vstupenky na představení i nělolik dní dopředu nebo pouze v ten daný den? Děkuji.
Dobrý den, program kina se stavuje na kinotýden platný vždy od čtvrtka do středy. Vstupenky je možné zakoupit v předstihu vždy od pondělního večera, kdy je program zveřejněn na celý kinotýden na našem webu. Některé akce, jako jsou festivaly, předpremiéry atd.. zveřejňujeme dříve a vstupenky si můžete na ně zakoupit dříve.

20. 11. 2018
Dobrý den, přes internet jsme koupili a zaplatili 8 lístků na Bohemian Rhapsody, ale nakonec nás bude jenom 6. Chtěla bych se zeptat zda je možné vrátit dva lístky a jak je to s proplacením peněz? A koho máme kdyžtak kontaktovat? Děkuji za odpověď
Dobrý den, přepošlete prosím vstupenky i variabilním symbolem na mail info(zavinac)gacinema.cz kolegove se Vám budou věnovat a vyřeší storno.

19. 11. 2018
Dobrý den, jaká je prosím cena filmu Zrodila se hvězda?
Dobrý den, standardní film je za 179,-. Pokud uplatníte běžnou slevu je za 149,- a v levné úterý promítáme tento snímek za 99,-. Pokud by byl film promítán ve formátu Dolby Atmos je cena 219,- a od ní se opět odpočítávají slevy. V současné době není formát Dolby Atmos pro tento snímek dostupný a neplánujeme jeho opětovné nasazení.

19. 11. 2018
Dobrý den, budete promítat Bohemian Rhapsody v ATMOS i v pátek 23. 11.? Prozatím je zvěřejněn program jen pro SFP. Děkuji.
Dobrý den, programujeme vždy na kinotýden dopředu, tj. od čtvrtka do středy na základě víkendových výsledků. Co se týče BR v ATMOSU, tak určitě budou minimálně ještě tak 3-4 týdny a určitě je budeme nasazovat i na Vánoce. SFP se programuje cca 2 měsíce dopředu a jedná se o celorepublikový festival severského filmu, proto je v programu dříve, než standardní týdenní program.

19. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se jen informovat, jestli film Bohemian Rhapsody budete promítat i v měsíci prosinci ? Ráda bych vzala s sebou mou maminku,ale jelikož se stará o mou babičku.Máme to takové složitější, musím zajistit hlídání atd....bylo by možné sdělit další termíny + časy promítání tohoto filmu ?děkuji
Dobrý den, programujeme vždy na kinotýden dopředu, tj. od čtvrtka do středy na základě víkendových výsledků. Co se týče BR v ATMOSU, tak určitě budou minimálně ještě tak 3-4 týdny a určitě je budeme nasazovat i na Vánoce.

19. 11. 2018
Dobrý den,znamená promítání filmu ATMOS ,že je zvuk o moc silnější než běžně?Chápu to dobře? A prosím ještě info zda Bohemia Rapsody budete promítat bez ATMOS i v jiný čas než 20,45? Děkuji
Dobrý den, Dolby Atmos není o tom, že film pustíme jen více nahlas. Jedná se o revoluční prostorový zvuk, kdy se musel sál osadit více jak 60 reprobednami (včetně stropu) a tím docílit ideální ozvučení. Tvůrci pak mohli přenést do kinosálu takovou emoci, že máte pocit přímé účasti na koncert a jiné zvukové vychytávky. Projekce v Dolby Surround 5.1 bude od tohoto čtvrtka do středy v čase 20:00 a o víkendu v 10:10.

19. 11. 2018
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli budete jeste davat Louskacka? Dekuji
Dobrý den, ano, promítáme ho o víkendu kolem poledne.

18. 11. 2018
Dobrý den, máte vyhrazené projekce, na které je přístup s miminky?
Dobrý den, o tyto projekce nebyl zájem a proto je v programu bohužel nenaleznete.

18. 11. 2018
Dobrý den, na internetu jsem našla že se u Vás dají koupit lístky na koncetr Lucie Bílé ve Zlíně, je to pravda? Mohu se zeptat, jestli jsou ještě nějaké k dispozici? Děkuji za odpověd. Čápková
Dobrý den, v aktuální chvíli je posledních 78 míst. Samozřejmě si můžete vstupenky zakoupit u nás na pokladně, nebo udělat rezervaci a tu zaplatit u nás, či online zakoupit. Zde je odkaz: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/lucie-bila-bile-vanoce-ii-s-kapelou-petra-malaska-a-filharmonii-bohuslava-martinu-kongresove-centrum-zlin-zlin-1065580#section/P%C5%99%C3%ADzem%C3%AD%20/%20Ground%20Floor

17. 11. 2018
Dobrý večer , zvedáte někdy telefony? děkuji Březinová
Dobrý den, s telefony je problém. Je hodně zákazníků na pokladnách a ti mají přednost před telefonickými dotazy. Proto se často stává, že se nedovoláte. Mrzí nás to. Lepší je poslat mail a my se Vám ve volných chvilkách ozveme zpět i s řešením problému.

17. 11. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když mám základní slevovou kartu GA club a chci koupit 4 lístky, sleva se mi odečte se všech lístků nebo jenom z celkové ceny?
Dobrý dne, sleva se odečte ze všech vstupenek. Samozřejmě musíte kupovat vstupenky na standardní představení, tj. neplatí v levné úterý, vybrané předpremiéry, festivaly a již zlevněné projekce.

16. 11. 2018
Dobrý den, budete prosím dávat Johnnyho Englishe v prosinci některou sobotu nebo pátek? děkuji
Dobrý den, doufáme, že se tento snímek návštěvnicky udrží i do prosince. Myslíme si, že se najde nějaký prosincový víkendový čas kolem oběda...

16. 11. 2018
Dobrý den, kdy se budou vysílat Fantastická zvířata ve 2D s titulkama? (ne Atmos)
Dobrý den, uvidíme po víkendu, jaká bude návštěvnost. V pondělí budeme dělat nový program a ráno budeme moudřejší. Dá se očekávat, že titulková verze vydrží ještě týden, možná více... Atmos to bude mít těžší, naskakuje další film v Atmosu a nevíme, jak to uděláme.. :)

16. 11. 2018
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá odeslání lístků esemeskou od platby. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, s nástupem a aplikací GDPR jsme od zasílání vstupenek SMSkou upustili. Každou zakoupenou vstupenku automaticky zasíláme do mailu a vy si ji můžete vytisknout nebo ukázat na mobilním přístroji. Také máte možnost si ji nechat zaslat do mobilní aplikace CoolTicket. Vstupenky se zasílají vždy hned, jakmile nám poskytoval platebního systému potvrdí, že byla přijata platba za vstupenky. Na tuto platbu čekáme 30 minut, pokud do této doby platba nepřijde, vstupenku pouštíme opět do prodeje a vám posíláme mail o neprovedení transakce.

15. 11. 2018
Dobrý den. Mám dotaz. Jde z lístků udělat např. Nějaký dárek na vanoce? Třeba poukaz na 2listky atd?
Dobrý den, ano samozřejmě. Na naší pokladně můžete zakoupit dárkové poukazy. Pokud nechcete chodit na pokladnu, můžete si poukázky zakoupit online a vytisknout doma. Také můžete zakoupit věrnostní kartu GAClubu, nabít ji kreditem a věnovat jako dárek.

15. 11. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jesli je předpremiéra dražší a zda na ní lze uplatnit sleva GAC clubu.
Dobrý den, některé předpremiéry mají zvláštní režim. Abychom splnili všechny podmínky a mohli je divákům nabídnout, musíme přistoupit i na vyšší cenu a omezení slev. Pokud nejsme schopni splnit podmínky předpremiér, nemůžeme je bohužel nabídnout. I to se někdy stává. Pevně věříme, že i diváci ve Zlíně mají právo na předpremiéry a snažíme se vždy najít rozumné řešení, které je akceptovatelné pro všechny strany. Děkujeme za pochopení.

15. 11. 2018
Dobrý den,zapomněla jsem pin na své klubové kartě a chtěla bych vědět jak mám kartu opět obnovit abych s ní mohla platit přes internet.Děkuji Hladišová
Dobrý den, požádejte prosím o reset pinu na mailu info(zavináč)gacinema.cz

15. 11. 2018
Dobrý den, jaký je prosím program Malého kina na pátek? V programu není uvedený. Není ovšem ani uvedeno, že by kino nepromítalo. Děkuji
Dobrý den, kino bohužel v pátek nepromítá, je tam uzavřená akce.

15. 11. 2018
Fredy Merkury - film, ještě hrajete
Dobrý den, ano promítáme. Film se jmenuje Bohemian Rhapsody.

14. 11. 2018
Dobrý den, zajímá mě zda budete hrát fantastická zvířata i v týden 19-25.11.2018, děkuji
Dobrý den, ano budeme.

14. 11. 2018
Dobrý den, jelikož jsem tc.v zahraničí a vracím se až začátkem prosince, ráda bych se zeptala,jestli budete promítat Bohemian Rhapsody i v prosinci? Děkuji za odpověď.Poljakova
Dobrý den, vzhledem k zájmu o film je to velmi pravděpodobné. Počítáme s tím, že snímek nasadíme i o Vánocích, pokud se tak dlouho neudrží v nabídce.

13. 11. 2018
Dobrý večer. Jak si mohu rezervovat vstupenku když jsem člen GAC club?
Dobrý den, pokud máte platnou kartu a zadáváte správný pin, mělo by vše fungovat. Zde naleznete krokový postup, jak dělat vše správně. http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

13. 11. 2018
Dobrý den, jsem členem GA clubu a zajímá mně, proč při výběru vstupenek, vypsání čísla karty, pinu a zadání osobních údajů po stisknutí tlačítka zaplatit nedojde ke snížení ceny, děkuji. Mimochodem, taky mám problémy s rezervací filmů, které jsou možné rezervovat jen pro členy GA clubu.
Dobrý den, na některé projekce není možné uplatnit žádná sleva, tedy ani pro členy GAClub. Toto platí zejména v rámci levného úterý nebo třeba již zlevněných filmů. Samozřejmě také pro alternativní obsah (koncerty, METinHD, balety, festivaly), prémiový obsah (vybrané předpremiéry, Dámské jízdy a jiné marketingové akce). Pokud máte problém s rezervací, pošlete nám prosí číslo vaší karty a ověříme, zda je aktivní a funguje vše, tak jak má.

13. 11. 2018
FKS je filmový klub seniorů? Musím mít nějaký průkaz ev členství v klubu? Diky za odpověď. Bártková
Dobrý den, není potřeba žádného průkazu, ani členství. Stačí přijít a zaplatit vstupné.

13. 11. 2018
Dobrý den,mám koupený lístek na Grinch na17.30 přes internet a zaplacený .Dítě onemocnělo a potřebovala bych to nějak zrušit.Jdeto?Děkuji za odpověd
dobrý den, jde... Přepošlete vaše vstupenky na info@gacinema.cz se žádostí o storno. Vstupenky musí přijít před začátkem představení.

13. 11. 2018
Dobrý den, chci se zeptat co dělat, když jsem studentka a lístky si objednávám přes internet. Přijde mi absurdní abych platila plnou částku, když máte možnost slevy.
Dobrý den, online slevu poskytujeme pouze členům GAClubu a to z důvodu její online ověřitelnosti. Jakmile budou podmínky pro poskytování online slev i studentům, rádi je budeme online poskytovat. Pokud chcete studentskou slevu, bude si muset vystát řadu na pokladně kina anebo vymyslet a hlavně realizovat, spíše zafinancovat, způsob akceptace studentských slev i online. Zatím máme jedinou možnost, jak můžeme ověřit, zda máte nárok na slevu a to je kontrola platnosti vašeho studentského dokladu. Ano, je to opruz a absurdní, ale bohužel je to tak. Zatím to nejde jinak.

13. 11. 2018
Dobrý den, proč nelze využít studentské slevy (ISIC, apod.) při koupi vstupenek online?
Dobrý den, důvod je jednoduchý. Nemůžeme online ověřit, zda máte nárok na slevu. ISIC připravuje sloučení databází, ale zatím projekt funguje mimo ČR. Tuto spolupráci máme třeba na Slovensku v GAC LM, bohužel v ČR nic takového zatím není. Alternativním řešením je naše věrnostní karta, která Vám umožní čerpání online slev a řadu dalších výhod.

13. 11. 2018
Dobrý den,pravidelně si kupuji lístky do kina přes internet. Vždy si je zaplatím. Jak se postupuje, kdybych si je chtěla jen rezervovat a zaplatit až na pokladně ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, stejným způsobem, jen místo platby zaškrknete pouze rezervace. Přijdete dříve do kina, vystojíte si řadu a vyzvednete si svoji rezervaci.

13. 11. 2018
Dobrý den, je možné nějak uplatnit studentskou slevu pokud kupuji vstupenky přes internet?
Dobrý den, studentské slevy nelze uplatnit online z důvodu nemožnosti ověření jejich platnosti. Online je možná pouze sleva pro členy GAClubu.

12. 11. 2018
dobrý večer, chtěla jsem zarezervovat vstupenky na čtvrtek na fantastická zvířata...ale nabídlo mi to možnost pouze koupit,což nemohu jelikož akceptujete platbu pouze kartou přes internet.
Dobrý den, rezervace jsou povoleny pouze pro členy GAClubu. Ostatní diváci mají možnost online platby přes bankovní karty a nebo možnost platby na pokladně v hotovosti, platební kartou, věrnostní kartou, benefitní kartou a nebo stravenkami na kulturu.

12. 11. 2018
Dobrý den, jak dlouho dopředu lze zakoupit lístky na (neurčitý) film? A je možné koupit nějaký poukaz na jídlo a pití v kině?
Dobrý den, prodáváme dárkové poukazy, které mají cca 6 měsíční platnost. Dále si můžete zařídit přednabitou věrnostní kartu a tu někomu darovat. Bohužel, poukázky na občerstvení zatím nenabízíme.

12. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kdy je přístupný program k rezevaci (prodeji) vstupenek? Když kliknu na příslušný den, je tam napsáno, že v pondělí - pondělí je dnes, ale program přístupný není... Děkuji za odpověď
Dobrý den, každé ráno v pondělí sestavujeme program na základně víkendové návštěvnosti a naskakujících nových filmů. Sestavený program se posílá distribučním společnostem (majitelům práv), ti jej schválí a my jej následně přepisujeme do elektronické podoby a tištěného programu. Cca kolem 19:00 (někdy i dříve) je program k dispozici na našem webu.

11. 11. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy byla předpremiéra filmu Deadpool 2.
Dobrý den, předpremiéry byly už 15 a 16.5.2018

11. 11. 2018
Dobrý den , dostal jsem VIP vstupenky ovšem jsem nezjistil jak to s němi funguje, máme si objednat místa či stačí pouze přijet a dát ty VIP vstupenky? Děkuji
Dobrý den, vždy je lepší si udělat rezervaci a pak na pokladně při vyzvedávání rezervace zaplatit VIP vstupenkami .

10. 11. 2018
Dobrý den. Jde nějakým způsobem online rezervovat místa a potom zaplatit na místě flexi passem?
Dobrý den, ano je to možné, ale samozřejmě pouze u představení, kde jsou povolené rezervace.

9. 11. 2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli se email vstupenka musí tisknout a nebo ji stačí předložit v mobilu. Predem děkuji za odpověď.
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu. Naskenujeme a ověříme QR kod i z mobilu.

8. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se ještě zeptat jak dlouho budete promítat Grinche? Děkuju
Dobrý den, doufáme že hodně dlouho :) Určitě až do ledna

8. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč pořád zvedáte cenu popcornu? Pamatuji si, že když se kino otevřelo stál malý popcorn 39 Kč a postupem času jste zvedali cenu a teď to stojí 69 Kč? Nevím jestli vám to přijde normální za malí popcorn chtít 70 Kč (neřeknu kdyby za velký), ale od hodně lidí jsem slyšela, že si na to stěžují. Takto si tam normální člověk nemůže nic koupit.
Dobrý den, cena za popcorn odpovídá navyšování ceny jednotlivých položek od našich dodavatelů a samozřejmě se také několikrát zvedla i mzda zaměstnanců. To vše máte zahrnuto v ceně. Čím více se zvedá průměrná mzda a cena jednotlivých komodit, tím více se zdražuje.

7. 11. 2018
Dobrý den, co znamená za názvem filmu Bohemia Rapsody slovo ATMOS Děkuji Havelková
Dobrý den, zvukový systém Dolby Atmos® vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dechberoucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby Atmos® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51 000 W. Zvuk je tak reálný, že v akčních scénách se vám rozbuší srdce a zaplaví vás adrenalin, v poklidných scénách se váš dech naopak zpomalí a vaším nitrem se rozlije klid. Filmy v novém revolučním zvukovém formátu Dolby Atmos® promítáme HLASITĚ a citliví jedinci mohou mít s nastavením hlasitosti problém. Pokud jste i vy více vnímavější, zvažte prosím návštěvu projekcí Dolby Atmos®. Na případné reklamace nebude brán zřetel. Více informací o systému Dolby Atmos® naleznete na našem webu http://bit.ly/DolbyATMOS-GAC-Zlin

5. 11. 2018
Dobrý den, chtěla jsem si koupit on-line vstupenku, přes kartu GA CLUB, ale chce to po mě pin a nejsem si vědoma, že bych tam nějaký měla.
Dobrý den, pinování karet vzniklo na popud evropské směrnice o ochraně osobních údajů tzv. GDPR. Piny jsme nepřidělovali, ale držitelé karet si je prvním zadáním volili sami. Viz tento návod: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

5. 11. 2018
Dobrý den, existují ještě kartičky, kde máte třeba každé 10. kino zdarma? nebo už to nemáte?
Dobrý den, tyto kartičky byly docela dávno nahrazeny elektronickou verzí členských karet GAClubu. Členství můžete uzavřít na pokladně multikina. Více o GAClubu zde: http://www.gacinema.cz/?go=ga_club

4. 11. 2018
Dobrý den,nejdou mi koupít lístky,už jsem to zkoušela několikrát ,a naskočí mi pouze bílý rámeček toť vše.
Dobrý den, zřejmě máte telefon značky iPhone a starší verzi či vadou verzi iOS... V tomto případě doporučujeme zkoušet objednávku postupně, či přeinstalování verze iOS a nebo nákup lístku z jiného zařízení. Společnost Apple přiznala chybu ve svém kódu cca před dvěma měsíci a vydala k němu záplaty.. Ne vše ale funguje v pořádku.

4. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné u vás uplatnit poukázky Ticket Benefits-Sport a Kultura, pokud ano budou mi uznány i teď v listopadu když mám splatnost do konce tohoto roku?
Dobrý den, pokud jsou platné do 31.12. 2018, lze s nimi platit do tohoto data.

4. 11. 2018
Dobry den, budete prosim promitat film Oni a Silvio? Dekuji!
Dobrý den, zatím nemáme na tento snímek v programu místo. Víme o něm, ale nejsme schopni říci, kdy bude.

4. 11. 2018
Dobrý den, lze zjistit kolik peněz mám na klubové kartě přes net?
Dobrý den, vzhledem k GDPR nechceme tyto informace prezentovat přes net. Pošlete si prosím žádost z registračního mailu na manager(zavinac)gacinema.cz a my Vám podáme informaci. Děkujeme za pochopení.

4. 11. 2018
Dobrý den,chci se zeptat,zda u vás můžeme platit benefity z caffaterrie nebo fokus passy ... Děkuji, Lukáš
Dobrý den, přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46 Na pokladně kina je možné platit kartami Edenred a Sodexo. Ostatní způsoby plateb nám působí komplikace nebo s nimi nemáme uzavřené dodatkové smlouvy.

2. 11. 2018
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nevíte kdy bude v kině promitany film Rychle a zběsile 9
Dobrý den, v létě 2019 nás čeká spin off této série tj. Dwayne Johnson vs Jason Statham a potom za rok, tj. 2020 by měla série pokračovat devátým dílem...

1. 11. 2018
Dobrý den, bude se v sobotu 17.11.2018 normálně promítat, když je statní svátek?
Dobrý den, ano bude. :)

1. 11. 2018
Dobrý den,máte prosím dárkové poukázky a v jaké hodnotě?Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina prodáváme poukázky v hodnotě 179,- a 199,- navíc je možné zakoupit věrnostní kartu a nabít ji kreditem.

31. 10. 2018
Dobrý den, lze stornovat lístky i poté, co jsem je zakoupil?
Dobrý den, vstupenky můžete vždy stornovat nejpozději hodinu před začátkem představení, případně dle osobní domluvy s denním managerem i těsně před začátkem projekce. Jakmile se film promítá není možné žádat o storno.

29. 10. 2018
Dobrý večer, chci si koupit lístky online ale nevím, jak uplatnit slevu 30 Kč/lístek při uplatnění permanentní vstupenky do ZOO? Pokud bych lístek jen rezervovala, vím že u pokladny mi slevu započítáte, ale když lístky nejde zarezervovat ale jen přímo zakoupit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jediná online sleva, kterou můžeme online ověřit je sleva pro členy věrnostního klubu. Všechny ostatní slevy z důvodu jejich zneužitelnosti ověřujeme pouze fyzicky na pokladně kina při prodeji vstupenky. Bohužel se nám stávaly případy zneužívání těchto slev. Na základě smluvních ujednání s majiteli práv promítaných filmů musíme poskytované slevy prokazatelně kontrolovat Proto tedy fyzická kontrola až při prodeji vstupenek. Děkujeme za pochopení.

28. 10. 2018
Dobrý den, mám kartičku ZTP a chci si koupit lístek přes internet, jak slevu uplatnit. Nebo lístek koupit a po předložení na pokladně mi bude 50 % vráceno? A platí tato sleva i na předpremieru Bohemian Rhapsody ve st 21:15? Děkuji
Dobrý den, slevu ZTP z důvodu nemožnosti ověření její platnosti nenabízíme v rámci online prodeje. Jediná možnost je si udělat rezervaci, členové GAClubu mohou a pak na pokladně kina nárokovat slevu ZTP. Slevy ZTP jde uplatnit i na tuto projekci.

28. 10. 2018
Dobrý den , přijde mi že cena 219 Kč na zlínské kino je trochu přes čáru. Pražský CineStar stojí 199 Kč. Navíc navýšení cen za bufet jsme taky nepochopili. S takovou vám do kina budou chodit lidi, tak maximálně na levné úterý.
Dobrý den, cena 219,- za film v revolučním 3D prostorovém zvuku Dolby ATMOS plně odpovídá výjimečnosti nabízeného produktu! Jedná se naprostou novinku a ve vstupném se musí promítnout náklady na vytvoření filmu a jeho následné promítnutí v kinech. Pokud srovnáte cenu Dolby ATMOS s pražským CineStarem na Andělu, třeba u Bohemian Rhapsody, zjistíte, že jsme o 10,- v základní ceně levnější. CineStar v Praze promítá tento snímek v Dolby ATMOS za 229,- a my za 219,- k tomu si připočítejte různé slevy atd.. Naše multikino je dle hodnocení UFD jedno z cenově nejdostupnějších multikin v ČR a co se týče cen na bufetu, musíte také brát potaz vývoj cen na zahraničních trzích, kde jednotlivé komodity nakupujeme. K tomu připočítat inflaci a kurzové výkyvy a politická rozhodnutí vlády. Tyto vlivy se pak promítají do tvorby ceny na bufetu. A pokud nás srovnáváte s pražským CineStarem, tak určitě moc dobře víte, kolik stojí popcorn v Praze a u nás.. A ještě Vám doporučujeme přeměřit objem kelímků :) ty naše jsou větší.

28. 10. 2018
Dobrý den, stačí elektronické vstupenky ukázat na emailu v telefonu, nebo je potřeba je vytisknout? Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat na mobilu, naskenujeme si QR a ověříme platnost Vaší vstupenky.

27. 10. 2018
Dobrý den,chci se dotázat zda nabízíte nějaké předplatné popřípadě jak funguje.Děkuji Vičík
Dobrý den, na pokladně kina si můžete opatřit věrnostní kartu GAClubu, nahrát na ni kredit a ten využívat jako předplatné do kina. Kartou pak platíte na internetu i pokladně kina, započítávají se Vám bonusy (každá desátá vstupenka ZDARMA) a sleva 30,- ze standardního filmu. Karta je přenosná a na jeden nákup můžete nakoupit až 5 cenově zvýhodněných vstupenek.

22. 10. 2018
Dobrý večer, chtěl bych se informovat zda li při online nákupu dárkových poukazů lze uplatnit platbu i přes Platbu 24 (Česká spořitelna) . Děkuji
Dobrý den, online platba je možná pouze přes bankovní karty.

10. 10. 2018
Dobrý den, včera jsem byla s kamarádkami na filmu Zrodila se Hvězda v sále č.4. Film se nám moc líbil, ovšem teplota v sále dosahovala letních teplot a koncentrace kyslíku byla minimální, což nám maximálně zkazilo dojem z filmu....film trval přes dvě hodiny a k jeho konci některé z nás již téměř upadaly do mdlob....při stížnosti u personálu po skončení filmu nám bylo řečeno, že klimatizace nebyla puštěna, protože některým divákům bývá v kině zima.....dosud jsem v Multikině kromě pohodlí a skvělého zvuku vždy oceňovala klimatizaci a věděla jse, že i v létě se musím do kina přiobléct, aby se v sále dalo dýchat. Byla bych ráda, kdyby byla učiněna náprava, chodím do multikina poměrně často a narada bych toto ještě někdy zažila.....děkuji za pochopení Jana Mrlíková
Dobrý den, děkujeme za podnět. Včera jsme celou situaci kontrolovali. Hlášení z klimatizační jednotky neobsahovala žádné poruchy a fungovala dle nastavení pro toto období. Máte pravdu v tom, že nám klimatizace (nahánění vzduchu) na sál funguje celý rok. Nevypíná se. Samozřejmě, že jsme pak v průběhu dne mluvili i s dotyčným brigádníkem. Ten samozřejmě tvrdí něco jiného ohledně komunikace se zákazníkem. Zkusili jsme ještě zpětně ověřit od ostatních diváků, jaký měli oni pocit z teploty. Někdy máme na projekcích diváky, kteří dokáží podat zpětnou vazbu ohledně průběhu projekce a věcí kolem. Divačka sedící ve třetí řadě nepozorovala žádný problém a pro ni byly podmínky naprosto vyhovující. Divák v poslední řadě se shodoval s Vašim tvrzením, že vzduch ke konci filmu byl takový vydýchaný, v průběhu se musel vysléci z mikiny a sledovat film v triku s krátkým rukávem. Teplotně to bylo snesitelnější, jen ho trápil ten vydýchaný vzduch. Ale chápal, že je nahoře, hned u stropu. Protože nevíme, jak tuto situaci vyřešit ke spokojenosti všech, přicházíme s nápadem zpřístupnit naměřené hodnoty teploty na sále přes nějakou aplikaci i veřejnosti tak, aby i ona si mohla objektivně zkontrolovat naměřené hodnoty na sále. Protože může být jiná teplota v nižších řadách a vyšších řadách, dáme na sál dvě čidla. Toto je asi jediný způsob, jak můžeme transparentně prezentovat reálný stav teploty na sále a každý dotčený divák si může sám posoudit, jak na naměřenou teplotu reagoval.

26. 9. 2018
Dobrý den, bylo by možné si někde uschovat větší tašku nebo kufr během promítání filmu?
Dobrý den, bohužel nedisponujeme žádnou šatnou, ale pokud slušně poprosíte personál kina na bufetu, určitě se budou snažit vyjít vstříc a vymyslet nějaké řešení :)

22. 9. 2018
Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli pustíte 14ti leté dítě na film 15+ s doprovodem 16ti letého. Děkuji
Dobrý den, odpověď zní bohužel ne. Jsme ze zákona o audiovizi povinní zamezit přístup osobám, které jsou mladší, než daná klasifikace filmu dle distributora. Pokud je tedy film klasifikován jako "nepřístupné pro děti do 15 let", nesmíme kohokoliv do věku 15 let vpustit na sál ani v doprovodu rodičů.

12. 9. 2018
dobrý den, chci se zeptat zda se u vás dá zaplatit popcorn stravenkami. Děkuji
Dobrý den, zatím to není možné. Stravenky akceptujeme pouze na filmy nikoliv na občerstvení.

10. 9. 2018
Dobrý den, potřebuju reset pinu u karty, nefunguje rezervace. Poradíte mi, jak na to. Děkuji, Kocmanová.
Dobrý den, přepošlete žádost o reset pinu z registračního mailu na manager(zavinac)gacinema.cz

10. 9. 2018
Dobrý den, dá se změnit E-vstupenka emailem na Cool ticket vstupenku? Děkuji
Dobrý den, u již zaslaných vstupenek nelze měnit způsob doručení. Evstupenku v mailu stačí ukázat na mobilu (stejně jak u CoolTicketu), my načteme a ověříme QR kod a můžete jít do kina. Druhá možnost je provedení storna a zakoupení nové vstupenky, kterou si necháte zaslat do CoolTicketu.

1. 9. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pustite sedmileté dítě v doprovodu rodičů na film s doporučením od 12 let. Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Tady je věková hranice pouze doporučení vhodnosti... Problém nastává u přístupnosti 15+, tak už ze zákona nemůžeme...

28. 8. 2018
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli když máme už 15 ale ještě nám nedorazila občanka, stačí vydat nějaký jiný průkaz, který prokazuje že nám je těch 15 když chceme jít třeba na nějaký horror?
Dobrý den, pokud je to školní průkaz či jiný, který vás dokáže identifikovat. Je to možné.

15. 8. 2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat, či jde prodloužit klubová karta přes internet. Děkuji
Dobrý den, v tuto chvíli to zatím bohužel nejde. Musíte si zajít na pokladnu kina a tam provést tuto akci.

14. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u vás na pokladně předprodejní místo Ticketportalu a jestli přijímáte i dárkové poukazy Ticketportalu nebo je platba jen v hotovosti? Děkuji předem za odpověď, Nováková.
Dobrý den, ano jsme předprodejním místem Ticketportalu, přijímáme tedy i dárkové poukázky Ticketportalu. Ty jsou ovšem platné pouze pro nabídku představení společnosti Ticketportal. Nejde nimi platit kino či jiné akce. Z poukázky se nevrací a platba na portálech je možná pouze v hotovosti. Nákup vstupenek do kina i na bufetu kina je už možný i kartou.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

31. 7. 2018
Dobrý den, když si zarezervuji vstupenku přes internet, můžu pak dostat na pokladně studentskou slevu?
Dobrý den, ano, samozřejmě. Jen musíte na pokladně kina tuto slevu nárokovat platným studentský dokladem.

30. 7. 2018
Dobrý den,je možné u již zakoupených lístků přes online prodej změnit místa k sezení? Děkuji
Dobrý den, jsou dvě možnosti. 1 - vystornovat objenávku (tuto možnost máte dole v potvrzovacím mailu o zaslané rezervaci) a udělat novou. 2 - napsat na mail manager@gacinema.cz, přiložit rezervaci a popsat Vaše přání. Pokud je to v možnostech denního manažera, vyjde Vám vstříc. Obdobně to jde provést fyzicky na pokladně kina.

20. 7. 2018
Dobry den prosim vas chtela bych se zeptat jsme ctyrclenna rodina. Pro slevu 30 kc na osobu budeme potrebovat 4 slevove karty ja manzela kazde dite zvlast? Nebo bude stacit jedna pro vsechny? A kartu si vyridime u vas pred zakoupenim vstupenek? A jedna karta stoji kolik? Prosim a dekuji za odpověď.
Dobrý den, stačí Vám nákup 4 vstupenek na jednu slevovou kartu. Kartu samozřejmě vyřídíme po registraci u nás na pokladně kina před návštěvou projekce. Počítejte prosím, že to může trvat tak cca do 5 minutek a přijděte raději dříve. Karta stojí 60,- a její platnost je na jeden rok. Na kartu jde nahrát kredit a můžete s ní platit online a nebo dát dětem a ty s ní platit na pokladně kina.

19. 7. 2018
Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze stornovat online vstupenky a jakým způsobem, děkuji.
Dobrý den, vstupenky zakoupené online lze stornovat a to vždy minimálně hodinu před vlastním představením. Pro úspěšné storno zašlete email se vstupenkami s žádostí o jejich vrácení na náš email info@gacinema.cz. Pěkný den.

11. 7. 2018
Dobrý den, chtěla bych synovci (9 let) koupit dárkový poukaz. Jakou zaplatím cenu za 2D představení, když se jedná o dítě? Děkuji za odpověď
Dobrý den, dárkové poukazy mají jednotnou cenu pro všechny. Tj. 2D za 179,- a 3D za 199,-. Pokud Vám můžeme poradit, zajímavou možností, jak ušetřit je roční členství v GAClubu pro Vašeho synovce (nebo třeba Vás). Za 60,- na rok dostanete naši věrnostní kartu, na kterou lze nahrát kredit a tímto kreditem pak třeba online nebo na pokladně kina platit. Na každé standardní představení má držitel (či osoba platící kartou) automaticky slevu 30,- a každý 10 vstup je zdarma. Další výhodou jsou třeba rezervace na blokované představení atd.. Karta se vyřizuje na pokladně kina a můžete si ji udělat pro sebe nebo i synovce.

10. 7. 2018
Dobrý den, za co je přirážka při platbě kartou? Např. cena lístku je 99 Kč, ale požadujete úhradu 104 Kč. Děkuji
Dobrý den, jedná se o manipulační poplatek vystavení každé elektronické vstupenky. Elektronické vstupenky nezpracováváme my, ale naši partneři poskytující nám toto řešení. Musí Váš požadavek zpracovat, ověřit, vstupenku následně vyhotovit, opatřit ji bezpečnostními prvky, to vše dle pravidel GDPR a následně poslat Vám a zároveň i nám ke kontrole a ověření její platnosti při Vašem vstupu na sál a to vše přes technologické řešení poskytovatele/poskytovatelů.

8. 7. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli si můžu koupit osobně lístky den před promítání daného filmu, konkrétně v pondělí před levným ůterý.
Dobrý den, vstupenky si můžete zakoupit od pondělního večera na jakýkoliv film v promítacím kinotýdnu čtvrtek - středa. Takže i v pondělí večer na úterý za týden. Ne jen jeden den dopředu.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

15. 6. 2018
Dobrý den. Mám kartu Golden Apple Cinema vydanou v roce 2017 a skončila již její platnost. Mám na ní ještě nějaký zůstatek, je možno ji nějakým způsobem vyměnit? Děkuji za odpověď. S pozdravem Luboš Gábriž
Dobrý den, na pokladně multikina si můžete kartu prodloužit na další rok.

12. 6. 2018
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda prodáváte nějaké poukázky do bufety, které bych mohla věnovat, jako dar, k vstupence do kina? Děkuji
Dobrý den, poukázky do bufetu zatím nenabízíme.

29. 5. 2018
Dobrý den, kde prosím mám zadat nový PIN kod?
Dobrý den, vedle čísla vaší věrnostní karty. Je tam takové čtyřmístné políčko. Číslo, které tam zadáte, si musíte pamatovat, bude vždy sloužit pro potvrzení vaší autorizace.

19. 5. 2018
Dobrý den, je možné zakoupit voucher v nějaké vyšší hodnotě do vašeho kina? Měla bych to jako dar, děkuji.
Dobrý den, na naší pokladně můžete zakoupit členskou kartu GAClubu a nabít kredit ve výši, jakou uznáte za vhodnou.

19. 5. 2018
Omezeni filmu podle věku to je pěkná píčovina co když 11 lete děcko je vyspělejší než 19 letý chlap a 11 lete decko si to stejne stahne na internetu a bude s tim uplne v pohode a 19 lety typek pujde do kina a bude mit z toho trauma ? Proc to je podle veku je to ta nejvetsi picovina ktera me sere... Je mi 14 a nemuzu jit na deadpoola kvuli tomu ze je mi az za mesic 15 a kdyz uz mi bude 15 tak co udelam ? No hovno protoze za mesic uz si to stahnu z internetu a stejne to nejak neovlivnite....
Dobrý den, takové jsou platné zákony České republiky a my je musíme dodržovat. Nic jiného nám nezbývá. V případě prokazatelné snahy je nedodržet nám hrozí finanční pokuta.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

8. 5. 2018
Dobrý den, chápu navýšení cen vstupného, ale proč jste přistoupili k tak razantnímu navýšení cen v bufetu? Skoro všechno je dražší o 20 Kč. Dávat tedy za 0,5l neperlivé vody 45 Kč je pěkná zlodějna. A u oříšku v karamelu to dělá navýšení skoro o 35%. Pamatuji si cenu u oříšku 35 Kč. Během roku nebo dvou je to skoro 100%. Nepřijde Vám to moc? Neuvažujete aspoň o nějakou kompenzaci pro členy GAC Extra, například sleva více než 10% aspoň tedy 25%? Upřímně chodím do Vašeho kina minimálně 20-30x za rok, ale chuť kupovat si něco ve Vašem bufetu mě přechází.
Dobrý den, na bufetu se zdražil pouze popcorn, nachos, alkohol a drobné pochutiny v rozmezí 10-20 Kč. Nealkoholické nápoje zůstali na stejné ceně. Bonaqua 0,5l stojí 25,- ne 45,- jak uvádíte. Samozřejmě máme nově v nabídce i prémiovou vodu Smart Watter 0,6 za 49,-, ale to je pouze doplnění k běžné nabídce. U ceny ořechů a jader jsme museli reagovat na čím dál tím větší cenové výkyvy a spíše cenový nárůst na burze komodit, kde výrazně za poslední dobu narostla hlavě cena za kešu, mandle a lísková jádra. U českých dodavatelů třeba u komodity vlašský ořech byl nárůst extrémní. Zvýšení cen u ořechů a jader je dán navýšením celosvětové poptávky a výkyvy při dodávkách (neúroda). Zdražování je nepopulární krok, dlouhá léta jsme se snažili držet ceny. V současné době se zdražila hlavně cena lidské práce a doprava. To se promítá do cen nákupů a pak následné výroby a prodeje. Pokud rostou náklady, nemůžeme poskytovat větší slevy. Pokud se daný výrobek za stanovenou cenu nebude prodávat, je z ekonomického hlediska pro nás výhodnější ho z nabídky odstranit, případě nahradit něčím novým, cenově dostupnějším. Za zvážení stojí navýšení slevy pro členy GAC Extra na 15%.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

1. 5. 2018
Dobrý den, to že nelze online uplatnit studentská sleva je pouze Vaše výmluva. Nevidím důvod, proč by se nešlo autorizovat číslem ISIC nebo poté případně na pokladně :-)
Dobrý den, důvod je naprosto jednoduchý, databáze čísel ISIC není nahrána a spárována do naší prodejní databáze. Až provozovatel ISIC naprogramuje převod a online spárování databází, můžeme se bavit, za jakých podmínek budeme poskytovat slevy. Žádný zákon ani vyhláška nám nepřikazuji či jinak neupravuje jak a zda máme poskytovat slevy. Je to čistě naše obchodní rozhodnutí a i zde musíme sledovat především ekonomické zájmy společnosti. V současné době všechny společnosti řeší problematiku GDPR, která velmi, ale velmi komplikuje jakoukoliv práci s prokazováním slev a jiných benefitů na základně identifikačních karet obsahující osobní údaje. Pokud se o problematiku zajímáte hlouběji, můžeme si domluvit informativní schůzku, kde Vám během hodiny vysvětlíme a ukážeme na provozu.

1. 5. 2018
Dobrý den. Chci se zeptat, zda je nutné po online zakoupení vstupenek je také tisknout nebo postačí na mobilu ukázat při vstupu do sálu QR kód. Děkuji
Dobrý den, stačí samozřejmě ukázat i na mobilu či tabletu. Důležité je, aby šli QR kódy načíst scanovacím zařízením pro ověření platnosti vstupenky.

28. 4. 2018
Jak se mám prokázat že jsem student?(pro studentské vstupné) Potvrzení o studiu nebo jiné doklady?
Dobrý den, potvrzujete se platným studentským průkazem.

25. 4. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kam mám jit s vytisknutymi vstupenkami jestli přímo do salu nebo ještě k pokladně?
Dobrý den, můžete jít rovnou na sál.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

20. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaký početní limit kolik nejmíň musí být diváků na film aby se promítalo. Děkuji
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

19. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

19. 4. 2018
Dobrý den, dá se věrnostní kartička dobít takové dárkovým poukazem? Děkuji.
Dobrý den, věrnostní kartička a kreditní dárková poukázka jsou na stejném základu. Proto lze věrnostní kartička dobít jakýmkoliv kreditem. Systém ale zatím neumí převést kredit z dárkové pouzkázky na věrností kartičku. Musí se vždy vyčerpat daný kredit na daném ID čísle.

18. 4. 2018
Z jakého důvodu na různé filmy lze při internetové objednávce pouze "koupit" lístky a ne jako doteď vždy "rezervovat" (chybí u objednávky tlačítko rezervace) ? Děkuji.
Dobrý den, u vybraných titulů a představení máme nastavenou pouze přímou koupi, buď online nebo na pokladně kina. Každý týden je takto omezené levné úterý a v průběhu roku vytipovaná riziková představení, kde hrozí velký nepoměr nevyzvednutých rezervací.

17. 4. 2018
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

11. 4. 2018
Dobrý den, dostala jsem poukázku na 2D film, je možné ji použít i na 3D film a na pokladně doplatit cenový rozdíl? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano je to možné.

6. 4. 2018
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vznikli, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

20. 3. 2018
Zdravim, kde najdu, prosim, program prenosu baletu v roce 2018, ve vasem kine? Dekuji
Dobry den, baletni predstaveni, operu a dalsi alternativni obsah naleznete v zalozce ALTERNATIVNI OBSAH viz tento odkaz http://gacinema.cz/?go=multikino&typ=alternativni_obsah

17. 3. 2018
Dobrý den, lze použít poukázku na 2Dfilm i na 3D film?
Dobrý den, ano můžete. Rozdíl do ceny doplatíte.

3. 3. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

3. 3. 2018
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

20. 2. 2018
Dobrý den, přes platební bránu jsem zakoupila lístky na film.Problem je ze server měl poruchu a mě se platba zadala 3x jak nebo kde se můžu s někým dohodnout na vrácení dvou částek?Děkuji
Dobrý den, vstupenky které jsou navíc a chcete je vystornovat přepošlete na mail info(zavinac)gacinema.cz

16. 2. 2018
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak zrušit rezervaci.dekuju
Dobrý den, pokud si otevřete potvrzení rezervace, co Vám přišlo do mailu, naleznete dole odkaz na zrušení. Stačí na něj kliknout a rezervace se sama zruší.

13. 2. 2018
Dobrý den, chtela bych se zeptat, moje sestra vyhrala v soutezi VIP vstupenku na pračloveka, jak se da takhle vstupenka uplatnit a co je součástí vstupenky? + jestli muze jit s doprovodem? Dekuju
Dobrý den, VIP vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na představení zdarma. V tomto případě se jedná o konkrétní představení pohádky Pračlověk. Vaše sestra, nebo držitel VIP vstupenky ji předloží dopředu před placením vstupenky do kina a výměnou za VIP vstupenku dostane místenku (nulovou vstupenku) na vybrané představení Pračlověka. Bohužel se volný vstup vztahuje vždy na konkrétní VIP vstupenku. Pokud tedy máte jednu, platí vstup zdarma pro jednu osobu. Doprovod si musí, pokud chce jít na představení, další vstupenku zakoupit.

14. 1. 2018
Dobrý den můžu využít platbu sekem Cadhoc. Děkuji za Vaše informace. Olda
Dobrý den, platba je možná. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

31. 12. 2017
Uvádíte slevy pro seniory, jak je senior definován.
Dobrý den, Česká republika nemá legislativně definován věk pro seniory a proto jsme si sami stanovili v našich Všeobecně obchodních podmínkách věk 60 let pro poskytování seniorské slevy. Tato sleva je platná pouze při předložení dokladu, který legitimně deklaruje nárok na výše zmíněnou slevu.

30. 12. 2017
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

28. 12. 2017
Dobrý den, pokud už je na film obsazený celý sál (většina míst je jen rezervována) , do kdy si musí tu rezervaci vyzvednout dotyčný? Ono řada lidí si to rezervuje a nakonec ani nedojde. Jde mě o to jestli do kina jet a počkat na 2 volné místa. Děkuji
Dobrý den, doporučená doba je 30 minut před začátkem projekce. Pak si vyhrazujeme právo rozhodnutí o zrušení rezervací v rámci posouzení aktuálního vývoje a upravovat tento čas. S přihlédnutím na všechny nepříznivé okolnosti (špatná dopravní obslužnost, problémy s parkováním, dlouhá řada na pokladně) se rezervace automaticky ruší v intervalu 10-5 minut před začátkem projekce. Na toto právo má pouze denní manažer, který tyto situace vyhodnocuje a individuálně posuzuje.

14. 12. 2017
Rezervace do Maleho kina na atelierech se vyzvedava ve zlatem jablku nebo v Malem kine? POkud mam rezervaci znejici na plne vstupne a prinesu k vyzvednuti vernostni kartu, mohu uplatnit slevu? Diky
Dobrý den, lístek do Malého kina si můžete vyzvednout i na pokladně Multikina a pak samozřejmě s ním jít do Malého kina. Vzhledem k tomu, že prodejní systém je propojený, můžete uplatnit slevu v rámci GAClubu (pouze na filmy v ceně od 139,- nahoru. Cena 99,- je již zvýhodněná) a samozřejmě načíst vstup do věrnostního programu.

10. 12. 2017
Dobry vecer, prepokladam (i podle stranek Cool ticketu) ze pokud zakoupim listky pres cool ticket, nelze je vymenit popr. vratit, dekuji za odpoved.
Dobrý den, vstupenky nemůžeme vyměnit, ale můžete požádat o jejich storno. Stačí je nám přeposlat na mail a požádat o storno. Samozřejmě před začátkem představení.

20. 11. 2017
Dobrý den, mám předplacenou GAClub kartu, vztahují se na ni i filmy v rámci levného úterý? A pokud ano, tak je možnost si na ni rezervovat film? Na úterky běžná rezervace nejde, pouze si zaplatit lístky klasickou platební kartou.
Dobrý den, pokud postupujete dle kroků podle čísel při rezervaci/nákupu, tak při zadání Vaší karty GAClubu Vám naskočí možnost rezervace představení. Samozřejmě, že se Vaše karta a kredit vztahuje i na levné úterý, jen nemáte logicky slevu 30,- a zatím se Vám započítává věrnostní bonus.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

22. 10. 2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

12. 8. 2017
Dobrý den,lze při rezervaci vstupenek nějakým způsobem rozlišit dětskou a dospělou vstupenku?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel při rezervaci vstupenky nedokážeme rozpoznat oprávněnost vydání slevy a tak se dětská sleva musí nárokovat pouze při fyzickém prodeji na pokladně kina.

10. 8. 2017
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

4. 7. 2017
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

16. 6. 2017
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

1. 6. 2017
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

30. 5. 2017
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

15. 4. 2017
Dobrý den, kde se nachází malé kino? Dekuji.
Dobrý den, Malé kino se nachází v areálu Ateliéry Zlín na Kudlově.

15. 4. 2017
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

13. 4. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

4. 4. 2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí i 2,5lete dítě na klíně a zda máte nějakou akci na narozeninové vstupy.
Dobrý den, každý divák u nás musí platit, tedy i 2,5 leté dítě. Tady je však otázka, zda je rozumné jít s tak malým dítětem na sál. Filmy jsou docela hlasité a není to pro zdraví tak malého diváka moc příjemné sledovat takto snímek. Navíc, by mohl takto malý divák svou nepozorností rušit ostatní diváky. Je to na Vašem zvážení. Raději doporučujeme speciální projekce pro mateřské školy, kde promítáme v jiném režimu, za speciální cenu a zkrácené filmy. Akci na narozeniny plánujeme ke konci měsíce dubna, kdy budeme slavit 9. narozeniny. Jiné slevové akce spjaté s narozeninami nemáme.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

31. 3. 2017
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

15. 3. 2017
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

7. 2. 2017
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

12. 12. 2016
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastaven, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Ta je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online při nákupu vstupenky na webu kina.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

20. 10. 2016
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

3. 10. 2016
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

26. 9. 2016
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

22. 9. 2016
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

20. 8. 2016
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

5. 6. 2016
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

3. 6. 2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

14. 5. 2016
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

30. 1. 2016
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

13. 1. 2016
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

31. 12. 2015
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

11. 11. 2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

1. 11. 2015
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

14. 10. 2015
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

21. 8. 2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

17. 5. 2014
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

14. 4. 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

27. 2. 2014
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

10. 6. 2013
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.